לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1521715,217 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מסכמים את השבוע'
מסכמים את השבוע
<< ההודעה הנוכחית
19/09/2019 | 15:15
53
71
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית סרט

מה מחכה לו בשבוע הבא-
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
19/09/2019 | 15:28
7
16
פלא טבעי אביחי מליחי יוצר נהדר בעיני.
גם השבוע בטוב לא היה מיוחד נהנתי ביום הולדת\ בעבודה היה את הפגישה הגדולה הרגשתי הפעם פחות שלא אזרתי אומץ רציתי קצת יותר אבל הביקורת יותר רגועה כאילו התחשבו בי סוג של תחושה שכזו יצאתי בתחושה נחמדה כאילו חסר קצת. ויזמתי משהו קל בעבודה.
פחות טוב:היה יותר מדי רגוע בעבודה בבקרים  קצת שעמם אבל פתרתי באמצעות ליזום קצת.האומץ שהיה חסר לי בפגישה .והטענה פחות נכונה ברו קו חוסר הבנה.
מאכל:בלחם ארז "קארק פאי"
שבוע הבא: עמוס יש אירועי ערב הרמת כוסית וגם בחוג.
וגם השבוע לא ראיתי מיוחד בחירות מדגם .

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שמח שנהנית ביום הולדת'
שמח שנהנית ביום הולדת
19/09/2019 | 15:35
6
10
מאחל לך שבתקופה הקרובה תרגישי מסופקת ומרוצה מההישגים והיעדים שלך
שיהיה שבוע נהדר יעל. ושאלה אחרונה: את מפרסמת מצעד אישי שנתי בסוף או שירדת מזה?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא השנה יש כמה בודדים בלבד. בנוסף מה דעתך על ההחלטה של'
אני לא השנה יש כמה בודדים בלבד. בנוסף מה דעתך על ההחלטה של
19/09/2019 | 15:46
3
7
כאן ג לפרסם בתאריך שונה מהרגיל.
האם הפריע לך ותמשיך לעקוב אחר מצעדים אחרים....

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חבל, דווקא חיכיתי לראות את טעמך השנה'
חבל, דווקא חיכיתי לראות את טעמך השנה
19/09/2019 | 15:58
2
10
מה דעתי על ההחלטה של כאן ג' לפרסם בתאריך שונה? נחמד, התחנה העדיפה להשקיע יותר זמן במצעד עשור וזה בסדר גמור מבחינתי
אני אעקוב אחר מצעד העשור העברי של ג' ואולי של רדיו תל אביב. חייב לומר שמצעד גלגלצ לא מעניין אותי במיוחד. חוץ מזה אפרסם מצעד עשור משלי- יש לי רשימה של 114 שירים וכעת נותר לי לסיים לדרג את המקומות למרות שהמקום ה- 1 ברור לי לגמרי!!! 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא הכרתי את הכול שאני לא מכירה הכול אז לא עושה סתם.'
לא הכרתי את הכול שאני לא מכירה הכול אז לא עושה סתם.
19/09/2019 | 16:02
1
6
בגדול ממש מבחינת לא אהבתי מישהו ספיצפי
כמו שקרן שלא נפלתי מירי גם פחות עדן לא אהבתי השנה שאר הזמרות לא ממש
לא התעמקתי שוב בזמרים ככה שאני לא יודעת אבל אהבתי ותפס זה בעיקר עדן חסון אני מאמינה שהוא הכי תפס אותי.
וסטטיק המשיכו על הגבול השיר הגרוע.מעבר קורה שיש שנים לא משהו כובש אולי אם הייתי מתעמקת.
:)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לגיטימי עדן חסון חביב מאד בעיני '
לגיטימי עדן חסון חביב מאד בעיני
19/09/2019 | 16:08
9
לצפיה ב-'ושאלה אחרונה לא מכיר את היוצר המיוחד אביחי מליחי?'
ושאלה אחרונה לא מכיר את היוצר המיוחד אביחי מליחי?
19/09/2019 | 15:47
1
8
לצפיה ב-'לא מכיר בכלל אבל השם שלו נהדר'
לא מכיר בכלל אבל השם שלו נהדר
19/09/2019 | 15:59
11
כמה שירים יש לו? הרבה?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכם שבוע:'
מסכם שבוע:
20/09/2019 | 11:51
4
14
שירי השבוע: לב יפה- רון בוחניק
בין שמעותיי- שרון דדוש
מה עושב לי טוב- ריקי בן ארי
אני רואה אותך- מאיה בוסקילה

