לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1524115,241 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'השיר היומי ליום שני 11.11'
השיר היומי ליום שני 11.11
<< ההודעה הנוכחית
11/11/2019 | 10:06
20
5
לצפיה ב-'תודה לך- איתי לוי'
תודה לך- איתי לוי
11/11/2019 | 10:37
15
13
בלדה מצוינת שלו! 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר מעולה .אבל מדובר בקאבר כן ?'
שיר מעולה .אבל מדובר בקאבר כן ?
11/11/2019 | 13:15
14
20
שהיה להיט לא קטן כשיצא ב2008
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואלה, לא ידעתי על כך. תודה'
וואלה, לא ידעתי על כך. תודה
11/11/2019 | 13:21
2
לצפיה ב-'אהבתי את הקאבר ששמת לשיר של טיילור סוויפט'
אהבתי את הקאבר ששמת לשיר של טיילור סוויפט
11/11/2019 | 20:24
12
17
לא הכרתי את הזמר הזה
יש לו עוד משהו טוב?

שמחה שאהבת את השיר של מל סי :)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר את הכרת את השיר של רז חדד ?'
שיר את הכרת את השיר של רז חדד ?
11/11/2019 | 20:42
11
24
ולשאלתך לא יצא לי להאזין לעוד ביצועים שלו 
אבל אני מאמינה שהכל מעולה .פשוט את הקאבר הזה כהרגלי  הכרתי בקליפ מעריצים של איזה סדרה 

אבל הנה קאבר נחמד של אלו מהקאבר של השיר שהקדשתי לאריה ולאה .שאותו הכרתי כי הזמרת שבו היא שחקנית מוכרת(כנראה שלא לך) אז שזה הופיע לי הייתי חייבת לבדוק איך היא שרה

נ.ב אגב טיילור סוויפט תגידי לי מה את חושבת על הגרסה שבקליפ השני שהוספתי (אני מכירה את הגרסה הזאת רק בקליפ הזה ) אגב מתברר שלא מדובר בקאבר של מישהי אחרת 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא הכרתי'
לא הכרתי
13/11/2019 | 13:33
10
10
איזו סדרה???

לגבי מה שצירפת זה נשמע כמו עיוות טכנולוגי של הקול שלה...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אבל מה חשבת על הגרסה הזאת ?'
אבל מה חשבת על הגרסה הזאת ?
14/11/2019 | 16:25
9
9
אני מניחה שאת לא אהבת אבל אני מאוד אהבתי ולא בגלל הקליפ
בכלל אני מוצאת שאני אוהבת שירים של טיילור בגרסאות האחרות מהגרסאות המקוריות שלה (כמו למשל בגרסה שהוספתי שהוא קאבר ישראלי )

שאת שואלת באיזה  סדרה את מתכוונת לביצוע של השיר  look what you made me do?
אז בהמפצחת אבל זה לא היה בסדרה עצמה כן ?
רק בקליפ מעריצים כמו שבזמנו הראית לך של קלר וטובי
פשוט אין לי סדרות לראות אז במקום אני כל הזמן רואה קליפי מעריצים של כל מיני סדרות כי זה הדבר הכי כיפי שיש   
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן, זה נשמע אותו דבר רק מעוות מוזר כזה'
כן, זה נשמע אותו דבר רק מעוות מוזר כזה
14/11/2019 | 17:42
8
9
גם את מה שצירפת כאן לא אהבתי (למרות שגם את השיר עצמו אני לא אוהבת מאוד וזה נדיר אצלי בשירים של טיילור)
אבל את הקאבר שהיה בקליפ של המפצחת אהבתי (הבנתי שזה לא בסדרה עצמה )
אני לא ממש אוהבת קליפים של מעריצים (אבל אם יום אחד עוד איזה עשור אני אחפש כאלה של אוז זה מעניין אותך לראות אותם?) אבל לא מזמן עשיתי איזה גוגל שקשור לריי דונובן (לא זוכרת אבל כנראה משהו שקשור לאיזה מיקום גאוגרפי מדויק) וקפץ לי היוטיוב הזה (בגלל זה אני שונאת לנסות לבדוק דברים באינטרנט כי ישר קופצים דברים)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לי זה נשמע יותר יפה '
לי זה נשמע יותר יפה
14/11/2019 | 18:08
7
8
כיאלו איזה זמרת אפרו אמריקאית שרה ואני אוהבת את גוון הקול שיש להן 

