מצעד 2015 של הפורום

אורישקי

New member
מקום 29

Heartbeat Song - Kelly Clarkson

34 נק'

באמת שאין לי מה להוסיף בנושא, חוץ מזה שאני בטוח שקלי קלרקסון בעצמה לא ציפתה לאהבה כזו

kobyz21

New member
מהפחות טובים שלה, מנסה להיות צבעוני אבל משהו בו מתפספס

אורישקי

New member
מקום 28

What Kind of Man - Florence + The Machine

34 נק'

הסינגל הראשון מהאלבום השלישי של פלורנס אנד דה מאשין, שחזרו ב-2015 עם האלבום " How Big, How Blue, How Beautiful ", השיר כמובן זכהל ביקורות חיוביות והצלחה בעיקר גבמצעדים האלטרנטיביים/אינדיים למיניהם.

Fall To Grace

New member
ענק

צעקה משוחררת וכנה.
&nbsp
היא יכולה להיות הרבה פעמים מעיקה אבל פה היא בשיאה.

kobyz21

New member
חמוד, הכיוון והכוונה טובים ויש חן למרות שהתוצאה קצת מפוזרת

ולא מוצלחת ביותר

אורישקי

New member
מקום 27

Ocean Drive - Duke Dumont

35 נק'

שיר אינדי-דאנס מעולה שאני ממש שמח שפרגנתם והכנסתם לכאן, והושמע די הרבה בזמנו, בידי המפיק הבריטי עם השם המוזר.

אורישקי

New member
מקום 26

Instant Crush - Natalie Imbruglia

35 נק'

כן, גם זה היה מפתיע לגמרי.....
נטלי אימברוליה, כך מסתבר, היא יותר מTorn וכמעט 20 שנה אחרי היא מצליחה להכניס שיר מצעד שלנו - וזהו למעשה קאבר לשיר שדאטפ פאנק הוציאו שנתיים קודם. השיר לא זכה להכרה כמעט בכלל - אבל אתם פרגנתם לו!

kobyz21

New member
מעולה, יש בו משהו קסום, קאבר שמשכיח את המקור ואפילו משפר

אורישקי

New member
מקום 25

See You Again - Wiz Khalifa featuring Charlie Puth

36 נק'

והנה אחד הלהיטים הענקיים של השנה - השיר נכתב כחלק מפסקול "מהיר ועצבני 7", ונכתב למעשה לזכרו של פול ווקר. השיר זכה להצלחה ענקית והפך לאחד הלהיטים המוכרים ביותר בעשור. כיום לשיר יש מעל 4.2 מיליארד צפיות ביוטיוב - והוא למעשה השיר השלישי הנצפה ביותר באתר (ולתקופה קצרה היה גם השיר הנצפה ביותר.....). השיר הגיע למקום ה-1 במספר מדינת, ביניהן בריטניה, ארצות הברית, אוסטריה, קנדה, ניו זילנד, גרמניה ועוד....
השיר הועמד לשלושה פרסי גראמי, ביניהם שיר השנה, ובמצעד השנתי של גלגלצ הגיע למקום ה-4.

למעלה