מסכמים את השבוע

Lhuna1

New member
האמת שניסיתי עכשיו להזכר

ואני לא בטוחה אם בראש השנה יש אצלנו מתנה לחג. יש אצלנו תמיד מתנה לסוף שנה (כלומר בסוף דצמבר) ויש גם מתנה לחג או בפסח או בראש השנה, אבל אני לא בטוחה אם בשניהם - אני אעדכן אחרי החג אם קיבלנו

איך זה אצלכם?
&nbsp
&nbsp

Lhuna1

New member
חצי-חצי זה קצת מורכב.

אבל זה שנותנים מתנה בסוף שנה לועזית זה לא קשור לזה, זה נוהג שהכניסה ההנהלה בישראל.
&nbsp

ady18

Well-known member
אצלי ככה:

אני שונה מהחברה , אני חושבת מקבלים אותו דבר ללא הבדל פסח +ראש השנה
בראש השנה בשנה שעברה מתנה מקורית כוס עם כרטיסיות העצמה אישית
ופסח רגיל תלושים. אבל התבאסתי לא תמיד לחברות שאני קונה חח
וגם הסכום יחסית די נמוך אפילו סימלי.

Lhuna1

New member
נכון, לפעמים תלושים זה מעצבן כשזה לא לחנויות שאת רוצה

לפעמים גם קיבלתי תו הזהב של שופרסל, שאמנם זה מתקבל גם בכל מיני חנויות, אבל בסוף תמיד השתמשתי בזה סתם בקניות הרגילות בסופר, וזה קצת מבאס כי אז אין לזה הרגשה של מתנה (בעיני).
&nbsp
&nbsp

חחח "לא היה במיוחד " עריכה

אבל עיקר לי יש שירי שבוע בגללך

את מי את אוהבת מיורשים ?אני מקווה שאת לא חושבת עליהם מה שחשבת על החבר'ה מויפ

אני די אוהבת את כולם חוץ מאת גרג (הקרוב המשפחה)

למה הוא חסם אותך בפייסבוק ?????

Lhuna1

New member
אז לפחות תכתבי מה שירי השבוע שלך!
יורשים

אוקיי אז יורשים (אבל תזכרי בבקשה שעוד לא סיימתי עונה 1 אז אם את כותבת לי תגובות תזהרי מספוילרים. את כבר ראית את 2 העונות?)
&nbsp
בגדול רובן דמויות שלא קל לי להתחבר אליהן (במיוחד אחרי שיימלס שהדמויות בה כולן עם הרבה רגש ולב, ופה הן הפוכות ומרגישים כמו אנשים קרים וציניים ומוקפים בחומות רגשיות שלוקח זמן לראות דרכן אם בכלל).
אבל אחרי מספר פרקים קטן נהיה לי פייבוריט אחד ברור וזה קנדל (שבהתחלה לא אהבתי).
חוץ ממנו אני לא ממש "אוהבת" אף אחד (גם לא שונאת).
רומן הרבה פעמים משעשע אותי אז אני מחבבת אותו אבל ברגעים אחרים הוא דוחה אותי (אגב יש לו פה ושם מחוות גוף קטנות כאלו שמזכירות לי את ג'וש ליימן).
טום מעצבן אותי.
ומה יש לך נגד גרג דווקא? אני לא יכולה להגיד ש"אוהבת" אותו, אבל בגדול אני דווקא בעדו. בעיקר טום מעצבן אותי כשהוא מתעלל בו.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

יש לי הרבה שירים שבוע

בקשר ליורשים אני שלשום ראיתי את פרק 3 בעונה 2(אני רואה בקצב של יס ,פרק בשבוע אז יש מצב שאת תעקפי אותי בקרוב )
את רואה דרך vod?
אין לי ממש ספוילרים לעשות לך .יש משהו אחד שמסקרן אותי כי לא ברור אם זה X או Y.ומעניין אותי מה לדעתך נכון אבל למרות שזה לא משהו כזה חשוב אני לא רוצה לשאול אותך כי זה סימן שבפרקים שאני הגעתי אליהם זה עדיין לא ידוע מה נכון
קיצר שתגיעי לפרק 3 בעונה 2 תגידי לי

