מסכמים שבוע

ady18

Well-known member
מסכמים שבוע

שיר השבוע משהו טוב השבוע משהו פחות טוב השבוע מאכל מה מחכה לו בשבוע הבא תוכנית\סרט

ady18

Well-known member
מסכמת

החדש של מירי מסיקה משהו טוב שבוע שלא היה מיוחד שוב הצלחנו לקים שעת סיפור.והצלחתי לעמוד בבדיקת הדם כואב. ]חות טוב עדין פחדים מהחוג לא מצליחה להנות ומפחדת שנחזור לחדר בחוג ולא רוצה לוותר מאוד מבולבלת. מאכל רביולי תוכנית המטבח מחכה לסדנת כתיבה.

feldman3030

New member
החדש של מירי ונרקיס מקסים פשוט

כל הכבוד שהצלחת לעמוד בבדיקת הדם, אני עושה פעם בשנה תמיד וזה חשוב
רביולי

אהבת את התכנית "המטבח המנצח"? אני ראיתי קצת ביום חמישי שעבר ולא ממש התרשמתי לטובה
תהני בשבוע הבא ושיהיה סופשבוע מעולה, יעל

אריה31

Member
מנהל
שמחתי מאוד שהתגברת על הפחד

גם סיפרתי ללאה, שנינו גאים בך
לגבי החוג - כמו שכתבתי לך, לדעתי צריכים לעשות את הפעילויות בחוץ. לפי כל המחקרים, קיים סיכון הדבקה של יותר פי 17 במקומות סגורים

feldman3030

New member
מסכם שבוע:
שיר השבוע: יומהולדת- אליעד
משה- נרקיס ומירי מסיקה
הדרך שעברתי- שיר לוי
זה לא חדש- חוה אלברשטיין
דחלילים- טיפקס

משהו טוב השבוע: ממשיכה תקופה מצוינת של השירים העבריים החדשים וזה ניכר אצלי, התחלתי לאהוב יותר היפ הופ וראפ בעברית והקשבתי לשירים של הראפרים לוקץ' ואיזי- מה שמעולם לא הצלחתי קודם לעשות... החלטתי להירשם ולעשות מנוי לקאנטרי של בריכת שחייה בקרית אתא(למעשה בקרית בנימין שנמצאת בתחומי הקריה שלי) וגם עבדתי הרבה כמובן במהלך השבוע

משהו פחות טוב השבוע: השיר החדש של נסרין קדרי עם סטטיק ובן אל לא דיבר אליי בכלל. חבל לי על נסרין שירדה לשיתוף פעולה מיותר כזה!!! מעבר לזה אני קצת עדיין חושש לעשות טעויות ושגיאות בעבודה- בעיקר כשאני סורק מסמכים לתיק העובד האישי. אני מודע לזה שאני רק אדם ולא חף מטעויות אבל שונא להיות במקום הזה והשבוע הרגשתי שטעיתי למרות שאף אחד לא אמר לי זאת

מאכל: פיצה, מרק אפונה עם ירקות

מה מחכה לו בשבוע הבא: ביום א' ייצא שיר קצבי חדש לאיה כורם- מקווה שיצליח להיות להיט, מחכה בכלל לשירים החדשים של סי היימן, יובל דיין, רוני דלומי. שכל אחת אמורה להוציא שיר בקרוב

תוכנית: הישרדות וי איי פי עונה 4 2020(ישראל)

אריה31

Member
מנהל
אתה חדש בעבודה, טבעי שתטעה

לאט לאט תלמד בדיוק איך עושים את הדברים. יפה שזה חשוב לך, העיקר שלא העירו עושה רושם שהשוק העברי פעיל מאוד, אני בכלל לא מעודכן

feldman3030

New member
אני חדש אמנם אבל כבר חצי שנה בקופת חולים
דווקא כשאני לא בטוח בעצמי, לרוב אני פשוט שואל את הצוות או את מי שמולה אני עובד באותו יום אבל לעיתים כבר נמאס לי ללכת לשאול(כי אני שואל המון פעמים) וזה מה שמפחיד אותי בעיקר
תודה אריה על העידוד

השוק העברי נמצא בתקופת פריחה או שאני נפתחתי מאד למוסיקה, לדעתי זה גם וגם. תאמין לי, אני לא מספיק לעבור על כל רשימת הסינגלים שיוצאים במהלך שבוע אחד, בודק בעיקר את האומנים שאני אוהב, מכיר או מתעניין טומשתדל לרשום לעצמי מה לבדוק

אריה31

Member
מנהל
אבל חלק מהזמן לא עבדת נכון?

