מצעד העשור שלי

אביחי3001

New member
מעולה

חיבבתי אותה בהתחלה ויש לה כמה שירים מעולים אבל היא ממש לא זמרת שאני הייתי בוחר להאזין לה מרצוני החופשי ככה

inbal321

New member
מגיבה 12

If We Ever Meet Again- מעולה, אך אני חייבת לציין שהשת"פ שלו עם נלי פורטדו בMorning After Dark (שתמיד מזכיר לי את השיר הנ"ל) אפילו עוד יותר מצויין
No Tears Left To Cry- מעולה, אחלה להיט פופ
Love the Way You Lie- אדיר, אחת הקלאסיקות של העשור
It Will Rain- מהטובים שלו, אנדרייטד ממש
The Edge of Glory-מעולה, פעם הייתי שומעת הרבה. לא הכרתי את הסיפור מאחוריו
Diamonds- מזעזע, לא סובלת אותו
New Rules- לא מושך אותי באופן אישי.
Firework- שיר טוב, אהבתי בזמנו

אורישקי

New member
מקום 40

God Is a Woman - Ariana Grande
2018
דירוג שנתי: 2

המשפט של השיר הזה כל כך מתמצת את העשור מוזיקלית, עשור שללא כל ספק שייך לזמרות. וזהו בעיני גם השיר הגדול ביותר של אריאנה גרנדה וזה שגרם לי אישית להתאהב בה סופית. שיר גדול, קליפ אדיר, מושקע (שמארח בו אפילו את מדונה, כאלוהים) - ואין לי ספק שהיא עוד תמשיך להתחדש גם בעשור הבא.

אורישקי

New member
מקום 39

Yoü and I - Lady Gaga
שנה: 2011
דירוג שנתי: 9

ושוב אנחנו עם ליידי גאגא ו2011. השיר הזה הוא הסינגל הרביעי מהאלבום "Born This Way", וההשפעה הקווינית מאד מורגשת בו - הוא מסמפל דגימות מ"We Will Rock You", וגם בריאן מיי בכבודו ובעצמו מתארח בו. אישית התאהבתי בו עוד מהשנייה הראשונה ששמעתי אותו באותה שנה, והוא גם השיר הכי מוצלח של גאגא בעיני מהעשור הזה ולכן אנחנו נפרדים ממנה כאן (אצלי "Bad Romance" שייך לעשור הזה).

אורישקי

New member
מקום 38

Only Girl (In the World) - Rihanna
2010
דירוג שנתי: 5

ושוב אנחנו חוזרים לרירי, עם הסינגל הראשון מתוך האלבום "Loud", שכמו שאמרתי הוא אחד האלבומים המוצלחים והנוסטלגיים ביותר מבחינתי העשור הזה. השיר יצא כסינגל המוביל מהאלבום והציג למעשה את ריהאנה בתקופת השיער האדום והכל כך מצליחה שלה, אחת מרצועות הדאנס היותר טובות שהיו בעשור הזה, ושוב מחזירה אותי ממש רחוק, אי שם לכיתה ז'

אורישקי

New member
מקום 37

Thinking Out Loud - Ed Sheeran
2014
דירוג שנתי: 5

למרות ש"צורה שלך" היה להיט עצום יותר, וגם בגזרת הבלדות "מושלמת" זכה ליותר הכרה, השיר הזה בעיני הוא בלי ספק השיר הכי טוב של הג'ינג'י הבריטי. מההוכחה שבלדות קיטש רומנטיות שמצליחות לרגש עדיין קיימות בעשור הזה.

אורישקי

New member
מקום 36

Lucid Dreams -Juice WRLD
שנה: 2018
דירוג שנתי: שיר השנה

שיר השנה שלי ל2018 היה גם שיר ההיפ הופ הראשון הראשון שזכה בתואר הזה אצלי מאז Stan בשנת 2000, הוא גם כמעט שיר ההיפ הופ הכי טוב שיצא בעיני בעשור הזה. הבחור הצעיר, המוכשר ושבור הלב הזה סימפל את הקלאסיקה הנצחית של סטינג ויצר ממנה שיר שבא לי בדיוק בתקופה שבורת לב שלי, והפך מהר מאד ללהיט ענקי. באופן מצער, הוא נפטר בחודש שעבר מהתקף אפילפטי, שבוע לאחר יום הולדתו ה-21

למעלה