אייל גולן חגג השבוע יומהולדת 49 עם אלבום אולפן חדש

אביחי3001

New member
אייל גולן חגג השבוע יומהולדת 49 עם אלבום אולפן חדש

זמן טוב לסקר את העשייה והקריירה המוסיקלית לרגל יום הולדתו שחל ביום א' האחרון.
מכיוון שמצעד אייל גולן זה קצת קשה ומורכב מדי לבצע בפורום וגם אני מתרכז בםפרויקט השנים שלי, הנה סקירה מעניינת שלי על הקריירה רבת השנים של אייל גולן- הזמר שפרץ את גבולות הזמר הים תיכוני אם תרצו והוביל את הזרם הזה למיינסטרים הישראלי מעל 20 שנה.
אתחיל ואומר שתמיד הערכתי אותו כזמר מבצע, אבל רק בשנה האחרונה הוא קיבל אצלי חיזוק במעמדו והפך לאהוב עלי ממש.
ראשית חייו וביוגרפיה קצרה: אייל גולן נולד כאייל ביטון. הוא גדל והתחנך בשכונת כפר מרמורק שבעיר רחובות. בגיל 4, התגרשו הוריו וגולן עבר לגמור במחצית סביו- הורי אמו(ג'מיל). 1990 הוסיף לתעודת הזהות שלו את שם הבמה - "גולן". בצעירותו עבד כפועל בניין במשך מספר שנים, ושיחק בקבוצת הפועל מרמורק, שהייתה אז בליגה א'. עבר לקבוצת מכבי שעריים, בה שיחק זמן מה. שירת בצה"ל כעובד רס"ר בבסיס תל השומר.
תחילת הקריירה וראשית דרכו: בשנת 1989, בגיל 18, הופיע גולן באירוע משפחתי, בו נכח גם היוצר ציון שרעבי. שירתו של גולן באירוע זה לכדה את אוזניו של שרעבי, שהתרשם מכשרונו של גולן, והחליט לקחת אותו תחת חסותו. אייל הוציא תקליט שדרים ראשון כשיר לרדיו בשלהי שנת 1993 הקרוי "דוניה- פני מלאך". למרות זאת, השיר לא זכה להצלחת המקווה ואייל לא מיהר לשחרר אלבום. שנת 1994, החליט גולן להפסיק את הקשר המוזיקלי עם שרעבי, והחל לאסוף בעצמו טקסטים שנכתבו על ידי יוצרים שונים, דוגמת אביחי מליחי, כהכנה לקראת אלבום חדש. לבסוף בינואר 1996 ראה אור אלבום הבכורה של אייל גולן- "לחישה בלילה" אותו הפיק במימון עצמי ובגפו כמעט לחלוטין. האלבום נמכר ב10,000 עותקים אך לא הביא לכדי הצלחה מטאורית. בין השירים שזכו לפרסום וחשיפה היו: "לחישה בלילה", כמו רוח סערה" ולצדם גם "חזרי אליי" ו"אמא אבא" שזכה לפרסום מפי מבצעים רבים בז'אנר. באמצע שנת 1996 הוציא אלבום שני הקרוי "אייל גולן בהופעה חיה" בהפקה מוסיקלית של ישי בן צור. אלבום זה לא היה אלבום הופעה חיה אלא שמחיאות הכפיים הוקלטו במיוחד באולפן ההקלטות מראש(מהלך כזה עשצתה גם מקבילתו בז'אנר- שרית חדד באותה תקופה). האלבום הזה כלל מחרוזות של שירים ידועים ונמכר הרבה יותר מאלבומו הראשון. עדיין אייל היה בחיתוליו וההצלחה המסחרית שקיבלח עם הזמן היתה רחוקה ממנו והלאה נכון לשנת 1996