משהו טוב השבוע: הברכות והמתנה היפה שקיבלתי ממהורים ליום הולדת(כסף), שירים עבריים חדשים, תוצאות הבחירות הפתיעו די לטובה, שמח על שלישיית הגמר של מאסטר שף 

משהו פחות טוב השבוע: אין משהו ממש 

מאכל השבוע: שניצל

תוכנית: מאסטר שף, משדר תוצאות הבחירות בערוץ 12

מה מחכה לו בשבוע הבא- להיות לבד בבית כמה ימים, שירים עבריים חדשים, מקווה לסיים את הדירוג למצעד העשור העברי שאפרסם בקרוב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איך חגגת?ומי רוצה שיסכה בגמר'
איך חגגת?ומי רוצה שיסכה בגמר
20/09/2019 | 13:45
3
3
לצפיה ב-'לא חגגתי ממש, הלכנו למסעדה בשבת וזהו, חוץ מזה לא חגגתי'
לא חגגתי ממש, הלכנו למסעדה בשבת וזהו, חוץ מזה לא חגגתי
20/09/2019 | 13:48
2
10
מי אני רוצהשיזכה? בעיקרון אני בעד שלושתם אבל יותר אוהב את ונסה וגל- הבנות בשלישייה!!! ובעד מי את?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוהב אבל פחות משתי הבנות יחסית'
אוהב אבל פחות משתי הבנות יחסית
20/09/2019 | 15:07
3
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
20/09/2019 | 12:41
22
22
שירי השבוע - לא היה במיוחד.
משהו טוב השבוע - יום השבתון בזכות הבחירות שעבר בשלווה, וגם התוצאות יחסית פחות גרועות ממה שציפיתי.
משהו פחות טוב השבוע - הדיבורים על פוליטיקה מסביבי.
מאכל השבוע - אבוקדו.
תוכנית סרט - יורשים.
מה מחכה לו בשבוע הבא- שום דבר.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שתהיה לך שבת מצוינת ושבוע חדש ונפלא תודה על הברכה '
שתהיה לך שבת מצוינת ושבוע חדש ונפלא תודה על הברכה
20/09/2019 | 13:00
2
20
לצפיה ב-'קבלת מתנה לחג מהעבודה?'
קבלת מתנה לחג מהעבודה?
20/09/2019 | 14:38
7
7
לצפיה ב-'בדרך כלל כן מקבלים?'
בדרך כלל כן מקבלים?
20/09/2019 | 15:00
5
3
לצפיה ב-'האמת שניסיתי עכשיו להזכר'
האמת שניסיתי עכשיו להזכר
20/09/2019 | 15:08
4
14
ואני לא בטוחה אם בראש השנה יש אצלנו מתנה לחג. יש אצלנו תמיד מתנה לסוף שנה (כלומר בסוף דצמבר) ויש גם מתנה לחג או בפסח או בראש השנה, אבל אני לא בטוחה אם בשניהם - אני אעדכן אחרי החג אם קיבלנו
איך זה אצלכם?

