מצעד תשל"ח של אביחי

אביחי3001

New member
מקום 86

ילדה חיכיתי שנים- זוהר ארגוב

כבר בשנת 1977 הוציא זוהר תקליט שדרים(סינגל) ראשון שלא תפס מאד במצעדים וברדיו אבל בכל זאת היווה את סלילת הדרך

אביחי3001

New member
מקום 85

ברגע שנעצת בי את עינייך הכחולות- אריק לביא

אריק לביא- הזמר והשחקן המהולל והאייקון תרבות כבר משנות ה- 50, רווה רגעי נחת בשנות ה- 70 עם אלבומים מצליחים ולהיטים שקלעו למטרה. בשנת 1978 ראה אור אלבום שלו וזה אחד השירים הבולטים והמעניינים מתוכו. אני מתחבר אל הזמר הזה וחושב שהוא מוסיקלי בצורה מדהימה

אביחי3001

New member
מקום 84

מי מוכן לוותר על הכל- איתן מסורי

איתן הוא זמר פופ לכל דבר, לא נתנו לו יותר מדי קרדיט ולכן שיריו לא הצליחו במיוחד ונשכחו מהתודעה. אצלי מעמדו רק עולה ולכן נפגשנו בו ועוד סיכויים שנפגוש בו רבות במהלך השנים הבאות

אביחי3001

New member
מקום 83

משחקי מזל- צביקה פיק

שיר מיוחד מאחד הזמרים הגדולים והאהובים עלי בישראל ובכלל. צביקה הוציא בשנה זאת את אלבומו "שירי משוררים" שכלל אסופת שירים משוררים שאותם ביצע והלחין הוא בעצמו

אביחי3001

New member
מקום 82

ביקשתי- נאוה ברוכין

עוד זמרת שלא מספיק הוגשמה ומימשה פוטנציאל. היא אמנם בלטה כסולנית בהרכב שלישיית הנשמות הטהורות אבל לעניות דעתי לא מספיק היתה קיימת. השיר הוא מתוך פסטיבל הזמר והפזמון הנהדר של אותה שנה

אביחי3001

New member
מקום 81

שיר כאב- מאיר אריאל

אחרי 10 שנים מאז החל את דרכו במיני אלבום(ירושלים של ברזל), הוציא מאיר ז"ל את אלבום הסולו הראשון הקרוי "שירי חג ומועד נופל". שיר מצוין ששווה להכיר!!!

אביחי3001

New member
מקום 80

רגשות מעורבים- אילנית

שיר בעל ניחוח דרום אמריקאי וברזילאי שאפיין את הזמרת בחלק מהשירים. אני אוהב
אנחנו עוד נפגוש בה בהמשך השנה

אביחי3001

New member
אי אפשר לא לזמזם אותו. נכון?

המקצב מאתגר כשהיא שרה: "אבל אני אוהבת אותו ושונאת אותו ואוהבת ושונאת אותו לעולמים"

למעלה