אביחי3001

New member
המפנה וההצלחה בשנות ה- 90

המפנה וההתקבלות האדירה בציבור: בשנת 1996, חיפשו להקת אתניקס זמר צעיר שניתן יהיה לקחת אותו תחת חסותם ולטפח אותו כשהבינו שהמוסיקה הים תיכונית היא הדבר החם והאיני(זהבה בן, מרגול, שרית חדד, אתי לוי) בישראל. אתניקס קיבלו קלטת וידאו של אייל מתוך הופעה של אייל בערב מחווה לזכרו של זוהר ארגוב. הם קיבלו את ההחלטה לפנות לאייל ולהפיק לו אלבום במימון שלהם. בהמשך לכך, פנו השניים לישי בן צור, על מנת לאמת עמו באופן סופי את הרושם החיובי שהותיר עליהם גולן. בן צור זיהה את הפוטנציאל העתידי הגלום בשיתוף הפעולה של גולן עם הלהקה, והמליץ עליו לשניים. בשנת 1996 הפיקו אלבום אולפן(שלישי במספר) עבור הזמר והוא ראה אור בשנת 1997. האלבום שהיה בעל צלילי מוסיקה ים תיכונית אסלית לצד מוסיקת פופ התקבל באהדה וזכה להצלחה מסחרית ואף עורר עניין רב בתקשורת בישראל. הוא נמכר במלמעלה מ- 300,000 עותקים ועד היום. האלבום הניב מספר של להיטי רדיו וביניהם: "בלעדייך", "לב של גבר", "צאי אל החלון" ו"נערה". בשיר צאי אל החלון שרו אתניקס בדואט עם גולן. שניים משירי האלבום התברגו גבוה במצעד הפזמונים השנתי ברשת ג' תשנ"ז 1996/7 ואייל גולן הוכתר במצעד כזמר השנה של התחנה. ההכתרה של גולן היוותה הישג חסר תקדים, שכן היתה זאת פעם ראשונה שזמר מהז'אנר הזה המושמץ מימי קום המדינה- קיבל את פרס זמר השנה. לאור ההצלחה הרבה של האלבום הזה, הפיקו אתניקס את האלבום "חייל של אהבה" שיצא בקיץ 1998 וזכה להצלחה פנומנלית מסחרית. האלבום היה לרב מכר ועד היום מדברים על מכירות חוקיות של מעלה מ- 320,000 עותקים- בימים שעוד אלבומים נמכרו היטב בארצנו. שירים רבים חרכו את תחנות הרדיו וביניהם: "יפה שלי", "דמעות"(שנבחר לשיר השנה ברשת ג'), "שקלים", "לקנות לך יהלום" ו"בחוף של פורטוגל". אייל שוב קיבל את פרס זמר השנה ברשת ג'(גלי צהל חזרה לשדר מצעד שנתי אך אייל לא נבחר לזמר השנה שם ולכן פרצה דרמה קטנה וביקורת על כך). האלבום נבחר גם לימים לאחד מהאלבומים המצליחים והאהובים במדינה על ידי מומחים ומבקרי מוסיקה. ההצלחה לא נעצרה וכעבור שנה- ב1999 הפיקו חברי אתניקס אלבום נוסף לבן טיפוחיהם. אלבום זה נקרא "הסתכלי אליי" והוא זכה להצלחה נאה אם כי מעט פחותה ביחס להצלחה הגדולה של "בלעדייך ו"חייל של אהבה". האלבום נמכר יפה ביותר מ- 100,000 עותקים. משירי האלבום יצאו אף גם להיטים רבים והם: "הסתכלי אליי", "בעירי", "לב חולה", "ים של טעויות", "מלך המגרש" והשיר הכי יפה מתוכו גם הצליח "תודה לאל" שנכתב בצל זכר סבו של אייל שגידל אותו למעשה. בסוף שנת תשנ"ט אייל גולן הוכתר בשלישית לזמר השנה ברשת ג' פעם שלישית רצוף- הישג אדיר. בסוף שנות ה- 90 אייל הוא הזמר הפופולארי ביותר בישראל. בשנת 2000 נפרדו דרכם של להקת אתניקס ואייל באלבום הופעה משותפת בה שרו אתניקס ים אייל להיטים שלו וגם שלהם יחד.

שנת 2000 הייתה מבחינתי נקודת המפנה כלפיו

מזמר שבסך הכל חיבבתי עם שירים נחמדים ולא מזיקים כמו "בעירי", "צאי על החלון", "קן של אהבה", "דמעות" ו-"בלעדייך", לזמר מאוס ומעצבן עם מוזיקה שאני לא מסוגל לשמוע.

