לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1523815,238 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-' מצעד העשור שלי - 20 הגדולים '
מצעד העשור שלי - 20 הגדולים
04/10/2019 | 18:13
111
256
לאחר החלק הראשון, נותרנו עם 20 השירים האהובים עליי בעשור.

כמו כן הולכים להיות כאן 10 הזמרים, 10 הזמרות, 5 ההרכבים ו5 האלבומים הגדולים בעשור מבחינתי.

השנה החזקה ביותר בעשור היא תשע"ה, שהכניסה לא פחות מ-5 שירים מתוך כל ה-20, חוץ מתש"ע ותשע"ג יש לפחות נציגות לכל שנה.
יש רק שני אומנים שהכניסו נציגות כפולה לדירוג הזה.
בטופ 20 יש 9 זמרים, 6 זמרות, 3 שיתופי פעולה ו2 שירים של הרכבים

יאללה היידהההההההה תהנו

חלק א' של המצעד:
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 20 '
מקום 20
04/10/2019 | 18:24
4
40
דודו טסה - יש בינינו בית
שנה: תשע"ב
מקום בדירוג השנתי שלי: 2

שיר הנושא של אחד מהאלבומים האהובים עליי בעשור (), והוא גם השיר הכי חזק בעשור בעיני של דודו טסה, אחד האומנים הגדולים של המאה הנוכחית בישראל, שידע ליצור רוק-אתני שלא הכרנו במדינתנו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעולה!!! '
מעולה!!!
04/10/2019 | 18:39
3
לצפיה ב-'הכי אהוב עליי של דודו טסה '
הכי אהוב עליי של דודו טסה
05/10/2019 | 14:31
13
לצפיה ב-'מעולה, שיר רוק אינטליגנטי ומשובח'
מעולה, שיר רוק אינטליגנטי ומשובח
06/10/2019 | 23:47
2
לצפיה ב-' מקום 19 '
מקום 19
04/10/2019 | 18:28
3
40
לירון עמרם - חלום ישן
שנה: תשע"ז
מקום בדירוג השנתי שלי: 3

ומדודו טסה עוברים למי שיכול להיות הדור הבא שלו, וגם כן יודע לשלב בין מוזיקה מערבית למוזיקה מזרחית. אמנם זה השיר היחיד שלו שנכנס למצעד אבל אם הוא ימשיך עם שירים מהסוג הזה הוא יכו ללהיות אחד הדבהרים הכי טובים במוזיקה הישראלית בעשור הבא, שיר מבריק ומיוחד שתפס אותי מהשניה ששמעתי אותו ברדיו, ואני מאד שמח שצובר מעמד של קלאסיקה. אישית הוא מזכיר לי מאד בבתים את "Stolen Dance".
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר מצוין'
שיר מצוין
04/10/2019 | 20:07
5
לצפיה ב-'אדיר, להיט עם וייב אש'
אדיר, להיט עם וייב אש
06/10/2019 | 23:54
3
לצפיה ב-' מקום 18 '
מקום 18
04/10/2019 | 18:32
1
42
מרינה מקסימיליאן  - Hurricane
שנה: תשע"ד

פגשנו את מרינה כמה וכמה פעמים במצעד הזה, גם בשירים מהאלבום הזה, אלבום הבכורה שלה - "Step Into My World", והפעם אנחנו עם ה-שיר שלה מבחינתי. בלדה אלקטרונית מבריקה ויפהפיה שמביאה את מרינה לשיא שלה, התאהבתי גם בה באופן מיוחד בשנה האחרונה - והגעתי למסקנה שהיא אחד משירי האהבה היפים שיצאו פה בשנים האחרונות מאחל לנו שנמשיך לשמוע אותה הרבה בעשור הזה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעולה, בלדה יפהיפיה'
מעולה, בלדה יפהיפיה
07/10/2019 | 00:41
1
לצפיה ב-' אלבום העשור '
אלבום העשור
04/10/2019 | 18:38
1
31
מודה - לא עקבתי אחרי כל אלבום שיצא בעשור הזה, ואלבומים אכן זה דבר שלאט לאט חולף מהעולם - אבל היו כמה כאלה שאהבתי במיוחד, למקום החמישי הגיע אלבום שהביא לחשיפה הרשמית של זמרת מוכשרת, למקומות 3 ו4 מגיעים שניים מאלבומי הרוק הטובים של העשור, במקום ה-2 מגיע הגילטי פלז'ר האישי שלי - אלבום נוסטלגי למדי שמשלב בתוכו בלדות חזקות, שירי פופ טובים, המון טראש בכמות ובסגנון שאני אוהב ואת עדן בן זקן בשיא הכריזמה שלה.
ועם זאת - האלבום הראשון הוא האלבום ששמעתי הכי הרבה בעשור, אחד מאלבומי הפריצה היותר טובים שאני זוכר בישראל, מלא בשירים נהדרים - כמו המפורסמים שמהאלבום, וגם שירים מעולים נוספים כמו "סרט ערבי", "מרפקים" ובמיוחד הדואט האדיר עם שלומי סרגנה - "למה לא עכשיו", שצירפתי לפה

1. טונה - גם זה יעבור
2. עדן בן זקן - תאמין לי
3. ברי סחרוף - אתה נמצא כאן
4. דודו טסה - יש בינינו בית
5. דיקלה - ואם פרידה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא מכיר ויש לי הרגשה שלא הייתי מתחבר'
לא מכיר ויש לי הרגשה שלא הייתי מתחבר
04/10/2019 | 20:34
11
דיקלה- אלבום מעולה במיוחד. השאר מכיר רק את הסינגלים 

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 17 '
מקום 17
04/10/2019 | 18:43
6
49
טונה - גם זה יעבור
מקום בדירוג השנתי שלי: 5

בהמשך ישיר - אנחנו מקבלים את שיר הנושא של אלבום העשור שלי, והשיר שגילה את תופעת הטונה בישראל. השיר הזה קנה אותי סופית, כמו לא מעט שירים שכבר חפרתי עליהם במצעד הזה - ממש בתחילת השירות הסדיר שלי, ומאז ליווה אותי בכל מיני תקופות אחרות של באסה. השימוש בקלישאה של "גם זה יעבור" והאווירה האפלולית-מדכאת של השיר בשילוב רשימה של המון דברים ניינטיזים בעיקר שנעלמו מהזיכרון כמעט - יצר קלאסיקה של ממש.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אדיר ומיוחד'
אדיר ומיוחד
<< ההודעה הנוכחית
04/10/2019 | 19:01
3
לצפיה ב-'לא ממש אוהב, די סתמי'
לא ממש אוהב, די סתמי
04/10/2019 | 20:10
3
לצפיה ב-' שיר טוב (וצירפת קישור לשיר אחר)'
שיר טוב (וצירפת קישור לשיר אחר)
04/10/2019 | 20:24
2
9
לצפיה ב-'עכשיו אני רואה את השיר הנכון, נראה לי היה באג של תפוז'
עכשיו אני רואה את השיר הנכון, נראה לי היה באג של תפוז
04/10/2019 | 20:25
1
7
לצפיה ב-'כהרגלם '
כהרגלם
04/10/2019 | 21:00
4
לצפיה ב-'בינוני, אני לא מתפעל, לטעמי די רדוד'
בינוני, אני לא מתפעל, לטעמי די רדוד
07/10/2019 | 00:47
3
לצפיה ב-' מקום 16 '
מקום 16
04/10/2019 | 18:46
2
42
עילי בוטנר וילדי החוץ - על קצות האצבעות