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'את עובדת בחברה מחו"ל?'
את עובדת בחברה מחו"ל?
20/09/2019 | 15:10
1
4
לצפיה ב-'חצי-חצי זה קצת מורכב.'
חצי-חצי זה קצת מורכב.
20/09/2019 | 15:15
15
אבל זה שנותנים מתנה בסוף שנה לועזית זה לא קשור לזה, זה נוהג שהכניסה ההנהלה בישראל.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אצלי ככה:'
אצלי ככה:
20/09/2019 | 15:26
1
11
אני שונה מהחברה , אני חושבת מקבלים אותו דבר ללא הבדל פסח +ראש השנה
בראש השנה  בשנה שעברה מתנה  מקורית כוס עם  כרטיסיות העצמה אישית
ופסח רגיל תלושים. אבל התבאסתי לא תמיד לחברות שאני קונה חח
וגם הסכום יחסית די נמוך אפילו סימלי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נכון, לפעמים תלושים זה מעצבן כשזה לא לחנויות שאת רוצה'
נכון, לפעמים תלושים זה מעצבן כשזה לא לחנויות שאת רוצה
20/09/2019 | 15:32
11
לפעמים גם קיבלתי תו הזהב של שופרסל, שאמנם זה מתקבל גם בכל מיני חנויות, אבל בסוף תמיד השתמשתי בזה סתם בקניות הרגילות בסופר, וזה קצת מבאס כי אז אין לזה הרגשה של מתנה (בעיני).

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חחח "לא היה במיוחד " עריכה'
חחח "לא היה במיוחד " עריכה
20/09/2019 | 15:24
9
20
אבל עיקר לי יש שירי שבוע בגללך 

את מי את אוהבת מיורשים ?אני מקווה שאת לא חושבת עליהם מה שחשבת על החבר'ה מויפ
אני די אוהבת את כולם חוץ מאת גרג (הקרוב המשפחה)

למה הוא חסם אותך בפייסבוק ?????
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אז לפחות תכתבי מה שירי השבוע שלך! יורשים'
אז לפחות תכתבי מה שירי השבוע שלך! יורשים
20/09/2019 | 15:43
8
19
אוקיי אז יורשים (אבל תזכרי בבקשה שעוד לא סיימתי עונה 1 אז אם את כותבת לי תגובות תזהרי מספוילרים. את כבר ראית את 2 העונות?)

בגדול רובן דמויות שלא קל לי להתחבר אליהן (במיוחד אחרי שיימלס שהדמויות בה כולן עם הרבה רגש ולב, ופה הן הפוכות ומרגישים כמו אנשים קרים וציניים ומוקפים בחומות רגשיות שלוקח זמן לראות דרכן אם בכלל).
אבל אחרי מספר פרקים קטן נהיה לי פייבוריט אחד ברור וזה קנדל (שבהתחלה לא אהבתי).
חוץ ממנו אני לא ממש "אוהבת" אף אחד (גם לא שונאת).
רומן הרבה פעמים משעשע אותי אז אני מחבבת אותו אבל ברגעים אחרים הוא דוחה אותי (אגב יש לו פה ושם מחוות גוף קטנות כאלו שמזכירות לי את ג'וש ליימן).
טום מעצבן אותי.
ומה יש לך נגד גרג דווקא? אני לא יכולה להגיד ש"אוהבת" אותו, אבל בגדול אני דווקא בעדו. בעיקר טום מעצבן אותי כשהוא מתעלל בו.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש לי הרבה שירים שבוע'
יש לי הרבה שירים שבוע
20/09/2019 | 17:29
7
22
בקשר ליורשים אני שלשום ראיתי את פרק 3 בעונה 2(אני רואה בקצב של יס ,פרק בשבוע אז יש מצב שאת תעקפי אותי בקרוב )
את רואה דרך vod?
אין לי ממש ספוילרים לעשות לך .יש משהו אחד שמסקרן אותי כי לא ברור אם זה X או Y.ומעניין אותי מה לדעתך נכון אבל למרות שזה לא משהו כזה חשוב אני לא רוצה לשאול אותך כי זה סימן שבפרקים שאני הגעתי אליהם זה עדיין לא ידוע מה נכון  
קיצר שתגיעי לפרק 3 בעונה 2 תגידי לי