אביחי3001

New member
המשך העשייה לצד ההצלחה באלפיימיז(2000- 2009)

את העשור פתח אייל עם השתתפות בפסטיגל 2000(תשס"א) בשיר שכתב לו אהוד מנור ז"ל ונקרא "בובים בובות" והוא זכה במקום ה- 2 והמכובד. אחר הפסקת שיתוף הפעולה עם אתניX, יצא גולן לדרך עצמאית.בשנת 2001 ראה אור אלבומו "צליל מיתר". הוא חבר ליעקב למאי שהפיק מוסיקלית את האלבום וליקט שירים מיוצרים רבים ומגוונים: שלומי שבת, יוסי גיספן, אביהו מדינה וירון כהן. האלבום זכה להצלחה רבה מאד, נמכר בטירוף ביותר מ- 200,000 עותקים וכלל להיטי רדיו משובחים במיוחד וביניהם: "צליל מיתר", "בין הטוב והרע", "לו הייתי", "מיליון או דולר", "בובים בובות" וגם "הריקוד הוא שלך". צליל מיתר הבהיר שהזמר הולך להישאר כנראה לעד. במצעד הפזמונים השנתי תשס"א 2001 התברגו 3 שירים שלו גבוה(הריקוד הוא שלך, צליל מיתר ומיליון או דולר) אך את תואר זמר השנה הפסיד לארקדי דוכין שכעבור שנה יעבוד עם אייל על אלבומו הבא. בשנת 2002 הפיקו ארקדי דוכין ויעקב למאי את אלבומו "ואני קורא לך" שיצא בקיץ אותה שנה וכלל שיתופי פעולה מפתיעים של אייל עם שלמה ארצי, מיכה שטרית וארקדי דוכין לצד ירון כהן, דני שושן. האלבום זכה שוב להצלחה רבה מסחרית(100,000 עותקים) וכלל להיטים כגון: "ואני קורא לך", "אלוהיי", "האור שבעיניים", "תחזרי" וגם חידוש לשיר "ים פרחים". כעבור שנה שב אייל והקליט אלבום חדש שנקרא "חלומות". רוב שירי האלבום היו גרסאות כיסוי לשירים ישנים ומוכרים שהוקלטו בשנת 1996 כאופציה למקרה שאייל לא יצליח לפרוץ את השוק(מה שקרה בסוף בזכות אתניקס). מתוך האלבום בלטו השיר "חלומות" (חידוש ללהיט של רוחמה רז) שיצא ובוצע גם בטקס מלכת היופי תשס"ג 2003 ולצידו חידוש ל"האהבה הישנה" שביצע במקור שלמה ארצי וחידוש ל"רחוק רחוק" של חוה אלברשטיין. האלבום נמכר היטב וחלומות הפך ללהיט אך היה נראה כי חלה נסיגה בקריירה. בשנת 2004 שמר אייל על תקופת שתיקה ולא מיהר לשחרר אלבום. רק בתחילת 2005 ראה אור אלבומו הבא- "מציאות אחרת". האלבום המשיך את המגמה של אלבומיו הקודמים וכלל שיתופי פעולה עם טל שגב, פבלו רוזנברג, מיקי שביב, דידי שחר לצד יוסי גיספן, ירון כהן וגם דוד זיגמן. האלבום נמכר היטב והוליד להיטי רדיו כגון: "מציאות אחרת", "חוף אל חוף", "מתגעגע", ,מלכת היופי שלי" ו"סרט שחור לבן". בשנת 2006 החליט אייל להיפרד מהאמרגן שלו והקים את חברת ההפקות "ליאם הפקות" בה הוא מממן את אלבומיו ללא התערבות נוספת. הדבר הוביל בשנת 2007 לאלבום חדש(הראשון שלו בחברה) הנקרא "בשבילך נוצרתי" שכלל המון סינגלים שזכו להצלחה גדולה ומכירות יפות של עותקים. האלבום הוליד להיטים כגון:"אל תלכי לי"(שהיה הסינגל הראשון לפרויקט שניים סוכר 3), "בשבילך נוצרתי", "כבר לא יכול", "לוחמת", "שמועות", "אם יש גן עדן" שהוקלט למען חיילים השבויים במלחמת לבנון ה- 2 וגם הסינגל "מלאך". הצלחת האלבום הובילה לאלבום נוסף בשנת 2008 מצליח מאד והוא "הוזה אותך מולי". הסינגל הראשון שהוא הוזה אותך מולי כבש את כל המצעדים בישראל ואחריו שיחרר להיטים גדולים נוספים כגון: "את שלי אני שלך", "מצטער", הלב שלי ו"פיצריקה" שבו שר עם טריפונס. הפקה המוסיקלית והעיבודים של שירי האלבום נחלקו בין תמיר צור ודודו קומה. הוזה אותך מולי זכה בתואר שיר השנה בתחנות רדיו רבות ואף גולתן זכה שנית בתואר זמר השנה ברשת ג' ובתחנות רדיו נוספות(לראשונה מסוף העשור הקודם). את סוף העשור הזה סגר עם אלבום נוסף שהוציא בתחילת שנת 2009 ונקרא ,זה אני". גם את אלבום זה הפיקו תמיר צור ודודו קומה. כעבור חודש וחצי הגיע האלבום למעמד אלבום פלטינה מרובעת על מכירות של למעלה מ-150,000 עותקים בנקודות מכירה בישראל. מתוך האלבום יצאו להיטי רדיו גדולים במיוחד: "זה אני", יפיופה", "לנצח בני", "מטורף" ו"למות מקנאה" שהצליחו במצעדי הרדיו רבות. זה אני הוכתר כשיר השנה ברשת ג' ובעוד תחנות. אייל אף נבחר מרבית התחנות לזמר השנה ואף הוכתר כזמר העשור החולף ב"פסקול העשור" ששודר בערוץ 24 ושירו "צליל מיתר" התברג במקום ה- 3 בעשור ההוא.

