לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1523915,239 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'השיר היומי ליום חמישי 21.11'
השיר היומי ליום חמישי 21.11
<< ההודעה הנוכחית
21/11/2019 | 09:59
22
7
לצפיה ב-'לרקוד- נדב גדג''
לרקוד- נדב גדג'
21/11/2019 | 10:42
1
9
שיר חדש ומוצלח לזמר הצעיר 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עוד שיר כיפי שלו.'
עוד שיר כיפי שלו.
21/11/2019 | 19:15
8
אני מאוד אוהב את הסגנון שלו. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' You Don't Own Me -אלה לי להב .מוקדש ללונה ולאביחי'
You Don't Own Me -אלה לי להב .מוקדש ללונה ולאביחי
21/11/2019 | 12:39
14
7
לצפיה ב-'תודה על ההקדשה, שיר יפהפה וביצוע מעולה '
תודה על ההקדשה, שיר יפהפה וביצוע מעולה
21/11/2019 | 17:18
11
צפיתי בחלק מהאודישנים וכבר אוהב את אלה ואת אוהד שרגאי המהמם
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה! שיר מהמם.'
תודה! שיר מהמם.
22/11/2019 | 15:15
12
9
הביצוע לא רע בעקרון, אבל זה די מחרפן אותי להקשיב לזה עם ההפרעות של השופטים המעצבנים והקהל המעצבן...

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'צודקת . פשוט לא מצאתי ביצוע נטו'
צודקת . פשוט לא מצאתי ביצוע נטו
22/11/2019 | 15:32
11
21
דווקא למתמודד אחר כן היה 
ודווקא כן רציתי לראות את השופטים בביצוע שלו כי שירי לבשה בגד מזה מוזר  אז התבאסתי שזה היה רק הביצוע

נ.ב ראית גב האומה השבוע ?
נ.ב בדיוק ראיתי שמישהי בטוויטר עשתה סקר איזה פרקי בית הלבן אתם מעדיפים חג מולד או חג הודיה .אצלי זה  חג מולד ואצלך?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא ראיתי גב האומה, מה היה שם מעניין?'
לא ראיתי גב האומה, מה היה שם מעניין?
22/11/2019 | 16:33
10
16
אני כבר לא צופה בהם כמעט.

אני כבר לא זוכרת מספיק מה היה בפרקי חג המולד וחג ההודיה, חוץ מהפרק הכמובן מעולה עם הפוסט טראומה ל ג'וש והסיפור על אבא של טובי.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני גם כבר לא רואה '
אני גם כבר לא רואה
24/11/2019 | 16:35
9
19
אבל השבוע ראיתי שמגי אזרזר  תהיה בפנאל אז צפיתי 
אז תעבירי לדקה 10 בסרטון ותביני לבד למה שאלתי אותך 

בקשר לפרקים אז אני מסכימה איתך הם באמת פרקים זכורים יותר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם את ישר חשבת על זה ?'
גם את ישר חשבת על זה ?
24/11/2019 | 20:13
7
4
לצפיה ב-'אה חחחח'
אה חחחח
24/11/2019 | 20:24
6
6
למעשה בתגובה הראשונה שלי בכלל לא הבנתי אותך, צחקתי מזה ששליין הזכיר בסוף את הפורומים של תפוז!
רק אחרי התגובה הזאת שלך הבנתי (נראה לי) שאת משווה את זה לסצינה הכי טובה של ג'וש חחחח
לפיד לא היה עד כדי כך מביך רק קצת (תכלס שליין תמיד גורם לו להשמע מביך)

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזה סצנה של ג'וש?'
איזה סצנה של ג'וש?
24/11/2019 | 20:31
5
10
ותמשיכי לראות  כי נראה לי עוד לא הגעת לקטע שאני מתכוונת אליו 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חחח מה?'
חחח מה?
24/11/2019 | 20:41
4
8
אז תגידי לי לפחות בערך מתי זה כי אמרת דקה 10 ואני ראיתי עד דקה 11 והצלחתי כבר פעמיים שלמות לטעות בכוונתך

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'רגע אל תגידי לי, יש לי עוד ניחוש'
רגע אל תגידי לי, יש לי עוד ניחוש
24/11/2019 | 20:44
8
"כוח לא פרופורציונלי".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן אבל לא חשבתי שתראי רק את הדקה הזאת '
כן אבל לא חשבתי שתראי רק את הדקה הזאת
24/11/2019 | 20:48
2
27
תמשיכי לצפות אם את יכולה עד דקה 13:30 כי שם גם היה קטע שהצחיק אותי 
בכל אופן אם אין לך כוח תמשיכי עוד טיפה ואת כבר תביני למה אני מתכוונת
אבל כן את צדקת בתשובה שלמטה 

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אהה וואי הם ממש הביאו את הקטע.'
אהה וואי הם ממש הביאו את הקטע.
24/11/2019 | 20:57
1
2
לצפיה ב-''
24/11/2019 | 21:45
3
לצפיה ב-'M.C. Sar & The Real McCoy - Another Night'
M.C. Sar & The Real McCoy - Another Night
21/11/2019 | 19:17
6
לצפיה ב-'צ'רלי מקדישה לך את Rhythm of the Night שמעתי מבחוץ מתוך שינה'
צ'רלי מקדישה לך את Rhythm of the Night שמעתי מבחוץ מתוך שינה
21/11/2019 | 19:53
3
2
לצפיה ב-'שמעת את המקור או את החידוש?'
שמעת את המקור או את החידוש?
21/11/2019 | 20:20
2
5

הודעות אחרונות

19:00 | 08.12.19 אריה31
05:35 | 08.12.19 אביחי3001
16:02 | 07.12.19 אביחי3001
10:37 | 07.12.19 אביחי3001
21:53 | 06.12.19 Priv8 Investigator
15:21 | 06.12.19 אביחי3001
10:48 | 06.12.19 אביחי3001
11:10 | 05.12.19 Priv8 Investigator
07:36 | 05.12.19 אביחי3001
12:26 | 04.12.19 אביחי3001
09:45 | 04.12.19 אביחי3001
12:07 | 03.12.19 אביחי3001
09:11 | 03.12.19 אביחי3001

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