מסכמים שבועֻ

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך

ady18

Well-known member
מסכמים שבועֻ

שיר השבוע הטוב השבוע פחות טוב השבוע מאכל השבוע סרט\תוכנית מה מחכה לו בשבוע הבא

ady18

Well-known member
מסכמת

עילי בוטנר ומגי אזרזר היה שבוע טוב לא משהו מסוים מאוד אבל הרגשתי גם בחוג במיוחד בסדנת כתיבה שמחה לראות שנפתח. לא מוכנה להכנס לחרדות על מצב החולים ופחות רואה חדשות עוזר לי לא היה משהו רע ממש מאכל נקנקיות עם כרוב. תוכנית רק המטבח התמכרתי. שבוע הבא גם לשבוע רגוע

feldman3030

New member
שמח על שהיה לך שבוע טוב

גם אני מזדהה ומשתדל לא להיות צמוד לחדשות למרות שאני נזהר ושומר על עצמי
אחלה מאכל בחרת

ביום שבת הקרוב, מתחילה עונה חדשה של בית ספר למוסיקה. את מתכוונת לצפות בזה?
יפה שאת אוהבת את התכנית "המטבח", אני לא מתחבר אליה עד כה וכן נתתי צ'אנס
מאחל לך שבוע נהדר!

feldman3030

New member
מסכם שבוע:
שיר השבוע: מסיבה בחצר- ניב דמירל
לנוח- אבי טולדנו
לא עושים את זה ככה- איה כורם ונצ'י נץ'
בחלומות שלנו- דודו אהרון ועדן מאירי

הטוב השבוע: ממשיכה תקופה טובה בעבודה למרות שלעיתים חש אי וודאות לגבי העבודה עצמה, השיר החדש של איה כורם פשוט עילאי- שמח שהיא הוציאה והראתה עוד צד אחר שלה. אח שלי עבר היום טסט ומקבל רישיון נהיגה סופסוף(הוא עבר בפעם השניה את הטסט) אני שמח בשבילו

פחות טוב השבוע: לא הצלחתי להיכנס לפורום ביום שלישי אחה"צ וגם עכשיו לא. הקישור של הפורום הוביל אותי היישר לקישור של האתר החדש(וכבר נרשמתי שם תחת הכינוי feldman89).

מאכל השבוע: חומוס

תוכנית: הישרדות ישראל- רשמית, עונה אלימה מאד וחוצת גבולות טעם טוב. השבט "אנטינג אנטינג" פשוט כרגע (למעט עידו קוזי'קרו) פשוט לא לטעמי ובעיקר לא ישראל, אסי וליטל.

מה מחכה לו בשבוע הבא

feldman3030

New member
שכחתי לציין מה מחכה לו:
שבוע הבא: משכורת, עבודה, פגישה ביום שני, ביום ג' אחותי תבוא לבקר אותנו וכמובן מחכה לשירים חדשים כמו תמיד

1Shir

New member
סיכום שבועי

שיר השבוע: Tony Orlando - Tie A Yellow Ribbon Round The Old Oak Tree הטוב השבוע: יום רביעי טיול כמעט 7.5 שעות‎ (ראיתי כבר מרחוק מיניבוס דן קו 58 כורזין) פחות טוב השבוע: אחרי הדילמה לגבי האייס הסתכלתי אחורה רכבת עוברת (גם בזמן שחציתי את הכביש המהיר עברה רכבת) מאכל השבוע: אייס קפה ג'ו + אייס ארומה ת"א + אייס ארומה ישראל (אחרי שקניתי בכניסה לגהה ראיתי את מפעל קוקה קולה + קו 70
[אחרי זה קו 65 {היה פתק כי היה כתוב עליו 5}]) תוכנית: הישרדות + תוכנית הספורט 103fm

למעלה