לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1534215,342 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
13/02/2020 | 15:14
42
26
שיר השבוע

משהו שעשה לי את השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית\סרט

מה מחכה לו בשבוע הבא
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
13/02/2020 | 15:40
11
19
לא היה מצב למוזיקה לכלום בעצם
הטוב והרע השבוע ביחד ביום ראשון הייתה פגישה שהודיעה שזה הסוף של האחראית עבודה שלי ברגע הזה ראיתי שכול העולם נגמר לי, מבחינתי עשתה בשבילי הכול הציבה לי את הגבולות את כול החוקים והכניסה למסגרת וזה נגמר מסיבות שלה אני בהלם קשה הייתי , איכשהו להגיד החזיק המסגרת ניסו לנחם אותי אני חוויתי עצבות גדולה מאוד פחד מלא הנודע.מה יהיה מי תבוא איך מתחילים מחדש.מזל שיש לי צוות שתמוך ואומר שאני לא לבד והמדריכה של חוג עודדה אותי בקיצור כולם ואמרו מילים מנחמות והיה מרגש .בשבוע כול כך קשה.
גם היה קשה להנות במסיבה אבל התעקשתי ללכת.
מאכל: פורטבלו עם פירורי לחם  במסיבה.
לא ראיתי כלום לא היה מצב רוח
מחכה לכלום .... תקופה קשה ועצובה מאוד מאוד

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מאחל לך שבוע מואר ומעולה'
מאחל לך שבוע מואר ומעולה
13/02/2020 | 15:49
4
12
מקווה שמצב הרוח ישתפר בשבועות הבאים
את תעברי את התקופה הזאת כמו גדולה, תאמיני לי שזה קטן עלייך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קודם כול מרגיז ולא פאר שאני בגלל"המקרה הקל" לוקחים כמובן'
קודם כול מרגיז ולא פאר שאני בגלל"המקרה הקל" לוקחים כמובן
13/02/2020 | 15:58
3
9
מאליו.
וקצת כן מעצבן.
כי אני לא אמורה להיות מובנת מאליו. ואילוצי זמנים זה לא אני אשמה.
ופרידה זה לא צעד שצריך להיות בחוסר שיקול דעת.
כנראה שזה די סגור.
ושתי פרידות עבורי באותו יום קשה המפגש המשותף עם ע.השמה השניה שאיתה יגמר .וגם פרידה גדולה אמרתי אולי תרגעי את הקצב אני מקווה לא אופטימית.
גם לך קשה עם שינוים? או שלך קל.איך אצלך....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קשה לי מאד עם שינויים כי זה יכול לערער אותי מאד'
קשה לי מאד עם שינויים כי זה יכול לערער אותי מאד
13/02/2020 | 16:30
2
2
לצפיה ב-'ואיך מתמודד עם כך עם קורה שינוי?'
ואיך מתמודד עם כך עם קורה שינוי?
13/02/2020 | 16:45
1
4
לצפיה ב-'מנסה לעודד את עצמי, כל אחד חייב לעשות זאת '
מנסה לעודד את עצמי, כל אחד חייב לעשות זאת
13/02/2020 | 18:56
11
כמובן שצריך להשלים אבל באיזשהו מקום זה גם עלול לעצבן אותי מאד השינוי ואז אני מקטר בפני המשפחה או אנשים שמכירים אותי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יעל'
יעל
13/02/2020 | 20:31
16
נסיון העבר מוכיח שאת חזקה הרבה יותר מכפי שנדמה לך, שאת שורדת בזכות עצמך ובלי קשר לסובבים אותך

מעבר לכך, הלכה מישהי שהתחברת אליה והיא קיבלה אותך כמו שאת, אבל זה לא אומר שמי שתחליף אותה, תתנהג אלייך בצורה שונה. עצם זה שאת כבר ותיקה בספריה והיא תהיה חדשה, זה נותן לך יתרון עליה

