לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1538015,380 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'סקר לקורונה'
סקר לקורונה
<< ההודעה הנוכחית
03/04/2020 | 19:39
28
39
כמה קשה לך המצב?
עד מתי מאמין שנצא מהסגר הנוראי
איך חיינו ישתנו?
משהו טוב שמצליח לעשות בימים הקשים?
חווים בעיות בירידת מצב הרוח?ובמחשבות של מה יהיה הלאה
שיר שאולי מצליח מצב רוח-

טיפים לחג שונה ואחר-או לא משנה כול כך כי אולי אין טעם לחגוג-
וכמה לקחתם קשה-

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה:'
עונה:
03/04/2020 | 19:50
10
26
כמה קשה לך המצב?
די קשה אבל אני לא  בסיכון. מצד שני רוצה שהחיים יחזרו לןמסלולם ולשגרה
עד מתי? לא יודע אבל מקווה שכמה שיותר מהר אחרי החג
איך חיינו ישתנו?
אני יותר אעריך את העבודה, את החיים של מחוץ לבית ואשתדל לעשות הליכות
מוסיקה, כותב בפורום ועובד על הפרויקט החדש וכמובן עוזר לאמא עם הקניות ועם רחיצת כלים ומה שהיא צריכה ומבקשת ממני 
כן, אני קצת עצוב ולעיתים חש כעס על כך שהגענו למצב הזה
יש לי רגעים שאני במחשבות מה יהיה הלאה

שיר שאולי מצליח מצב רוח- כרגע עולה לי "מניאנה"- שוקולד מנטה מסטיק/ ירח- שלמה ארצי

טיפים? לשמוח כמה שאפשר במידה הניתנת לנו, באמת אני חושב שצריך להתרכז ולשמוח ולהעריך את העבודה שאנשים רבים חולים ואני לא וצריך להעריך את החיים שלי יותר בגלל שהתמזל מזלי להינצל. גם רצוי מלא את הזמן בדברים שתורמים לנו ולשמוע מוסיקה דווקא בגלל שאין מצב רוח טוב.........
וכמה לקחתם קשה- קשה לי לאמוד או להעריך אבל זה קצת השפיע עלי, אני עצבני לרגעים ועצוב על המצב וחוסר האונים שבו שרויים אנשים. לא כיף להתעורר לשמע ידיעות על אנשים נוספים שמתים כתוצאה מהנגיף
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני להפך חשבתי שיהיה מצב רוח למטבח בכלל אין לי.גם אותי'
אני להפך חשבתי שיהיה מצב רוח למטבח בכלל אין לי.גם אותי
03/04/2020 | 21:27
9
16
המוסיקה קצת מחזקת.
ושתחזור גם אצלך בטח תראה שונה העבודה מסכות כפפות?
מפחד גם מזה...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יכול להיות שהעבודה תהא שונה'
יכול להיות שהעבודה תהא שונה
03/04/2020 | 22:25
8
14
אמרו לי כבר לפני שבועיים לשים כפפות
אני לא מפחד מזה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא מבחינת הענין של לפחד הנוחות לא מפריעה?הפחד להיות חשוף'
לא מבחינת הענין של לפחד הנוחות לא מפריעה?הפחד להיות חשוף
04/04/2020 | 07:10
7
11
מול הרצון לחזור לעבודה לא מעסיק שמי שמבטיח שאנחנו מוגנים אני בכלל לא ראיתי אנשים.וגם כן מרחוק חוץ מיום האחרון בעבודה.ובכלל זה לא רק המסכות\כפפות המרחק הזה... לא גורם לפחדים....

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יכול להיות שכן'
יכול להיות שכן
04/04/2020 | 10:44
6
4
לצפיה ב-'וכמה קשה לך למשל לא לראות את האחיינת שלך?אם בסדר לשאול.'
וכמה קשה לך למשל לא לראות את האחיינת שלך?אם בסדר לשאול.
04/04/2020 | 11:55
5
5
לצפיה ב-'לגבי זה לא קשה לי כל כך'
לגבי זה לא קשה לי כל כך
04/04/2020 | 12:00
4
20
אני לא רואה את האחיינית שלי ביומיום כמעט, רק בחגים או באירועים משפחתיים או בשבתות מדי פעם. אני רגיל לא לראות אותה הרבה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עדין חג לא יכול לומר שלא תגעגע אליהם? או שלא קבלת את זה כבר.'
עדין חג לא יכול לומר שלא תגעגע אליהם? או שלא קבלת את זה כבר.
04/04/2020 | 17:10
3
6
לצפיה ב-'בליל הסדר אני לא אראה את אחותי והאחיינית'
בליל הסדר אני לא אראה את אחותי והאחיינית
04/04/2020 | 17:20
2
10
אבל זה לא אומר כלום, גם שנה שעברה קיימנו ליל סדר בלעדי אחותי והאחיינית שלי
אני מקבל את זה שכרגע זה בעייתי לראות אותן, זה לא יהיה לנצח המצב הזה 