אביחי3001

New member
שמירה על ההצלחה והמשלך העשייה בעשור האחרון

נשען על ההצלחה הגדולה וזכייה בתואר זמר העשור, הוציא אייל דואט עם זמרת העשור0- שרית חדד שהוקלט עוד ב- 2006 וחיכה לעיתוי הנכון. השיר נקרא "רגע גדול" והוא כצפוי היה ללהיט גדול וצעד גבוה במצעדי הרדיו. כעבור מספר חודשים שיחרר את אלבומו "דרך לחיים" שיצא בשנת 2010. הסינגל הראשון מתוכו "ידעת שזה זמני" הוקלט לפרויקט עוד מעט נהפוך לשיר ולא הצליח במיוחד אך יתר הסינגלים הצליחו מאד("על חבל דק", "ג'ונגל", "דרך לחיים", נשיקה אחת ממך" ו"מי שמאמין"). האלבום נמכר בלמעלה ב40,000 עותקים באותה תקופה והמשיך תקופה מצליחה שלו. אייל הוציא בהמשך השנה אלבום אוסף הקרוי "זר כיסופים" והוא זכה להצלחה וכלל שני סינגלים שזכו להצלחה יפה: "רק מתגעגע" ו"מפה לשם". בקיץ של 2010, השתתף באלבומו של ליאור נרקיס בדואט המצליח שנקרא "אנ מבטיח". אייל המשיך לעבוד בחריצות והקליט אלבום חדש שיצא ביום הולדתו ה- 40 באפריל 2011 ונקרא "חלק מחיי". האלבום נמכר במהירות וזכה להצלחה רבה וכלל להיטים רבים ומהם: "רציתי להגיד לך", ,בואי נברח", "מזמור לגלעד", "תמונה שבורה", "נולדת בשבילי" ו"כשאחר". כשאחר היה אחד מהשירים המצליחים של אותה שנה וזכה בתואר השיר הכי מושמע באקו"ם ומקום 2 במצעד השנתי של גלגלצ- המיקום הגבוה ביותר שלו בתחנה הזאת נכון לאותה תקופה. אייל הוכתר גם בשנה הזאת תשע"א כזמר השנה של רשת ג' ואף של גלגלצ ועוד תחנות רדיו. הצלחת "כשאחר" היא בזכות החיבור שח גולן עם היוצר נועם חורב שהפך בן לילה ליוצר מוערך. העבודה איתו מצד גולן ממשיכה עד היום. בשנת 2012 ראה אור אלבומו של גולן "נגעת לי בלב" שהמשיך את המגמה של שירים מגוונים משלל ז'אנרים לתמהיל ישראלי. אלבום זה הצליח וכלל להיטי רדיו כגון: "מנגינה", "נגעת לי בלב", "לבדי" ו"כשאת איתו" שהיה לאחד משירי השנה והקליפ שודר רבות. גולן המשיך לעבוד ובאותה שנה הקליט את הדואט "ממכרת" עם דודו אהרון, הקליט עם עופר לוי את השיר "רצתי אלייך". בתחילת 2013 ראה אור אלבומו "הלב על השולחן"(ככל הנראה האלבום הפחות חשוב וטוב בקריירה שלו). אלבום זה נמכר היטב והכיל רק 2 סינגלים: "סטטוס מאוהב" ו"את" שזכו להצלחה טובה ברדיו. גם שירים אחרים שלא שוחררו כסינגלים רשמית אומצו על ידי התקשורת לרבות "כל החלומות". -18 ביוני 2013 הוציא גולן את השיר "קל כל כך". ב-3 באוגוסט 2013 יצא הסינגל "בגופייה צמודה". במקביל לפרשת