בקשר לשיימלס מאז שאת התחלת לראות אז ממש נהייתי בעניין שלה וקראתי את הודעות שלך ואז את הודעות שלהם מעבר
למרות שקראתי אותן בעבר אבל עכשיו אחרי הודעות שלך הרגשתי שאני יותר מבינה דברים (אני מרגישה שאני צריכה להסביר בקשר לזה .אז בעיקרון אני מכירה כמה דמויות מהסדרה את יודעת אלו שמדברים עליהם הרבה אז בעיקר הייתי קוראת עליהם בסיכומים שכתבו בעבר אבל בעקבות  הודעות שלך אני התוודעתי לעוד דמויות )
בעיקרון אני לא רוצה לראות אותה כי אני מרגישה שהיא תהיה לי קשה לצפייה אז שאני קוראת אותכם אני מרגישה שאני כן נהנת מדברים הטובים בלי הדברים מרתיעים
מקווה שזה נשמע הגיוני

ולא יודעת למה אבל משהו אומר לי שאני לא אתחבר לדמויות משם כמו לאלו מיורשים

גם אני אוהבת את קנדל משהו בו גורם לך להיות בעדו אבל אני גם בעד לוגן 

בקשר לרומן אז אני בדיוק חושבת כמוך
אבל בלי קטע עם ג'וש ליימן .האנק עזריה בריי דונובן מזכיר לי אותו ואני מניחה שרק לא שם אבל פשוט לא יצא לי לראות אותו בדברים אחרי שהכרתי את ג'וש
עכשיו לא יודעת מה יותר מטריד אותי שאת לא רואה ריי כדי להסכים או לא להסכים איתי  או ששיר לא מכירה את ג'וש

אני אוהבת גם את שיב למרות שלשחקנית יש פרצוף ממש מעצבן אז מפתיע אותי שאני אוהבת (אני מקווה שאת מבינה למה אני מתכוונת )

בקשר לגרג יש בו משהו מעצבן אני פשוט שונאת את הנוכחות שלו איתם שהוא די כופה את עצמו עליהם למרות שלא נראה שלמישהו אכפת שלא לומר מישהו שם לב אליו בכלל
אני חושבת שזה יותר מפריע לי כי אני שונאת מצבים כאלה במציאות

אבל אני אוהבת את קטעים שלו עם טום אבל גם מעדיף שהוא לא יציק לו יותר מדי

אני די אוהבת את טום אני חושבת שכרגע הוא המועדף עלי

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן רואה ב-VOD ונשאר לי פרק אחד לעונה 1 '
כן רואה ב-VOD ונשאר לי פרק אחד לעונה 1
20/09/2019 | 20:51
6
17
אז יתכן שאשיג אותך כבר מחר.
אני מבינה מה את כותבת בקשר לגרג. גם בקשר לטום - הוא מעצבן אותי ביחס אל גרג, אבל ביחסים עם שאר המשפחה וגם עם שיב אני בעדו, בעיקר כי היא מגעילה אליו לדעתי ומנצלת את הנאיביות שלו ואת זה שהוא לא מתוחכם כמוהם.

יכול להיות שזה נכון שאת לא תתחברי לדמויות בשיימלס, אני לא יודעת, אבל למה את חושבת שהיא תהיה לך קשה לצפיה, מאיזה בחינה? (אם זה בסדר לשאול).

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תגובה +לפורום טלוויזיה '
תגובה +לפורום טלוויזיה
24/09/2019 | 23:59
5
26
הקטע עם טום ושיב שאני לא יודעת מי מנצל את מי .אני חושדת שהוא איתה רק בגלל המשפחה שלה אבל בינתיים היא בגדה בו פעמיים מילא הפעם הראשונה שזה היה עם איזה מאהב לשעבר שהיא עבדה איתו אבל עם ההוא מהבר זה היה ממש מבאס
ואין הפרצוף שלו שהיא "סיפרה" לו ממש עשה לי רע
אבל מצד שני יש מצב שהיה לו רע
בגלל העבודה ולא בגלל שהוא אוהב אותה אז זה משהו אחר
וגם מה זה שמחתי שהוא לא הלשין על גרג שהוא זה שהדליף לכתבת דברים על לוגן .
אבל מצד שני אולי הוא שומר את זה להזדמנות אחרת
בכל אופן אני מאוד מקווה שהוא לא יתגלה כאדם רע

גם עם אשתו של לוגן מעניין אותי
אם היא טובה או לא 
אגב ידעת ששחקנית ישראלית ערביה משחקת אותה ?