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אז יצא לך טוב להתרגל. באיזהשהו אופן למה שנה גם לא קיימתם'
אז יצא לך טוב להתרגל. באיזהשהו אופן למה שנה גם לא קיימתם
04/04/2020 | 19:29
1
13
חשבתי שאתם עושים חגים משותפים.
אני הכי אוהבת את הביחד ....
כמובן לא מתערבת.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'למה שנה שעברה לא עשינו ביחד? לא יצא '
למה שנה שעברה לא עשינו ביחד? לא יצא
04/04/2020 | 19:53
13
יש בעייה. מאחר ואחותי גרה באור עקיבא והם לא נשארים אצלנו בלילה לישון ויש להם שעה נסיעה(מקרית אתא לאור עקיבא זה שעה נסיעה) אז נוצרת בעיה של זמן שהיה אצלנו. עד שאחותי וגיסי מגיעים(והם לא מגיעים מאד מוקדם ממה שידוע לי) אז כבר צריך לאכול ולסיים את הארוחה ולהיפרד כי הם כבר רוצים ללכת. מעבר לכך לא מספיקים לקרוא איתם את ההגדה. זה בגדול ההסבר. מעבר לכך, אולי זה פחות טרחה כי אמי עובדת וטורחת קשה ואין כל כך עזרה עם הכלים(לא מדבר עליי ועל אחי שאנחנו כן עוזרים עם הכלים- זה ברור שכן אבל היא צריכה עזרה גם מאחותי וגיסי). לזכותם ייאמר  של אמי ואבי, שהם תמיד עזרו ברחיצת כלים והפינוי השולחן אחרי תום הסעודה בליל הסדר כשהיינו באים לבית סבי וסבתי(ההורים של אבי). אבל במשפחה של גיסי זה אחרת, רק האחיות עוזרות לאמא שלהן, הבנים פטורים ולא נוקפים אצבע. כנראה שזה ככה. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2020 | 20:47
18
קשה מאוד
אני צריכה לדברים הכרחים ממש לא מותרות ורוב השירותים כמו החברתי \האחראיות העבודה שלי עברו למכוון כמובן שנפסקה המסגרת העבודתית וחמור יכולתי קצת לצאת לעזור לאחת הרכזות אמא לצערי בסיכון דבר שגם מתסכל.
טוב אני קצת עושה ספורט קצת בצורה קלה עדין,לומדת להיות בזום עם הפעילות החברתיות שחוג  וגם המסגרת הארצית מציע וזה הרבה  לא הכול הסגנון שלי הגעגוע גובר תמיד .ומשלימה הרבה שעות שינה .שזה פינוק בהחלט.
טיפ שלי זה ספורט לדבר חברים .פחות לראות חדשות
המחזק הזה השיר יהודית רביץ בך לא נוגע\ידים למעלה כנסיית השכל.

עבודה מאוד מעסיק כי מפחדת מהלחץ אנחנו עם קהל איך יהיה עם כפפות מסכה איך אתמודד עם הלחץ הגדול לפחות לא לצאת כמו שאמרתי לסידורים שחסרים לראות אנשי עבודה וגם בהמשך להשלים את יום הולדת עם החברים . מחשבות קשות.

אני בתור למרות שאני עם ההורים זה לא פאר כלפי הרבה אנשים שלבד .אין מצב רוח גם בבישולים גם נצמצם כמויות לא בא את כול המאכלים שאנשים בזמנים קשים כאלה . והרצון בכול זאת לפסח של לצאת וגם הקושי גם ככה עם מאכלי החג וגם השנה בגלל חוסר האפשרות לקניות חסרים מוצרים שרגילה.וזום שאולי יהיה בחג המון שינוים.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2020 | 21:20
2
20
כמה קשה לך המצב?
האמת שאני קצת רגיל לא לצאת מהבית אבל באמת שיש דברים שלא ניתן לעשות ואי אפשר בלעדיהן כמו אימון במכון כושר או לבקר חבר ששומר.

