אשכול שירים ישראלים חדשים

PardoFM

New member
זוט אני - אלה לי

אז קבלו אותה, את אלה לי. מקום שלישי של כוכב הבא האחרון אם לא ראיתם ו/או שחכתם. בשיר בהפקדתו של ג'וני גולדשטיין שיר בסגנון הK-POP, כלומר פופ קוריאני. למי שלא מכיר, מדובר בסגנון חזק שמתפתח חזק בעולם והינה זה הגיע גם לישראל בשיר שמזכיר של להקת "Yeah Yeah Yeahs", לחובבי האירוויזיון השיר הזה יזכיר שיר אחר.. &nbsp &nbsp מילים ולחן: ג׳וני גולדשטיין, רון ביטון & Scott Quinn &nbsp &nbsp

PardoFM

New member
בר - אסטרונאוט

סינגל בכורה &nbsp זוכרים את העונה האחרונה של דה וויס? זוכרים את הצמד "דור המבול"? קבלו את אחד מהם בסינגל (סולו) בכורה. &nbsp מילים ולחן: בר אלפנדרי

PardoFM

New member
אל תשאיר - הכל בגלל ג'ני

אל תשאיר הוא הסינגל השני מתוך איפי הבכורה של הכל בגלל ג'ני בהפקת איתמר אשפר. הכל בגלל ג'ני הם: ג'ני פקמן, גל זילברמן, ולד פוזיילוב, ארי דורות, יואב קנטור &nbsp &nbsp מילים ולחן: ג'ני פקמן

PardoFM

New member
ראינו איך הבוקר עולה - הדרה לוין ארדי

מילים ומוזיקה: הדרה לוין ארדי

PardoFM

New member
או או - יעל, את מגזימה

סינגל בכורה &nbsp ככה קוראים להרכב "יעל, את מגזימה", לסולנית וליוצרת השיר קוראים יעל בורנשטיין &nbsp מילים ולחן: יעל בורנשטיין

PardoFM

New member
בדרכך אל הבר - אליה בר נוי

עוד סינגל בכורה, הפעם של אליה בר נוי שנשמעת ממש מעניין (לדעתי) &nbsp מילים ולחן: אליה בר-נוי

PardoFM

New member
מתוך המצולות - רותם כהן

לא ה"רותם כהן" שאתם מכירים, אחד אחר בעל אותו שם &nbsp יוצרת בשם הדר זגורי, שמציגה את עצמה בתור "הדר מילים של רוח", מציגה פרויקט חדש ויחודי שמטרתו לחשוף את הקהל לכתיבה ויצירה ברוח היהדות וליצור שיתופי פעולה יחודים ומרגשים עם אומנים אחרים. השיר הראשון שיוצא מתוכו הוא שיר הנושא של הפרויקט &nbsp מילים: הדר זגורי לחן: בן ישראלי &nbsp &nbsp

PardoFM

New member
בוא נשמח לכבודו - נתנאל יאיר

עוד סינגל בכורה, הפעם בקצב ים תיכוני/הזמר החרדי &nbsp מילים ולחן: רמי לב &nbsp

PardoFM

New member
תרופה לגעגוע - עידן יניב

סינגל ראשון מתוך אלבום אולפן שישי שעליו עידן עובד &nbsp מילים: אביה שושני לחן: אביה שושני ומאור תיתון &nbsp בהפקתם של שמוליק ורועי נויפלד &nbsp &nbsp

PardoFM

New member
עבר עליי הכל - רועי סנדלר

סינגל חדש מתוך אלבום חדש שעליו עובד הזמר. &nbsp מילים ולחן: רועי סנדלר ואושר כהן

PardoFM

New member
לא אותה אחת - חיים איפרגן

סינגל חדש לקראת אלבום אולפן רביעי שעליו עובד הזמר &nbsp מילים : מאור זכריה (במבוק) לחן : אורן חי

PardoFM

New member
ג'ון בלושי - עדר 2 ליפשיץ

סינגל בכורה. &nbsp הפעם האבא והבן למשפחת עדר משתפים פעולה. כאשר יהודה על ההפקה ואלון על השירה &nbsp קולות נוספים בשיר: דורון טלמון, גילי מאיר, אלון עדר, יונתן לינב, אור הילאי &nbsp מילים ולחן: הרי ליפשיץ &nbsp

PardoFM

New member
יש דברים לא מובנים - דוד ד'אור

סינגל נוסף מתוך אלבום חדש שעליו הזמר עובד בימים אלה &nbsp מילים ולחן: דוד ד'אור

PardoFM

New member
מחרוזת רונה - הפרוייקט של רביבו

בדרך כלל אני לא מפרסם מחרוזות, אבל כשמדובר בפרוייקט של רביבו שזה העיקר שלהם, אני חורג. &nbsp השירים במחרוזת: &nbsp "רונה" "יא רייח" "עיישה"

למעלה