בקשר ליולה
הייתה ביס לפני לא מעט שנים קומדיה בשם Cristela
שהיא שיחקה בה אז אולי התכוונת אליה אבל אני בספק אם ראית אותה בכלל

מה שאני לא בטוחה לגביו זה אם רומן הוא הומו או לא

שיימלס
נשמע שקורים להם דברים עצובים כל הזמן ואני שונאת קטעים עצובים
אפילו בבית הלבן אני מתעלמת מהם
וגם אני מניחה שיש תכנים לא ראויים
ואני אף פעם לא מוצאת הצדקה לדברים כאלה אז ולא נראה לי שפעם יש
גם הבנתי שיש סצנות מגעילות 
שלא סתם קוראים לסדרה חסרי בושה 

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עכשיו קצת בעייתי כי אני כבר ראיתי עד פרק 7'
עכשיו קצת בעייתי כי אני כבר ראיתי עד פרק 7
25/09/2019 | 20:28
4
12
כן, אצל טום ושיב יש לדעתי גם ניצול מצד שניהם. יחד עם זה לפחות מהצד שלו זה נראה לי שהוא גם באמת אוהב אותה, ולעומת זאת לא נראה לי שהיא אוהבת אותו בכלל (כמו שאמר לה מישהו, נדמה לי לוגן, שהיא התחתנה עם טום שמתחת לרמה שלה כי היא פחדנית ורצתה מישהו שלא יבגוד בה או משהו בסגנון) - וגם בגלל זה אני לא אוהבת את מערכת היחסים שלהם בכלל.

וואלה לא ידעתי שהיאם אבאס היא מישראל.
אני לא חושבת שראיתי את קריסטלה.
עדכון: אחרי שכתבתי את השורה הזאת הלכתי ליתר בטחון לבדוק בגוגל מה זה הסדרה הזאת - וכן ראיתי אותה! כנראה שבאמת שמשם בעצם זכרתי אותה, למרות שזה לא תפקיד זהה, יש קווי דמיון בין התפקידים.

לגבי רומן אני גם שאלתי את עצמי אותו דבר.
אני יכולה לכתוב לך את תשובתי, ולדעתי היא לא ספוילר משמעותי, אבל בכל זאת אולי את מעדיפה שנדון בזה אחרי שנהיה באותו מקום בסדרה.

לגבי שיימלס, כן יש שם לא מעט סקס ומידה מסוימת של אלימות, פשוט לא חשבתי שיפריע לך, כי אני חושבת שגם בסדרות אחרות שאת רואה יש דברים כאלו (בריי דונובן אין למשל?) כנ"ל דברים עצובים, אבל אני מבינה.
וזה נכון שיש שם גם קטעים מגעילים יותר שגם אני לא אוהבתי... (לא הרבה אבל יש).
אבל בסדר, לא חובה

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
26/09/2019 | 23:14
3
12
זה באמת נשמע משהו שמתאים ללוגן להגיד

כן אני אשמח לדעת מה את חושבת בקשר לרומן
לא אכפת לי שעוד לא הגעתי לזה
פשוט זה כל כך נראה שהוא לא יוצא כי הוא מת מפחד מאבא שלו

מעניין אותי מה חשבת על אשתו של לוגן
אבל בתשובה לזה אם את יכולה להתייחס רק לפי מה שראיתי
(בעונה  הזאת בקושי מראים אותה )אני אשמח

