סינגלים חדשים לשיפוטכם

Echosmith – Shut Up and Kiss Me

אחרי Lonely Generation, שלישיית האינדי-פופ מקליפורניה משחררת סינגל חדש מתוך האלבום החדש שייצא בתחילת 2020.
משום מה אי אפשר להטמיע את הקליפ בהודעה, אז מי שמעוניין לצפות בו אז ניתן בקישור הבא:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=aFkxdUqOW6A[/URL]

1Shir

New member
בניגוד לשני השירים בפינה שהתעלפתי עליהם כבר בהאזנה הראשונה -

השיר הזה מתחבב עליי יותר ויותר עם כל האזנה
הוא חמוד מאוד

Lenny Kravitz - Here to Love

סינגל חדש, חמישי במספר, ללני קרביץ מתוך אלבומו Raise Vibration שיצא בשנה שעברה. בלדת פסנתר "קלאסית" ודרמטית עם מסר חזק שאני מופתע שלא זכתה כלל לחשיפה בתחנות הרדיו.

Evanescence - The Chain

אוונסנס חוזרים עם קאבר לפליטווד מאק מתוך הפסקול של משחק הוידיאו Gears 5.

A Great Big World & Christina Aguilera - Fall On Me

סוגרים את הפינה עם שיתוף פעולה נוסף בין הצמד הניו יורקי והדיווה.
שש אחרי ששיתפו פעולה ב-Say Something, שזכה להצלחה עולמית גדולה, הצמד מארח שוב את כריסטינה אגילרה בבלדת פסנתר נוספת, שלקוחה מהאלבום שנקרא על שמם, במה שעשוי להיות הסינגל האחרון שימנע מהם להיכנס לרשימת אמני ה-One Hit Wonder.

תודה רבה על התגובות

שמח על ההשתתפות שלך בפינה ועוד יותר שאהבת ממנה שירים.

אביחי3001

New member
תודה לך ועוד משהו: הייתי שמח להצעת ייעול קטנה ברשותך

מכיוון שיש עליה בגל הלטיני והמוסיקה הלטינית תופסת תאוצה בארץ ובעולם, אם זה בסדר מבחינתך לנסות להביא ולקבץ גם שירים חדשים דרום אמריקאיים ובספרדית. אני מניח שזה פחות מעניין אותך(וזה בסדר גמור) או פחות יש לך גישה לזה אבל באמת שהייתי רוצה שיהיה ביטוי לזה קצת יותר בפורום וזה רק יגביר מבחינתי את ההתעניינות שלי האישית בפינה המצוינת שלך. מה שאני אשמח זה לקבל גישה לשירים חדשים מאומנים ספרדים ודרום אמריקאיים כי אני ספציפית אוהב מוסיקה לטינית ובפרט שירים בספרדית ומוסיקת עולם

בשמחה

רק שכפי שאתה יודע שזה ז'אנר שאני לא ממש מתמצה בו.
אם תתן לי דוגמאות של 2-3 שירים שאהבת מהשנים האחרונות זה בהחלט יסייע.

למעלה