הקטינות ואביו שפקדה את הזמר בסוף שנת 2013, אייל עבר תקופה לא נעימה אך המשיך לעבוד במרץ על אלבום חדש שיצא בשנת 2014 ואמנם לא נחשב לאלבומו הכי נמכר אבל הצליח יפה ונקרא "ימים יגידו". מתוך האלבום בלטו הסינגלים המצליחים: "מבעד לדמעה", "מתפלל", "צללים של דמותה", הלילה תרקדי" "ואולי ביום יפה". באותה שנה שיחרר דואט נוסף עם שרית חדד והוא קרוי "עד הסוף". בחלק מהמצעדים השנתיים תשע"ד הוכתר כזמר השנה חרף מה שקרה באותה שנה ואייל היה לזמר הכי מושמע כמעט. אלבומו הבא יצא בתחילת שנת 2015 ונקרא "בסוף כל יום". מתוך האלבום יצאו מספר סינגלים שנחלו כצפוי הצלחה נאה חרף הפופולאריות של זמרים רבים בז'אנר(עומר אדם, משה פרץ, דודו אהרון). בין השירים המצליחים היו:"כשתגדל, "שוב לאהוב", "שישי בצהריים". כעבור שנה(כמה מפתיע...) יצא אלבום חדש הקרוי "רחוק מכאן". מתוך האלבום יצאו הסינגלים המצליחים: "טוב לך איתו", "אייל גולן קורא לך", "לאן הגענו" ו"תמיד בשבילך"- דואט עם בתו אלין. בנוסף יצא הסינגל "באתי אלייך". -23 באוגוסט 2016 הוציא גולן את השיר "רק תדעי", בו שיתף פעולה עם הזמרים מייק סטנלי ודוק אנטוני. ב-2 באוקטובר 2016 זכה גולן בתואר זמר השנה ובתואר שיר השנה על ידי גולשי "מאקו", צופי ערוץ 24 ומאזיני רדיו תל אביב, רדיו חיפה ורדיו חם אש. כעבור מספר חודשים שוחרר אלבומו "לא פשוט להיות פשוט" שהיה אלבום כפול. האלבום שוב זכה להצלחה והניב להיטים כגון: "יפה לך להיות מאושרת", מבלי להתכוון," גודה בודה" "מזל"- דואט עם עומר אדם ועוד שירים שזכו למיליוני צפיות. ביולי באותה השנה הוציא גולן את השיר: "תבואי היום". כעבור יומיים הפך השיר למושמע ביותר באתר יוטיוב ובתחנות הרדיו. השיר הוכתר כשיר השנה של 2017, מטעם "כאן גימל". בשנת 2018 שיחרר אלבום בו מחדש שירים של הזמר המזרחי הדגול- זוהר ארגוב. הסינגלים שיצאו היו: "נכון להיום:" עוד דקה את נעלמת". במקביל הקליט גולן אלבום כפוןל שיצא בשנת 2019 ונקרא "הפוך מהיקום" וזכה להצלחה כבירה. מתוך האלבום יצאו להיטים רבים כגון: אסתדר לבד, "אהיה בכל מקום" המילים החסרות+ הולכים להשתגע, האם להיות בך מאוהב, טירוף מתוק, אהבה ראשונה, לא מבינה עברית, ההפך מהיקום, ממה את מפחדת(עם בניה ברבי) וכמו בספרים ההם". ב-29 בספטמבר 2019, זכה שירו של גולן "מי שמאמין" "במצעד העשור הרשמי של ישראל" של כאן גימל, כמו כן שיר נוסף של גולן זכה במקום השלישי "את" זה השיר שזכה באותו מצעד.

