מצעד העשור שלי

אורישקי

New member
Best Male

ובקטגוריה הזו נכללים גם DJים ומפיקים....

10 Kendrick Lamar
9 Avicii
8 Justin Timberlake
7 Davd Guetta
6 Calvin Harris
5 Drake
4 Ed Sheeran

TOP 3:
3 The Weeknd

סגן זמר השנה שלי בשנים 2015-2016
על רצף של שירים ואלבומים מצוינים, מופקים ומוקפדים

2 Justin Bieber

זמר השנה שלי בשנים 2015-2016
על המהפך המטורף שעשה באמצע העשור ועל רשימת השירים ושיתופי הפעולה המעולים שהוציא מאז

1 Bruno Mars

זמר השנה שלי בשנים 2010-2012
טוב, לא הייתה בזה ממש תחרות. הזמר הכי בולט לאורך כל העשור. הוציא המון להיטים - והכניס 12 מהם למצעד שלי, הרבה יותר מכל זמר גבר אחר

אורישקי

New member
Best Female

טוב, זו ללא ספק הקטגוריה החמה ביותר כי זה לגמרי היה עשור של זמרות, וזה ניכר מאדדד במצעד הזה...

אבל

10 Lana Del Rey
9 Sia
8 Ellie Goulding
7 Beyoncé
6 Lady Gaga
5 Taylor Swift
4 Ariana Grande

TOP 3:

3 Katy Perry

זמרת השנה שלי בשנת 2017
על לא פחות מ-15 שירים שהכניסה לטופ 300, מתוכם 6 לטופ 100. אנדרייטד למדי במצעדי העשור אבל השקיעה ונתנה עבודה לאורך כולו.

2 Adele

זמרת השנה שלי בשנים 2011 ו-2016
על הקול והכישרון הלא נגמרים, על ההצלחה המטורפת ועל זה שהביאה לעשור הזה שירים שהפכו בסופו של דבר לקלאסיקות. אם היא לא הייתה פועלת בתווך יחסית מצומצם הייתה אולי זוכה, אבל במקומה הייתה את...

1 Rihanna

זמרת השנה שלי בשנים 2010,2012,2013
הייתה נוכחת למעשה כל העשור, מכונת להיטים שלא נגמרת בחלקו הראשון, שהתנסתה בכל כך המון סגנונות והכניסה לא פחות מ-20 שירים לרשימה הזו! יותר מכל מועמד אחר, מתוכם - 13 שירים בטופ 100! מחכה שתחזור כבר אלינו במהרה

אורישקי

New member
השירים המוחמצים

שני השירים האלה הם שני השירים הכי טובים של שתי הזמרות ששורות אותם.
למרות שהם כל כך שונים אחד מהשני יש ביניהם עוד נקודת דמיון - שניהם יצאו בערך באותם ימים, באוקטובר 2009, כל כך סמוך לסוף העשור הקודם. אצלי הם היו עוד ברשימה לעשור הקודם ולכן לא יכלתי באמת לדרג אותם כאן.
מה שכן - אם הייתי בוחר לדרג אותם - הם היו כובשים את מקומות 2 ו3 בהתאמה,
ולכן בחרתי לתת להן פה כבוד

Lady Gaga - Bad Romance
+
Rihanna - Russian Roulette

אורישקי

New member
מקום 20

Drunk in Love - Beyoncé featuring Jay Z
2014
דירוג שנתי: 2

יותר מעשור אחרי שהם הוציאו ביחד את "Crazy In Love", הצמד ביונסה את ג'יי זי שיתפו פעלה בשיר עם שם דומה למדי. השיר הזה יצא בהפתעה כסינגל מאלבומה החמישי ולא צפוי של ביונסה, והוא בעיני ללא ספק בטופ 3 של השירים שלה והטוב ביותר שלה בעשור הזה. שיר סקסי ומבריק שלה שזכה גם לקליפ יפהפה שצולם כולו בשחור לבן.

אביחי3001

New member
לא רע ביחס אליה, נחמד מאד

אם אדל היתה שרה את זה או מראיה קארי כנראה הייתי אוהב יותר.

kobyz21

New member
לא מתלהב, יש בו קטע אבל השיר מרגיש מוחמץ מרוב שעף על עצמו

אורישקי

New member
מקום 19

Teenage Dream - Katy Perry
2010
מקום בדירוג השנתי: 3

שיר הנושא מהאלבום השני של קייטי פרי- שהוא אחד האלבומים הכי רוויי להיטים שידענו בעשור הזה. האווירה בשיר הזה והביצוע הכל כך משוחרר של קייטי גורמת לו להרגיש באמת כמו שיר אהבה-נעורים מרגש מדי, והוא לגמרי מעורר בי המון זכרונות. זה השיר האהוב עליי ביותר של קייטי פרי וגם המפגש האחרון איתה במצעד.

אורישקי

New member
מקום 18

Empire State of Mind - Jay-Z featuring Alicia Keys
2010
דירוג שנתי: 2

כעיקרון השיר הזה גם הוא יצא ב2009, אבל אצלי באופן אישי הוא נתפס ומשויך עם 2010. שיר ההלל הזה של ג'יי זי ואלישיה קיז לתפוח הגדול הפך מאז להמנון ענקי וללהיט ענק, אחד הגדולים שיצאו בתחילת העשור והאהובים עליי באופן אישי

אורישקי

New member
מקום 17

Grenade - Bruno Mars
2011

דירוג שנתי: 5

השיר הטוב ביותר של ברונו מארס, זמר העשור שלי ואחת הבלדות היפות ביותר בעשור הזה. ביצוע קולי מדהים של ברונו ומילים באמת מרגשות על אהבה חד צדדית
. הוידאו קליפ של השיר הוא גם דוגמא לקליפ מעולה שממחיש את השיר בצורה נהדרת. אישית הופתעתי מאד שהשיר הזה לא זכה להצלחה גדולה יותר גם במצעד העשור של גלגלצ.

אורישקי

New member
מקום 16

Somebody That I Used to Know - Gotye featuring Kimbra
2012
דירוג שנתי: 4

ה-להיט הענק של 2012, שפשוט צץ משום מקום ולא היה אפשר להיפרד ממנו. סוג של וואן היט וונדר שהזכיר ובצדק להרבה אנשים את סטינג. השיר המרגש הזה הוא אולי שיר הפרידה האולטימטיבי, ומתאר במדויק סיטואציה בין זוג לאחר פרידה, והחלק של קימברה בו מעולה לא פחות. כאילו כל זה לא מספיק - גם לשיר הזה יש קליפ ייחודי, צבעוני וויזואלי לגמרי שבעיני הוא מהטובים ביותר בתולדות העשור.

D C R

New member
האוסטרלים לפעמים צצים ומפתיעים, כמו השנה טונז אנד איי

סמפול של סבילה של לאויס בונפה הברזילאי מ1967

למעלה