המצעד השנתי העברי שלי לשנת תשע"ט

PardoFM

New member
מקום 18

מקום 18: טיול שנתי - אוהד שרגאי

מילים: טל רביב
לחן: אוהד שרגאי

ואנחנו שוב עם אוהד שרגאי, המקום השני בדירוג של פריצת השנה שלי עם שנת סינגל מצויינת, וזה הראשון שאיתו הוא יצא מחוץ לילדי החוץ עם קליפ שלא קל מאוד לצפייה (יש שם הרבה דם)

אביחי3001

New member
אני אוהב מאד

PardoFM

New member
מקום 17

מקום 17: תפסת לי מקום - בניה ברבי

מילים: אבי אוחיון
לחן: אבי אוחיון ומתן דרור

זמר מצויין, יש לו קול מיוחד שמייחד רק אותו הוא מרגש אותך בדיוק בנקודה הנכונה, שיר מצויין שתופס מקום בטופ 20 שלי

אביחי3001

New member
מצוין! השנה יותר עשה לי את זה

הוא, חנן בן ארי ודודי בר דוד לא תפסו אותי בשנים הקודמות. כעת יותר מתחבר אל כל אחד מהם

PardoFM

New member
מקום 16

מקום 16: צונח למעלה - קובי אפללו

מילים ולחן: קובי אפללו

קובי אפללו עם השיר האחרון שלו במצעד, שיר מצויין עם קליפ נחמד

אביחי3001

New member
ענק! מאד אוהב

אני חייב לומר בתור חובב קובי אפללו שדווקא השיר החדש והטרי עם עילי בוטנר פחות עובד עלי והיתי אומר שהשיר החדש הזה זה השיר הפחות טוב בקריירה שלו

PardoFM

New member
מקום 15

מקום 15: מקום אחר - אליעד והלהקות הצבאיות

מילים ולחן: אליעד נחום

ואנחנו עם אליעד ונציגת הלהקות הצבאיות, נופר סלמאן עם שיר מצויין שמשלב את הקולות של שניהם, זאת הנציגות הראשונה של אליעד במצעד

PardoFM

New member
מקום 14

מקום 14 - זמרת השנה: כל שנה יש אפריל - קרן פלס ואמיר דדון

מילים ולחן : קרן פלס

בשנה שעברה הציוות שלהם הביא את המקום הראשון שלי, הפעם זה מספיק רק למקום ה-14, אמיר דדון עם נציגות שנייה במצעד, קרן פלס, זמרת השנה שלי בשיר ראשון.

גם זה שיר מתוך הקברט רוק, שיר שיצא בשנה שעברה, כיום כבר לא תשמעו במתכונת הנוכחית כי את אמיר דדון החליף אנחל בונני. אבל נזכור את אמיר דדון תמיד עם השילוב הקולות המעולה הזה עם קרן פלס, אחלה דואטים יצרו שניהם לטובת הקברט הזה

אביחי3001

New member
נחמד, לא עושה לי הרבה

מה כל כך תפס אותך בשירים מההצגה הזאת? הם לא מרגשים במיוחד ובטח לא חידשו. בכלל קרן יש לה מה לעבוד ולשפר אם היא רוצה לכבוש את הלב שלי מחדש

PardoFM

New member
תפס אותי השירים

אני מעולם לא ראיתי אפילו סצנה אחת מהקברט הזה, אבל שני השירים פשוט טובים, כל שיר מספר סיפור, קרן פלס ואמיר דדון העבירו לי את הסיפור בצורה מצויינת, העיבוד הוא מצויין

inbal321

New member
אהבתי את הבית הראשון

הפזמון קיטשי מדי והרס לי, אחרי זה זה איבד אותי...
אני משוכנעת במאה אחוז שהשיר הזה הופיע במצעדים בפורום בשנה שעברה

PardoFM

New member
יש אכן בלבול כי שמות השירים די דומים

השיר שצעד במצעד הקודם היה "לילה אחד באפריל"
השני הזה יש לו שם אחר "כל שנה יש אפריל"

למעלה