לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1530515,305 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
06/02/2020 | 14:21
33
10
שיר השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית\סרט

מה מחכה לו השבוע
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
06/02/2020 | 14:25
13
11
גוונים-ירדנה ארזי
שבוע בינוני היה נחמד בהפעלת טו בשבט  שמנהלת אשרה לי.הגיע קצת רכש חדש עם ספרים מענינים.ובעית מיל שלי נפתרה תודה לאל.
פחות טוב האחראית העבודה האהובה עוזבת,לא ברור עדין יש לה מחליפה אז החשש הוא טבעי.גמר כוכב נולד אני לא אוהבת את הזוכה
מאכל בורקס גבינה עוגת פרג
תוכנית ראיתי מכבי בכול המסגרות(כדורסל)הגמר של הכוכב שלא אהבתי.
שבוע הבא מחכה להרבה דברים מסיבה והצגה עם החוג ולחגוג לאמא.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר יפה מאד בחרת כמו תמיד'
שיר יפה מאד בחרת כמו תמיד
06/02/2020 | 15:43
12
11
שמח שנהנית השבוע מהפעילות לרגל טו בשבט ושבעיית המייל נפתרה
בורקס גבינה
את המשחק של מכבי ת"א היום מול אנדולו את תראי? אני מניח שאני אראה
מזל טוב לאמא שלך ומאחל לך שבוע מוצלח ומאד מהנה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן, אתה גם מתענין במכבי ואוהד אותם?ומה דעתך על זוכת הכוכב?'
כן, אתה גם מתענין במכבי ואוהד אותם?ומה דעתך על זוכת הכוכב?
06/02/2020 | 16:10
9
5
לצפיה ב-'אני מתעניין במכבי ומחבב אותם, יש למכבי מאמן מצוין'
אני מתעניין במכבי ומחבב אותם, יש למכבי מאמן מצוין
06/02/2020 | 16:35
8
17
מה דעתי על זוכת הכוכב? ממש לא אוהב אותה(עדן אלנה), לא לטעמי בלשון המעטה למרות שבגמר עצמו לא צפיתי ולא השלמתי את הפרק אבל אני סקפטי לגבי מידת ההתחברות שלי לביצועים שלה בגמר. הביצוע היחיד שלה מהעונה שאפשר להגיד שחבבתי היה בספיישל רייכל וגם זה לא היה ביצוע עוצר נשימה אלא ביצוע חביב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא התחשק לי, הרגשתי שהיא תזכה משום מה'
לא התחשק לי, הרגשתי שהיא תזכה משום מה
06/02/2020 | 16:52
5
21
זאת העונה האחרונה שאני צופה בתכנית, שנה הבאה לא אראה(גם ככה המנחים אסי ורותם עולים לי על העצבים, השופטים מגזימים בשיפוט ובסופרלטיבים שלהם ומעיפים מתמודדים חזקים) וממילא אני אישית לא עוקב אחרי האירוויזיון בכלל אף שנה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אבל בשנה הבאה הם לא יהיו קשורים לאירווזיון'
אבל בשנה הבאה הם לא יהיו קשורים לאירווזיון
06/02/2020 | 17:07
15
אני דווקא שמחה על עניין כי אם יהיה שוב מצב כמו של חובי ונופר אז מישהי כמו נופר תזכה ואני מעדיפה מתמודדים כמו נופר מאשר חובי 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חשבתי שאהבת את העונה לא?'
חשבתי שאהבת את העונה לא?
06/02/2020 | 17:25
3
2
לצפיה ב-'כל מי שאהבתי הודח לפני הגמר למעט אור וגאיה שאהבתי מאד'
כל מי שאהבתי הודח לפני הגמר למעט אור וגאיה שאהבתי מאד
06/02/2020 | 17:27
2
20
אבל כבר כשהדיחו את ליהי טולדנו רגע לפני הכניסה לנבחרת, התגלתה לי נורה אדומה בקשר לתכנית הזאת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ומחכה לשיר של נטע?'
ומחכה לשיר של נטע?
06/02/2020 | 18:50
1
5
לצפיה ב-'האמת לא, אני לא מתחבר אליה כלל'
האמת לא, אני לא מתחבר אליה כלל
06/02/2020 | 18:52
5
לצפיה ב-'גם אני לא אוהבת אותה .אכזבה ענקית גם בעיני.'
גם אני לא אוהבת אותה .אכזבה ענקית גם בעיני.
06/02/2020 | 16:45
6
לצפיה ב-'מכבי לא משחקים היום .הם שיחקו אתמול ומשחקים מחר '
מכבי לא משחקים היום .הם שיחקו אתמול ומשחקים מחר
06/02/2020 | 16:51
1
7
לצפיה ב-'את צודקת. סליחה, טעות שלי. פשוט לרוב מכבי משחקת בחמישי'
את צודקת. סליחה, טעות שלי. פשוט לרוב מכבי משחקת בחמישי
06/02/2020 | 16:57
4
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
06/02/2020 | 23:59
10
שירי השבוע
עדן אלנה - Halo
שרית חדד ודנה צלח ?Where Have U Been
 Adam Ant - Wonderful
Suede - New Generation