בקשר לשיימלס מאז שאת התחלת לראות אז ממש נהייתי בעניין שלה וקראתי את הודעות שלך ואז את הודעות שלהם מעבר
למרות שקראתי אותן בעבר אבל עכשיו אחרי הודעות שלך הרגשתי שאני יותר מבינה דברים (אני מרגישה שאני צריכה להסביר בקשר לזה .אז בעיקרון אני מכירה כמה דמויות מהסדרה את יודעת אלו שמדברים עליהם הרבה אז בעיקר הייתי קוראת עליהם בסיכומים שכתבו בעבר אבל בעקבות הודעות שלך אני התוודעתי לעוד דמויות )
בעיקרון אני לא רוצה לראות אותה כי אני מרגישה שהיא תהיה לי קשה לצפייה אז שאני קוראת אותכם אני מרגישה שאני כן נהנת מדברים הטובים בלי הדברים מרתיעים
מקווה שזה נשמע הגיוני

ולא יודעת למה אבל משהו אומר לי שאני לא אתחבר לדמויות משם כמו לאלו מיורשים

גם אני אוהבת את קנדל משהו בו גורם לך להיות בעדו אבל אני גם בעד לוגן

בקשר לרומן אז אני בדיוק חושבת כמוך
אבל בלי קטע עם ג'וש ליימן .האנק עזריה בריי דונובן מזכיר לי אותו ואני מניחה שרק לא שם אבל פשוט לא יצא לי לראות אותו בדברים אחרי שהכרתי את ג'וש
עכשיו לא יודעת מה יותר מטריד אותי שאת לא רואה ריי כדי להסכים או לא להסכים איתי או ששיר לא מכירה את ג'וש

אני אוהבת גם את שיב למרות שלשחקנית יש פרצוף ממש מעצבן אז מפתיע אותי שאני אוהבת (אני מקווה שאת מבינה למה אני מתכוונת )

בקשר לגרג יש בו משהו מעצבן אני פשוט שונאת את הנוכחות שלו איתם שהוא די כופה את עצמו עליהם למרות שלא נראה שלמישהו אכפת שלא לומר מישהו שם לב אליו בכלל
אני חושבת שזה יותר מפריע לי כי אני שונאת מצבים כאלה במציאות

אבל אני אוהבת את קטעים שלו עם טום אבל גם מעדיף שהוא לא יציק לו יותר מדי

אני די אוהבת את טום אני חושבת שכרגע הוא המועדף עלי

Lhuna1

New member
כן רואה ב-VOD ונשאר לי פרק אחד לעונה 1

אז יתכן שאשיג אותך כבר מחר.
אני מבינה מה את כותבת בקשר לגרג. גם בקשר לטום - הוא מעצבן אותי ביחס אל גרג, אבל ביחסים עם שאר המשפחה וגם עם שיב אני בעדו, בעיקר כי היא מגעילה אליו לדעתי ומנצלת את הנאיביות שלו ואת זה שהוא לא מתוחכם כמוהם.
&nbsp
יכול להיות שזה נכון שאת לא תתחברי לדמויות בשיימלס, אני לא יודעת, אבל למה את חושבת שהיא תהיה לך קשה לצפיה, מאיזה בחינה? (אם זה בסדר לשאול).
&nbsp

תגובה +לפורום טלוויזיה

הקטע עם טום ושיב שאני לא יודעת מי מנצל את מי .אני חושדת שהוא איתה רק בגלל המשפחה שלה אבל בינתיים היא בגדה בו פעמיים מילא הפעם הראשונה שזה היה עם איזה מאהב לשעבר שהיא עבדה איתו אבל עם ההוא מהבר זה היה ממש מבאס
ואין הפרצוף שלו שהיא "סיפרה" לו ממש עשה לי רע
אבל מצד שני יש מצב שהיה לו רע
בגלל העבודה ולא בגלל שהוא אוהב אותה אז זה משהו אחר
וגם מה זה שמחתי שהוא לא הלשין על גרג שהוא זה שהדליף לכתבת דברים על לוגן .
אבל מצד שני אולי הוא שומר את זה להזדמנות אחרת
בכל אופן אני מאוד מקווה שהוא לא יתגלה כאדם רע

גם עם אשתו של לוגן מעניין אותי
אם היא טובה או לא
אגב ידעת ששחקנית ישראלית ערביה משחקת אותה ?

