לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1523815,238 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מסכמים שבוע -לא שקט בארץ'
מסכמים שבוע -לא שקט בארץ
<< ההודעה הנוכחית
14/11/2019 | 13:54
22
17
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

מאכל השבוע

סרט\תוכנית

מה מחכה לו בשבוע הבא-
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
14/11/2019 | 14:02
3
14
ארץ ישראל דודו זכאי
עמדתי באתגר של הגעה למקום חדש, הצגה עם אמא ויום רביעי שמחתי לשמוח לעבודה עמדתי בשני הישגים בשני הישגיים בשבילי לבוא מהרגע להרגע וגם לבוקר נשארתי די יחסית בשבילי הרבה קרוב ל20-חצי שעה כי עשינו שלטים חדשים והייתי מרוצה מאוד מהישג שלי.ואחראית עבודה  כול הזמן דאגה לי שהכול בסדר.
לצערי השבוע לא עבדתי בגלל המצב  ליום אחד  המחשבות קשות כי בבית אצלי רואים חדשות קצת פחדתי מאוד רציתי לחזור לעבודה עשה לי רע.
מאכל:רביולי בטטה\שווארמה
מחכה:לשקט לרגיעה במצב וגם יהיה לי ישיבה מיוחדת וגם ערב לבד שבוע שיש מה לחכות לו.
תוכנית:היה צריך להיות מעודכנים חדשות כול הערוצים\ והסרט העצוב על רפי כהן.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כל הכבוד על העמידה באתגר ובהישגים'
כל הכבוד על העמידה באתגר ובהישגים
14/11/2019 | 17:49
2
6
השיר של דודו זכאי נפלא!!! 
אני מבין את התחושה הזאת לאור המצב הבטחוני, זה לא פשוט
רביולי
בהצלחה עם המטלות בשבוע הבא ושיהיה שבוע מיוחד ומוצלח
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ומה עוזר לך להרגע מהמצב?איזה עוד שירים של זכאי אוהב?'
ומה עוזר לך להרגע מהמצב?איזה עוד שירים של זכאי אוהב?
14/11/2019 | 17:55
1
2
לצפיה ב-'אופטימיות ומוסיקה, אני חושב הרבה על מוסיקה וזה מרגיע'
אופטימיות ומוסיקה, אני חושב הרבה על מוסיקה וזה מרגיע
14/11/2019 | 18:16
8
אני אוהב אצל דודו זכאי: "חייכי לי בשירים", "למה הגדולים לא לומדים מהקטנים", "דרך ארץ השקד", "ארץ ישראל יפה", "נפגשנו", "מחבואים", "מול חוף ירדן"
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכם שבוע:'
מסכם שבוע:
14/11/2019 | 18:21
7
18
שירי השבוע: איפה הרומנטיקה- האחיות כרקוקלי
תודה לך- איתי לוי
הקיר- דודו טסה
vikingo- thalia

משהו טוב השבוע: המון מוסיקה, שבוע 1 בעבודה החדשה וזה עבר בצורה טובה ומהנה בסה"כ, מעט מאתגר וצריך לאפשר לעצמי להיכנס לאט לאט לעניינים ולהכיר את החנות שבה אני עובד 4 ימים בשבוע