שנה: תשע"ה
מקום בדירוג השנתי שלי: 4

עילי בוטנר וילדי החוץ הם אחד ההרכבים הבולטים של העשור, הם הכניסו סה"כ 9 שירים למצעד, מתוכם 5 (!) בטופ 100. (כשהשישי ממש על הקשקש).
עם זאת, את ההצלחה של השיר הזה, שהוא בעיני השיר הכי טוב שלהם - אני חייב בעיקר לאריה שהכיר לי אותו ואוהב אותו במיוחד השיר מושר כולו בידי אדר גולד - עם הקול המהפנט שלה שנותנת פה ביצוע חד פעמי לשיר סוחף ומבריק ברמות, זוכה גם לקליפ יפה למדי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעולה ביותר'
מעולה ביותר
04/10/2019 | 20:11
2
לצפיה ב-'מצויין, סוג של רטרו יורופופ חמוד מאוד'
מצויין, סוג של רטרו יורופופ חמוד מאוד
07/10/2019 | 00:51
3
לצפיה ב-' הרכב העשור '
הרכב העשור
04/10/2019 | 18:52
3
29
לא הקטגוריה החזקה בעשור הזה...
ועם זאת היו שני הרכבים שבלטו מעל כולם, אבל בגלל נוכחות טובה יותר והרבה נפילות אחרות של הצמד השני - זכה ההרכב שהיה הרכב השנה שלי 4 פעמים רצוף - בין השנים תשע"ב-תשע"ה, ועוד פעם אחת במקום השני בשנת תשע"ה. הם הכניסו 9 שירים למצעד ויש בו שני סולנים נהדרים שפרצו בכוכב נולד 8 - ממש אי שם בתחילת העשור, והם:

1. עילי בוטנר וילדי החוץ
2. סטטיק ובן אל תבורי
3. ג'יין בורדו
4. הדג נחש
5. התקווה 6
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם אני חושבת שילדי החוץ יותר עדיפים מריכל המאכזב.'
גם אני חושבת שילדי החוץ יותר עדיפים מריכל המאכזב.
04/10/2019 | 19:03
4
לצפיה ב-'אחלה בחירה'
אחלה בחירה
04/10/2019 | 20:13
3
לצפיה ב-' מקום 15 '
מקום 15
04/10/2019 | 18:57
2
43
עומר אדם - אחרי כל השנים
שנה: תשע"ו

עומר אדם הכניס, די בהפתעה גם מבחינתי, למצעד 10 שירים, יותר מכל זמר גבר אחר במצעד, עם זאת ולמרות הפופולאריות הענקית שהוא זכה לה, הוא היה דמות די מושמצת ושלית בתחילת העשור, עד שבהדרגה ובחוכמה הצליח להשתלב במיינסטרים - ובעיני השיר הזה היה מה שהפך אותו ממש מזמר שולי לזמר מיינסטרים. למרות שאני לא מתחבר במיוחד לתופעה ולא תמיד מתחבר גם לעומר בעצמו - השיר הזה הוא ללא ספק השיר המצלח ביותר שהוא הוציא, בלדה רגועה, יפה ונטולת מניירות מיותרות, ולא סתם האלבום שהוא הוציא שנה אחריה, ומלא בהמון להיטי ענק - נושא את שמה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מהטובים שלו, שיר יפה מאד'
מהטובים שלו, שיר יפה מאד
04/10/2019 | 20:14
3
לצפיה ב-' מקום 14 '
מקום 14
04/10/2019 | 19:00
3
39
נתן גושן - דברי איתי יותר

נתן גושן הוא אחד הזמרים והיוצרים הפורים ביותר שהתגלו כבר מתחילת העשור - ולאורך כל העשור הוא הוציא לא מעט להיטים. חלקם היו משעממים ונדושים בעיני, חלקם היו שירי פופ מעולים - ומעל כולם מתנוסס לו השר הזה, שיר הנושא והסינגל השני מהאלבום השלישי של גושן - והוא שיר פופ מעולה עם פזמון ממכר וכמובן קטע השריקות המפורסם בתחילתו. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קצת גבוה לא במיוחד אהוב חביב . אבל לא כובש אותי'
קצת גבוה לא במיוחד אהוב חביב . אבל לא כובש אותי
04/10/2019 | 19:07
3
לצפיה ב-'נפלא זמר משובח'
נפלא זמר משובח
04/10/2019 | 20:16
3
לצפיה ב-'מצויין, להיט חביב מאוד'
מצויין, להיט חביב מאוד
07/10/2019 | 00:56
2
לצפיה ב-' מקום 13 '
מקום 13
04/10/2019 | 19:04
2
43
רוני דלומי - שלחי אותו

שנה: תשע"א

חוזרים לשירי הזיכרון ולפרויקט הנהדר "עוד מעט נהפוך לשיר", והפעם לשיר שכתב החייל בנימין פרנק ז"ל, וזכה לתחייה מחודשת 37 שנה אחרי מותו - כשהולחן על ידי רונית שחר בלחן מקסים - ובוצע על ידי רוני דלומי, שבעיני זה ללא ספק שירה הטוב והמרגש ביותר. השיר הפך מאז לקלאסיקת יום זיכרון מודרנית.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יצירת מופת'
יצירת מופת
04/10/2019 | 20:17
4
לצפיה ב-'ענק, קטע מלאכי, עוצר נשימה ביופיו'
ענק, קטע מלאכי, עוצר נשימה ביופיו
07/10/2019 | 01:00
3
לצפיה ב-' מקום 12 '
מקום 12
04/10/2019 | 19:10
3
47
לירן דנינו - עדיין ריק

ומזמרת השנה שלי תשע"א - שניצחה בכוכב נולד 7 במפתיע, עוברים לזמר השנה שלי תשע"א - שסומן כמנצח של העונה בעיני רבים - והודח רגע לפני הסוף בהפתעה די גדולה. שנה וחצי לאחר אותה הדחה, הוציא לירן דנינו את סינגל הבכורה שלו - "עדיין ריק", שהתחיל בשרשרת סינגלים מצליחה למדי. השיר, בלדת רוק שכאילו נכתבה בול למידותיו של לירן דנינו, הוכיחה שהוא לא פרץ כדי להיעלם ומאז הוא הוציא שירים מצליחים לאורך כל העשור. למרות זאת, בעיני, סינגל הבכורה שלו היה ונשאר המוצלח מכולם, ובזמנו הוא אפילו היה שיר השנה שלי, עד שבדיעבד דירגתי שיר אחר מאותה שנה מעליו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זמר ששנאתי ואהבתי ובאחרונים ממש איכזב קשות וזה גדול '
זמר ששנאתי ואהבתי ובאחרונים ממש איכזב קשות וזה גדול
04/10/2019 | 19:37
5
לצפיה ב-'מקסים ונוגע, משירי הרוק המדהימים בעשור הזה'
מקסים ונוגע, משירי הרוק המדהימים בעשור הזה
04/10/2019 | 20:19
3
לצפיה ב-'טוב מאוד, בלדת רוק יפה מסוגננת באופי בריטי אך קצת מפוזרת '
טוב מאוד, בלדת רוק יפה מסוגננת באופי בריטי אך קצת מפוזרת
07/10/2019 | 01:03
4
לצפיה ב-' מקום 11 '
מקום 11
04/10/2019 | 19:15
2
45
הפרויקט של עידן רייכל ועידן חביב - אמא אבא וכל השאר

