מזל טוב לאילנה אביטל הדיווה הנהדרת

אביחי3001

New member
מזל טוב לאילנה אביטל הדיווה הנהדרת

בשבוע הנוכחי חגגה אילנה אביטל- אחת מכוכבות הגדולות של ישראל את יום הולדתה ה- 60. מוזמנים לבחור בשיר שלה אהוב עליכם ולכתוב מה אתם חושבים על העשייה, הטכניקה, הביצועים הגדולים שלה ובכלל מה דעתכם עליה כזמרת ושחקנית

אביחי3001

New member
דעתי:

קודם כל שיהיה לה מזל טוב עד בלי די........
דבר שני, למרות שלא תמיד אני מסכים לגמרי עם הבחירות המקצועיות והעשייה שלה בעיקר בשנים האחרונות(ההשתתפות למשל בהישרדות) אני חושב שהיא זמרת יוצאת מן הכלל ושיריה אהובים עלי מאד. אחת הדיוות האהובות עלי באופן אישי
וזה למרות שכאן היא שנויה במחלוקת ולא תמיד מעריכים את העשייה והמוזיקה שלה.
הטכניקה שלה מעוררת התפעלות והיא לזכותה ייאמר שיפרה מאד את הטכניקה והביצועים מבחינת הטונים עם השנים. האיפוק עשה לה טוב
אבחר בשיר שלה פחות ידוע, שיר שיצא כסינגל אמנם אבל נשכח לצערי הרב ולא מוכר מן השורה הראשונה: "סוף הצד"
האלבום הכי אהוב עלי שלה: 1. רגעים(1985)- שירים כמו: מלכת הכיתה, בזכות ימים כאלה, למה עצוב לי, רגעים, אור בקצה המנהרה, אמא אבא וא"י, ירושלים
2. בלי בושה(1987)- שירים כמו: תן, קלף חזק, בלי בושה, אתה המלך, עוד תראה אותי, די לי די, יום חדש
3. כיוונים נעלמים(1988)- שירים כמו: כיוונים נעלמים, סוף הצד, ספק, אור שקוף של בוקר, מגדלים בשמיים, סערה
4. אותך בפעם השנייה(1993)- קרב צמוד מדי, קרע בכותונת, כמה כמה, כולי תקווה, מלח ואור, בדם שלך
5. לאהוב(1978)- אותך, השיבה לי, אמור, לי נשאר חליל השיר, הלכת

אביחי3001

New member
בחודשים האחרונים היא הצטלמה לעונת הסלבס של הישרדות

העונה תשודר בקיץ הקרוב ככל הנראה

אריה31

Member
מנהל
הזמרת עם הקול הכי יפה בעיני

כשרון טבעי מטורף, שירים נהדרים
מהזמרות האהובות עליי

למעלה