בקשר ליולה
הייתה ביס לפני לא מעט שנים קומדיה בשם Cristela
שהיא שיחקה בה אז אולי התכוונת אליה אבל אני בספק אם ראית אותה בכלל

מה שאני לא בטוחה לגביו זה אם רומן הוא הומו או לא

שיימלס
נשמע שקורים להם דברים עצובים כל הזמן ואני שונאת קטעים עצובים
אפילו בבית הלבן אני מתעלמת מהם
וגם אני מניחה שיש תכנים לא ראויים
ואני אף פעם לא מוצאת הצדקה לדברים כאלה אז ולא נראה לי שפעם יש
גם הבנתי שיש סצנות מגעילות
שלא סתם קוראים לסדרה חסרי בושה

Lhuna1

New member
עכשיו קצת בעייתי כי אני כבר ראיתי עד פרק 7

כן, אצל טום ושיב יש לדעתי גם ניצול מצד שניהם. יחד עם זה לפחות מהצד שלו זה נראה לי שהוא גם באמת אוהב אותה, ולעומת זאת לא נראה לי שהיא אוהבת אותו בכלל (כמו שאמר לה מישהו, נדמה לי לוגן, שהיא התחתנה עם טום שמתחת לרמה שלה כי היא פחדנית ורצתה מישהו שלא יבגוד בה או משהו בסגנון) - וגם בגלל זה אני לא אוהבת את מערכת היחסים שלהם בכלל.
&nbsp
וואלה לא ידעתי שהיאם אבאס היא מישראל.
אני לא חושבת שראיתי את קריסטלה.
עדכון: אחרי שכתבתי את השורה הזאת הלכתי ליתר בטחון לבדוק בגוגל מה זה הסדרה הזאת - וכן ראיתי אותה!
כנראה שבאמת שמשם בעצם זכרתי אותה, למרות שזה לא תפקיד זהה, יש קווי דמיון בין התפקידים.
&nbsp
לגבי רומן אני גם שאלתי את עצמי אותו דבר.
אני יכולה לכתוב לך את תשובתי, ולדעתי היא לא ספוילר משמעותי, אבל בכל זאת אולי את מעדיפה שנדון בזה אחרי שנהיה באותו מקום בסדרה.
&nbsp
לגבי שיימלס, כן יש שם לא מעט סקס ומידה מסוימת של אלימות, פשוט לא חשבתי שיפריע לך, כי אני חושבת שגם בסדרות אחרות שאת רואה יש דברים כאלו (בריי דונובן אין למשל?) כנ"ל דברים עצובים, אבל אני מבינה.
וזה נכון שיש שם גם קטעים מגעילים יותר שגם אני לא אוהבתי... (לא הרבה אבל יש).
אבל בסדר, לא חובה

&nbsp
&nbsp

תגובה

זה באמת נשמע משהו שמתאים ללוגן להגיד

כן אני אשמח לדעת מה את חושבת בקשר לרומן
לא אכפת לי שעוד לא הגעתי לזה
פשוט זה כל כך נראה שהוא לא יוצא כי הוא מת מפחד מאבא שלו

מעניין אותי מה חשבת על אשתו של לוגן
אבל בתשובה לזה אם את יכולה להתייחס רק לפי מה שראיתי
(בעונה הזאת בקושי מראים אותה )אני אשמח

אגב בקשר לדמות אהובה
אז נגיד אני הכי רוצה שקנדל יצליח ואני שונאת את זה שאחים שלו יורדים עליו וממש מבאס אותי שללוגן יש משהו עליו
אבל אם יגידו לי שאחד מהשחקנים שמשחקים את האחים עוזב אני אעדיף שזה יהיה הוא כי אחרים מצחיקים אותי והוא לא