מקום בדירוג השנתי שלי: 1

ממשיכים ברצף עם שנת תשע"א - מהשנים האהובות עליי בעשור, והפעם שיר השנה שלי לאותה שנה. השיר, גם הוא מהפרויקט "עוד מעט נהפוך לשיר", נכתב ע"י סמל ראובן פולטי ז"ל שנהרג במלחמת יום הכיפורים, הולחן ועובד ע"י עידן רייכל - ובוצע במסגרת הפרויקט ע"י עידן חביב  לוחם יוצא שייטת בעצמו. שיר מופלא שמדבר על קשיי המלחמה והאופי שבו נתפסים גיבורי המלחמה בציבור לעומת ההסתכלות על כך מראות עיניו של לוחם.
ואכן, זה השיר הראשון של רייכל במצעד עד כה - וגם היחיד של הפרויקט שלו במצעד....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוהב, אבל יש להם יותר יפים בעשור ובכלל'
אוהב, אבל יש להם יותר יפים בעשור ובכלל
04/10/2019 | 20:21
4
לצפיה ב-'טוב מאוד, קצת מונוטוני'
טוב מאוד, קצת מונוטוני
07/10/2019 | 01:06
2
לצפיה ב-' זמרת העשור '
זמרת העשור
04/10/2019 | 19:21
2
41
למרות שנשים לא קיבלו הרבה מעמד במצעדי סוף העשור ובמצעדים השנתיים - זה לא היה כזה עשור רע למין היפה במוזיקה הישראלית, וכך ניתן לראות בטופ 5  - 4 זמררות צעירות, שונות כל אחת בסוגן שפיתחו קריירה מרשימה, במקביל לזמרת ותיקה שבאופן מרגש למדי הפכה להיות אחת הזמרות הבולטות בעשור. במקומות שמתחת ניתן לראות עוד זמרות שפרצו כבר לפני העשור הזה והמשיכו להוציא גם בו שירים נהדרים ויצירתיים,

הקרב בין המקום הראשון היה בין שתי הזמרות הראשונות והוא היה קשה לגמרי - המקום השני אמנם הכניסה 13 שירים למצעד - יותר מכל אומן אחר, היא מקום שני ברשימת אלבומי העשור שלי והיא זכתה בתואר זמרת השנה שלי במשך 3 שנים ברצף: תשע"ה-ז, ולמרות הכל, המקום הראשון הולך לזמרת השנה תשע"ג, שפרצה בסערה באודישן מפורסם, הפתיעה מדינה שלמה כשפרשה מאותה תחרות רגע לפני הניצחון הצפוי, והצליחה לגדול ולגדול עליי בעשור הזה , והפכה מלהיות מישהי שלא אהבתי במיוחד לאחת הזמרות המרגשות ביותר שיש בעיני

1. יובל דיין

2. עדן בן זקן
3. דיקלה

4. נועה קירל
5. רוני דלומי
6. מרינה מקסימיליאן 
7. מירי מסיקה
8. שרית חדד
9. שירי מימון
10. נינט טייב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סחתיין על הבחירה אוהב אותה מאד'
סחתיין על הבחירה אוהב אותה מאד
04/10/2019 | 20:26
14
ומחכה לאלבום השלישי, רשימה נאה של זמרות למעט מארינה שלטעמי ממש לא הבריקה במהלך 10 שנים וגם נועה קירל שאין לי שום חיבור והייתי מעדיף שתיעלם מהשטח...... אני חושב שהכי מגיע למקומות 7 ו- 8 מבחינתי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' זמר העשור '
זמר העשור
04/10/2019 | 19:25
9
52
גם כאן היה קרב קשה בין לא מעט זמרים מסגנונות שונים שהביאו כאן שירים נהדרים, וראויים ולא היה לי כל כך ברור איך אני מדרג אותם - כשכל אחד מ8 המקומות הראשונים היה פוטנציאל לזכיה.
זמר העשור שלי בסופו של דבר הוא לא זה שהכניס יותר שירים למצעד שלי, אלא זה שבעיני הביא את השינוי הכי מרענן למוזיקה, הוציא שני אלבומי מופת שאחד מהם הוא גם אלבום העשור שלי, וכבש את קטגוריית זמר השנה שלי במשך שנתיים בסה"כ - תשע"ה ותשע"ח

1. טונה

2. עידן עמדי
3. דודו טסה
4. עומר אדם
5. נתן גושן
6. לירן דנינו
7. אליעד
8. נצ'י נצ'
9. ברי סחרוף
10. אברהם טל
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'דעתי דומה ליעל, לא הסגנון שלי'
דעתי דומה ליעל, לא הסגנון שלי
04/10/2019 | 20:30
14
רשימה מכובדת למעט נצ'י נץ' , לעומר אין לי חיבור אבל היו לו לא מעט שירים ואלבומים בעשר שנים אז זה מקובל ולירן סבבה אבל לא חושב שהיה לו עשייה של הרבה שירים. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא הכרתי שיר חזק מאוד '
לא הכרתי שיר חזק מאוד
05/10/2019 | 14:40
6
27
עד עכשיו דווקא העדפתי את נצ'י נצ' מבין שניהם
אבל השיר הזה אשכרה גורם לבכות

מצרפת שיר שצעד אצלי במצעד השנתי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא צורף שיר '
לא צורף שיר
05/10/2019 | 14:42
5
16
בכל מקרה זה לגמרי שיר חזק שלו, קולע בוך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'טוב שיש בתפוז עריכה :)'
טוב שיש בתפוז עריכה :)
05/10/2019 | 14:47
4
4
לצפיה ב-'אה, זה לגמרי שיר מעולההה שלהם עוד מתחילת הדרך יחסית'
אה, זה לגמרי שיר מעולההה שלהם עוד מתחילת הדרך יחסית
05/10/2019 | 14:55
3
5
לצפיה ב-'אני הולכת לדפוק כאן אמירה יומרנית בלשון המעטה'
אני הולכת לדפוק כאן אמירה יומרנית בלשון המעטה
05/10/2019 | 15:19
2
22
אבל מאז ששמת את השיר הזה שמעתי אותו אולי כבר מספר תלת ספרתי של פעמים
השיר הישראלי מספר 1 שלי? (זאת האמירה היומרנית...)

בהשפעת אריה בדקתי את תאריכי הלידה של שניהם (נצ'י)
קודם כל מאוד מתאים לשניהם מזל של יסוד אדמה
חוץ מזה מעניין ששניהם ב-13 בחודש
אני חייבת להפסיק עם הריפיט הזה כי זה נהיה ממש לא בריא

אורי
אני אשמיע אותו לשני ההורים שלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פשששש, מרגש!!!'
פשששש, מרגש!!!
05/10/2019 | 20:01
1
17
שמח לשמוע שהכרתי לך משהו חדש
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עקבתי אחרי כל המצעד!'
עקבתי אחרי כל המצעד!
06/10/2019 | 17:41
15
אבל בהחלט שינית את חיי עם השיר הזה 

בקטע הראשון בפרק 2 בעונה 5 של הסמויה (הסדרה מספר 1, צפייה שניה שלי) שבדיוק ראיתי שלשום השוטרים חקרו את הקשרים של הון שלטון עולם תחתון

מצרפת גם תמונה שבדיוק צילמתי בטיול האחרון 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הטופ 10 - מחר'
הטופ 10 - מחר
04/10/2019 | 19:27
2
22
מוזמנים להמר עד אז
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מנסה לנחש:'
מנסה לנחש:
04/10/2019 | 21:40
1
21
לא דירוג מדויק אלא סתם ניחושים:
1. אף אחד- עדן בן זקן
2. בדיוק כמו הירח- יובל דיין
3. שבע בערב- דיקלה
4. תרגיל בהתעוררות- שלומי שבן וחוה אלברשטיין
5. מפחד עלייך- מירי מסיקה ואיזי
6. טוי- נטע ברזילי
7. הייתי חוזרת- עדן בן זקן
8. יאסו- סטטיק ובן אל ועדן בן זקן וסטפן לגר
השאר לא עולה לי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'7 ו8 כבר היו '
7 ו8 כבר היו
05/10/2019 | 02:50
3
לצפיה ב-' מקום 10 '
מקום 10
05/10/2019 | 14:31
3
40
אביתר בנאי - יפה כלבנה

