שירים ישראלים חדשים

PardoFM

New member
חן כהן - לא יבוא לי

סינגל בכורה, למישהי שנשמעת בעלת פוטנציאל. שיר בהפקה ועיבוד של גיא ויהל &nbsp מילים ולחן: חן כהן

PardoFM

New member
תאיר חיים - מתבשלת לאט

סינגל סולו ראשון של תאיר חיים(מ-A-WA) &nbsp מילים ולחן: תאיר חיים

PardoFM

New member
תמר סו - האלים משתוללים

אם אני לא טועה, מדובר בשיר השני שלה &nbsp מילים ולחן - תמר סורוביץ'

PardoFM

New member
שוב- רועי נטר ו"Darco"

מילים: רועי נטר, דר כהן, שגיא ארד לחן: רועי נטר, דר כהן

PardoFM

New member
מוריה ג'ובאני - אין לי זמן לדמעות

עוד סינגל בכורה כאן &nbsp מילים ולחן - גיא קושנירסקי

PardoFM

New member
אבי אבורומי - נשבר לי

אבורומי בשיר חדש בהפקתו של עומרי "69" &nbsp &nbsp מילים ולחן: אבי אבורומי מתן ידגר

PardoFM

New member
ליאור קקון - עמית שלי

שיר לזכרו של עמית בן יגאל &nbsp מילים ולחן: ליאור קקון

PardoFM

New member
אור וירושלים - יואב יצחק
(קאבר)

לכבוד יום ירושלים שהיה, יואב יצחק מחדש את השיר של הגבעטרון

feldman3030

New member
ביצוע לא רע, חביב
הבעיה שיש לשיר הזה ביצועים יותר אהובים עלי(יהורם גאון, הפרברים)

PardoFM

New member
גיל יעקב - את שבתמונה

מיועד לכל מי שמכיר את הסדרה של הבוזגלוס. השיר הזה היה בפרק הסיום ששודר שבוע שעבר. &nbsp השיר מבוצע על ידי היוצר ושוער נבחרת ישראל בכדוריד לשעבר, גיל יעקב. בקליפ מככבת מירן בוזגלו, אשתו של מאור ויתר משפחת בוזגלו &nbsp מילים ולחן: גיל יעקב &nbsp השוער יצר את השיר עבור התכנית של לירון שרון, "על הדרך", ששודרה בספורט1 וחשפה את עולמן האמיתי של נשות הכדורגלנים בישראל. את הטעימה הראשונה לקליפ חשפו אמש בפרק סיום העונה של הריאליטי המשפחתית המשודרת ב-YES וזכתה לנתוני רייטינג מטורפים הרבה בזכות הבידוד והעובדה שכולנו נשארנו בבתים במשך חודשיים. השיר מדבר על הפער הקיים בין תעשיית הבידור ועולם הזוהר לבין העולם האמיתי, בו אין דבר כזה "מושלם" ולמרות הכל נראה נוצץ, בסופו של דבר כולנו בסך הכל בני אדם.

PardoFM

New member
עברי לידר - המזרח התיכון

שיר חדש של עברי לידר בשיתוף פעולה עם סאם חלבי, תושב דליית אל כרמל שהפיק מוזיקלית את השיר וגם לקח חלק בלחן יחד עם עברי. &nbsp מילים: עברי לידר לחן: עברי לידר וסאם חלבי

למעלה