משהו טוב השבוע
מפגש חברים. 
העלייה בטמפרטורות...

משהו פחות טוב השבוע
קללת הקורונה שמפחידה את כולם
הידיעה שמחר יחזרו הגשמים..
ויכוח עם ידידה

מאכל השבוע
הכנתי פיתות מעדשים...

תוכנית\סרט
גמר הכוכב הבא
סדרה מצרית משנת 1979 בשם "ימים מן העבר"

מה מחכה לו השבוע
שהסוף שבוע הסוער יעבור מהר מאוד כי באמת נמאס
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכם שבוע:'
מסכם שבוע:
07/02/2020 | 11:16
9
17
שיר השבוע: לפני שיהיה מאוחר- יפעת בר סלע
זעקה- רותם גבאי
תגיד שאתה כאן- שרית חדד
מה נשאר לי- קובי אפללו
דבש ותפוח- תומר יוסף

משהו טוב השבוע: נהנה מהעבודה בס"כ וגם מקבל מחמאות ושם לב מאד לדברים עקרוניים כמו פרטי תלושי שכר. שואל ומברר דברים חשובים . מצעד שירי זמרות ישראליות אלפיימיז מוכן לפרסום. מחר אתחיל לפרסמו 

משהו פחות טוב השבוע: עייפות שהשתלטה עלי, מרגיש מעט מיצוי בהתנדבות 

מאכל השבוע: מרק אפונה

תוכית: אין תכנית טלביזיה, תוכנית רדיו: אלבומי מופת עם רז שכניק(ריטה וסי היימן)

מה מחכה לו השבוע: שירים חדשים, לבדוק את האלבום החדש של דיקלה- "חופשייה", אם ייצא לי זמן(האלבום יצא לחנויות ביום ראשון האחרון), התנדבות, עבודה ופגישת פרידה מהחונך שלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה זה התוכנית רדיו?ומרגיש ששרית חדד פחות אהודה מפעם?'
מה זה התוכנית רדיו?ומרגיש ששרית חדד פחות אהודה מפעם?
07/02/2020 | 11:24
8
6
למה נפרדים אתה וחונך?יהיה מישהו במקומו?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זאת תכנית שבועית בה הוא מארח אומן עם אלבום אהוב'
זאת תכנית שבועית בה הוא מארח אומן עם אלבום אהוב
07/02/2020 | 12:01
7
18
כל שבוע בדר"כ העיתונאי ואיש המדיה רז שכניק מארח אומן מישראל עם אלבום מסוים שהשאיר חותם בזמר העברי. הוא מראיין ושואל אותו על הסיפורים מאחורי אותם שירים באלבום שנבחר ומשמיע שירים מאותו אלבום. גם מחזיר אותו לאירוע מסוים מאותה שנה של צאת האלבום ולפעמים אף משמיע שיר לועזי שיצא באותה שנה ושואל את האומן על השיר הלועזי מה דעתו עליו. זאת תכנית שמשודרת בימי חמישי בערב ב- 103FM בשעה שמונה בערב. ממליץ לך בחום להאזין ואפשר גם להאזין בדיעבד לתכניות הקודמות של התכנית. בקיצור שווה שווה!!!
הנה קישור לכל התכניות החל מ- 2016:

לגבי שרית חדד- זה נראה לי טבעי שהיא פחות אהודה מפעם, אלף לכל אומן יש עליות וירידות בקריירה . לצד ותקופות טובות יש גם תקופות רעות. אני לא מכיר אף אומן שלא חווה תקופה רעה מבחינת הצלחה מסחרית ורדיופונית. דבר שני היא שייכת כבר לדור האומנים הוותיקים אפשר לומר(בכל זאת היא כבר 25 שנה מוכרת וידועה) ואולי גם הקהל הצעיר בני הנוער פחות מכיר או מגלה את המוסיקה שלה וזה למרות שהיא לא הפסיקה לעשות מוסיקה במהלך השנים. עם זאת היא עדיין מוכרת, ידועה ומפורסמת וממשיכה להיות מושמעת יותר מרוב הזמרות שהתחילו באותה תקופה של אמצע שנות ה- 90 (זהבה בן, איגי וקסמן, דנה ברגר, רונית שחר). היא כבר חתומה על לא מעט קלאסיקות ולהיטי נכסי צאן ברזל