כן אני יודעת שאת לא אוהבת. כמעט אף אחד בפורום  לא אוהב  .נראה לי רק אני עדי ומיקי אוהבים וגם עדי נראה לי אוהבת רק כמה
אני כמובן לא מבינה איך אפשר לאהוב 
במיוחד שיש כאלה נורא מוצלחים 

בקשר לאוז 
אז בעיקרון אין לי בעיה לראות של סדרות שלא ראיתי מרוב שאני אוהבת דברים כאלה 
אבל תכנים באוז מלחיצים אותי אז אם את רואה וזה בסדר אז אין לי בעיה .במיוחד אם יש קאבר טוב (או שיר שאני אוהבת )

ריי דונובן 
שיר את לא למדת שעכשיו זה ישגע  אותי מה בדיוק חפשת ?

אני תכף אצפה בסרטון אבל תודה ששמת אותו פה

אני קצת מבינה אותך בקשר לאי רצון לבדוק דברים כי נגיד אני יכולה לבדוק משהו קטן על אוז או כל דבר אחר שאני לא אוהבת  ולקבל  מלא סרטונים כאלה 
או שעכשיו אני כל רגע מקבלת סרטונים על עונה 7 של ריי דונובן ואני נוהגת לא לראות טריילרים של שום דבר לפני אבל מצד שני זה נורא קשה לי לעמוד בזה 
(אגב אני ממש בטוחה שאני לא אאוהב את העונה הזאת )

אבל חוץ משני המצבים אלו אני אוהבת שהסרטונים מגיעים אליי בלי שאני אצטרך לחפש אותם 
לרוב אני צריכה לחפש לבד ואני בטוחה מפסידה דברים בגלל זה 

נ.ב יש מצב שאני אראה שבוע הבא שני פרקים של חוק וסדר מעונה 16
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'דווקא ניסיתי לחשוב מה חיפשתי כדי להקדים רפואה למכה'
דווקא ניסיתי לחשוב מה חיפשתי כדי להקדים רפואה למכה
14/11/2019 | 18:17
6
7
אוז זה בעיה, אני לא מאמינה שיהיה קליפ בלי אלימות, למרות שדווקא זה שאת נתת לי נראה לי דווקא היה בסדר

חוק וסדר SVU או הרגיל? זה יהיה בyes בשבוע הבא?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' תודה על התחשבות '
תודה על התחשבות
14/11/2019 | 18:31
5
12
יש מצב אבל אני הפסקתי אותו בעצם ליתר ביטחון 

SVU וטעיתי מדובר בעונה  עונה 19 ויש אותה בערוץ 11

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אה סבבה אז אולי גם אני אראה'
אה סבבה אז אולי גם אני אראה
14/11/2019 | 18:46
4
2
לצפיה ב-'פרקים 15 ו16'
פרקים 15 ו16
14/11/2019 | 18:47
3
2
לצפיה ב-'טוב סרטון ששמת לא היה מעניין '
טוב סרטון ששמת לא היה מעניין
14/11/2019 | 23:24
7
אבל הקטע שבדיוק שם הוא גם דיבר על פיקסר אז אהבתי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Forever Young - Alphaville'
Forever Young - Alphaville
11/11/2019 | 14:54
1
12
לצפיה ב-'לך תתרגל איתה/ אתי אנקרי'
לך תתרגל איתה/ אתי אנקרי
11/11/2019 | 18:34
1
2
לצפיה ב-'מעולה ביותר'
מעולה ביותר
11/11/2019 | 23:24
2

הודעות אחרונות

19:48 | 10.12.19 Priv8 Investigator
14:00 | 10.12.19 אביחי3001
08:28 | 10.12.19 אריה31
23:11 | 09.12.19 אריה31
10:30 | 09.12.19 אביחי3001
09:11 | 09.12.19 אביחי3001
19:00 | 08.12.19 אריה31
05:35 | 08.12.19 אביחי3001
16:02 | 07.12.19 אביחי3001
10:37 | 07.12.19 אביחי3001
15:21 | 06.12.19 אביחי3001
10:48 | 06.12.19 אביחי3001

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