לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1539515,395 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
25/06/2020 | 18:12
26
14
שיר השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל

מה מחכה לו בשבוע הבא
תוכנית\סרט
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
25/06/2020 | 18:29
2
18
החדש של מירי מסיקה

משהו טוב שבוע שלא היה מיוחד שוב הצלחנו לקים שעת סיפור.והצלחתי לעמוד בבדיקת הדם כואב.
]חות טוב עדין פחדים מהחוג לא מצליחה להנות ומפחדת שנחזור לחדר בחוג ולא רוצה לוותר  מאוד מבולבלת.
מאכל רביולי
תוכנית המטבח
מחכה לסדנת כתיבה.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'החדש של מירי ונרקיס מקסים פשוט'
החדש של מירי ונרקיס מקסים פשוט
25/06/2020 | 18:57
12
כל הכבוד שהצלחת לעמוד בבדיקת הדם, אני עושה פעם בשנה תמיד וזה חשוב 
רביולי
אהבת את התכנית "המטבח המנצח"? אני ראיתי קצת ביום חמישי שעבר ולא ממש התרשמתי לטובה
תהני בשבוע הבא ושיהיה סופשבוע מעולה, יעל
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שמחתי מאוד שהתגברת על הפחד'
שמחתי מאוד שהתגברת על הפחד
<< ההודעה הנוכחית
26/06/2020 | 16:24
8
גם סיפרתי ללאה, שנינו גאים בך

לגבי החוג - כמו שכתבתי לך, לדעתי צריכים לעשות את הפעילויות בחוץ. לפי כל המחקרים, קיים סיכון הדבקה של יותר פי 17 במקומות סגורים

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכם שבוע:'
מסכם שבוע:
25/06/2020 | 19:11
4
23
שיר השבוע: יומהולדת- אליעד
משה- נרקיס ומירי מסיקה
הדרך שעברתי- שיר לוי
זה לא חדש- חוה אלברשטיין
דחלילים- טיפקס

משהו טוב השבוע: ממשיכה תקופה מצוינת של השירים העבריים החדשים וזה ניכר אצלי, התחלתי לאהוב יותר היפ הופ וראפ בעברית והקשבתי לשירים של הראפרים לוקץ' ואיזי- מה שמעולם לא הצלחתי קודם לעשות... החלטתי להירשם ולעשות מנוי לקאנטרי של בריכת שחייה בקרית אתא(למעשה בקרית בנימין שנמצאת בתחומי הקריה שלי) וגם עבדתי הרבה כמובן במהלך השבוע

משהו פחות טוב השבוע: השיר החדש של נסרין קדרי עם סטטיק ובן אל לא דיבר אליי בכלל. חבל לי על נסרין שירדה לשיתוף פעולה מיותר כזה!!! מעבר לזה אני קצת עדיין חושש לעשות טעויות ושגיאות בעבודה- בעיקר כשאני סורק מסמכים לתיק העובד האישי. אני מודע  לזה שאני רק אדם ולא חף מטעויות אבל שונא להיות במקום הזה והשבוע הרגשתי שטעיתי למרות שאף אחד לא אמר לי זאת

מאכל: פיצה, מרק אפונה עם ירקות

מה מחכה לו בשבוע הבא: ביום א' ייצא שיר קצבי חדש לאיה כורם- מקווה שיצליח להיות להיט, מחכה בכלל לשירים החדשים של סי היימן, יובל דיין, רוני דלומי. שכל אחת אמורה להוציא שיר בקרוב

תוכנית: הישרדות וי איי פי עונה 4 2020(ישראל)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה חדש בעבודה, טבעי שתטעה'
אתה חדש בעבודה, טבעי שתטעה
26/06/2020 | 16:26
3
12
לאט לאט תלמד בדיוק איך עושים את הדברים. יפה שזה חשוב לך, העיקר שלא העירו 