זה עוד שיר שלקח לי קצת זמן לאהוב, אבל הוא הפך להיות כנראה השיר הכי אהוב עליי של אביתר בנאי מאז אלבום הבכורה המופתי שלו. הוא עשה שינוי די ענק מאז - מזמר חילוני ובוטה למדי לגבר שחזר בתשובה, אבל הכישרון היה ונשאר . השיר הזה הוא שיר הנושא מאלבומו החמישי, והוא נכתב ככל הנראה על אשתו הגיורת, רות. 
התאהבתי בשיר הזה לראשונה במסגרת הגדנ"ע באמצע כיתה י"א, אחד השבועות היותר יפים שאני זוכר שהיו לי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אדיר, בלדה ענוגה וכובשת'
אדיר, בלדה ענוגה וכובשת
07/10/2019 | 01:07
4
לצפיה ב-' מקום 9 '
מקום 9
05/10/2019 | 14:36
3
42
מירי מסיקה ואיזי - מפחד עלייך
שנה: תשע"ט

שיר השנה הטרי שלי, שכתבתי עליו ממש לאחרונה - 
כפי שראיתם, "לשם" הוא שיר העשור הקודם שלי, כשגם "עכשיו אתה חוזר בחזרה" היה בעשיריה,, ובאופן כללי מאד אהבתי את שני האלבומים הראשונים של מירי מהעשור שעבר. עם המעבר לעשור הזה משהו בה קצת התפספס ולמרות יציאות טובות פה ושם היא לא מיצתה את הפוטצניאל בעיני, זה השתפר עם "זהרה" שיצא שנה קודם - והגיע לשיא עם השיר הענק הזה.
אעתיק את מה שכתבתי עליו במצעד השנתי שלי - שיר חזק מיוחד, עם מילים כל כך מוצלחות ומתמצתות על אהבה קצת קנאית בין גבר לאישה "גדולה מהחיים" - ומרגיש שלא יכלו למצוא מישהי טובה יותר ומתאימה יותר ממירי מסיקה לשיר טקסט כזה - וגם קטע הראפ האדיר של איזי שמשתלב עם הפזמון האחרון הופך את השיר הזה לאפילו יותר אדיר. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אדיר'
אדיר
05/10/2019 | 14:44
8
מקווה שתמשיך להוציא הרבה מוסיקה בעשור החדש כי היא נהדרת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצויין, פופ דאנס אינטימי וחמוד מאוד, מרגיש שקצת מפוספס'
מצויין, פופ דאנס אינטימי וחמוד מאוד, מרגיש שקצת מפוספס
07/10/2019 | 01:09
4
לצפיה ב-' מקום 8 '
מקום 8
05/10/2019 | 14:40
3
44
דיקלה - שבע בערב

למקום השמיני מגיעה דיקלה, מהזמרות החזקות בעשור הזה - עם השיר שהוא אולי הכי מזוהה ומוכר איתה (אולי ביחד עם "ואם פרידה"), בלדת געגועים אדירה, שמוציאה את שיא הרגש ממנה, והפכה עם הזמן לאחת הקלאסיקות הנשיות הגדולות שיצאו מהעשור הזה. השיר אהוב במיוחד בפורום - והוא אפילו שיר העשור (המאד ראוי) של אביחי  
ממליץ לכם לשמוע גם את הביצוע של דיקלה עם היהודים שצירפתי פה, מבטיח לכם שלא תתאכזבו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר אלמותי וגדול כל כך'
שיר אלמותי וגדול כל כך
05/10/2019 | 14:45
2
לצפיה ב-'מעולה, בלדת פופ ים תיכון נפלאה'
מעולה, בלדת פופ ים תיכון נפלאה
07/10/2019 | 01:17
4
לצפיה ב-' מקום 7 '
מקום 7
05/10/2019 | 14:53
3
47
נטע ברזילי - Toy
שנה: תשע"ח

למרות שזה היה עשור עם הצלחה גדולה יותר של זמרים במוזיקה הישראלית, וגם במצעדים השנתיים ובמצעדי העשור - העשיריה הזו כוללת בה רצף די מכובד של נשים חזקות שתיחזקו כאן קריירות מכובדות - וכמה מתאים שיהיה בה את השיר הנשי הכי חשוב של העשור.
תאהבו אותו או תשנאו, תגידו שאת םכברכר לא מסוגלים לשמוע אותו - זה כנראה הלהיט הכי ענק וחשוב שידענו בעשור - שיר פופ טהור, מקורי, משוגע ומדבק שהכניס מדינה שלמה לשגעון לתקופה די מכובדת, הביא את האירוויזיון הביתה ובאופן כללי אם הייתי מדרג את מצעד העשור ה"אובייקטיבי", הוא גם היה מגיע למקום הראשון.
אמנם אני לא מת על מה שנטע הוציאה בשנה האחרונה, אין ספק שהכישרון קיים שם ובגדול - ואני מקווה שהיא תממש אותו בעשור הבא
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זוועת עולם, גימיק זול'
זוועת עולם, גימיק זול
05/10/2019 | 14:59
4
לצפיה ב-'בחירה יפה מאוד!'
בחירה יפה מאוד!
05/10/2019 | 23:31
4
לצפיה ב-' מקום 6 '
מקום 6
05/10/2019 | 14:59
3
49
עידן רייכל וזהבה בן - אהבה כזו

השיר האחרון במצעד שהוא לא "שיר שנה" שלי - ובמצעד השנתי שלי בזמנו הוא בכלל הגיע רק למקום ה-26 שלי, עם הזמן האהבה שלי אליו רק גדלה וגדלה וגדלה  ולטעמי זה עשוי רק לגדול.
עידן רייכל בשיר הטוב ביותר שלו בעשור - וגם בקריירת הסולו, שמוכיחהוב שהגדולה הענקית שלו היא ביכולת ליצור ולכתוב שירים ולמצוא את האדם הנכון לשיר אותם - ולא הייתה דמות טובה יותר לשיר שיר אהבה וגעגועים שכזה מזהבה בן, עם הקול הענק. לאורך כל השנים זהבה בעיני היא אחת הזמרות היותר מפוספסות במוזיקה הישראלית, למרות המון קלאסיקות נהדרות שהיא הוציאה. השיר הזה יכול להתברג יפה ברשימת הטופ של שניהם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקסים ונוגע'
מקסים ונוגע
05/10/2019 | 15:01
12
וזהבה זמרת מבריקה בעיני, אין לה שיר שאני לא אוהב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר מפופס אפשא להגיד שזה בין האהובים שיצאו שהכי אהבתי'
שיר מפופס אפשא להגיד שזה בין האהובים שיצאו שהכי אהבתי
05/10/2019 | 15:26
13
מלבד גלגל השאר רחוקים ממני....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אלוהי, בלדה מדהימה ומושלמת, מעלפת ביופיה'
אלוהי, בלדה מדהימה ומושלמת, מעלפת ביופיה
07/10/2019 | 01:24
3
לצפיה ב-'בהמשך היום אעלה את הטופ 5,'
בהמשך היום אעלה את הטופ 5,
05/10/2019 | 15:02
13
לצפיה ב-' מקום 5 '
מקום 5
05/10/2019 | 20:06
3
40
עדן בן זקן - אף אחד