לגבי החונך, אנחנו מסיימים את ההתקשרות  משום שתקופת החונכות מוגבלת לשלוש שנים בלבד מטעם משרד הבריאות. אני והחונך כבר ביחד יותר מ- 3 שנים ואף קיבלתי הארכה בקיץ האחרון לעוד חצי שנה ועכשיו באה לסיומה התקופה של ההארכה. לא יהיה חונך במקומו. אני יוצא לדרך חדשה ועצמאית אבל ממשיך להיות מלווה מטעם המלווה שלי מהחנות ספרים "סיפור חוזר"(המפעל מוגן שבו עבדתי)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'השאלה הגדולה מי רואה כיורשת של שרית?'
השאלה הגדולה מי רואה כיורשת של שרית?
07/02/2020 | 15:39
6
2
לצפיה ב-'קשה לקבוע אבל עדן בן זקן הכי קרובה להגדרה הזאת. ולדעתך?'
קשה לקבוע אבל עדן בן זקן הכי קרובה להגדרה הזאת. ולדעתך?
07/02/2020 | 15:47
5
10
אגב את תרכשי את האלבום החדש של דיקלה? אני אנסה להאזין לו 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אין בעיני עדן זה סתם ג'אנק . דקלה לצערי הקהל לא מעריך.'
אין בעיני עדן זה סתם ג'אנק . דקלה לצערי הקהל לא מעריך.
07/02/2020 | 15:54
4
10
לצפיה ב-'אני אוהב את עדן אבל יודע שאת לא מתלהבת ממנה'
אני אוהב את עדן אבל יודע שאת לא מתלהבת ממנה
07/02/2020 | 15:59
3
15
אני לא חושב שהקהל לא מעריך את דיקלה,דווקא היא מקבלת חיבוק והערכה מהקהל ב- 7 השנים האחרונות. 2 האלבומים שקדמו לאלבום החדש שיצא השבוע זכו באלבום זהב והיא הצליחה לייצר להיטי על רבים מתוכם וגם מהאלבום החדש(6 סינגלים שכולם הושמעו יפה ברדיו) 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עדין בין עדן לקלה מסקרן לדעת מי לוקחת אצלך?'
עדין בין עדן לקלה מסקרן לדעת מי לוקחת אצלך?
<< ההודעה הנוכחית
07/02/2020 | 16:02
2
4
לצפיה ב-'די, זה קשה. אולי תוותרי לי הפעם על השאלה הזאת?'
די, זה קשה. אולי תוותרי לי הפעם על השאלה הזאת?
07/02/2020 | 16:37
1
22
אמנם דירגתי את דיקלה מאד גבוה במצעד הזמרות האהובות עלי אבל עדן מעולה ברמות. הן גם שונות בעליל למרות שהן מזוהות עם הז'אנר הפופי ערבי ים תיכוני
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
07/02/2020 | 12:07
6
30
שירים: תשל"ד

מאכל: אוזני המן פרג

תוכנית: סברי מרנן - סיימנו את עונה 1

שבוע רגיל, משקיע המון בעבודה, אבל לא מקבל מספיק פידבקים, לא במערכת ולא מחוצה לה
כתבה מומלצת:
https://www.haaretz.co.il/sport/basketball/.premium-1.8492783?fbclid=IwAR2ySiTIrctnmFrwvZ6Jlai4-wElZERpvwLuS5n6oCe23NzE3F9wNk_3kVA

