לגבי מעבר תפוז לפלטפורמה החדשה

Lhuna1

New member
לגבי מעבר תפוז לפלטפורמה החדשה

אני כותבת פה כי ראיתי בפורום צרכנות שמנהלים של פורומים כתבו שהפורומים שלהם פשוט נעלמו מבלי שתפוז יעדכנו אותם, (למרות שהם כתבו שהם יעדכנו את מנהלי הפורומים ויעשו מעבר מסודר), אז למקרה שזה יקרה לנו גם פה מבלי שאריה יוכל לעדכן אותנו בזמן, טוב שנהיה מוכנים מראש אם הפורום יעלם פתאום. כל מה שאני כותבת זה לא מידע רשמי ולא בטוח. 1. הפורום שלנו במערכת החדשה ימצא, למיטב הבנתי, פה: https://forums.tapuz.co.il/forums/מצעדים-וביקורת-מוזיקה.728/ אני מציעה לכולנו לשמור את הקישור הזה ליתר בטחון. אני לא הצלחתי בינתיים לעשות לשם לוג-אין עם הכינוי שלי (ומצד שני המערכת כן אומרת שהוא תפוס), אז יתכן שצריך יהיה להרשם מחדש ויתכן שהם כן יעבירו את היוזרים שלנו אח"כ, אני לא יודעת. בינתיים אני לא עושה עם זה כלום. אני גם לא יודעת אם אם אפשר או כדאי בכלל לנסות לכתוב שם הודעות לפני שהם מעבירים (אם בכלל) את כל התוכן הישן שלנו לשם. 2. לגבי כל התוכן הישן - תפוז טוענים שהם מנסים להעביר הכל, אבל הם לא מתחייבים שהם יצליחו. אז למי שיש פה שרשורים שיהיה לו מאוד חבל לאבד, נניח מצעדים שלכם שפרסמתם והשקעתם בהם, ועוד, אני אצרף פה הסבר שכתבתי לגבי איך אפשר לגבות אותם (בתקווה שזה יעבוד היטב, לא יכולה לומר בוודאות). אני למשל גיביתי את מצעדי העשורים שעשיתי פה.

Lhuna1

New member
לגבי גיבוי תכנים, זה הפתרון

שאנו משתמשים בו בפורום טלויזיה: באתר הזה ניתן לגבות עמודים: https://web.archive.org/save 1. תמצאו בחיפוש הנוכחי של תפוז הודעה ספציפית ותכנסו אליה. 2. תעתיקו את כתובת העמוד שלה לתיבת השמירה בקישור שנתתי ותעשו Save Page. זה בעקרון שומר את כל השרשור של ההודעה לפי מה שראיתי. 3. תשמרו לעצמכם איפשהו את הכתובת ששמרתם (נניח מסמך וורד של כתובות ששמרתם). כיוון שהאתר הזה לא מאפשר חיפוש לפי טקסטים. בשביל לחזור בעתיד להודעות ששמרתם תצטרכו לשים פה: https://archive.org/ בדיוק את אותה כתובת ששמרתם. עקרונית יש גם אפשרות ליצור לעצמכם שם חשבון ולשמור דברים לארכיב הפרטי שלכם, אבל אני עוד לא בדיוק ראיתי איך זה עובד. זה פתרון רחוק ממושלם ודורש השקעת זמן, אבל למי שיש שרשורים חשובים שהוא רוצה לשמור זה לא רע. כמובן אני גם לא יודעת ב-100% שזה יעבוד היטב אחרי שתפוז באמת ימחקו את הכל. (תלוי עקרונית מה בעמודים פה נטען דינמית ולא בדקתי את זה).

feldman3030

New member
תודה לונה על המידע
יש לי שאלה: איך אני שומר את הקישור/ לינק של אתר הפורום החדש? שומר אותו במועדפים?

feldman3030

New member
תודה, אני מקווה שזה נשמר לי
כי לחצתי על סימניות- שמור
לא יודע אם זה נשמר....

Lhuna1

New member
אתה רואה את המועדפים שלך?

אם תכתוב באיזה דפדפן אתה משתמש אולי אוכל לעזור לך לראות. &nbsp שיטה אחרת שאתה יכול לשמור בה: קליק ימני על הקישור שנתתי. Copy link address ואז לעשות לזה paste באיזה מסמך בצד, או באימייל שתשלח לעצמך. או בכל דרך אחרת. &nbsp

feldman3030

New member
אצלי הדפדפן זה גוגל כרום,
אבל מה שעשיתי זה גם לשמור את הלינק בתיקייה חדשה גם

Lhuna1

New member
יופי, אז אתה אמור לראות את המועדפים שלך בשורה שמתחת לכתובת

ואם אתה לא רואה אותה, אז תכנס להגדרות (דרך ה-3 נקודות בצד למעלה) ותבחר Bookmarks ואז Show Bookmarks Bar (לא בטוחה איך זה אם אתה על עברית אבל בטח תמצא
) &nbsp

feldman3030

New member
הלכתי על הגדרות
האמת עכשיו גם שלחתי לעצמי מייל עם הלינק של האתר החדש כדי שעל כל מקרה יהיה לי אותו בהישג יד ובמייל

תודה לונה על העזרה

אריה31

Member
מנהל
תודה רבה לונה על המידע החשוב

אולי תצטרפי אליי בניהול, בפורום החדש?
הייתי עסוק, אז לא שמתי לב להודעה שנכתבה בפורום מנהלים ב-18 ביוני
המעבר לפורום החדש יתקיים בשבועות הקרובים. ברגע שזה יקרה, מי שייכנס לפורום הזה יקבל הודעה שתפנה אותו לפורום החדש תפוז מנסה לייבא את כל התכנים, אבל מכיוון שהם רבים, הוא לא בטוח שיצליח. כמו שלונה כתבה, מומלץ לגבות חומרים חשובים אני אשתדל לעדכן על התפתחויות

למעלה