מצעד העשור שלי

אורישקי

New member
מקום 15

Someone Like You - Adele
2011
דירוג שנתי: 4

זה היה יום שישי אחד בפברואר 2011, נסעתי באוטו עם דודה שלי שכבר הספיקה לחפור לי די הרבה על "Rolling In The Deep" בחודשיים הקודמים, השדרנית בגלגלצ מציגה את השיר שנמצא כרגע במקום הראשון השבועי ואז הגיע השיר הזה. התרגשתי כל כך ובאותו רגע אמרתי שהשיר הזה הולך להיות שיר השנה וגם שיר העשור. אז צדקתי לגבי שיר השנה וכמעט (ובאופן די מפתיע לא...) לגבי שיר העשור. השיר הזה היה גם שיר השנה שלי בזמנו, עם הזמן החרישות והמאיסות קצת השפיעו עליי, וגם זה שהיו שירים חכמים/מורכבים/טובים יותר עשור הזה, אבל עדיין אי אפשר לשא להתקגש כששומעים את הביצוע הקולי של אדל לבלדה הזאת

אביחי3001

New member
ענק

אני חייב להודות שהשיר הזה התנגן לי בראש כמה ימים טובים בשבוע החולף ולא שמעתי אותו בכלל בשום צורה, התנגן לבד כי הוא באמת שיר ענק

אורישקי

New member
מקום 14

You Lost Me - Christina Aguilera
2010
דירוג שנתי: שיר השנה 2010

ומבלאדיסטית אחת לאחת אחרת.... זה לא היה העשור של כריסטינה אגילרה, כל אלבום בערך שהיא הוציאה התגלה כפלופ, ורוב התודעה שעוד נשארה לה באה משיתופי פעולה מזדמנים או שיפוט בתוכניות ריאלטי, אבל מעל הכל בלט השיר המדהים הזה - שבעיני הוא לגמרי עומד לצד Beautiful וHurt f הקלאסיים מהעשור הקודם. פאוור באלאד מטורפת ומרגשת שמראה שוב כמה היא זמרת של פעם בדור.

אורישקי

New member
מקום 13

Titanium - David Guetta featuring Sia
2012
דירוג שנתי: 3

סוג של מפגש ענקים, דייויד גואטה פגש את סיה, ובכך נוצר השיר הטוב ביותר של שני האמנים האלה לטעמי. מאז סיה הלכה והתמסחרה במיינסטרים יותר ויותר, אבל אני אישית לא יכלתי כבר לשמוע אותה. בכל מקרה נשאר השיר הזה, אחד מהמנוני הדאנס וההעצמה הכי גדולים בעשור הזה

אביחי3001

New member
יוצא מכל החורים, שיר די סתמי ומאוס

מצטער, כשאני לא מתלהב, אני לא מתלהב באמת

אורישקי

New member
מקום 12

Summertime Sadness Lana Del Rey
2012
דירוג שנתי: 2

עוד דוגמא לשיר שבכלל בכלל לא אהבתי בזמנו (כמו בערך רוב השירים של לנה דל ריי
) והוא בכלל תפס אותי לראשונה ב2012, כששמעתי את המצעד השנתי של גלגלצ בזמנו, ועם הזמן רק התאהבתי בו יותר ויותר, והוא גם השיר האהוב ביותר עליי של לנה דל ריי. לשיר יצאה גם גרסאת רמיקס שנאי אישית הרבה פחות אוהב.

אורישקי

New member
מקום 11

Love On The Brain - Rihanna
2016
דירוג שנתי: 2

רגע לפני הטופ 10... זמרת העשור עם אחד השירים הגדולים שלה שלצערי לא זכו למספיק הערכה. בלדה מטורפת שמתאפיינת בסגנון סיקסטיזי למדי, ביצוע חד פעמי של ריהאנה (אולי הביצוע הכי גדול שהיה לה לשיר עד כה), ואווירה סקסית שכמובן שום זמרת אחרת לא הייתה יכולה ליצוק לתוך השיר. אישית זה שיר שאהבתי מהשניה הראשונה, אבל עם הזמן האהבה שלי אליו רק גדלה וגדלה וגדלה, ורק בחודשיים האחרונים הגעיתי למסקנה שהוא יגיע אצלי למקום כל כך גבוה במצעד העשור
.

למעלה