מסכמים שבוע חורפי וקפוא

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך
כורכום טוב לעצמות. הייתי פעם בהרצאה ומישהו הסביר שכדאי

מאוד לאכול כורכום כל יום. אפשר לפזר קצת על הטחינה. תרגיש טוב.

אביחי3001

New member
מסכם שבוע נהדר:

שיר השבוע: אם תלכי- עידן יניב
סליחה- דנה ברגר ועדי שרון
תגיד שאתה כאן- שרית חדד
הולך ושב אליי- אברהם טל
תנו לי שקה- נדב גדג'

משהו טוב השבוע: בשעה טובה התקבלתי לעבודה בקופת חולים בחיפה(שירותי כללית) ואעבוד בחצי משרה 5 שעות(מתשע בבוקר עד שתיים בצהריים) בסריקת מסמכים, תיוק ניירת, הבאת דואר, התעסקות עם מחשב והעברת פרטים למצב אלקטרוני מנייר- אני מאושר כל כך!!! אני מתחיל בעיקרון לעבוד שם ביום שלישי הקרוב!! חוץ מזה נהניתי מההתנדבות השבוע וקיבלתי חופש ביומיים האחרונים בשל מזג האוויר הבעייתי. מעבר לזה- המון שירים חדשים מהממים יצאו השבוע. ממליץ בחום על שירים חדשים של: דיקלה, קובי אפללו, שרית חדד, שלמה ארצי, דורון מזר, נדב גדג', דנה לפידות(2 סינגלים כפולים), אליעד. ועוד לא עברתי על יתר השירים(לירון לב, ג'קו אייזנברג, אבי אבורומי, שי המבר, רותם גבאי ועוד....) תקופה נפלאה במוסיקה העברית העכשווית

משהו פחות טוב: הקור היה מזוויע. בכלל, צר לי על האסונות בנהריה ובצפון בשל ההצפות. חבל ש- 80 שנה(מאז 1938) לא מטפלים בניקוז ולא חושבים על לפתור את הבעיה של ההצפות

מאכל: דג סלמון, סלט הום פרייז

תוכנית: חדשות 12, הכוכב הבא- שמח שרוב הפייבוריטים שלי עברו ובייחוד שמח שניקי גולדשטיין ואוהד שרגאי קיבלו סייב מהשופטות

מה מחכה לו- התחלת העבודה בקופת החולים ביום שלישי הקרוב כאמור, שירים חדשים

אריה31

Member
מנהל
איזו בשורה אביחי

המון המון הצלחה והנאה בעבודה החדשה

נולדת ב-14 בספטמבר ואתה מתחיל לעבוד ב-14 בינואר, זה יום מזל, סימן לברכה

ady18

Well-known member
אני לא סובלת את אוהד לצערי גיימיק וזהו ולדעתך?בהצלחה בשורה

נפלאה...

ady18

Well-known member
ואתה מפסיק את שני המקומות שעבדת+התנדבת?בעצם....

אביחי3001

New member
אני לא אוכל להמשיך לעבוד במשמרות בחנות הספרים

כי זה נופל בחלק מהשבוע על זמן העבודה בקופת חולים, חנות הספרים- סיפור חוזר משמשת כתחנת ביניים בדרך לשוק העבודה החופשי והיא רק זמנית. מעבר לזה הבנתי שהמלווים שלי בסיפור חוזר ימשיכו להיות בקשר איתי ובמעקב עם מה שיקרה איתי בעבודה החדשה. את ההתנדבות אני לא מפסיק בכלל עד סוף השנה הנוכחית. ביום של ההתנדבות שזה יום שני, יש לי יום חופש בעבודה החדשה. אז אני אוכל להמשיך להתנדב. אבל בשנה הבאה אני כנראה אפסיק באופן סופי להתנדב

ady18

Well-known member
זה היה ממש מהיר התהליך.ואתה ממש רוצה שוק חופשי?אין בך

פחד מסוים.

אביחי3001

New member
כן, זה היה מהיר ממש. יש בי פחד אבל כדאי לי להתחיל

אני מרגיש מוכן ובשל מבחינה אישית והעבודה תהיה נגישה ומותאמת ליכולותיי

בקשר לכוכב הבא

ממש התעצבנתי שהם העבירו את אביהו הוא כל כך מעצבן (למרות שיש לו שיר אחד שאני מאוד אוהבת ) כי שקוף שהם העבירו אותו בגלל השטויות שהוא עושה (מזכיר את שפיטה בעונה שעברה למרות שהיא הייתה מאוד מוכשרת לעומתו ) והוא תפס מקום של אנשים מוכשרים וחבל

איזה יופי לשמוע על העבודה החדשה
שיהיה בהצלחה

תגיד אתה מכיר במקרה את התוכנית שנקראת "כמעט שבת שלום "?
כי יצא לי ליפול עליה בבוקר וראיתי שהיו אומנים שאתה אוהב (אני לא ממש מכירה את התוכנית אבל נראה לי שהם מספרים על עצמם ושרים שיר או יותר )
אז אם בא לך יש מחר בלילה שידור חוזר (מקווה שיש לך מקליט )זה בשעה 2 בלילה בערוץ 12

אביחי3001

New member
תודה לך על האיחול

אני מסכים מאד איתך ב- 100% לגמרי לגבי אביהו פנחסוב. הוא לא מי יודע מה
ושקוף שחסר להם מישהו כזה שעושה פוזות ושטויות. מקווה שלא יבחרו בו
לגבי התכנית ושאלתך, בכלל לא מכיר את התכנית הזאת. בכל מקרה אני לא אראה מחר(כי ביום ראשון אני קם מוקדם מאד) ולצערי אין לי מקליט או משהו כזה. תודה בכל אופן שהמלצת לי על התכנית

מברוק על העבודה החדשה.

משרה קטנה בשעות נוחות. כך צריך להיות. בהצלחה.

1Shir

New member
סיכום שבועי

שיר השבוע: Maroon 5 - Animals
משהו טוב השבוע: יום שני טיול 7.5 שעות
משהו פחות טוב:
מספיק תמונה
הגשר בפארק כמובן עדיין חסום כפי שהנחתי ולכן הלכתי דרך בבלי
קצת עומס אצל קפה ג'ו
לא יודעת איך נפל לי קש כנראה דווקא כי הכנתי אותו (הכי מוזר שכמעט לקחתי קש בג'ו במנטה בדלק אבל חשבתי לא צריך [לפחות לקחתי שם מפיות + מכסים יותר נכון קיבלתי]) וחיפשתי בארבעה מקומות קש עד שמצאתי אצל שיפודי ציפורה ושמעתי במרכז המסחרי "יכין" בפ"ת את Gambi - Hé Oh
מאכל: אייס קפה ג'ו מעל 3 שעות + אייס ארומה כמעט 2.5 שעות

תוכנית: האח הגדול (עדיין לא ראיתי את הפרק האחרון שהיה)

מה מחכה לו- תתפללו בשבילי שאשרוד את מחר כי יש כמה עניינים. בלי קשר קרה לי קודם משהו קצת לא נעים.

למעלה