עד מתי מאמין שנצא מהסגר הנוראי.
הלוואי כבר מחר. רק לצרנו המצב ממשיך להידרדר.

איך חיינו ישתנו?
נתחיל להעריך יותר את החופש.

האחדות. להיות יותר עם המשפחה. לפתח יחסים טובים עם אח.

קצת אבל התרגלתי למצב. זה כמו אסיר שמתרגל לתא שלו.

שיר שאולי מצליח מצב רוח
כל שיר טוב שנכנס לבריטי 95

אני חושב שאין טעם כי המשפחות ביחד כבר מתחילת ההסגר.. אפשר לוותר.

תודה על השאלון.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מענין מאוד התשובות .והאם לא מצליח לקים כושר קצת בבית?'
מענין מאוד התשובות .והאם לא מצליח לקים כושר קצת בבית?
03/04/2020 | 21:25
1
9
ולי דווקא נמאס  מיותר מדי המשפחתיות . בא לי לראות כבר אחרים.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חוץ מהליכה לא מצליח לעשות כלום. מאוד חסר לי '
חוץ מהליכה לא מצליח לעשות כלום. מאוד חסר לי
03/04/2020 | 21:30
9
חדר הכושר עם המתקנים.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2020 | 21:31
3
18
כמה קשה לך המצב?
קשה לי בעיקר עם הפחדים והחרדות (בריאותיות לי ולבני המשפחה).
קשה עם העובדה שלא יודעים מתי ואיך זה יגמר.
קשה לי מאוד עם מה שקורה במערכות הבריאות כאן ובעולם, אנשים רבים שלא חולים בקורונה לא מקבלים עכשיו טיפול רפואי נחוץ בגלל המצב. זה ממש מפחיד ומטורף.
קשה לי עם הלחץ של העבודה, ועם פחד ממה שיהיה איתה בעתיד הקרוב.
אבל לא קשה לי במיוחד להיות רוב הזמן בבית, כי הייתי טיפוס של בית עוד לפני כן ולא טיפוס של חברה ואנשים. במובנים מסויימים גם קצת קל לי יותר. משתדלת גם לראות את הצדדים שבהם אני נחשבת "ברת מזל" כרגע, למשל העובדה שלא פטרו אותי בינתיים, וזה שכל ההורים מתלוננים על כמה שקשה להיות בסגר עם ילדים ורבים מקנאים במי שלבד בבית כרגע. אני מאוד אוהבת את השקט והפרטיות שלי. אבל גם קצת חסרה חברת אנשים.

עד מתי מאמין שנצא מהסגר הנוראי - באמת אין לי מושג, אבל כרגע מדברים על אולי התחלה של יציאה הדרגתית אחרי פסח (?) של מי שבריא ולא בסיכון.

איך חיינו ישתנו? זו גם שאלה לא פשוטה... כנראה שעד שיהיה לזה חיסון, אז ישתנו בהרבה דרכים.
כפפות ומסכות מחוץ לבית ואולי בעבודה ובמקומות ציבוריים. זה לא נוח בכלל.
בילויים כמו קניונים, מסעדות, הופעות, משחקים, מועדונים... לא ברור לי מתי באמת יוכלו לחזור.
טיסות לחו"ל - ?????? כנ"ל.
קצת לטובה - יותר שירותים דיגיטליים מרחוק, גם במערכת הבריאות וגם אחרים.

משהו טוב שמצליח לעשות בימים הקשים? ניקיתי קצת את הבית

חווים בעיות בירידת מצב הרוח?ובמחשבות של מה יהיה הלאה - כן, הרבה מחשבות כאלו.
שיר שאולי מצליח מצב רוח-

טיפים לחג שונה ואחר-או לא משנה כול כך כי אולי אין טעם לחגוג- לא יודעת.