ביום רביעי בצהריים אכלנו ארוחת בוקר בלה סטורי, בשכונת מלחה

בשבת מארחים את אחות של לאה עם בעלה וארבעה ילדים חמודים:)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תשל"ד שנה מרהיבה מוסיקלית'
תשל"ד שנה מרהיבה מוסיקלית
07/02/2020 | 12:33
13
מחכה לדירוג שלך, בזמנו(2012) שיר השנה שלך היה "שלום" של אילנית. אצלי היא גם אוחזת בשיר השנה בתשל"ד אבל שיר אחר דווקא- "כי הנני בא" והוא שיר העשור שלי ושיר כל הזמנים שלי.
סברי מרנן
אני מאחל לך שתצליח לקבל פידבקים חיובים בעבודה
תהנה מהאירוח ושתהיה לך שבת שקטה וכיפית
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תבלו אריה היקר , בכול עבודה לא מעריכים זה להיות בטוח בעצמך'
תבלו אריה היקר , בכול עבודה לא מעריכים זה להיות בטוח בעצמך
07/02/2020 | 15:57
9
ולעשות הכי טוב וליצור מעצמך דברים שיגרמו לקהל לקרוא להסתקרן.
וכול העורך לא מזלזל או מדבר בצורה מורידה זה החשוב.
אם אני הייתי כול יום למילה טובה , אני בעבודה חשוב בלי טעויות למרות שאף אחד לא נקי.אתה צריך להביא את המקסימום שלך לתוך להביא את עצמך דעות שלך.
סקופים דברים מיוחדים\חדשנים. ולא לחשוב על זה בכלל...
כי לא היית סתם כ20 שנה סתם במקצוע כזה שדורש אני בטוחה תחרותיות  מסוימת.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אצל שנינו תפוז לא העלה תמונה'
אצל שנינו תפוז לא העלה תמונה
08/02/2020 | 17:53
13
מקווה שנהנית בשבת

קראתי את הכתבה, זה כמו שלא מאמינים גם בשחקנים ישראלים צעירים (וכמובן בנוסף העניין הכלכלי אבל יש תחושה שקל יותר להמר על מישהו מבחוץ זה חלק מתהליך הניכור בעולם)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אולי היום התמונה תעלה? + אריה בטיול האחרון פגשתי'
אולי היום התמונה תעלה? + אריה בטיול האחרון פגשתי
09/02/2020 | 18:29
2
11
זוג דתי נחמד באזור של הבית המיתולוגי שלך שהיו בדרך להליכה בפארק הלאומי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה עשית ברחוב הרא"ה?'
מה עשית ברחוב הרא"ה?
12/02/2020 | 17:05
1
5
זוג דתי נחמד זה אחלה!!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני מכירה עוד זוג דתי נחמד '
אני מכירה עוד זוג דתי נחמד
12/02/2020 | 23:42
9
לגבי הרא"ה עברתי רק ליד על אלוף שדה אבל גם כבר יצא לי ללכת על הרא"ה כי אני בד"כ עושה טיול לפ"ת וחוזרת דרך האיזור הזה
היום בטיול נזכרתי בך מספר פעמים הנה חלק מהן עם סיבות:
מחוץ לארומה ראיתי פעילים של המפלגה שתצביע (אחרי זה גם רכב שלהם)
מישהו לפניי הזמין שתי אוזני המן עם פרג
מחוץ למסעדת אלתרנתיב ברחוב דובנוב (זוכר שהיינו שם עם משפחתך?) ראיתי מישהו יושב עם טלפון ולפני ששמעתי אותו משוחח שאלתי אותו אם הוא עובד שם (לא...) כי מבחוץ ראיתי את מכונת האייס שנראתה לי ריקה ויש להם אייס קפה נחמד אבל יש כאלה שלא עושים בחורף

ד"ש לאשתך המקסימה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
08/02/2020 | 17:40
20
משהו טוב השבוע
יום שני טיול 8 שעות
מאכל השבוע
אייס קפה ג'ו (כמעט 3 שעות) + אייס ארומה (שעתיים)
היתה גם טעימה של אילנ'ס ליד איילון ראיתי מונית שירות עוד רכבת
תוכנית האח הגדול כמו תמיד הכדור הפורח מעל המימדיון 
משהו פחות טוב השבוע
גם לא ישנתי מספיק / טוב גם לא קמתי לפני השעון (אבל לא באמת משנה סתם מעצבן)
אבא שלי היה בבי"ח כמה ימים (הוא בסדר)
התחזית שפתאום אומרת גשם יום רביעי
מה מחכה לו השבוע יום רביעי סידור + טיול / אם יהיה גשם אקט אובדני
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

19:16 | 23.02.20 אורישקי
06:24 | 23.02.20 אביחי3001
19:47 | 22.02.20 אביחי3001
10:09 | 22.02.20 אביחי3001
10:07 | 22.02.20 אביחי3001
13:25 | 20.02.20 ady18
07:03 | 20.02.20 אביחי3001
16:20 | 19.02.20 אביחי3001
06:27 | 19.02.20 אביחי3001
15:33 | 18.02.20 אביחי3001
06:56 | 18.02.20 אביחי3001
17:50 | 16.02.20 אביחי3001

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