מאכל השבוע: מג'דרה

תוכנית: אבודים צופית גרנט עושה מלאכת קודש ואני מצדיע לה

מה מחכה לו בשבוע הבא- עבודה, התנדבות, שירים עבריים חדשים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יפה 4 ימים , וביום הנוסף ההתנדבות? ולהתחלה כמה תעבוד\עובד.'
יפה 4 ימים , וביום הנוסף ההתנדבות? ולהתחלה כמה תעבוד\עובד.
14/11/2019 | 19:52
3
1
לצפיה ב-'ביום של ההתנדבות אני לא עובד בכלל, ביקשתי חופש'
ביום של ההתנדבות אני לא עובד בכלל, ביקשתי חופש
14/11/2019 | 20:17
2
4
אני עובד משמרות של 4 שעות ומשמרת נוספת של 3 שעות וחצי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ד דומה לשלי השעות . יום אחד קצר והשאר בהיקף של 4 וחצי\5'
ד דומה לשלי השעות . יום אחד קצר והשאר בהיקף של 4 וחצי\5
14/11/2019 | 20:24
1
4
וזה טוב לך?
וההתנדבות כמה עובד שם?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בהחלט טוב לי ככה. בהתנדבות אני נמצא 4 שעות גם'
בהחלט טוב לי ככה. בהתנדבות אני נמצא 4 שעות גם
14/11/2019 | 21:04
1
לצפיה ב-'אחרי שסיימתי עם המתחזים אוכל עכשיו להתפנות לאבודים'
אחרי שסיימתי עם המתחזים אוכל עכשיו להתפנות לאבודים
14/11/2019 | 22:53
1
13
השבוע אימא הכינה תבשיל שבו משלבים קוביות חצילים עם מג'דרה. יוצא מאוד טעים.
בהצלחה שוב בעבודה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה צ'רלי '
תודה צ'רלי
15/11/2019 | 12:09
לצפיה ב-'גם אשתי ראתה אבודים ונהנתה'
גם אשתי ראתה אבודים ונהנתה
17/11/2019 | 18:59
2
לצפיה ב-'1.. 2 .. 3 ... מסכם '
1.. 2 .. 3 ... מסכם
14/11/2019 | 22:40
1
16
שירי השבוע

Suede - The Wild Ones
Jamiroquai - Half The Man
Timbaland ft. Keri Hilson & Nicole Scherzinger - Scream

משהו טוב השבוע

סטוץ מושלם
התמדה בכושר
סיימתי כמה סידורים דחופים
הקלה קטנה בכאבי הדורבן

מאכל השבוע
המבורגר במוזס.. 

סרט\תוכנית
המתחזים... הפרק האחרון ששודר עם הבחורה שמתחזה לחולת סרטן ולקצינת משטרה... ממש הגעילה אותי

מה מחכה לו בשבוע הבא
אין משהו מיוחד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תרגיש טוב וכל הכבוד על ההתמדה, שיהיה שבוע מצוין'
תרגיש טוב וכל הכבוד על ההתמדה, שיהיה שבוע מצוין
15/11/2019 | 12:11
2
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
15/11/2019 | 14:19
6
20
שירים: משנת תשל"ח, פלייליסט של זמרים עבריים מהעשור הקודם בזמן ה-MRI

עד השבוע, ביקרתי בבית החולים שערי צדק פעמיים בערך בכל חיי, וגם כשבאתי לבקר אחרים. והנה תוך שבוע יוצא לי לעשות שם שלוש בדיקות!! (שני, רביעי, שלישי הבא), אל דאגה, לא מדובר בדברים בעייתים

בשני ביקרתי בקבר של יצחק רבין בהר הרצל

בשלישי לאה ואני היינו בחתונה של חברה חרדית שלה

בחמישי ניצלתי ביקור בתל אביב כדי ללכת לים!!!
כמידי שנה, הצלחתי לסיים את עונת הרחצה באמצע נובמבר

שבת שלום לכולם
הבוקר עשינו טיול קטן בסטף (צירפתי תמונה)