וכמה לקחתם קשה- לקחתי קצת קשה. כמו שכתב אביחי, גם אני מרגישה כעס שהגענו למצב הזה. הזוי בעיני שבנאדם אחד עשה טעות ועכשיו בכל העולם החיים של אנשים נדפקו ככה והכל השתנה. קשה לתפוס את זה.
מתסכל אותי במיוחד הפגיעה בחייהם של כל האנשים המבוגרים (בגילאי פנסיה) שעדיין היו בבריאות טובה ופעילים, ואמורים היו להינות עכשיו מהשנים שנשארו להם לפני שהזיקנה "תשבית אותם", רבים מהם היו מטיילים, הולכים להרצאות וחוגים, נפגשים עם חברים, נהנים מהנכדים וכולי, כל אחד לפי יכולתו ומצב בריאותו - ועכשיו ברגע אחד לקחו מהם את כל זה, ושמו אותם במצב של "קשישים מוגבלים" שתקועים בבית! ומי יודע מתי יוכלו לצאת, חיסון יכול לקחת שנה-שנתיים, אולי יותר!!
זה ה-מ-ו-ן זמן לקחת להם מהחיים הפעילים, שמי יודע גם ככה כמה נשאר להם במצב של עצמאות.
אני יודעת שחלק מהם "נגמרים" עכשיו ומאוד מדוכאים מהסיפור. וכמובן מהריחוק מהמשפחות.
זה נורא לא הוגן ועצוב.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מפתיע אותי שבתור אחת שזקוקה להרבה שירותים לאו דווקא רפואי'
מפתיע אותי שבתור אחת שזקוקה להרבה שירותים לאו דווקא רפואי
03/04/2020 | 21:53
2
15
מנסיון זה קטע שבכלל לא אהבתי דיגטלי מפתיע שאת רואה את זה כטוב.
אני חושבת שהמגע  והפנים אל פנים אין תחליף.
לגבי העבודה יהיה טוב.מקווה בשבילך.
אולי גם לך זה כול כך נוגע באיזהשהו אופן רוב הימים עוד עסוקה בעבודה. אז פחות חשה מקווה שמותר לומר. אז אין אצלך הבדל גדול בדבר הזה.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לפעמים באמת אין תחליף, אבל ברוב המקרים לדעתי יש'
לפעמים באמת אין תחליף, אבל ברוב המקרים לדעתי יש
03/04/2020 | 22:10
1
14
אני מעדיפה שירות דיגיטלי ומרחוק בכל מצב שזה אפשרי.
למשל לסניף הבנק אני מגיעה כבר בשנים האחרונות לעיתים ממש ממש נדירות. זוכרת את הימים שעל כל שטות היה צריך להגיע, שזה אומר לנסוע במיוחד (לפעמים על חשבון עבודה), למצוא חניה, לקחת מספר, לחכות בתור, לדבר עם הפקיד... כל כך הרבה טירחה וכאב ראש מיותר ומעצבן!
אותו דבר נכון ברוב השירותים, כמו ביטוח לאומי ושאר מוסדות.
אני לגמרי מרוצה מזה שהרוב כבר עבר לדיגיטלי!! זה מהדברים הכי טובים שקרו בעידן שלנו.