עושה רושם שהשוק העברי פעיל מאוד, אני בכלל לא מעודכן
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני חדש אמנם אבל כבר חצי שנה בקופת חולים'
אני חדש אמנם אבל כבר חצי שנה בקופת חולים
26/06/2020 | 16:53
2
13
דווקא כשאני לא בטוח בעצמי, לרוב אני פשוט שואל את הצוות או את מי שמולה אני עובד באותו יום אבל לעיתים כבר נמאס לי ללכת לשאול(כי אני שואל המון פעמים) וזה מה שמפחיד אותי בעיקר
תודה אריה על העידוד
השוק העברי נמצא בתקופת פריחה או שאני נפתחתי מאד למוסיקה, לדעתי זה גם וגם. תאמין לי, אני לא מספיק לעבור על כל רשימת הסינגלים שיוצאים במהלך שבוע אחד, בודק בעיקר את האומנים שאני אוהב, מכיר או מתעניין טומשתדל לרשום לעצמי מה לבדוק
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אבל חלק מהזמן לא עבדת נכון?'
אבל חלק מהזמן לא עבדת נכון?
26/06/2020 | 16:56
1
8
כאילו בגלל הקורונה
בכל מקרה זה מרגיש שאתה תקופה קצרה
וגם, חצי שנה זה לא כזה הרבה, אתה יחסית חדש
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נכון, הייתי בחל"ת שבועיים בסוף אפריל'
נכון, הייתי בחל"ת שבועיים בסוף אפריל
26/06/2020 | 17:04
11
וכבר לפני כן בשבועיים של לפני פסח הפסקתי לעבוד אבל לא חל"ת אלא ימי חופשה כנראה. יצא שבחודש אפריל עבדתי בסה"כ יום אחד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
25/06/2020 | 21:26
9
28
שיר השבוע: Erasure - Love To Hate You
משהו טוב השבוע: יום רביעי טיול כמעט 8 שעות‎
משהו פחות טוב השבוע
רכבת חזרה מולי על איילון במחלף ההלכה
שמעתי רכבות בפארק הירקון
רכבת מאחוריי בהתחלת המסילה המזרחית אכן עברתי גשר לפחות לא ראיתי מיניבוס דן על גשר מבצע קדש (אחרי זה מצאתי את עצמי מול מיניבוס דן קו 58 כורזין)
פ"ת רכבת במסילה המזרחית הסתכלתי אחורה על ילדים שאלתי קודם לאן נוסעים
מאכל: אייס קפה ג'ו  (שעתיים - אבל סגרו לי את ארומה פ"ת ) + אייס ארומה ת"א (שעה - בלגימה הראשונה מולי בחור שהיה היחיד חוץ ממני שהסתובב קילומטרים בחמסין שהיה) + אייס ארומה ישראל
תוכנית: תוכנית הספורט + אמבוש
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה זה אומר שסגרו את ארומה פ"ת? סגרו לגמרי או '
מה זה אומר שסגרו את ארומה פ"ת? סגרו לגמרי או
26/06/2020 | 15:00
3
18
זמנית או שרק כשהגעת אז היה סגור מסיבה אחרת?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאלה טובה לונה :) אבל בהתאם לאייקון הבוכה אכן סגרו לגמרי '
שאלה טובה לונה :) אבל בהתאם לאייקון הבוכה אכן סגרו לגמרי
26/06/2020 | 17:21
2
24
הסניף הזה היה מאוד חשוב (וגם קיבלתי בו שירות חשוב כי כבר הכירו אותי ולפני שנכנסתי בדלת הכל כבר היה מוכן) מבחינת מיקום במסלול הטיול שלי וכל תחליף ייצור בעיות
רק נותר לקוות שייפתח סניף אחר באיזור הזה - מישהו שהיה שם העלה את האפשרות הזאת אבל לא נשמע שאפשר לבנות על זה - אני אנסה לברר את זה בשבוע הבא
בשורה התחתונה איך שאני לא מסתכלת על זה - זה באמת נורא שזה קרה ולא ראיתי את זה בא
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תמיד אהבת את עפר שכטר'
תמיד אהבת את עפר שכטר
26/06/2020 | 16:28
4
26
רק עכשיו גיליתי מה זה "אמבוש":)
איזו תוכנית ספורט? שמעת אותי ב-103?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פעם דיברנו על אמבוש גם עם מיה'
פעם דיברנו על אמבוש גם עם מיה
26/06/2020 | 17:26
21
אם היית קורא בפורום הזה היית יודע ששמעתי אותך בלי שידעתי מראש שתדבר בתוכנית - כתבתי לך את זה בשרשור הסיכום הקודם
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' התנצלות אריה אם זה נשמע פוגע התכוונתי'
התנצלות אריה אם זה נשמע פוגע התכוונתי
26/06/2020 | 20:32
2
18
לכתוב את זה עם חיוך ואיכשהו לא יצא
אני יודעת שאתה קורא הכל בפורום :) השרשור פשוט כבר היה נמוך מדי וגם יש בעיה עם ההתראות על תגובות אז אם אתה מסתכל רק על שרשורים חדשים אתה לא רואה
מקווה שכן יהיו התראות תקינות בהמשך כי אחרת כולם מפספסים תגובות