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'רק בריאות אריה היקר ,שמחה שנהנת בחתונה שבת נפלאה'
רק בריאות אריה היקר ,שמחה שנהנת בחתונה שבת נפלאה
15/11/2019 | 14:27
1
1
לצפיה ב-'יופי של תמונה- אתם נראים מקסים, אחלה פלייליסט'
יופי של תמונה- אתם נראים מקסים, אחלה פלייליסט
15/11/2019 | 14:30
1
14
מקווה שאתה מרגיש בטוב
שבת שלום וסופש נעים, אריה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כיף לשמוע, תודה רבה רבה אביחי:)'
כיף לשמוע, תודה רבה רבה אביחי:)
17/11/2019 | 19:01
2
לצפיה ב-'תמונה יפה שמחה שהיה לך שבוע עמוס בדברים טובים'
תמונה יפה שמחה שהיה לך שבוע עמוס בדברים טובים
15/11/2019 | 23:13
1
18
מקווה שאתה מרגיש טוב, זה בדיוק מצטרף לשבוע מלא רפרנסים בריאותיים שהיה לי, הדבר האחרון היה פציעה של אחותי בטירונות אבל היא בסדר והיא בבית בג', על השאר אני אכתוב בסיכום השבועי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוי, מצטער לשמוע על ענבל'
אוי, מצטער לשמוע על ענבל
17/11/2019 | 19:02
9
מקווה שהיא בסדר וכבר חזרה לטירונות

מחכה לקרוא את הסיכום שלך

תודה רבה שיר היקרה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סיכום שבועי ( על האיחור)'
סיכום שבועי ( על האיחור)
18/11/2019 | 18:51
16
משהו טוב השבוע: יום שלישי טיול כמעט שבע שעות
ראיתי את מיניבוס קו 14 בדיוק מתחיל לנסוע ברמזור לכיוון בבלי ברחוב הנביאים
פעם ראשונה זיהיתי מיניבוס של דן ברחוב אבא הלל בזמן שהלכתי בצד השני של הירקון
קו 9 האהוב עליי שעמד ברמזור עזר לי לנווט גם כי היה כתוב עליו היעד רידינג
הרכבת האחרונה שראיתי בטיול מתחת לגשר יצחק שדה
מאכל השבוע: אייס קפה ג'ו (מעל שלוש ורבע שעות) + אייס ארומה (כמעט שלוש שעות)
לפני הטיול חלמתי שאני עם אמא בארקפה הבימה אומרת לה "ויהי אור!" כי סגרו את המוזיקה... (אולי הרגשתי את חוש הראייה מתחדד)
ראיתי בטיול מישהי עם תיק גב ונזכרתי שחלמתי גם שאני בארקפה עם אמא שמה עליי תיק גב
תוכנית: אוז - בדיוק היה נושא פרק בריאות והמשך החלום שהיה לפני הטיול (כנראה כי לפני שהלכתי לישון דיברתי בטלפון עם אמא שלי וסיפרתי לה שאבא שלי חולה [ואחרי הטיול היא סיפרה לי בטלפון שכל הדודים שלי עם בעיות בריאות]) שממנו התעוררתי מרוב סיוט היה שאמא שלי חולה ואומרת דברים מוזרים ואני צועקת לה וזה לא עוזר ומורידה ממנה מסכה מפחידה כזאת כמו ששמים למוצא להורג כי חשבתי שאם אסתכל לה בעיניים אצליח להחזיר אותה להיות בסדר
התמונה מלפני חודש וחצי (צילמתי רק בגלל אסוציאציה של באונטי אבל אחרי שניה הבנתי שברור שזאת שקית שוקו) כי ראיתי אחת כזאת בטיול בתחילת מעבר החצייה בצומת רחוב ויצמן - בני דן ונזכרתי בתמונה הזאת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

05:35 | 08.12.19 אביחי3001
16:02 | 07.12.19 אביחי3001
10:37 | 07.12.19 אביחי3001
21:53 | 06.12.19 Priv8 Investigator
15:21 | 06.12.19 אביחי3001
10:48 | 06.12.19 אביחי3001
11:10 | 05.12.19 Priv8 Investigator
07:36 | 05.12.19 אביחי3001
12:26 | 04.12.19 אביחי3001
09:45 | 04.12.19 אביחי3001
12:07 | 03.12.19 אביחי3001
09:11 | 03.12.19 אביחי3001
14:39 | 01.12.19 סופי73

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