בעניין של שירות רפואי, זה נכון שלפעמים חייבים בדיקה פיזית כמובן.
אבל יש הרבה דברים שמאובחנים רק לפי סימפטומים ותיאור של החולה (לפעמים גם תמונה מספיקה), או דברים כרוניים שחוזרים על עצמם, אז לקבל יעוץ או מרשם (וכמובן ביורוקרטיות כמו טופס 17) בלי להגיע פיזית זה לגמרי עדיף.
ביקור במרפאה / קופ"ח זה ממש לא חוויה אהובה עלי.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא מתכוונת לשירותים ממש האלו:'
אני לא מתכוונת לשירותים ממש האלו:
04/04/2020 | 07:08
13
אבל דברתי שמפחדת שהמפגשים החברתים שהפכו למקון \אחריות העבודה זה דברים שאין תחליף.
ויכול שחלק מהדברים בחברתי שעברו בתקופת קורנה לרשת ימישכו זה נחמד אבל בשום אופן לא תחליף.כולל כושר זה תחליף בלבד מבחינתי.
ואם העבודה שלנו שזה קהל בגלל הריחוק תשנה זה לא לטובה עולם הספריות עובר\יעבור שינוי זה ברור.אני בדברים לא מתחברת לעבודה מהבית.
לדברים האלו  לדעתי אין תחליף.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מגיב'
מגיב
03/04/2020 | 22:07
2
32
כמה קשה לך המצב?
מצב לא אידיאלי ומאד מאד מדכא, בעיקר חוסר הוודאות. למזלי אני  עוד עובד אז אני יוצא מהבית על מנת לנסוע לעבודה, אבל זהו
שאלה מאד טובה, השבועיים הקרובים מאד קריטיים כדי שנקבל תמונת מצב לגבי איך אנחנו ביחס למדינות אחרות בעולם ובאירופה ועד כמה בתי החולים ערוכים למצב הקיים. כרגע אני אגיד בזהירות שאחרי שקראתי אתהנתונים במדינות אחרות בעולם וגם את הדיווחים של אנשי משרד הבריאות אני נוטה להיות אופטימי אבל יש המון בעיות, בין היתר הבלאגן שקורה בבני ברק או במקומות אחרים שמועדים לפורענות. בכל מקרה יקח זמן עד שכל ההגבלות יוסרו. המון זמן
איך חיינו ישתנו?
אין בכלל מאיפה להתחיל. כמו שלונה כבר רשמה נכון זהמ מש לא נגמר בזה וזה יתחיל להיגמר רק שנגלה שיש חיסון.
האוכלוסיה המבוגרת כנראה תהיה מבודדת יחסית להרבה זמן.
איורעי תרבות, ברים, מועדונים, מסעדות, הופעות, אירועים - כולם יתמעט וויקח המון זמן לחזרה לשגרה.
האבטלה תגדל, אמנם ברגע שרוב ההגבלות יוסרו יהיו הרבה עסקים שיחזרו לעבוד כרגיל - יהיו הרבה מקומות, בעיקר עולם התרבות/הופעות/בידור/אירועים שיקח להם המון זמן להתאושש. אולי זה יכניס קצת אנשים לפרופורציה ויגרום להם להעריך את ה-3 % אבטלה שהיינו בהם קודם למשבר.
טיסות לחו"ל גם כבר לא יהיו, כל העולם שאנחנו מכירםי והגלובליזציה שמלווה אותנו בעשורים האחרונים פשוט התפוצצו לנו מול הפנים! אנחנו בתקופה שבה כל מדינה דואגת לעצמה. אדם לאדם זאב. אירופה נסגרת וקורסת בתוך עצמה, ארצות הברית שהיא המוקד הכלכלי הכי גדול של העולם בנפילה, גם בתוך הארץ כל אחד מסתגר בתוך עצמו ויש הימנעות ממגע בין אנשים. החשדנות והשנאה בכל העולם תגדל. יקח עוד זמן עד שיהיו אנשים בעולם שיהיו פתוחים לאנשים אחרים (יחששו מאנשים ממקומות זרים שמביאים מחלות), המתח, שגובל בהסתה חסרת פרופורציות לכל האוכלוסיה החרדית זה משהו שכולנו נצטרך להתמודד איתו עוד המון זמן אחר כך.
וזה בלי ההשפעות הפוליטיות של כל הדבר הזה - הרבה ממשלות, בעיקר באירופה ובארה"ב חוטפות ביקורת על הטיפול שלהם וזה יכול לשנות לגמרי את התודעה של המון אנשים כלפי השלטון שלהם. ואם המצב הכלכלי לא יירפא מהר - יש סיכוי שאנחנו נראה כאן מלחמה. כידוע מצב כלכלי קשה הוא בד"כ הגורם מספר אחד למלחמה.
אמרתי את זה כבר כשהסיפור הזה רק התחיל להתפשט באירופה ואז זה היה נראה רחוק, אנחנו נמצאים במשבר הכי גדול שהעולם ידע מאז מלחמת העולם השניה.
לשמור על שפיות? להשלים קצת סדרות? למצוא את עצמי מתקשר יותר לסבא וסבתא גם אם לא יכול לבוא לבקר אותם
משתדל להימנע מזה
שיר שאולי מצליח מצב רוח-
מצורף - קל הרבה יותר לפחד ביחד
נקווה שבשנה הבאה יהיה יותר טוב  
וכמה לקחתם קשה-
זה מבצ לא קל, מקווה שכשזה יגמר נכנס קצת לפרופורציות ושזה יעשה טוב לחברה שלנו ולא בדיוק הפוך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מזדהה עם כל מה שכתבת '
מזדהה עם כל מה שכתבת
04/04/2020 | 08:38
3
לצפיה ב-'עונה על הסקר המצוין'
עונה על הסקר המצוין
05/04/2020 | 02:17
5
31
כמה קשה לך המצב?
כפי שכולנו מבינים עד כמה לא הערכנו את החיים שהיו לנו לפני המגפה, כך כדאי להעריך את מה שיש לנו כעת. תמיד יכול להיות הרבה יותר גרוע

