המצעד השנתי העברי שלי לשנת תשע"ט

PardoFM

New member
מקום רביעי

המקום הרביעי: מסע - אליעד

מילים ולחן - אליעד נחום, צליל קליפי

בהפקה מוזיקלית של ג'ורדי לא כולם יודעים, אבל הוא ביחד בהפקה הזאת, שיר מצויין של אליעד שמביא אותו למקום הרביעי שיר מצויין

אביחי3001

New member
פופ משובח

השיר המשותף היחיד שלנו השנה במצעדים

PardoFM

New member
מקום השלישי

המקום השלישי במצעד השנה שלי:

אוטבוס אחרון לחיפה - עילי בוטנר ומשי קלינשטיין

מילים:עילי בוטנר ומשי קלינשטיין
לחן: עילי בוטנר

עילי בוטנר ומשי קלינשטיין תופסים את המקום השלישי עם מצויין, עם קצב מצויין, קליפ נחמד וקול אחד מצויין של משי קלינשטיין שמשתלבת טוב עם הלחן של עילי בוטנר

PardoFM

New member
מקום שני

המקום השני במצעד השנתי שלי

זמרת השנה - תגלית השנה: שקופים - קרן פלס ורון בוחניק

מילים: קרן פלס ואמיר דדון
לחן: קרן פלס

שיר מצויין של קרן פלס ורון בוחניק, אני עד השניייה האחרונה שזה עכשיו לא ידעתי איפה אני רוצה את השיר הזה, פה או במקום הראשון, אבל אחרי התלבטות קשה זה רק מקום שני, אבל שיר מצויין שליווה אותי הרבה השנה, לא עברתי על השיר הזה אף פעם, תמיד בחרתי בו לשמוע ראשון מהפלייליסט שלי, עד שהגיע השיר הבא

inbal321

New member
לא כ"כ אהבתי בשמיעה ראשונה... מקום 11 הרבה יותר טוב בעיניי

PardoFM

New member
ובמקום הראשון במצעד השנתי העברי האישי שלי לשנת תשע"ט

המקום הראשון: קליפ השנה: רחמים - אביתר בנאי ותמיר מוסקט

מילים: אביתר בנאי לחן: אביתר בנאי ותמיר מוסקט

כאמור, זה מקום ראשון וזה השיר שהחליף את השיר של קרן פלס ורון בוחניק במקום הראשון ובתואר השיר הראשון שאני אשמע לפני כל שיר אחר, שיר מצויין של אביתר בנאי שמזכיר לי את ההתחלה שלו בטקסט החריף שלו בביצוע שלו, שיר מצויין

אביחי3001

New member
סה"כ אחלה שיר

אני אוהב, אבל הספקתי לשכוח ממנו וזה כנראה אומר משהו...

תראה אביעד, אני הולך לומר לך שנהניתי מהמצעד וטעמך מעניין וייחודי(כי היו באמת מלא שירים שאהבתי והטעם שלנו לא כזה שונה בעליל) וכל הכבוד לך. מנגד אני מודה שלא מבין בכלל ולא מזדהה עם ההתעלמות שלך הלא מוצדקת מהמון המון זמרות נהדרות שהיו פעילות השנה ועשו דברים קצת יותר יפים ומעניינים מקרן פלס(שאני כן אוהב בגדול) או עילי בוטנר והביאו צבעים יותר מעניינים משניהם. זה הדבר שהציק לי לאורך המצעד. אולי רק אני חושב ככה, אבל באמת שציפיתי לראות אצלך נוכחות יותר מסיבית של זמרות במצעד וחבל שלא קרה
עם זאת, מצעד נאה ומעניין
תודה לך!

PardoFM

New member
לא הבנתי לאן חותר בביקורת

בסופו של דבר זה הטעם האישי שלי, זה לא קשור להאם מי ששר את השיר הוא גבר או אישה זה לא מעניין אותי, כל מה שצריך זה השיר יהיה לטעמי, שימצא חן בעיני ושיהיה מספיק מעניין, יוצא שרוב המצעדים זה זמרים כי ככה יצא, אני אוהב זמרות, אני מקשיב להן לא פחות מהגברים. לזלזל ככה בטעם שלי, האישי שלי זה לא בא לי טוב. אני לא אהבתי את הפעילות של כל הזמרות השנה, כל השירים שלהן לא עניינו אותי, לא נגעו בי לא התחברתי אליהן. אין לי בעיה אם זה שאתה מעביר ביקורת, אבל להגיד שאני מתעלם מזמרות מסויימות כי אתה אוהב אותן ואת הפעילות שלהן אבל אתה מזלזל בבחירות שלי בטעם האישי שלי? זה פוגע, כי בסופו של דבר זה השירים שאני אוהב. אני מאוד אהבתי את קרן פלס השנה מה לעשות? השירים שלה התחברו לי יותר, השנה שלה לטעמי היה יותר טוב לדעתי היא בלטה ואם השירים שלה יפים מספיק לטעמי אני אכניס אותה למצעד שלי. כמו ששנה שעברה, זמרת השנה הייתה ירדנה ארזי כי אהבתי את השירים שלה יותר משל אחרות, כי השירים שלה היו לטעמי. אני אוהב את עילי בוטנר מה לעשות? מאוד אהבתי את שני השירים שהוא הצליח להכניס וכל עוד אני ארגיש שהשירים שלו לטעמי , הוא ייכנס כי זה לטעמי.

אביחי3001

New member
חבל שלא ציינת זאת בפתיח, הייתי בא עם פחות ציפיות ואשליות

אז הייתי יודע מראש שלא לבוא עם ציפיות כאן למצוא זמרות.
אני לא מזלזל בטעמך האישי ומצטער אם נפגעת מדבריי, אבל ציפיתי להתמוגג מהמצעד שלך ומגיוון וזה לא קרה לצערי הרב. אהבתי לא מעט שירים במצעד שלך אבל בכנות, אני עדיין חושב שהגיע לזמרות קצת יותר מקום. בכל מקרה, אם נפגעת מהביקורת, מתנצל!

PardoFM

New member
אם לאותן זמרות היו שירים שהיו מתחברים אלי הייתי מכניס

אני מסכים שלזמרות צריך יותר מקום, אבל זה לא בא בחשבון הטעם שלי, אני אשמח לפרגן להן, כל מה שצריך שהשירים שלהן יתאימו לי יותר משירים אחרים

inbal321

New member
תודה על המצעד אביעד

הצלחתי להכיר כמה שירים שאהבתי למרות שלא שמעתי כמעט מוזיקה ישראלית השנה
&nbsp
המקום הראשון- דבר ראשון הקליפ מדהים, אבל לא הבנתי על מה השיר... רק שזה על המשפחה שלו

inbal321

New member
אה וגם אני שמתי לב לזה שחסר זמרות

זה לא בקטע רע, לי פשוט זה חסר. אני חושבת פשוט שהמצעד יותר מגוון ככה. זה בלט לי לפני הטופ 10, אבל דווקא במקומות הגבוהים היה יותר גיוון. סה"כ נהנתי מהמצעד מאוד

למעלה