אגב בקשר לדמות אהובה
אז נגיד אני הכי רוצה שקנדל יצליח ואני שונאת את זה שאחים שלו יורדים עליו וממש מבאס אותי שללוגן יש משהו עליו
אבל אם יגידו לי שאחד מהשחקנים שמשחקים את האחים עוזב אני אעדיף שזה יהיה הוא כי אחרים מצחיקים אותי והוא לא

וגרג ממש היה נוראי בפרק 4 שמבאס אותי שאוהבים אותו

שיימלס
כן הייתי מן הסתם צריכה לציין את זה בהודעה הקודמת
כי כן ריי דונובן היא כזאת ובטח ראיתי עוד כמה כאלה
אבל רוב שאני רואה זה לא כזה
את זוכרת שניק פעם הביא דו קרבים שהיה צריך לבחור סתם מה פיילוט הכי יפה וכל מיני שאלות בסגנון ?
אז אחת מהשאלות הייתה איזה סדרה לא תרצו לראות עם סבתא שלכם או משהו בסגנון ואחת התשובות הייתה שיימלס
אז אני לא נוהגת לראות סדרות כאלה גם לבד
אבל זה רק אם אני יודעת את זה מראש
וחוץ מריי דונובן אז באמת שנאתי את שאר הסדרות אלו שראיתי (עד כמה שזכור לי כמובן )
אגב אני לא בטוחה עד כמה ריי דומה לשיימלס בקטע הזה .זה נראה לי כמו נגיד להשוות בין בית הקלפים לבית הלבן

אגב לא בטוחה שאני בחיים לא אראה את זה
כי נגיד הדמות של קארל מאוד מעניינת אותי במיוחד בעונות הראשונות אז אני בטוחה אראה לפחות את העלילה שלו אם זה יהיה ביס או משהו כזה

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בעקרון אני גם לא אוהבת את זה '
בעקרון אני גם לא אוהבת את זה
27/09/2019 | 13:26
2
10
אבל לצערי ב-99% מהדרמות הטובות היום (בעיני) יש הרבה סקס ו/או אלימות וגם דברים מגעילים ביותר, אז אני לא יכולה להרשות לעצמי לפסול לפי זה, כי אז לגמרי לא יהיה לי מה לראות.
כתבתי אגב באחת התגובות בפייסבוק שזה מעניין בעיני שביורשים אין עד עכשיו סצנות סקס בכלל (חוץ מרומן "מענג את עצמו"), שזה מאוד חריג לדעתי לדרמה היום ובמיוחד של HBO.

לפי דעתי רומן הוא לא הומו, אלא הבעיה שם היא אחרת, יש לו איזה תסביך שכנראה נובע מהיחסים האומללים עם האבא והאמא הקשים והמנוכרים שלו.
(זו קצת פרשנות שלי, אבל מבוססת על מה שראיתי).

על מרשה אין לי הרבה מחשבות.
בתחילת הסדרה חשבתי שיש מצב שהיא שולטת בלוגן מאחורי הקלעים, אבל עכשיו אני כבר לא חושבת ככה. בכל מקרה היא דמות שקשה לי לחבב, למרות שאין לי סיבה ספציפית להיות נגדה.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא ראיתי שרשמת את זה '
אני לא ראיתי שרשמת את זה
27/09/2019 | 14:34
1
11
אני מניחה שכתבת את זה בדיון על פרק 5 או 7 
זה ממש כיף שאפשר לשמור פוסטים בפייסבוק חבל שפה אי אפשר 