עד מתי מאמין שנצא מהסגר הנוראי?
מיד אחרי פסח, רוב העסקים יחזרו לפעילות. מי שיכול, יעבוד מהבית. מי שחייב להגיע למקום עבודתו, יעשה את זה בזהירות ובהקפדה על כללי בטיחות רבים 

איך חיינו ישתנו?
לצד אנשים שכבר התחילו לדאוג רק לעצמם, יש הרבה שבימים אלו ואני מאמין שגם בהמשך, ירצו לעזור לאוכלוסייה מוחלשת. אני נתקל בהמון קבוצות ובהמון אנשים שתורמים כעת כסף ומזון וגם מוכנים להסתכן ולהביא להם לביתם

אצלי החיים רגילים, גם לפני כן עבדתי כמעט ורק מהבית. 

דואג להורים שלי ולהורים של לאה. וגם לדודים ואנשים בסיכון שאני מכיר וגם כאלו שלא. והאמת מתפלל שאף אחד מבני המשפחה לא יידבק בקורונה. מאחל גם לכל החברים בפורום ולכל המדינה והעולם כולו

טיפים לחג שונה או לא משנה כל כך כי אולי אין טעם לחגוג?
לנסות למצוא בלב שמחה כי בכל זאת זה חג

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נכון זה לא השתנה, עדין העבודה הייתה ללכת למשחקים מדי'
נכון זה לא השתנה, עדין העבודה הייתה ללכת למשחקים מדי
05/04/2020 | 08:59
4
12
פעם....וגם מענין מה דעתך על חזרה בעולם הספורט....
איך יראה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לדעתי הספורט יחזור ללא קהל'
לדעתי הספורט יחזור ללא קהל
05/04/2020 | 11:53
3
16
ייקח הרבה זמן עד שיאפשרו אירועים מרובי משתתפים

כמובן שהחיים שלי השתנו, כמו של רבים אחרים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'האם קבוצות/ליגות הספורט יוכלו לשרוד את זה כלכלית לדעתך?'
האם קבוצות/ליגות הספורט יוכלו לשרוד את זה כלכלית לדעתך?
06/04/2020 | 19:29
2
19
חשבתי תמיד שרוב ההכנסות שלהם זה מכרטיסים למשחקים.
אני מניחה שישדרו את המשחקים ללא קהל בטלויזיה, אבל אז ההכנסה היא רק מפרסומות , שגם צריכה להתחלק עם רשתות השידור... נראה לי, לא מכירה את התחום מקרוב, אז אולי אני מפספסת.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'האם קבוצות/ליגות הספורט ישרדו כלכלית בלי שום קשר לקורונה?'
האם קבוצות/ליגות הספורט ישרדו כלכלית בלי שום קשר לקורונה?
07/04/2020 | 00:22
16
לפחות בישראל לא נראה לי שמצבן היה טוב גם לפני זה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מוקדם מדי לדעת'
מוקדם מדי לדעת
07/04/2020 | 13:52
45
השאלה אם ומתי ובאיזו צורה הפעילות תחודש
גם להערכתי יהיו משחקים ללא קהל
התקציב של קבוצות גדולות, בכדורגל ובכדורסל נשען הרבה על הכנסות מכרטיסים ומנויים. ואכן עלולה להיות פגיעה משמעותית בקטע הזה
קבוצות קטנות חיות בעיקר על כספי עירייה
עדיין לא ברור אם וכמה כסף יהיה לעיריות להחזיק קבוצות ספורט
יש בעיה עם נותני חסויות, גם אם העסקים יחזרו לפעילות, לא ברור כמה ואיפה ישקיעו בשיווק

מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

10:27 | 25.05.20 feldman3030
17:03 | 24.05.20 feldman3030
12:16 | 24.05.20 PardoFM
19:04 | 23.05.20 Priv8 Investigator
10:45 | 23.05.20 feldman3030
10:44 | 23.05.20 feldman3030
11:48 | 22.05.20 feldman3030
09:50 | 22.05.20 שנוזיהו
15:52 | 21.05.20 feldman3030
15:49 | 21.05.20 ady18
07:41 | 20.05.20 feldman3030
18:43 | 19.05.20 feldman3030
07:29 | 19.05.20 feldman3030

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