יופי שלא ויתרת על המסיבה!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא נורא, יעל.... אולי האחראית שתחליף אותה תהיה גם מקסימה..'
לא נורא, יעל.... אולי האחראית שתחליף אותה תהיה גם מקסימה..
14/02/2020 | 01:55
1
5
לצפיה ב-'וואו, יעל, אני לגמרי מבינה אותך כי גם אצלי מצב דומה'
וואו, יעל, אני לגמרי מבינה אותך כי גם אצלי מצב דומה
16/02/2020 | 15:04
2
14
המנהל שלי עוזב בשבועות הקרובים גם.
בשבילי זה תמיד נורא מבאס וקשה כשעוזב מישהו מהעבודה שהיה לי איתו קשר טוב, כבר עברתי את זה הרבה פעמים, וכזה כמו שאת מתארת מנהלת ישירה שלך שאת מרגישה כאילו "גידלה אותך" שם אז זה במיוחד מרגיש כמו סוף של פרק בחיים ושהכל הולך להשתנות.
והחשש מאיך זה לעבוד תחת מישהו חדש זה באמת גם עניין מלחיץ תמיד.
בסוף מתרגלים תמיד למצב החדש ולבנאדם החדש... ולפעמים דברים אפילו משתנים לטובה בדרכים שלא יכולנו לצפות מראש.
אבל כן, זה קטע לא קל.
גם הפרידה ממישהי שהיתה חלק יומיומי בחיים שלך והסתמכת עליה, וגם החשש מהלא נודע, כמו שכתבת

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בהצלחה גם לך.'
בהצלחה גם לך.
<< ההודעה הנוכחית
16/02/2020 | 15:27
1
2
לצפיה ב-'מסכמ"ש'
מסכמ"ש
13/02/2020 | 16:23
6
22
אוקיי, קודם כל מסכם שלוש שנים שלא הייתי בפורום הזה...
עברתי טירונות, קורס נתמ"מ בחיל התקשוב, ושובצתי בחיל האוויר. בהתחלה שירתתי בצריפין, אח"כ עברתי לקרייה בצוות שהוא הדרג ב' של הצוות שהייתי בו קודם (בהתראה של פחות מ-24 שעות!)
הייתי אמור לעשות שנה בקבע, בוטל בגלל חוסר בתקנים, כנראה שזה לטובה...
השתחררתי, עשיתי פסיכומטרי, תכננתי לעשות את הטיול אחרי הצבא בסין, כבר מצאתי שותף וקבענו את המסלול... ואז פרץ נגיף הקורונה והעניין פוצץ. זה קרה ממש כשרינו להתחיל להזמין טיסות וכאלה, טוב שלא הזמנו כלום
עכשיו אני מתכנן לטייל בארה"ב במקום
עכשיו מסכמ"ש:
שיר השבוע-The Darkness-I believe in a thing called love

