מצעד תשל"ח של אביחי

אביחי3001

New member
כיף לשמוע שאת מעריכה את השיר

אביחי3001

New member
מקום 9

בלעדייך- גידי גוב

שיר ענק ענק שזכה להפוך לקלאסיקה!! השיר הוא להיטו הגדול מאלבום הבכורה "התקליט הראשון" שיצא כאמור בשנה זו גידי מהמם פה ובכלל

אביחי3001

New member
מקום 8

הלילות הקסומים- נורית גלרון

חוזרים פעם נוספת אל נורית גלרון המופלאה באחד מהשירים הקסומים ביותר מאלבום הבכורה שלה שיצא ביוני 1978. השיר הזה התחרה בפסטיבל שירי הילדים וסיים מקום 4 בלבד אך הפך ללהיט ידוע עד היום(ואהוב על הזמרת והיוצרת קרן פלס). השיר נחשב לחריג ושונה עד אז בשיריה ובטח באלבום הבכורה שהכיל בעיקר שירים נוגים ומתוחכמים לביצוע! אני מטורף על הזמרת ועל השיר ויש מצב שהוא צריך להיות אפילו בטופ 5 של השנה

אביחי3001

New member
מקום 7

זה הרגע לאהוב- שרי

שרי היא נסיכת הדיסקו שהפציעה לעולם באותה תקופה, הביאה שירי פופ מוצלחים מאד וחבל שלא התמידה לעשות מוסיקה במהלך השנים. את השיר הזה אהבתי ועודני אוהב מגיל צעיר. השיר לקוח מאלבום הבכורה שלה בעברית שיצא בשנת 1978. שיר ענק!!!

אריה31

Member
מנהל
וואו!!!!!!

לא ידעתי שעד כדי כך אתה אוהב אותו
אני החשבתי אותו בתשל"ט, הוא גבולי בין השנים

אריה31

Member
מנהל
אתה מדייק!

בגלי צהל הוא הוצעד ב-28 ביולי, כבש את הפיסגה ב-7 בספטמבר למשך שבעה שבועות!

אביחי3001

New member
מקום 6

את אינך יודעת- שלמה ארצי

סינגל מצליח ובולט נוסף של שלמה הנהדר מתוך אלבומו "גבר הולך לאיבוד". אני מאד אוהב את השיר הזה והרבה בגלל שהלחן מושלם ואלמותי וכיאה למילים של שאול טשרניחובסקי שהיה משורר דגול. אני חושב ששלמה צריך להיות גאה בשיר הזה, שילוב מעניין בין הסגנון האינטימי של שלמה לבין שיר משוררים- נוצרה סינתזה אדירה!!

למעלה