האם אתם מתכננים לעלות מצעד שנתי של המוסיקה הישראלית?

feldman3030

New member
מה דעתכם על השירים שיצאו ויוצאים בתקופה הזאת בארץ? האם יש לכם שיר שנה כבר מוכן או שעדיין רחוק מלהיות סגור?

feldman3030

New member
עונה:
לא,לא אפרסם מצעד שנתי השנה(לצערי הרב ולצערכם) כי השנה התחרות היא קשה מאד ויש כל כך הרבה שירים שראויים להיות במקום ה- 1!!!

מה דעתכם על השירים שיצאו ויוצאים בתקופה הזאת בארץ?
תקופה מאד טובה ואף מצוינת. יש פריחה יפה של אומנים צעירים וגם זמרים וותיקים שמספקים את הסחורה. נכון, פה ושם יש כאלה שאני לא מתחבר אליהם במיוחד אבל רוב האומנים הם בסדר גמור מבחינת עיבודים, טקסטים ולחנים.

האם יש לכם שיר שנה כבר מוכן או שעדיין רחוק מלהיות סגור?
בעיקרון יש לי שיר שנה מעל לכל שיר שממוקם מתחתיו אבל אני לא אחשוף אותו בינתיים. מה שכן, אני מאד אוהב המון שירים השנה אז ככה שאני לא יכול לציין מצעד שלם או מקוצר אפילו. מקווה שבאוגוסט אוכל לציין מה השיר הכי אהוב עלי השנה

אריה31

Member
מנהל
אני אעשה מצעד שנתי
אני לא כ"כ עוקב אחרי השירים במשך השנה אבל אשלים פערים לקראת סוף השנה

PardoFM

New member
אם יהיה אתר, ברור
יש לי כבר רשימה גדולה, אם ישאר אתר. אז אני אצטרך לצמצם שיהיה ל-50 ואז אתחיל לדרג. אני יכול להגיד שיש לי כבר מקום ראשון, אבל זה קרה גם שנה שעברה וזה התהפך לי ברגע האחרון

מגיב (מתנצל מראש על השליליות)
לא, אין מספיק שירים

מה דעתכם על השירים שיצאו ויוצאים בתקופה הזאת בארץ?
קטסטרופה

האם יש לכם שיר שנה כבר מוכן או שעדיין רחוק מלהיות סגור?
שמעתי עד כה כמה שירים סבירים, אף אחד מהם לא ראוי לתואר.

במוזיקה הלועזית לעומת זאת המצב הרבה יותר מעודד. יש כל כך הרבה שירים טובים שיהיה לי כואב להשאיר את חלקם מחוץ לעשרת הגדולים במצעד השנתי, כי כולם היו שווים טופ 5 בשנים קודמות. זאת אחת השנים החזקות שאני זוכר ב-15 השנים האחרונות.

1Shir

New member
אין לי זמן גם לא פרסמתי של השנה הקודמת
דעתי חיובית
יש שיר שנה

למעלה