13 שירים הכניסה עב"ז למצעד שלי, יותר מכל אומן אחר.
זהו השיר האהוב עליי כמו שרבים מכם בטח יודעים, הוא יצא למעשה כסינגל הרביעי מתוך "תאמין לי", ממשבסמיכות לצאת האלבום. השיר יצא בספטמבר 2016, ממש חודשיים לפני הגיוס שלי, בשלב הזה עדן כבר הייתה כוכבת-על ואני עוד לא הייתי בטוח אם אני באמת ממש אוהב אותה או שהיא סתם גילטי פלז'ר ולא יותר. מי שהתלהבה ראשונה מהשיר הייתה למעשה אמא שלי, שדחקה בי לשמוע את השיר. משם השאר היסטוריה - אין הרבה שירים שכל כך מתקשרים לי לתקופות מסוימות.
 המילים של השיר התאימו לי בדיוק לתקופה השגרתית הזו, קצת לפני הצבא, וההרגשה הבנאלית והסתמית הזו שהתפתחה אצלי קצת באותם חודשים. כשהתגייסתי השיר הזה המשיך ללוות אותי ולמעשה מילא אצלי את אותה הרגשה בדיוק, ולנצח הוא יזכר מבחינתי כ"שיר הטירונות שלי". שיר פופ אדיר שמופק מעולה, עם פזמון באמת סוחף.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקסים, אחד הכי יפים שלה'
מקסים, אחד הכי יפים שלה
05/10/2019 | 20:18
2
לצפיה ב-'בינוני, קטע ראוותני אך די נבוב'
בינוני, קטע ראוותני אך די נבוב
07/10/2019 | 01:27
3
לצפיה ב-' מקום 4 '
מקום 4
05/10/2019 | 20:10
2
42
עידן עמדי - ממשיך לצעוד
שנה: תשע"ב

ומשיר שמתקשר לי מאד עם סוף 2016 - חוזרים שנה אחורה לנובמבר 2015.
יצאתי עם השכבה שלי בתיכון למסע לפולין, מאמין שמי שחווה מסע שכזה יוכל להזדהות עם התחושות שיש מהשבוע הבאמת בלתי ניתן לתיאור הזה.
במסגרת טקסים שהצגו בכמה ממחנות ההשמדה - זכיתי להכיר את השיר הזה, בין כלל הקלאסיקות הגדולות כמו "אפר ואבק" ו"פגישה לאין קץ" - בוצע השיר הזה על אדמת מיידנאק.  מודה שלא הכרתי אותו עד להכנות למסע הזה, השיר למעשה נכתב בעקבות ספרו של הרב לאו - "אל תשלח ידך אל הנער", ביוגרפיה שקראתי לאחר המסע וממליץ לכולכם לקרוא. 
קשה לתאר מה אני מרגיש כלפי השיר הזה מאז אותו מסע לפולין, חבל לי שבין כל השירים הנהדרים שעמדי הוציא העשור השיר הזה פוספס קצת, אבל שמח שלקחתי מהעשור הזה משהו קטן שלי  
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מאד אוהב '
מאד אוהב
05/10/2019 | 20:19
2
לצפיה ב-'סביר, מזכיר יותר מדי את רץ אל האור האדיר'
סביר, מזכיר יותר מדי את רץ אל האור האדיר
07/10/2019 | 01:33
5
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
05/10/2019 | 20:15
3
45
יובל דיין - בדיוק כמו הירח
שנה: תשע"ו

הסברתי כבר במצעד שהתאהבתי ביובל דיין די בדיעבד. גם בשיר הזה התאהבתי לגמרי בדיעבד, וקצת אחרי שכבר פרסמתי את המצעד השנתי שלי תשע"ו, אבל אני חושב שבעקבות ההתאהבות שלי בשיר הזה התאהבתי כבר לגמרי ביובל דיין עצמה ולא בחתיכות שירים שלה מדי פעם.
מה עוד יש להגיד? זמרת העשור שלי עם שיר הסולו הכי מצליח של אישה במצעד, בלדה יפהפייה שבעיני עוד תזכר כקלאסיקה מודרנית, והוכחה אחת שלא צריך תמיד הפקה בומבסטית, עירום, קיטש זול או פרובוקציות בשביל ליצור שיר חשוב, לפעמים מה שמספיק זה לחן טוב, קול מלטף וליריקה שקולעת בול.
הדימוי - "בדיוק כמו הירח, אין לי אור שלי שייך..." הוא בעיני אחד הדימויים היפים שאני זוכר במוזיקה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מופלא שיר משובח ונוגע'
מופלא שיר משובח ונוגע
05/10/2019 | 20:21
5
לצפיה ב-'אדיר, בלדה קסומה'
אדיר, בלדה קסומה
07/10/2019 | 01:38
9
יובל דיין מתעצבת להיות זמרת חשובה ביותר בזמר העבר, קצת שילוב של אתי אנקרי וירדנה ארזי...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'קצת לפני הטופ 2.....'
קצת לפני הטופ 2.....
05/10/2019 | 20:19
18
לא סתם אני אומר- זה לא היה קל לקבוע מה שיר העשור שלי, היה לי ברור מאד לגבי רוב השירים בטופ 10 כבר זמן רב שהם יגיעו לכאן, אבל הבחירה בשיר העשור הייתה באמת קשה ועד עכשיו אני לא שלם לגביה,
למרות שמקומות 3-5 היו לרגעים מסוימים בשנים האחרונות אופציה אמיתית, מי שהובילו ב"קרב" הזה היו שני השירים שבמקום הראשון - ולאורך כל החלק השני של העשור היה לי ברור שההתלבטות תהיה באמת ביניהם. 
אחד מהם הוא בעיני השיר הכי גדול ומורכב ככל הנראה שנוצר בעשור שדורש כמה שמיעות כדי לנסות להבין אותו, השני הוא הוא שיר שמכניס אגרוף בבטן כבר מהבית הראשון.
אחד מהם הוא שיתוף פעולה על דורי, והשני שייך לאומן שפרץ רק בעשור הזה,

היה לא קל, אבל במצעדים כאלה תמיד צריך לבחור בסוף לפי הלב
אז תהנו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
05/10/2019 | 20:25
4
44
שלומי שבן וחוה אלברשטיין - תרגיל בהתעוררות

בשבוע שעבר ירון בחר בו בשיר העשור, כמעט והיה פה דאבל, אבל לא
ברגע שהשיר הזה יצא אני זוכר שהבנתי בלי להיכנס לעומקו של השיר שמדובר באחד השירים החשובים והייחודיים שיצאו בעשור הזה. אחרי כמה שמיעות הגעתי למסקנה שזה יהיה שיר העשור שלי.
הרבה ניסיונות היו לנתח את השיר הזה, הפרשנות הנפוצה ביותר היא שמדובר בסוג של "דואט" בין פצוע מלחמה, ככל הנראה ממלחמ יוה"כ, שעדיין סובל מהטראומות שלה - שמשוחח עם דמות אשה משמעותית בחייו - ככל הנראה אמא שלו.  השיר ככל הנראה מתעסק באופוריה של העם, שיכול להיות שקיימת עוד היום, ואכן כמה חודשים לאחר יציאת השיר הזה קיבלנו את קיץ 2014 ומבצע צוק איתן - המשבר הביטחוני הכי גדול ומוחשי שידענו בעשור האחרון.
כל הליריקה הזאת עם הביצוע של שלומי שבן עם חוה אלברשטיין - אולי גדולת הזמרות במוזיקה הישראלית, הלחן המלחמתי, התחושה האפלולית שמלווה את כל השיר, הביאו יצירת מופת שעוד תזכר שנים רבות.
דרך אגב - ממליץ לכם לראות גם את הקליפ, שמתאר את הסיטואציה בצורה הכי טובה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גדול מהחיים, שיר נפלא'
גדול מהחיים, שיר נפלא
05/10/2019 | 20:28
5
לצפיה ב-'ענק, קטע מרשים ומרהיב ביותר, שיר מהמם ומטלטל '
ענק, קטע מרשים ומרהיב ביותר, שיר מהמם ומטלטל
07/10/2019 | 02:12
5
לצפיה ב-' מקום 1 '
מקום 1
05/10/2019 | 20:29
6
41
טונה - רוק 30

שיר העשור שלי - בלי להרחיב יותר מדי במילים. טונה הצליח לקח את זמר, אלבום וגם את שיר העשור. אמנם לא שיניתי קידומת לגיל 30 בעשור הזה, אבל הוא ליווה אותי לאורך כל העשור ובעיקר גרם לי אולי לקבל קצת עיכובים/כשלונות לא צפויים שהיו לי בחיים בעשור הזה. 