גם קללות כמעט אין ביורשים
זה מוכיח שאפשר להיות תוכנית מוצלחת בלי סקס ובלי קללות 

אני קוויתי שהוא הומו .לא יודעת למה 

בקשר למרשה זה בדיוק מה שאני חושבת 
ובאמת קשה לחבב אותה 

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא פוסלת לגמרי עדיין את האפשרות שהוא כן.'
אני לא פוסלת לגמרי עדיין את האפשרות שהוא כן.
27/09/2019 | 14:51
2
לצפיה ב-'האבוקדו יקר העונה..'
האבוקדו יקר העונה..
20/09/2019 | 16:41
2
לצפיה ב-'מסכמש'
מסכמש
20/09/2019 | 13:19
4
22
שירי השבוע-
יהודית רביץ - סוף לסיפור
נועה קילר - פאוץ'
נרקיס - ממה אתה בורח

משהו טוב השבוע-
שנגמרו כבר הבחירות, ימי עבודה נחמדים, 

משהו פחות טוב השבוע-
<font>התאכזבתי מתוצאות הבחירות, וגם מהבלאגן שיהיה פה בקרוב.</font>

מאכל השבוע-
<font>שניצלים?</font>

תוכנית סרט-
חברים, הקברניטים

מה מחכה לו בשבוע הבא-
לראות איך מתקדם המצב הפוליטי פה במדינה, לעוד ימי עבודה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בחברים הכוונה לסדרה?ואני איתך בקשר למשהו הפחות טוב '
בחברים הכוונה לסדרה?ואני איתך בקשר למשהו הפחות טוב
20/09/2019 | 14:11
1
6
לצפיה ב-'אכן לסדרה'
אכן לסדרה
20/09/2019 | 15:35
11
איזה כיף שאני לא היחיד שמאוכזב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסקרן אותי לשמוע את "פאוץ'"'
מסקרן אותי לשמוע את "פאוץ'"
20/09/2019 | 16:40
1
5
לצפיה ב-'תשמע!!!! '
תשמע!!!!
21/09/2019 | 13:46
2
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
20/09/2019 | 15:41
6
26
שירים: אברהם פריד

מאכל: ירקות מבושלים נהדרים שאשתי הכינה

תוכניות: מישדר הבחירות בערוץ 12, ארץ נהדרת, המירוץ למיליון

ביום הבחירות עשינו טיול עם ההורים שלי, גיסתי וארבעה אחיינים בפארק אפק. אחר כך הלכנו לחוף הים בהרצליה. הכל היה ממש כיף עד שאני ושלושה אחיינים בני 10 עד 12 חווינו ממש סכנת טביעה תודה לאל, הצלחנו להגיע לחוף בשלום

שבת שלום לכולם
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ירקות מבושלים טוב שנגמר בשלום השחייה לחוף'
ירקות מבושלים טוב שנגמר בשלום השחייה לחוף
20/09/2019 | 16:03
1
14
שתהיה שבת שלום ושבוע חדש ומוצלח אריה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה אביחי, ב"ה'
תודה אביחי, ב"ה
20/09/2019 | 16:47
7
לצפיה ב-'כמה מוזר לשמוע ממך את המילה "אישתי" '
כמה מוזר לשמוע ממך את המילה "אישתי"
20/09/2019 | 16:39
1
15
פשוט לא רגיל לזה. תהנו מכל רגע
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אתה לא היחידי שאומר את זה'
אתה לא היחידי שאומר את זה
20/09/2019 | 16:46
14
האמת שאני כבר התרגלתי:)
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כיף לראות ממך אשתי זה תמיד משמח אותי'
כיף לראות ממך אשתי זה תמיד משמח אותי
22/09/2019 | 01:16
1
12
אריה אתה חייב!!! להיזהר בים!!!
הים הוא לא צפוי וגם שחיינים טובעים סתם ככה
לא להתרחק אם אין מציל אוי ואבוי שלא יקרה אסון
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זו היתה תקלה יוצאת דופן'
זו היתה תקלה יוצאת דופן
22/09/2019 | 14:39
11
הגענו לחוף בדיוק כשהמציל הודיע שהוא הולך
נכנסתי או נשארתי בים לא מעט פעמים בעבר כשאין מציל, אבל לא עם שלושה ילדים, ששניים מהם לא ממש יודעים לשחות
וגם לא כשאין לי מידע על מצב הים, אם ועד כמה הוא ובאיזה איזור הוא מסוכן
ומה שהכי מדהים זה שכשמצאנו את עצמנו נסחפים, לא היה אף אחד בסביבה שיוכל אפילו לעזור לי!!
תודה לאל הצלחנו להתגבר על הסחף