משהו שעשה לי את השבוע-ממש מרוצה מהציון שקיבלתי בפסיכומטרי

משהו פחות טוב השבוע-חיכוכים סביב טיפול בחיות

מאכל השבוע-סטייק שייטל

תוכנית\סרט-חינוך מיני, לא כזה מעניין

מה מחכה לו בשבוע הבא-אני הולך ביום ראשון עם אבא שלי לסוכנות נסיעות כדי להזמין שירותי קרקע לתחילת הטיול (אני מתחיל באלסקה וההורים יצטרפו אלי לשם), זה כבר נהיה רציני ואני ממש מחכה לטיול (מתחיל עוד ארבעה חודשים פלוס מינוס)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כל הכבוד על השירות הצבאי'
כל הכבוד על השירות הצבאי
13/02/2020 | 16:35
14
שמח שהצלחת עם ציון יפה בפסיכומטרי ומאחל לך הצלחה באזרחות והנאה בטיול בחו"ל
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בהצלחה בתכניות הבאות ושוב ברוך שובך'
בהצלחה בתכניות הבאות ושוב ברוך שובך
13/02/2020 | 17:05
1
15
לפורום. בן כמה אתה היום?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזה מזל שלא הספקת להגיע לסין'
איזה מזל שלא הספקת להגיע לסין
13/02/2020 | 20:33
1
18
אני כבר רואה איך אתה משדרג את הפורום:)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'באמת מזל'
באמת מזל
13/02/2020 | 21:54
14
נחמד לי לחזור אליכם, כבר יש לי רעיון למשהו מעניין כאן
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
13/02/2020 | 18:02
3
30
משהו שעשה לי את השבוע: טיול מעל 7.5 שעות (אחרי סידור = מעל 10 שעות)
צומת אבן גבירול קפלן קו 142 מחלף השלום צד שני קו 23 רכב ליד מישהי עם לק תכלת אוכלת בננה
שיר השבוע: Ian Van Dahl - Try  על איילון
משהו פחות טוב השבוע: רכבת  על איילון
J. Cole - Middle Child שאזאם זיהה לא יודעת למה הקפיץ לי את Drake - Money In The Grave
מאכל השבוע: אייס קפה ג'ו דלק מנטה רעננה (כמעט שעתיים) + אייס ארומה (שעתיים ושליש)
תוכנית: האח הגדול
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איך ידעתי שהמילה אייס תכלל בסיכום שלך !! '
איך ידעתי שהמילה אייס תכלל בסיכום שלך !!
14/02/2020 | 01:52
2
4
לצפיה ב-'חשבתי עליך עם כל לגימה כי שתיתי אייס פצצת סוכר ענקית '
חשבתי עליך עם כל לגימה כי שתיתי אייס פצצת סוכר ענקית
14/02/2020 | 22:04
1
5
לצפיה ב-'סיפורי האייס קפה שלך בסיכומים כ"כ צפויים בדיוק כמו הצ'אטים '
סיפורי האייס קפה שלך בסיכומים כ"כ צפויים בדיוק כמו הצ'אטים
15/02/2020 | 19:37
19
לצפיה ב-'מסכם שבוע:'
מסכם שבוע:
14/02/2020 | 11:41
12
17
שיר השבוע: אחרי שאמות- אדם
מפה לשם- עידן עמדי
רק אהבה- איה כורם ואדם בן אמיתי
חי על הירח- התקווה 06

משהו שעשה לי את השבוע: השירים החדשים שיצאו ובדקתי הלהיבו אותי מאד, בעבודה הכל מצוין ואני מצליח לתפקד טוב ולגלות עירנות לטעויות או לפרטים חשובים. קיבלתי משכורת 

משהו פחות טוב השבוע: לא היה משהו כזה

מאכל השבוע: מרק כרובית, לזניה

תוכנית: קצת ארץ נהדרת, חדשות 12

מה מחכה לו בשבוע הבא: מחר אחותי באה עם האחיינית ומקווה שיהיה נחמד. מעבר לזה נמחכה בשבוע הבא לשירים חדשים, שגרה ועבודה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לזניה '
לזניה
14/02/2020 | 13:34
1
9
תהנה מסוף השבוע ואני מחכה לראות את מצעד ה2000 שלך. אגיב לטופ 10.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
14/02/2020 | 14:01
1
לצפיה ב-'ארץ נהדרת כבר מזמן לא מה שהייתה לא?תחדש על המשכורת.'
ארץ נהדרת כבר מזמן לא מה שהייתה לא?תחדש על המשכורת.
14/02/2020 | 14:23
7
10
לא רואה האח הגדול....

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא תמיד מתחשק לי לצפות בארץ נהדרת אבל אחלה תכנית גם כיום'
לא תמיד מתחשק לי לצפות בארץ נהדרת אבל אחלה תכנית גם כיום
14/02/2020 | 15:37
6
11
האח הגדול- לא, אני לא צופה
תודה יעל