תודה שהייתם אתם, שהגבתם, שהתעניינתם או שסתם קראתם - מוזמנים להמשיך להגיב.
שיהיה לנו עשור נהדר עם מוזיקה מעולה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא שונא אבל גם לא מתלהב במיוחד מזה בינוני'
לא שונא אבל גם לא מתלהב במיוחד מזה בינוני
05/10/2019 | 20:34
1
18
תודה רבה על המצעד המעניין אורי נהניתי מאד. אין לנו תמיד התאמות או אהבות מוסיקליות משותפות וחילוקי דעות על אומנים מסוימים, זה תמיד נחמד לרדת ולקטול שירים ואומנים אז תודה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יופי של מצעד '
יופי של מצעד
05/10/2019 | 23:00
12
עקבתי שיר אחרי שיר במצעד המעולה שלך, אורי
למרות שהייתי בטוח שתשחזר את שיר העשור שלי עדיין רוק 30 של טונה היה אצלי ב 50 הראשונים וללא ספק אחד ההימנונים הגדולים של העשור האחרון .
כל הכבוד על ההשקעה וההגשה המשובחת 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר טוב מאוד גם '
שיר טוב מאוד גם
05/10/2019 | 23:03
16
יופי של מצעד ונהנייתי לקרוא!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בינוני, שיר שעובר לידי, לא מצליח לעורר את הרגש... '
בינוני, שיר שעובר לידי, לא מצליח לעורר את הרגש...
07/10/2019 | 02:25
12
תודה רבה על המצעד, היה כיף לקרוא ולעבור עליו למרות שהוא יחסית שונה מהטעם שלי!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מגיבה 5'
מגיבה 5
18/10/2019 | 23:10
5
יש בינינו בית- מעדיפה שירים אחרים של טסה, מתקשה להתחבר
חלום ישן- מדהים!!! ללא ספק מהטובים בעשור, חלומי
גם זה יעבור- אדיר!! גם כן מהכי גדולים בעשור
אחרי כל השנים- שיר יפה, נעים וחמוד. אני אוהבת את עומר בשירים שקטים עם גיטרה. האהוב עלי שלו בז'אנר הזה זה פעם בחיים.
עדיין ריק- לא אוהבת את רוב השיר (את ההתחלה; החלק השני טוב יותר) ולא את תדמית החמודי של לירן דנינו
יובל דיין- בדרך כלל היא משעממת אותי, מעדיפה כל אחת מהזמרות האחרות
טונה- זמר מוכשר, דודו טסה גם היה יכול להיות ראוי מאוד, לעומר אדם היה עשור טוב למרות שהוא מושמץ פה בפורום. את דנינו ועמדי אני אוהבת בשירים מסויימים. לאברהם טל היו יציאות טובות. לא אוהבת את אליעד ונצ'י נצ'
יפה כלבנה- לא אוהבת את הסגנון הזה
מפחד עלייך- גדול, הכרתי גם לפני אבל במיוחד אחרי המצעד השנתי שלך התחלתי לשמוע אותו הרבה
שבע בערב- נעים ויפה
טוי- אני יכולה להצביע על מלא נקודות חיוביות בשיר, הוא קליט והיה לו מסר חד ונטע מיוחדת והוא הביא זכייה באירוויזיון, אבל בכללי אני לא חושבת שהוא טוב. סורי
אהבה כזו- אדיר אדיר, שיר השנה שלי באותה שנה. פשוט יצירה מדהימה, איזה זהבה, ואני מסכימה שלא הייתה דמות טובה יותר לשיר שיר כזה ממנה.
אף אחד- שיר יפה, מלנכולי אבל חד
רוק 30- זה שיר טוב, אבל אני לא מתחברת אליו