אביחי3001

New member
העשור החדש והתקופה הנוכחית

בסוף העשור האחרון הוכתר אייל בהמון מצעדים כזמר העשור. הוא הוציא בשבוע החולף0- 2020 את אלבומו החדש שנקרא "מכאן ועד הנצח". מתוך האלבום הוציא 6 סינגלים שזכו לחשיפה רבה וזכו להצלחה: "אוסף עוד געגוע", עוה עם העיניים", "קרובה אליי", לעשות איתך שלום", "מכאן ועד הנצח" ו"מכל האהבות הזמניות".
בימים אלה הוא משיק את אלבומו בסיבוב הופעות חדש ועובד בטוח על שירים ואלבום חדש שייצא בשנה הבאה.

עד כאן הסיקור!!

1Shir

New member
קודם כל חוגגים אותו בתור זמר

לא משנה אם הוא "הטריד מינית" (לדעתי המושג הזה הוא סוג של המצאה של העידן הנוכחי אבל זה לא משנה) ופדופיליה מתייחס לילדות ולא לנערות מה גם שנראה לי שהוא זוכה מכל אשמה בתחומים האלה אבל גם אם הוא היה רוצח מורשע זה לא סותר את היותו זמר (מוצלח יותר או פחות זה כבר משהו סובייקטיבי)

Maali2

New member
מסכים. יש גם נטייה של אנשים לשפוט אמנים בגלל שהביעו דעה
פוליטית על ישראל. אני ממש נגד זה.

Fall To Grace

New member
תשמעי לא הייתי מגיב אם היה כותב מצעד

פשוט *הסמנטיקה* של לחגוג את אייל גולן.
&nbsp
אני גם אוהב את המוזיקה של מייקל ג'קסון ואר קלי. גם את השירים הישנים של אייל גולן - עדיין לא איזום שרשור שכולל בתוכו את המילה לחגוג.
&nbsp
פדופיליה יכולה להיות קיימת גם אצל נערות ולהגיד שהמושג הזה המצאה של העידן הנוכחי הוא להיות מנותק מהמציאות.

אביחי3001

New member
אני האחרון שמעריץ אותו, ירדתי עליו קשות לא מעט פעמים

תראה עומרי, אין לי שום כוונה לשבח את האישיות או לפאר ובטח לא להצדיק את ההתנהלות של אייל גולן אבל אני לא נכנס לזה.כי זה לא מעניין אותי החלק הרכילותי והאישי בחייו. מה שכן אם היה צורך לשפוט אומן רק על פי האישיות זה לא היה נגמר. לצורך העניין מייקל ג'קסון (שאהוב עליך) היה פדופיל עוד יותר ממנו ובוודאי עוד אומנים נוספים. אז מה? אני אתחיל לפסול ולא לשמוע את מייקל ג'קסון בכלל רק כי הוא פדופיל?! לא מפריע לי שאתה לא מתחבר לאייל מבחינה מוסיקלית. פשוט הצגת את זה כשרשור מיותר ומה לעשות, זה לא נכון. יש כאן אחריםאנשים שמתחברים לחלק מהעשייה המוסיקלית שלו.

Fall To Grace

New member
ראה תגובתי למעלה

אם היית כותב מצעד לא הייתי מגיב בכלל.
פשוט הסמנטיקה של *לחגוג* צרמה לי.
כי אין מה לחגוג בבן אדם הזה (שהוא סימן הכי מובהק במדינה הזאת לגבריות רעילה) כמו שאין מה לחגוג אצל מייקל ג'קסון.
&nbsp

חצי מהגברים במדינה אם לא יותר הם גברים מהסוג הזה..

תמיד יחפשו את הצעירות ביותר...

Fall To Grace

New member
לא כולם תוקפים מינית.

אין קשר להעדפות. (דרך אגב משפט די פשטני ביחס לסיטואציה הזאת.)
&nbsp

כל המעשים המיוחסים אליו התבצעו בהסכמה מלאה של שני הצדדים.

בסיטואציה שלו לא הייתה שום תקיפה והמילה פדופילה גסה מדי במקרה הזה.

Maali2

New member
המנצל היחיד בכל הסיפור הזה הוא אביו של הזמר ועל מעשיו נשפט.

מצד שני אפשר גם לזהות ניצול מסוג אחר בהתנהגות של הנערות. אחרי כמה שנים בהן קיימו יחסים עם כל מיני גברים תמורת המון כסף, פתאום החליטו שהן נפגעו מאייל גולן...

למעלה