כאילו בגלל הקורונה בכל מקרה זה מרגיש שאתה תקופה קצרה וגם, חצי שנה זה לא כזה הרבה, אתה יחסית חדש

feldman3030

New member
נכון, הייתי בחל"ת שבועיים בסוף אפריל
וכבר לפני כן בשבועיים של לפני פסח הפסקתי לעבוד אבל לא חל"ת אלא ימי חופשה כנראה. יצא שבחודש אפריל עבדתי בסה"כ יום אחד

1Shir

New member
סיכום שבועי

שיר השבוע: Erasure - Love To Hate You משהו טוב השבוע: יום רביעי טיול כמעט 8 שעות‎ משהו פחות טוב השבוע רכבת חזרה מולי על איילון במחלף ההלכה שמעתי רכבות בפארק הירקון רכבת מאחוריי בהתחלת המסילה המזרחית אכן עברתי גשר לפחות לא ראיתי מיניבוס דן על גשר מבצע קדש (אחרי זה מצאתי את עצמי מול מיניבוס דן קו 58 כורזין) פ"ת רכבת במסילה המזרחית הסתכלתי אחורה על ילדים שאלתי קודם לאן נוסעים מאכל: אייס קפה ג'ו
(שעתיים - אבל סגרו לי את ארומה פ"ת
) + אייס ארומה ת"א (שעה - בלגימה הראשונה מולי בחור שהיה היחיד חוץ ממני שהסתובב קילומטרים בחמסין שהיה) + אייס ארומה ישראל תוכנית: תוכנית הספורט + אמבוש

Lhuna1

New member
מה זה אומר שסגרו את ארומה פ"ת? סגרו לגמרי או

זמנית או שרק כשהגעת אז היה סגור מסיבה אחרת?

1Shir

New member
שאלה טובה לונה :) אבל בהתאם לאייקון הבוכה אכן סגרו לגמרי

הסניף הזה היה מאוד חשוב (וגם קיבלתי בו שירות חשוב כי כבר הכירו אותי ולפני שנכנסתי בדלת הכל כבר היה מוכן) מבחינת מיקום במסלול הטיול שלי וכל תחליף ייצור בעיות רק נותר לקוות שייפתח סניף אחר באיזור הזה - מישהו שהיה שם העלה את האפשרות הזאת אבל לא נשמע שאפשר לבנות על זה - אני אנסה לברר את זה בשבוע הבא בשורה התחתונה איך שאני לא מסתכלת על זה - זה באמת נורא שזה קרה ולא ראיתי את זה בא

אריה31

Member
מנהל
תמיד אהבת את עפר שכטר

רק עכשיו גיליתי מה זה "אמבוש":) איזו תוכנית ספורט? שמעת אותי ב-103?

1Shir

New member
פעם דיברנו על אמבוש גם עם מיה

אם היית קורא בפורום הזה היית יודע ששמעתי אותך בלי שידעתי מראש שתדבר בתוכנית - כתבתי לך את זה בשרשור הסיכום הקודם

1Shir

New member
התנצלות
אריה אם זה נשמע פוגע התכוונתי

לכתוב את זה עם חיוך ואיכשהו לא יצא אני יודעת שאתה קורא הכל בפורום :) השרשור פשוט כבר היה נמוך מדי וגם יש בעיה עם ההתראות על תגובות אז אם אתה מסתכל רק על שרשורים חדשים אתה לא רואה מקווה שכן יהיו התראות תקינות בהמשך כי אחרת כולם מפספסים תגובות &nbsp מקווה שהיתה לכם שבת נעימה אריה

charlie226

New member
אני לא מסכם אבל רוצה לספר שתכנית השבוע שממש
נהניתי ממנה השבוע היא MKR. ראיתי איזה 5 פרקים ביומיים. מאוד אהבתי !

למעלה