באיחור גדול, תודה רבה אורי על המצעד וההשקעה, נהנתי מאוד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' המצעד המלא '
המצעד המלא
05/10/2019 | 20:30
1
30
1 טונה - רוק 30
2 שלומי שבן וחוה אלברשטיין - תרגיל בהתעוררות
3 יובל דיין - בדיוק כמו הירח
4 עידן עמדי - ממשיך לצעוד
5 עדן בן זקן - אף אחד
6 עידן רייכל וזהבה בן - אהבה כזו
7 נטע ברזילי - Toy
8 דיקלה - שבע בערב
9 מירי מסיקה ואיזי - מפחד עלייך
10 אביתר בנאי - יפה כלבנה
11 הפרויקט של עידן רייכל ועידן חביב - אמא אבא וכל השאר
12 לירן דנינו - עדיין ריק
13 רוני דלומי - שלחי אותו
14 נתן גושן - דברי איתי יותר
15 עומר אדם - אחרי כל השנים
16 עילי בוטנר וילדי החוץ - על קצות האצבעות
17 טונה - גם זה יעבור
18 מרינה מקסימיליאן  - Hurricane
19 לירון עמרם - חלום ישן
20 דודו טסה - יש בינינו בית
21 עדן בן זקן - מלכת השושנים
22 לירן דנינו - ללכת
23 יהודה פוליקר - קצר פה כל כך האביב
24 רוני דלומי - איש של לילה
25 ברי סחרוף - זמן של מספרים
26 שי לי עטרי - אצלנו בגן
27 אניה בוקשטיין ועופר ניסים - רוקדת
28 ג'יין בורדו - איך אפשר שלא
29 נצ'י נצ' - יום חדש
30 סטטיק ובן אל תבורי - זהב
31 עילי בוטנר וילדי החוץ - טיפות
32 יובל דיין - לילותיי
33 טונה ומיקי גבריאלוב - קאובוי
34 עידן עמדי - אלייך
35 עברי לידר - מישהו פעם
36 אייל גולן - כשאחר
37 מירי מסיקה - זהרה
38 עידן עמדי - חלק מהזמן
39 דודו טסה - הגולה
40 חנן בן ארי - אמא אם הייתי 
41 נסרין קדרי - לומדת ללכת
42 עילי בוטנר וילדי החוץ - היי
43 קרן פלס - לייק וואנקה
44 ריטה ומשי קלינשטיין  - קחי לך
45 דיקלה - ואם פרידה
46 טונה ונצ'י נצ' - עולם משוגע
47 שרית חדד - מאחלת לך
48 יובל דיין - עד שתחזור
49 חנן בן ארי - ויקיפדיה
50 סטטיק ובן אל תבורי - טודו בום
51 אליעד - מסע
52 גידי גוב - חזק חזק
53 סטטיק ובן אל תבורי, עדן בן זקן וסטפן לגר - יאסו
54 אפרת גוש - אה אה אה
55 עידן עמדי - מה את מרגישה
56 כל החתיכים אצלי - כל הסיבות
57 נועה קירל - פאוץ'
58 ישי לוי - עננים
59 מוקי - ילד של אבא
60 שירי מימון   - זכוכיות
61 נרקיס ורביד פלוטניק - ממה אתה בורח
62 דודו אהרון - טרמינל 3
63 כרקוקלי - תשע נשמות
64 עומר אדם - בסוף הכל חולף
65 מרינה מקסימיליאן  - Tango
66 עדן בן זקן - מנגינה
67 אמיר דדון - אור גדול
68 מירי מסיקה - מלך
69 טיפקס - מי הפרובנציאל
70 עדן בן זקן - פיסה מזכרוני
71 עידן חביב - מחכה
72 הראל סקעת - סוף
73 נתן גושן - זה שלנו
74 שרית חדד - מישהו יחבק אותי
75 נצ'י נצ' - כפרה שלי
76 יובל דיין - תשאל את המים
77 אביגיל רוז ואדם בן אמיתי - את לא יודעת
78 אברהם טל - מחוזקים לעולם
79 שרית חדד - חיכיתי לו
80 הראל סקעת - עכשיו
81 עומר אדם - מודה אני
82 TYP - D.I.S.C.O
83 מרינה מקסימיליאן  - עמוק בטל
84 מרגי - הזוג הזה
85 נצ'י נצ' - כל הזמן הזה
86 עברי לידר - האהבה הזאת שלנו
87 דיקלה - אין עוד אהבה כזאת
88 אמילי קרפל - אושר
89 אלישע בנאי וארבעים השודדים - סן דייגו
90 אליעד - רוחות
91 ישי לוי - את
92 לירן דנינו - עם הזמן
93 האולטראס איתי לוי ואילון מתנה - מסיבה בחיפה
94 נינט טייב - I C U
95 הדג נחש ושי צברי - שמש
96 עילי בוטנר וילדי החוץ - תתן לי יד
97 נעם רותם - קראת לי קין
98 יובל דיין - אל תאמר
99 עילי בוטנר וילדי החוץ והראל סקעת - ילד ואבא ואמא
100 רוני דלומי - תחזיקו
101 עידן עמדי - נגמר
102 עילי בוטנר וילדי החוץ - נעים עכשיו
103 עדן בן זקן - תאמין לי
104 סטטיק ובן אל תבורי - ברבי
105 דודו טסה - עם חלומות כאלה
106 נועה קירל - חצי משוגע
107 פאר טסי - דרך השלום
108 דיקלה - הוא כותב לי מאמי
109 עילי בוטנר וילדי החוץ - חבק אותי
110 עומר אדם - שקט
111 מרינה מקסמיליאן  - Maurin
112 מוניקה סקס - השמלה ממדריד
113 ג'יין בורדו - עינב
114 חן אהרוני ואסתי גינזבורג  - נשימה
115 ברי סחרוף - כלום זה לא סתם
116 יובל דיין - ליבי ער
117 קרולינה - אל תאחר
118 עילי בוטנר וילדי החוץ - תם ולא נשלם
119 נתן גושן - סיפור אחר
120 מרינה מקסימיליאן  - Glow Now
121 לירן דנינו - כל המילים
122 נתן גושן - 26
123 עדן בן זקן - הייתי חוזרת
124 נתן גושן - גבולות הגיון
125 דודו טסה - צריך
126 שלמה ארצי ואברהם טל - אלוהיי
127 אברהם טל - הימים עוברים
128 התקווה 6 ואינפקטד מאשרום - קופנגן
129 עדן חסון - אין יותר מועדונים
130 שרית חדד - בלי שביקשתי
131 נינט טייב - תיל
132 די ג'יי אונלי טליסמאן ועומרי סבח - עד המדבר
133 טונה וצליל דנן - בסיבוב
134 שירי מימון ושמעון בוסקילה - גשם שיבוא
135 גיא ויהל - רצים באוויר
136 מירי מסיקה - יום ראשון
137 כרקוקלי - על הספה
138 אביאור מלסה - הכל
139 עומר אדם - תל אביב
140 אייל גולן - את
141 יהודה פוליקר - אל תלכי עכשיו
142 נתן גושן - באתי לחלום
143 אליעד - מיאמי
144 סטטיק ובן אל תבורי - סלסולים
145 נינט טייב - גיבור
146 אתי אנקרי - הניגון שלך
147 מירי מסיקה - אישה חרסינה
148 קרן פלס ורון בוחניק - שקופים
149 דיקלה - מסקרה שחורה
150 שרית חדד - היית איתה
151 הדג נחש - שיר נחמה
152 שלמה ארצי ודודו טסה - לתת ולקחת
153 נועה קירל - Drum
154 לאה שבת - מצרים
155 שרית חדד - תחזרי
156 אביב גפן ומתי כספי - מסתובב
157 רוני דלומי - קצת אחרת
158 אגם בוחבוט  - כמו בריו
159 ליאור נרקיס - ערב טוב
160 נדב גדג' - אולי נדבר
161 משה פרץ ועומר אדם - היא רק רוצה לרקוד
162 סטטיק ובן אל תבורי - כביש החוף
163 שיר לוי - יום אחד תבקשי
164 קרולינה - אף אחד לא בא לי
165 נועה קירל - תן לי סימן
166 עומר אדם - פעם בחיים
167 רונה קינן - בדרך הביתה
168 ג'יין בורדו - מה שחשוב
169 אביאור מלסה - קיץ
170 אליעד - אור
171 נדב גדג' - Golden Boy
172 דיקלה  - בדידותי הנהדרת
173 עומר אדם - שני משוגעים
174 סטטיק ובן אל תבורי - סתם
175 אליעד - תמיד חלמתי
176 אליעד - מתוק כשמרלי
177 הראל סקעת - המאה ה-21
178 גיא ויהל - השמש תזרח
179 לירן דנינו - שמלה כחולה
180 סאבלימינל וגלעד ויטל - חלום של כל גבר
181 מרינה מקסמיליאן  - Two Pigs
182 מוקי - לב חופשי
183 עידן עמדי - כאב של לוחמים
184 ג'יין בורדו - וויסקי
185 עומר אדם ולירן דנינו - סיפור ישן
186 טונה - סחרחורת
187 מירי מסיקה - דמעות
188 מנור שבת - כשאתה
189 דודו טסה וברי סחרוף - לאן תיקחי אותי היום
190 מאיה אברהם - עד שיבוא אוקטובר
191 עידן עמדי - בזמן האחרון
192 נרקיס - גלבי
193 עידן רייכל - לפני שיגמר
194 עילי בוטנר וילדי החוץ - רץ אלייך
195 נועה קירל - יש בי אהבה
196 דיאנה גולבי - היי תום
197 איתי לוי - קירות
198 שירי מימון - שלג בשרב
199 שרית חדד - געגועים
200 מוקי - מה תעשי איתי
201 רוני דלומי - סתם שני אנשים
202 קרן פלס - שיר לאסף
203 קובי אפללו ועילי בוטנר - מכתב לאחי
204 יובל דיין - בשעה טובה
205 שרית חדד - Do You Love Me
206 אברהם טל - אורות
207 דניאל סלומון ודנה עדיני - אהובי
208 לירן דנינו - הרבה ממך נשאר
209 אתניקס - במכונית
210 ברי סחרוף - העין
211 אריק איינשטיין - אדם בחדרו
212 גיל ויין ורון בוחניק  - צבעים
213 התקווה 6 - מה שיהיה יהיה
214 עדן בן זקן - תל אביב בלילה
215 ארז לב ארי - נחום וציונה
216 הדג נחש - יום שישי
217 בית הבובות - איפה היית
218 עידן רייכל - ואם תבואי אליי
219 טונה ואה ווה - אבודים בחלל
220 רותם כהן - אל העולם שלך
221 עדן בן זקן - חיים שלי
222 עידן רייכל וברי סחרוף - למה זה מגיע לנו
223 איתי לוי - שתשרף האהבה
224 יונתן רזאל - קטונתי
225 פיטר רוט ומזי כהן  - אל תיקח אותי
226 עדן בן זקן - תגיד לי Je t'aime
227 ניב דמירל - השעות הקטנות
228 עדן בן זקן - לזאת שניצחה
229 שרית חדד - למה לי
230 עברי לידר - הנסיכה שלי
231 יובל דיין - הסוף הטוב הזה
232 עידן עמדי - עכשיו כולם רוקדים
233 שירי מימון - נשימה
234 אביב גפן  
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזה כיף על המקומות 16 ו-26'
איזה כיף על המקומות 16 ו-26
05/10/2019 | 23:50
10
ב-20 הגדולים אהבתי גם את נטע, אביתר בנאי, לירון עמרם
כל הכבוד על ההשקעה, הלוואי והיה לי זמן להאזין לשירים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' סטטיסטיקות '
סטטיסטיקות
05/10/2019 | 20:33
2
20
ייצוגים לאומנים במצעד כולו:
אמנים בטופ 250
עדן בן זקן 13
עומר אדם 10
עילי בוטנר וילדי החוץ 9
שרית חדד 9
יובל דיין 8
עידן עמדי 8
טונה 7
לירן דנינו 7
סטטיק ובן אל תבורי 7
אליעד 6
דודו טסה 6
דיקלה 6
מירי מסיקה 6
מרינה מקסימיליאן  6
נועה קירל 6
נתן גושן 6
ברי סחרוף 5
נצ'י נצ' 5
רוני דלומי 5
שירי מימון 5
אברהם טל 4
ג'יין בורדו 4
הדג נחש 4
הראל סקעת 4
מוקי 4
עידן רייכל 4
דודו אהרון 3
יהודה פוליקר 3
כרקוקלי 3
נינט טייב 3
עברי לידר 3
קרן פלס 3
אביאור מלסה 2
אביב גפן 2
אייל גולן 2
איתי לוי 2
גיא ויהל 2
רון בוחניק 2
התקווה 6 2
חנן בן ארי 2
ישי לוי 2
ליאור נרקיס 2
נדב גדג' 2
נרקיס 2
עידן חביב 2
פאר טסי 2
קרולינה 2
שיר לוי 2
שלמה ארצי 2
TYP 1
מתי כספי 1
אביתר בנאי 1
אגם בוחבוט  1
אלישע בנאי וארבעים השודדים 1
אמילי קרפל 1
אמיר דדון 1
אניה בוקשטיין  1
עופר ניסים 1
אפרת גוש 1
ארז לב ארי 1
אריק איינשטיין 1
אביגיל רוז 1
אתי אנקרי 1
אתניקס 1
אדם בן אמיתי 1
בית הבובות 1
גידי גוב 1
גיל ויין 1
די ג'יי אונלי 1
טליסמאן 1
עומרי סבח 1
דיאנה גולבי 1
דנה ברגר 1
איתי פרל 1
דניאל סלומון 1
דנה עדיני 1
דניס לויד 1
האולטראס 1
איתי לוי 1
אילון מתנה 1
שי צברי 1
הפרויקט של עידן רייכל 1
אינפקטד מאשרום 1
חן אהרוני 1
אסתי גינזבורג 1
אה ווה 1
מיקי גבריאלוב 1
צליל דנן 1
טיפקס 1
יונתן רזאל 1
כל החתיכים אצלי 1
לאה שבת 1
ירדנה ארזי 1
לירון עמרם 1
מאיה אברהם 1
מוניקה סקס 1
איזי 1
מנור שבת 1
מרגי 1
משה פרץ 1
נטע ברזילי 1
ניב דמירל 1
נסרין קדרי 1
נעם רותם 1
סאבלימינל 1
גלעד ויטל 1
סטפן לגר 1
עדן חסון 1
זהבה בן 1
פיטר רוט 1
מזי כהן 1
קובי אפללו 1
עילי בוטנר 1
רונה קינן 1
רותם כהן 1
ריטה  1
משי קלינשטיין 1
שי לי עטרי 1
שמעון בוסקילה 1
שלומי שבן 1
חוה אלברשטיין 1
שני יצהרי 1