וגרג ממש היה נוראי בפרק 4 שמבאס אותי שאוהבים אותו

שיימלס
כן הייתי מן הסתם צריכה לציין את זה בהודעה הקודמת
כי כן ריי דונובן היא כזאת ובטח ראיתי עוד כמה כאלה
אבל רוב שאני רואה זה לא כזה
את זוכרת שניק פעם הביא דו קרבים שהיה צריך לבחור סתם מה פיילוט הכי יפה וכל מיני שאלות בסגנון ?
אז אחת מהשאלות הייתה איזה סדרה לא תרצו לראות עם סבתא שלכם או משהו בסגנון ואחת התשובות הייתה שיימלס
אז אני לא נוהגת לראות סדרות כאלה גם לבד

אבל זה רק אם אני יודעת את זה מראש
וחוץ מריי דונובן אז באמת שנאתי את שאר הסדרות אלו שראיתי (עד כמה שזכור לי כמובן )
אגב אני לא בטוחה עד כמה ריי דומה לשיימלס בקטע הזה .זה נראה לי כמו נגיד להשוות בין בית הקלפים לבית הלבן

אגב לא בטוחה שאני בחיים לא אראה את זה
כי נגיד הדמות של קארל מאוד מעניינת אותי במיוחד בעונות הראשונות אז אני בטוחה אראה לפחות את העלילה שלו אם זה יהיה ביס או משהו כזה

Lhuna1

New member
בעקרון אני גם לא אוהבת את זה

אבל לצערי ב-99% מהדרמות הטובות היום (בעיני) יש הרבה סקס ו/או אלימות וגם דברים מגעילים ביותר, אז אני לא יכולה להרשות לעצמי לפסול לפי זה, כי אז לגמרי לא יהיה לי מה לראות.
כתבתי אגב באחת התגובות בפייסבוק שזה מעניין בעיני שביורשים אין עד עכשיו סצנות סקס בכלל (חוץ מרומן "מענג את עצמו"), שזה מאוד חריג לדעתי לדרמה היום ובמיוחד של HBO.
&nbsp
לפי דעתי רומן הוא לא הומו, אלא הבעיה שם היא אחרת, יש לו איזה תסביך שכנראה נובע מהיחסים האומללים עם האבא והאמא הקשים והמנוכרים שלו.
(זו קצת פרשנות שלי, אבל מבוססת על מה שראיתי).
&nbsp
על מרשה אין לי הרבה מחשבות.
בתחילת הסדרה חשבתי שיש מצב שהיא שולטת בלוגן מאחורי הקלעים, אבל עכשיו אני כבר לא חושבת ככה. בכל מקרה היא דמות שקשה לי לחבב, למרות שאין לי סיבה ספציפית להיות נגדה.
&nbsp

אני לא ראיתי שרשמת את זה

אני מניחה שכתבת את זה בדיון על פרק 5 או 7
זה ממש כיף שאפשר לשמור פוסטים בפייסבוק חבל שפה אי אפשר

גם קללות כמעט אין ביורשים
זה מוכיח שאפשר להיות תוכנית מוצלחת בלי סקס ובלי קללות

אני קוויתי שהוא הומו .לא יודעת למה

בקשר למרשה זה בדיוק מה שאני חושבת
ובאמת קשה לחבב אותה

אורישקי

New member
מסכמש

שירי השבוע-
יהודית רביץ - סוף לסיפור
נועה קילר - פאוץ'
נרקיס - ממה אתה בורח

משהו טוב השבוע-
שנגמרו כבר הבחירות, ימי עבודה נחמדים,

משהו פחות טוב השבוע-
<font>התאכזבתי מתוצאות הבחירות, וגם מהבלאגן שיהיה פה בקרוב.</font>

מאכל השבוע-
<font>שניצלים?</font>

תוכנית סרט-
חברים, הקברניטים

מה מחכה לו בשבוע הבא-
לראות איך מתקדם המצב הפוליטי פה במדינה, לעוד ימי עבודה.

למעלה