מקווה שהיתה לכם שבת נעימה אריה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הכל בסדר שיר'
הכל בסדר שיר
28/06/2020 | 00:18
1
6
לצפיה ב-'אני לא מסכם אבל רוצה לספר שתכנית השבוע שממש'
אני לא מסכם אבל רוצה לספר שתכנית השבוע שממש
26/06/2020 | 14:51
16
נהניתי ממנה השבוע היא MKR. ראיתי איזה 5 פרקים ביומיים. מאוד אהבתי !
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
26/06/2020 | 16:33
4
17
שירים: עבריים שנות השבעים

מאכל: לחם מתוק של לאה

תוכניות: טהראן, זהו זה, חדשות 12

שמחתי שהליגה חזרה אחרי 103 ימים
דיברתי איזה 10 דקות ב-103fm
עדיין קשה לי בעבודה, בינתיים שורד

שבת שלום לכולם

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סבנטיז עברי מחכה למצעד החדש'
סבנטיז עברי מחכה למצעד החדש
26/06/2020 | 16:46
3
15
לחם מתוק כל הכבוד לה
אני אבדוק את הראיון איתך ב- 103. אפרופו 103, מה דעתך על התכנית של רז שכניק- אלבומי מופת? השבוע ריקי גל התארחה ודיברה על האלבום השני שלה משנת 1988
מקווה ומייחל לך לתקופה יותר טובה בעבודה ובכלל 
שבת שלום אריה!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מאמין שבעוד שבוע, תודה!'
מאמין שבעוד שבוע, תודה!
26/06/2020 | 16:55
2
23
לא שמעתי על התוכנית של רז שכניק, נשמע מענין, באיזו רשת?
האלבום של ריקי גל יצא ב-1987, היום שמענו ברדיו את אחד השירים, אבחר בו כשיר היומי שלי
תודה רבה רבה אביחי ושבת שלום
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הוא משדר ב- 103fm כל יום חמישי'
הוא משדר ב- 103fm כל יום חמישי
26/06/2020 | 16:59
1
24
האלבום הראשון של ריקי גל אכן יצא ב- 1987 אבל האלבום השני יצא בשנת 1988 מיד אחרי האלבום הראשון. את שני האלבומים הללו הפיק מוסיקלית- מתי כספי הגאון. 
הנה קישור לתכנית של אתמול:
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה צודק ותודה!!'
אתה צודק ותודה!!
28/06/2020 | 00:17
7
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
27/06/2020 | 11:45
1
14
שיר השבוע-Def Leppard-Phtograph
משהו טוב-חזרתי להתאמן בחדר כושר
משהו פחות טוב-מצאתי חדר בדירה בבאר שבע שנראתה לי נחמדה, אבל כנראה שלדיירות ששם זה פחות התאים
מאכל-קרם ברולה שהכנתי בעצמי
מה מחכה לו-נראה אם אצליח למצוא עוד דירות לראות בשבוע הבא חוץ מזה לא יקרה הרבה, עושים קצת שיפוצים בגינה
תוכנית/סרט/משחק מחשב-התוכנית על המתחזים, והרבה GTA V
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בהצלחה במציאת דירה'
בהצלחה במציאת דירה
27/06/2020 | 18:40
2

הודעות אחרונות

14:28 | 09.07.20 אורחים בפורום
14:09 | 09.07.20 אורחים בפורום
13:49 | 09.07.20 אורחים בפורום
13:29 | 09.07.20 אורחים בפורום
13:09 | 09.07.20 אורחים בפורום
18:11 | 03.07.20 אריה31
16:32 | 03.07.20 1Shir
18:32 | 02.07.20 ady18
07:40 | 02.07.20 feldman3030
17:15 | 01.07.20 feldman3030
00:04 | 01.07.20 אריה31
00:04 | 01.07.20 אריה31
19:11 | 30.06.20 feldman3030

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