ייצוגים לאומנים בטופ 100:
נצ'י נצ' 5
יובל דיין 5
עדן בן זקן 5
עילי בוטנר וילדי החוץ 5
טונה 4
עידן עמדי 4
דיקלה 3
הראל סקעת 3
לירן דנינו 3
מירי מסיקה 3
מרינה מקסימיליאן  3
סטטיק ובן אל תבורי 3
עומר אדם 3
רוני דלומי 3
שרית חדד 3
אליעד 2
דודו טסה 2
חנן בן ארי 2
ישי לוי 2
נתן גושן 2
עברי לידר 2
עידן חביב 2
TYP 1
אביגיל רוז 1
אדם בן אמיתי 1
אביתר בנאי 1
אברהם טל 1
אייל גולן 1
אלישע בנאי וארבעים השודדים 1
אמילי קרפל 1
אניה בוקשטיין 1
אמיר דדון 1
עופר ניסים 1
אפרת גוש 1
ברי סחרוף 1
ג'יין בורדו 1
גידי גוב 1
דודו אהרון 1
האולטראס 1
איתי לוי 1
אילון מתנה 1
הדג נחש 1
שי צברי 1
הפרויקט של עידן רייכל 1
מיקי גבריאלוב 1
טיפקס 1
יהודה פוליקר 1
כל החתיכים אצלי 1
כרקוקלי 1
לירון עמרם 1
מוקי 1
איזי 1
מרגי 1
נועה קירל 1
נטע ברזילי 1
נינט טייב 1
נסרין קדרי 1
נעם רותם 1
נרקיס 1
סטפן לגר 1
עידן רייכל 1
זהבה בן 1
קרן פלס 1
ריטה 1
משי קלינשטיין 1
שי לי עטרי 1
שירי מימון 1
שלומי שבן 1
חוה אלברשטיין 1

חלוקה לפי שנים במצעד כולו:
תש"ע 24
תשע"א 20
תשע"ב 24
תשע"ג 20
תשע"ד 20
תשע"ה 25
תשע"ו 40
תשע"ז 30
תשע"ח 27
תשע"ט 20

חלוקה לפי שנים בטופ 100:
תש"ע 6
תשע"א 14
תשע"ב 11
תשע"ג 2
תשע"ד 10
תשע"ה 17
תשע"ו 13
תשע"ז 11
תשע"ח 8
תשע"ט 8
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איך זה שלא ידעתי שאת חובב מוזיקה מזרחית'
איך זה שלא ידעתי שאת חובב מוזיקה מזרחית
05/10/2019 | 23:51
1
7
לצפיה ב-'חובב זו מילה מורכבת חחח'
חובב זו מילה מורכבת חחח
06/10/2019 | 00:02
17
מעריך הרבה אומני מוזיקה מזרחית שיש,
ובכללי המוזיקה הזו הפכה היום לסוג של שילוב של פופ
אז אכן אוהב הרבה שירים שכאלה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נהניתי לקרוא, תודה על השיתוף'
נהניתי לקרוא, תודה על השיתוף
08/10/2019 | 17:19
6

הודעות אחרונות

09:34 | 15.12.19 אריה31
17:04 | 14.12.19 אביחי3001
11:51 | 14.12.19 אורישקי
10:48 | 14.12.19 אביחי3001
20:03 | 13.12.19 אורישקי
15:59 | 13.12.19 אביחי3001
22:09 | 12.12.19 אורישקי
08:57 | 12.12.19 אביחי3001
19:48 | 10.12.19 Priv8 Investigator
14:00 | 10.12.19 אביחי3001
08:28 | 10.12.19 אריה31

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