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ומה דעתך על הדואט של איה.או פחות מהשיא שלה בעייניך.'
ומה דעתך על הדואט של איה.או פחות מהשיא שלה בעייניך.
14/02/2020 | 15:46
5
4
לצפיה ב-'שיר נפלא, מאד אוהב. איה מדהימה! ואת?'
שיר נפלא, מאד אוהב. איה מדהימה! ואת?
14/02/2020 | 16:22
4
7
לצפיה ב-'לדעתי זה בינוני. איזה שיר של איה הכי אוהב אם היית צריך לבחור'
לדעתי זה בינוני. איזה שיר של איה הכי אוהב אם היית צריך לבחור
14/02/2020 | 16:51
3
6
לצפיה ב-'הכי אוהב "אל תאמיני"/ "סוף הלילה"/ "שיר אהבה פשוט"'
הכי אוהב "אל תאמיני"/ "סוף הלילה"/ "שיר אהבה פשוט"
14/02/2020 | 17:11
2
7
ואת? איזה שיר שלה הכי אוהבת?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'די דומה בסך הכול אני הכי אוהבת את האלבום הראשון.'
די דומה בסך הכול אני הכי אוהבת את האלבום הראשון.
14/02/2020 | 17:22
1
7
איה מול קרן מי יותר עושה לך את זה?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איה מול קרן? קשה לי מאד... נראה לי שהן בערך באותו מיקום אצלי'
איה מול קרן? קשה לי מאד... נראה לי שהן בערך באותו מיקום אצלי
14/02/2020 | 17:38
9
בעבר הייתי בטוח שאיה מנצחת בקלות... כעת קרן ואיה שוות אצלי- הן נפלאות במידה שווה. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'משכורת ראשונה, אביחי? מזל טוב! '
משכורת ראשונה, אביחי? מזל טוב!
16/02/2020 | 15:09
1
1
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
14/02/2020 | 16:28
5
28
שירים: תשל"ד

מאכל: פלפל עם אורז 

תוכנית: ארץ נהדרת

פחות טוב
זה לא סוד שלאה ואני משקיעים זמן, כח, אנרגיות וגם כסף בחלוקת מצרכים לנזקקים במסגרת "שכן טוב" (כל מי שחושב שהמצב במדינה טוב מאי פעם מוזמן לסיור בשכונת גילה), אבל מה שלא ציפינו זה שנינזק כלכלית הקלאץ' במכונית הקטנה והידנית שלי הלך ביום חמישי פייפן בזמן שהעברתי סחורה מגבעת שאול לגילה. הוא לא החזיק מעמד בפקק שנוצר בעליות עקב עבודות בכביש (למה עושים עבודות על הכביש באמצע היום?!). לאה נאלצה לצאת מהעבודה כדי לקחת מהמכונית שלי 46 חבילות של ירקות ועוד חבילות של לחמניות טריות, חיכיתי זמן רב לשגריר, נאלצתי לנסוע לגמר הגביע בתל אביב ברכבת (זה דווקא נחמד) והחלפת הקלאץ' יקרה מאוד. מי אמר ששלוחי מצוה אינם ניזוקים?! והיום לאה ממש התעייפה באמצע החלוקה ואני חילקתי בעצמי ל-20 משפחות כי יש לנו ממש מעט מתנדבים

טוב
קניתי ללאה ורדים אדומים וכתבתי לה ברכה באנגלית הפעם לכבוד ה-Valentine day הראשון שלנו

עוד יותר טוב
במוצ"ש אנחנו טסים לחופשה בפריז (סוף סוף!) עד חמישי בבוקר

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פלפל עם אורז תהנו בחופשה'
פלפל עם אורז תהנו בחופשה
14/02/2020 | 17:14
4
לצפיה ב-'תיהנו בחופשה!'
תיהנו בחופשה!
14/02/2020 | 19:24
11
וכל הכבוד על התרומות לנזקקים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזה סיפור כל הכבוד לשניכם, מגיע לכם רק טוב '
איזה סיפור כל הכבוד לשניכם, מגיע לכם רק טוב
16/02/2020 | 14:47
1
16

מקווה שאתם נהנים מאוד בחופשה עכשיו!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נהננו מאוד, תודה רבה'
נהננו מאוד, תודה רבה
21/02/2020 | 12:56
1

הודעות אחרונות

13:31 | 29.03.20 מעאלי
02:22 | 29.03.20 אריה31
22:32 | 28.03.20 אביחי3001
11:09 | 28.03.20 אביחי3001
20:12 | 27.03.20 אביחי3001
13:13 | 27.03.20 אביחי3001
10:49 | 27.03.20 אביחי3001
09:00 | 26.03.20 ady18
12:09 | 25.03.20 אביחי3001
09:16 | 25.03.20 אביחי3001
16:17 | 24.03.20 אביחי3001

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