מצעד העשור שלי

אורישקי

New member
מקום 35

All of the Lights - Kanye West featuring Rihanna
2011
דירוג שנתי: 8

קניה ווסט בשיר ענק, וכהרגלו גם מגלומני למדי שבו הוא מארח את ריהאנה ששרה את הפזמון וחלק נרחב מהשיר, כל זה מלווה בקולות רקע של אמנים נוספים - כמו קיד קודי, פרגי, אלישיה קיז ואלטון ג'ון. שיר גדול שלמדתי להעריך בעיקר בחצי שנה האחרונה, והוא גם שיר ההיפ הופ הכי גבוה שהגיע למצעד הזה, והשיא של הקריירה של קניה.

אורישקי

New member
מקום 34

E.T. - Katy Perry featuring Kanye West
שנה: 2011
דירוג שנתי: 7

אנחנו נשארים עם קניה ווסט, אבל הפעם בשיר שבו הוא מתארח, ובאופן אישי אני לא הכי משתגע על החלק שלו והרבה פעמים מעדיף לשמוע את השיר בלעדיו. בכל מקרה מדובר בשיר השני הכי אהוב עליי של קייטי פרי, שיר פופ מעולה ונוסטגלי (יש שיגידו שמזכירה קצת את All The Things She Said של טאטו)

אורישקי

New member
מקום 33

Pompeii - Bastille
2013
דירוג שנתי: 5

שיר המנוני למדי שמתעסק למעשה בחורבן העיר פומפיי, והיה אחד הלהיטים היותר גדולים של 2013. הלהיט הכי גדול של הלהקה וללא ספק מהמרגשים ביותר שהיו בעשור הזה.

אורישקי

New member
מקום 32

Need You Now - Lady Antebellum
2010
דירוג שנתי: 4

אחת ההפתעות הכי גדולות שהיו לי במצעד העשור של גלגלצ הייתה ההתעלמת מהשיר הזה, שציפיתי שיגיע לפחות לטופ 50, כי היה לגמרי אחד השירים הכי מושמעים ברדיו בתחילת העשור. הרכב הקאנטרי ליידי אנטבלום עם שיר הגעגועים הזה, להיט ענקי, מוצדק ומרגש לגמרי בפשטות, שיר שמזכיר נורא את העשור הקודם והשאריות שלו והיום יהיה קשה יותר למצוא.

אורישקי

New member
מקום 31

Royals - Lorde
2013
דירוג שנתי: 4

סוגרת את העשיריה (המשך יבוא) לורד - עם שיר הפריצה הטוב ביותר שהיה בעיני בעשור הזה. זה עוד שיר שבזמנו לא אהבתי במיוחד ורק לאחר המצעדים השנתיים של אותה שנה התחלתי להעריך ממש, שיר פופ מבריק שללא ספק עשה היסטוריה ענקית, ולמרות שלא ממש התלהבתי מרוב השירים שהיא הוציאה מאז (למעט "Team" הנהדר), זה עדיין נשאר אחד השירים החשובים שיצאו בעשור הזה.

inbal321

New member
מגיבה 13

Yoü and I- שיר טוב
Only Girl (In the World)- מצויין!! האהוב עלי של ריהאנה. דאנס קטלני. נדיר שאמריקאים עושים דאנס כל כך טוב.
Thinking Out Loud- מצויין, אני שומעת אותו הרבה בזמן האחרון, לא יודעת למה. ומסכימה עם מה שכתבת עליו ב-100 אחוז
Lucid Dreams- חמוד אבל מוגזם בעיני
All of the Lights- ענק!!! אחד השירים האהובים עלי בעשור. איזה יופי שאני לא היחידה שזוכרת אותו
E.T.- מעולה, אהבתי מאוד כשיצא
Pompeii- מעולה, אבל היום הוא ממש מאוס
Need You Now- אחד משירי הפרידה המרגשים של העשור. כן הוא צ'יזי בטירוף, אבל הוא מרגיש כנה וזה מרגש.
Royals- שיר טוב, מודה שכל התקרית איתה קצת הורידה לי ממנה בכללי (לא שהייתי כזו מעריצה שלה לפני...)

למעלה