מיני מצעד עידן עמדי

אביחי3001

New member
גדול ומאד מרגש

עידן אמר לא מעט פעמים שזה שיר שנכתב לכבוד המדינה שלנו למרות שמחשיבים אותו לשיר אהבה מגבר לאישה. השיר הזה יצא גם כסינגל בסמוך לצאת אלבומו הראשון "עידן עמדי"

מקום 4

כאב של לוחמים- הסינגל הראשון מתוך האלבום הבכורה שנקרא עידן עמדי
וכמובן שיר האודישן של עידן בעונה 8 של כוכב נולד (כבר סיפרתי שלא הייתי בעדו בזמנו
. אבל את השיר הזה תמיד אהבתי)
הגיע למקום הראשון במצעד העברי השנתי של גלגלצ בשיתוף mako לשנת תשע"א ולמקום הראשון ברשת ג'. בשנת 2018 נבחר השיר על ידי חיילי צה"ל, כשיר הזוכה במצעד החיילים של גלגלצ ואתר וואלה!, לרגל 70 שנות עצמאות |למדינת ישראל.

אביחי3001

New member
יופי של שיר

את זוכרת שכשהוא ביצע אותו שוב באותה עונה בספיישל החגיגי של חיל הים בחיפה? באותו שבוע הוא בכה ואחד השופטים לא רצה שיבצע את השיר. הנה קישור לביצוע מהתכנית בשלבים המתקדמים שהיא גרסת הסינגל שאנחנו מכירים:
https://www.mako.co.il/tv-starisbor...elId=5e039c47a291a210VgnVCM2000002a0c10acRCRD

זכרתי שהוא ביצע את שיר יותר מפעם אחת

אבל לא זכרתי שיש הבדל בין הגרסאות
אגב אני לא אוהבת שמתמודדים שרים שיר שהם כבר שרו אפילו אם מדובר בשיר שאני אוהבת כי תמיד מתחשק לי לשמוע ביצועים חדשים

kobyz21

New member
לא סובל, קיטש גרוע, קטע ציז'י ביותר שלא מוסיף לו כבוד לטעמי

מקום 3

אני רוצה - הסינגל האחרון שעידן הוציא לפני 4 חודשים בערך מתוך האלבום החמישי שלו שייצא השנה
וכרגע הוא השיר הכי אהוב עליי שלו

1Shir

New member
אם הוא הכי אהוב איך הוא לא מקום ראשון

מקום 15- הפרח בגני - קאבר יפה של עידן (לא הכרתי)
מקום 14- סיוון - לא מכירה
מקום 13- נכון להיום - את זה דווקא לא אהבתי (גם לא הכרתי)
חוץ מזה גם אני אוהבת את כל השירים שלו שאני מכירה

איזה שירים שלו את מכירה ?

אני גם לא הכרתי את הקאברים אלו עד אתמול
פשוט מצעד של 15 שירים נשמע לי יותר נכון ממצעד של 12 שירים

בקשר למיקום של השיר אז הרגיש לי מוזר לשים אותו מקום ראשון
בגלל שלא עבר זמן מאז שהוא יצא

לא בטוחה שהבנתי אותך

מה שאני הבנתי .זה שאת השירים שלו שאת מכירה את אוהבת
אז למה את לא יכולה למנות אותם ?

אביחי3001

New member
גדול

אם זה מעניין מישהו, השיר הבא שהוא עומד לשחרר מתוך האלבום החדש ייקרא "מפה לשם"(גם לאייל גולן יש אגב שיר שנקרא ככה אבל מדובר בשני שירים שונים) והוא שיר בשיתוף פעולה עם ברי סחרוף

אני מאוד מצפה לשירים חדשים שלו

במיוחד ששני השירים האחרונים שהוא הוציא מאוד אהובים עליי
שאתה כותב בשיתוף פעולה עם ברי אני מקווה שכוונה לזה שהוא לקח חלק בכתיבה או /ו הלחנה של השיר ולא שהוא שר בעצמו אבל בטח לזה אתה מתכוון
&nbsp
יש תאריך ?
&nbsp

אביחי3001

New member
כנראה שהוא נטל חלק בהלחנה או בעיבוד המוסיקלי עצמו

בכל מקרה הנה הקטע מתוך הפייסבוק של עידן לגבי השיר:
עידן עמדי Idan Amedi
‏8 בינואר‏ ב-‏11:00‏ ·
׳בדמיון שלי אנחנו מנצחים.׳
#מפה_לשם
#ברי_סחרוף
#הגאון

אני לא יודע בדיוק באיזה תאריך השיר הזה ייצא(מפה לשם) כי הוא לא כתב מתי אבל אני משער שבשבועות הקרוביםהשיר צפוי להשתחרר כסינגל שלישי רשמית מהאלבום

למעלה