לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1522615,226 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
<< ההודעה הנוכחית
10/10/2019 | 14:58
25
13
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משדהו פחות טוב
מאכל השבוע

סרט\תוכנית

מה מחכה לו בשבוע הבא-

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
10/10/2019 | 15:17
5
18
שיר החדש של איה "מי באש "
עשה:היו דברים טובים השבוע, הפגישה יצאה טוב  והדברים מאחוינו ,אהבתי פעילות לחגים בחוג.וגם הכנתי השבוע אוכל לבד לארוחת צהרים.
פחות טוב:לא נורא החשש גם מכיפור שעבר נחמד רגוע החשש תמיד קיים.ובהתחלה אני מאוד חששתי ובטלתי\דחיתי את הפגישה עם האחראית וזה היה רק חשש כי סימנו בצורה טובה.ובעצם שמחה שהפחד לא ניצח.
מאכל:החזה עוף+ציפס אפוי שהכנתי למשפחה.
סרטים מעולים גם לתפוס אותי אם תוכל\מראות שבורות
מחכה לארוחת החג אצל דודה

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כל הכבוד על הכנת האוכל'
כל הכבוד על הכנת האוכל
10/10/2019 | 16:06
4
10
ובכלל שמח שהתקופה האחרונה טובה לך בעבודה ובחוג

אני אבדוק בימים הקרובים את השיר של איה כורם המוכשרת
אחלה מאכל שבוע
תהני בחג ובימי חול המועד 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה עדין אוהב את איה. או מפריע לך שזה קאבר....'
אתה עדין אוהב את איה. או מפריע לך שזה קאבר....
10/10/2019 | 16:49
3
5
לצפיה ב-'אוהב, מחכה לשירים מקוריים אבל מעריך את הפרויקט הזה'
אוהב, מחכה לשירים מקוריים אבל מעריך את הפרויקט הזה
10/10/2019 | 16:52
2
4
לצפיה ב-'איזה פרויקט זה? לא הכרתי'
איזה פרויקט זה? לא הכרתי
10/10/2019 | 17:29
1
3
לצפיה ב-'הפרויקט נקרא "ניסוי כלים" והוא שירי לאונרד כהן'
הפרויקט נקרא "ניסוי כלים" והוא שירי לאונרד כהן
10/10/2019 | 17:55
9
היא לוקחת מבחר מהשירים האהובים של לאונרד ומבצעת אותם בעברית
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
10/10/2019 | 16:19
15
שירי השבוע
הכניסות מתוך המצעד הבריטי: גלוריה אסטפן, סיסטר בליס וטייק ד'את.

משהו טוב השבוע
הסיוט של כיפור נגמר
לא מצאתי מחליף בדירה השכורה

משהו פחות טוב
הלכתי המון בכיפור והכאבים החזקים בדורבן חזרו

מאכל השבוע
שניצל עם פירה

סרט\תוכנית
Forensic Files

מה מחכה לו בשבוע הבא
מיטה חדשה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכם שבוע:'
מסכם שבוע:
11/10/2019 | 10:17
9
15
שירי השבוע: לשוב הביתה- שירי מימון
סוף מסע- חנן יובל
כאילו סוף- גלי עטרי

משהו טוב השבוע: הרבה מוסיקה עברית משובחת ששמעתי

משדהו פחות טוב: לא ישנתי טוב בלילה של רביעי

מאכל השבוע: שווארמה בקר, חומוס עם טחינה

תוכנית: חדשות 12, מונית הכסף

מה מחכה לו בשבוע הבא- חוגג לבדי את החג עד יום רביעי(הוריי נסעו לחו"ל עם אחי), מחכה לבשורות טובות בכללי בארץ 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ותהיה רק לבד ממש בחג? לא קשה לבד בחג?אני מעולם לא חגגתי חג'
ותהיה רק לבד ממש בחג? לא קשה לבד בחג?אני מעולם לא חגגתי חג
11/10/2019 | 13:30
8
10
לבד...
התחושה לא מוזרה מקווה שבסדר לשאול.
ויש לך תוכניות לנצל לבד?מעבר....

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני אהיה לבד רק חלק מהחג'
אני אהיה לבד רק חלק מהחג
11/10/2019 | 14:10
4
10
דווקא הלב מתאים לי לשבוע מדי פעם
חחושה בסדר גמור, יש לי שקט קצת
תכניות? בחג הזה אני מתכוון להיפגש עם הידידה(בתקווה שסופסוף היא תמצא זמן ופנאי). מעבר לכך אין משהו מיוחד, זה חג
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'למה לא הצטרפת?למשפחה'
למה לא הצטרפת?למשפחה
11/10/2019 | 15:31
3
2
לצפיה ב-'כי אני לא אוהב לטוס לחו"ל'
כי אני לא אוהב לטוס לחו"ל
11/10/2019 | 15:34
2
11
אני מרגיש שאני לא נהנה משום דבר כשהייתי בחו"ל. זה לא גורם לי סיפוק והנאה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם לי קרה נסעתי יותר מדי לחול. וזה מיצה גם לי בתחושה.והיה '
גם לי קרה נסעתי יותר מדי לחול. וזה מיצה גם לי בתחושה.והיה
11/10/2019 | 15:45
1
8
לצפיה ב-'כן, ב- 2004 טסתי לטורקיה ודי נהניתי שם'
כן, ב- 2004 טסתי לטורקיה ודי נהניתי שם
11/10/2019 | 15:50
14
כעבור 12 שנה העזתי לטוס עם אחי והוריי לרומניה (אם זכור לך) ונהניתי קצת בעיקר ביום האחרון אבל מאז בי לא רוצה ולא מעיז לנסוע כי אני רוצה ישר הביתה ולא מסתדר כל כך עם אנגלית ולהיות במקום אחר שהוא לא הבית שלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה דעתך על חנן יובל? אוהבת שירים שלו?'
מה דעתך על חנן יובל? אוהבת שירים שלו?
11/10/2019 | 14:25
2
7
לצפיה ב-'לא מכירה הרבה שלו'
לא מכירה הרבה שלו
11/10/2019 | 15:32
1
5
לצפיה ב-'ממליץ לך ללכת להכיר, זמר מצוין ומרגש'
ממליץ לך ללכת להכיר, זמר מצוין ומרגש
11/10/2019 | 15:36
17
השיר שלו "סוף מסע" מרגש חבל על הזמן ויש לו עוד יפים מאד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
11/10/2019 | 15:41
5
21
שירים: משנת תשל"ט