תודה רבה שיר, בדיוק דיברתי עלייך אתמול עם לאה, בקרוב אצלך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
20/09/2019 | 16:38
16
שירי השבוע
הכניסות שסימנתי אותן כממולצות במצעד הבריטי

משהו טוב השבוע
הנפילה של הליכוד
הכישלון של "עוצמה יהודית"

משהו פחות טוב השבוע
לא היה מצב רוח

מאכל השבוע
שקשוקה עם שמנת ותרד ב"נאפיס"

תוכנית סרט
Forensic Files
הטורף 2018

מה מחכה לו בשבוע הבא
טיול בלטרון עם ידידה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
22/09/2019 | 00:54
3
29
שירי השבוע
Britney Spears - And Then We Kiss
Britney Spears - I Wanna Go הראשון שהתחיל אחרי שקניתי ג'ו בטיול
Britney Spears - Break The Ice
Offer Nissim ft. Epiphony - Million Stars אחריו
Offer Nissim - First Time
Britney Spears - Shattered Glass
תוכנית: הסמויה עונה 4 פרק 12

משהו טוב השבוע: יום שישי טיול מעל 7.5 שעות
מאכל השבוע: 2 אייס קפה ג'ו (ראשון ארבע ורבע שעות שני מעל שעתיים)

משהו פחות טוב השבוע: יום רביעי מישהו איים על אמא שלי בגלל מקום חנייה 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'7.5 שעות? וואו!!'
7.5 שעות? וואו!!
23/09/2019 | 18:39
2
11
מהיכן להיכן?

במדינה שלנו כיום עדיף לא לריב על חניה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עד אמצע פ"ת'
עד אמצע פ"ת
23/09/2019 | 21:02
1
16
אמא שלי אישה בת 70 + שהולכת עם מקל
היא כבר חנתה וחזרה לאוטו כדי לקחת משהו
נהג משאית הובלה דרש שהיא תיכנס לאוטו ותצא כי אחרת תהיה לו בעיה
צעק ואיים עליה לפחות רבע שעה שיפגע לה ברכב אם לא תצא
מה שהכי הכעיס אותי זה שכל מי שעבר שם היה בעדו!!!
אם אני הייתי רואה דבר כזה הייתי צועקת עליו ולא עליה
כ"כ הצטערתי שלא הייתי שם כי אז היה חבל לו על הזמן
בסוף מישהו הציע שהיא תזוז קצת ואז יהיה לו יותר נוח לעצור
זה מה שהיא עשתה אבל הבנתי שהוא ממש איים עליה
אם היא היתה יוצאת לא היה לה איפה לחנות
היא היתה צריכה את החנייה הזאת לא פחות ממנו כי קשה לה
כל זה כי לא היה איתו עוד מישהו כמו שאמור להיות בהובלה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'וואו זה ממש מכעיס ועצוב שמתייחסים ככה, במיוחד לאנשים'
וואו זה ממש מכעיס ועצוב שמתייחסים ככה, במיוחד לאנשים
25/09/2019 | 21:21
11

הודעות אחרונות

15:34 | 14.10.19 אביחי3001
11:22 | 14.10.19 אורישקי
11:13 | 14.10.19 אורישקי
07:20 | 13.10.19 אביחי3001
10:54 | 12.10.19 אביחי3001
10:45 | 12.10.19 אביחי3001
19:12 | 11.10.19 אביחי3001
14:12 | 11.10.19 אביחי3001
18:06 | 10.10.19 אביחי3001
14:58 | 10.10.19 ady18
13:29 | 10.10.19 יואב7766
06:52 | 10.10.19 אביחי3001

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