מצעד העשור שלי

Lhuna1

New member
איתך בהחלט.

אני גם חושבת שמעבר להיותו ממש כיפי זה גם שיר מעניין ומורכב יחסית מבחינה מוזיקלית (בניגוד ל"צורה שלך" לדוגמה אם כבר הזכרת אותו), וזה נכון לעוד שירים מבית היוצר של מארק רונסון הגאון.
&nbsp

אורישקי

New member
מקום 25

Euphoria - Loreen
2012
דירוג שנתי: 7

מבין כל שירי האירוויזיון שיצאו העשור, השיר הזה הוא אולי הטוב ביותר. השיר הזה היה המועמד הבלתי מעורער לנצח את התחרות מטעם שבדיה ב2012, הקול וההופעה המטורפת של הזמרת השבדית לורן עשו את שלהם והיא זכתה בתחרות בלי למצמץ. בזמנו הייתי מכור לשיר הזה, שגם היה שיר השנה שלי לאותה שנה. עם הזמן המיקום שלו כשיר השנה קצת ירד, אבל זה נשאר שיר גדול מהחיים.

אורישקי

New member
מקום 24

Sorry - Justin Bieber
2015
דירוג שנתי: 2

2015 הייתה שנת המהפך של ג'סטין ביבר שבה מזמר צעיר ומושמץ הוא הפך להיות זמר פופ לגיטימי ומוערך לכל דבר. הסינגל השני מתוך אלבומו הסופר מצליח היה "Purpose", והוא ללא ספק הסינגל המצליח והטוב ביותר שלו עד לכתיבת שורות אלה, שיר פופ פשוט מעולה. השיר גם זכה לקליפ-ריקוד אייקוני לגמרי. באופן אישי הוא היה חלק בלתי נפרד ממסיבות ימי הולדת שהיו לנו בכיתה י"ב ואחד השירים הכי זכורים אצלי מאותה תקופה.

אורישקי

New member
מקום 23

Shake It Out Florence + The Machine
2011
דירוג שנתי: 6

הסינגל השני והמצליח ביותר מתוך אלבום העשור שלי - "Ceramonials". פלורנס באחד השירים היפים, הקסומים והמהפנטים שהיא הוציאה עד כה. הדבר הכי מדהים... הוא שזה גם ממש לא השיר האחרון מהאלבום הזה שאתם תראו במצעד הזה!

אורישקי

New member
מקום 22

Born to Die - Lana Del Rey
2012
דירוג שנתי: 6

שיר הנושא של אחד האלבומים היותר מדוברים של אותה שנה. כמו שאמרתי אף פעם אל הייתי מהמעריצים הגדולים של לנה דל ריי, אב יש לה כמה שירים בודדים שאני מאד מאד אוהב וביניהם השיר הזה, בלדה יפהפייה ומרגשת שמציגה את לנה כמעט בשיא שלה. יש לקליפ גם וידאו קליפ מוצלח וזכור במיוחד.

אורישקי

New member
מקום 21

Never Let Me Go - Florence + The Machine
שנה: 2012
דירוג שנתי: 5

חוזרים לפלורנס עם השיר היפהפה הזה, שוב מתוך אלבום העשור שלי. אחד השירים שמציגים את המוזיקאית המדהימה הזו במלוא תפארתה, ונותן ביטוי לקול הכל כך מיוחד שלה... האם הם יהיו גם הרכב העשור שלי?

inbal321

New member
מגיבה 14

Do I Wanna Know?- אחד השירים הגדולים של עשור, מאסטרפיס.
Blank Space- שיר חמוד
I'm Not the Only One- מרגש
Stolen Dance- נראה לי שהכרתי מהפורום. בכל מקרה לא נראה לי מקום מוצדק..
Uptown Funk- מצויין, מהלהיטים המוצדקים. ומסכימה עם מה שלונה כתבה.
Euphoria- שונאת
Sorry- שונאת
Shake It Out- לא מתחברת אליה
Born to Die- פחות מתחברת לשירים מדכאים כאלה

אורישקי

New member
Best Group

קטגוריה יחסית די חלשה, כשלמעשה רק הטופ 2 היה בעיני מתחרה ראוי לתואר...

5 The Chainsmokers
4 Coldplay

TOP3:

3 Arctic Monkeys

הרכב השנה שלי 2013, על אחד מאלבומי המופת של העשור

2 Clean Bandit

הרכב השנה שלי לשנים 2017-2018 על אינספור להיטי דאנס נפלאים שהוציאו בסוף העשור

1 Florence + The Machine

הרכב השנה שלי לשנים 2011-2012
על אלבום העשור שלי, על 10 שירים שנכנסו למצעד (9 של ההרכב ועוד 1 של פלורנס כסולנית בלבד), ועל אישה אחת שעומדת בלב כל ההרכב הזה והיא מפוצצת בכישרון ונשמה

למעלה