מאכל: עוגת פירורים ותפוחים

תוכנית: חדשות 12

יום כיפורים - לאה החליפה את יוסי, ירושלים החליפה את גבעתיים. הייתי בכל התפילות, לא פספסתי אפילו שנייה. היה יום כיפור רוחני ומועיל

סוכות - לראשונה בחיי נבנה במוצאי שבת סוכה

אחרי המון חיפושים, קנינו אתמול בערב ספה משומשת יפה 

שבת שלום לכולם
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שמעת שירים מתשל"ט בשל פרויקט חדש? או סתם בלי קשר?'
שמעת שירים מתשל"ט בשל פרויקט חדש? או סתם בלי קשר?
11/10/2019 | 15:45
1
21
עוגת פירורים ותפוחים
שמח שהיה לך יום כיפור מוצלח
תתחדשו על הרהיט החדש ושיהיה לכם חג שמח ותהנו בחג
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא, פשוט שומע את הדיסק של המצעד שלי'
לא, פשוט שומע את הדיסק של המצעד שלי
13/10/2019 | 13:05
18
איזו שנה מדהימה!!

חג שמח גם לך אביחי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תתחדש על הספה , אתם את חג סוכות תעשו בבית בסוכה תארחו?'
תתחדש על הספה , אתם את חג סוכות תעשו בבית בסוכה תארחו?
11/10/2019 | 15:47
2
3
לצפיה ב-'מארחים מחר בצהריים בחור מבית הכנסת'
מארחים מחר בצהריים בחור מבית הכנסת
13/10/2019 | 13:08
1
13
את הספה נקבל אחרי החג ואז נוכל לעשות חנוכת בית רשמית

תודה יעל
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אריה '
אריה
14/10/2019 | 17:25
9
מישהו דומה לך חייך אליי ליד תחנת דלק סונול אור הגבעה גבעת שמואל הוא נסע ברכב אדום!!! 
בדקתי מתי נכנס החג בדיוק שתי דקות לפני השעה  ואיפה בדיוק הייתי? מרום נווה  ואז בדיוק התחיל אצלי Izabo - Time 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
11/10/2019 | 21:22
26
שיר השבוע: טונה - מרפקים
משהו טוב השבוע: יום שני טיול כ-8 שעות במהלכו פגישה עם אבא כשעה (מצ"ב תמונה של אבא מצלם מפוספסת כי דווקא אחריה אבא הסתובב אליי עם חיוך של טום קרוז )
בתחילת הטיול ראיתי את 23 עובר בשינקין ונזכרתי שחלמתי עליו  (בסוף הטיול ראיתי אותו פונה שמאלה)
ראיתי 5א לתחנה המרכזית ברוטשילד (אח"כ גם בויצמן)
התאפקתי לא לצלם משקה תנובה גו קפה שהיה על הרצפה (אח"כ חטיף טורטיה שום בצל עם קוטג' 5%) 
הקו הראשון שראיתי ברח' אבן גבירול קו 55 שחשבתי עליו יום קודם (ראיתי אותו גם בחזור ברח' ערבי נחל)
ראיתי בחזור 5א בבבלי יוצא ופונה (במקביל קלטתי מישהו שותה "זה קפה?" "לא זה חלבון" )
מאכל השבוע: אייס קפה ג'ו כ-4.5 שעות + אייס ארומה כשעתיים וחצי
תוכנית: אוז
משהו פחות טוב: המון דברים ביניהם שיהיו ארבעה ימים רצופים שרוב הזמן ג'ו סגור מה שמאלץ אותי לצאת לטיול מוקדם בתקווה שיהיה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכמש קצת באיחור'
מסכמש קצת באיחור
14/10/2019 | 01:16
15
שירי השבוע-
קרן פלס - לייק וואנקה
מתי כספי - נח

משהו טוב השבוע-
שנגמר יום כיפור

משדהו פחות טוב-
הסיפור של נעמה יששכר, אני עוקב אחרי הדבר הנורא הזה כבר חודשיים וזה פשוט סיפור מצמרר

מאכל השבוע-
מרק איטריות לאחר הצום, המבורגר בבורגר סאלון

סרט\תוכנית-
חברים

מה מחכה לו בשבוע הבא-
שיעברו החגים האלה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

14:42 | 16.11.19 אביחי3001
13:22 | 16.11.19 מעאלי
10:54 | 16.11.19 אורישקי
09:26 | 16.11.19 אביחי3001
14:44 | 15.11.19 אביחי3001
08:57 | 14.11.19 אביחי3001
22:12 | 13.11.19 אורישקי
09:09 | 13.11.19 אביחי3001
15:22 | 12.11.19 אביחי3001
09:06 | 11.11.19 אביחי3001
22:40 | 10.11.19 אורישקי
11:44 | 10.11.19 אריה31

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