לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1523215,232 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'המצעד השנתי העברי שלי לשנת תשע"ט'
המצעד השנתי העברי שלי לשנת תשע"ט
30/08/2019 | 15:04
121
262
הגיע הזמן לחשוף את המצעד האישי שלי, כמו תמיד, נראה לי שאני האופטימי ביותר כי עם חמישים שירים שאהבתי + שניים שכמעט נכנסו ואני חייב להגיד, כשהתחלתי לערוך השבוע את המצעד היה לי ברור שיש לי שני מקומות ראשונים מובהקים. אבל אני לא בטוח מה מביניהם אני אוהב יותר, זה קשה. ואני אגיד יותר מזה? כבר עכשיו אני לא יודע מה הם הוא המקום הראשון, אז בוא נתחיל ואגלה בלייב מה המקום הראשון שלי.

אז בואו נתחיל

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'היסטוריית מקומות הראשונים האישיים שלי במצעדים לאורך השנים'
היסטוריית מקומות הראשונים האישיים שלי במצעדים לאורך השנים
30/08/2019 | 15:20
2
31

שנת 2010: 
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/14485539...
מקום שלישי: על מה את חולמת - כנסיית השכל
מקום שני:   בדרך הביתה - רונה קינן
מקום ראשון:   העולם שאני מצייר - דוד דאור

שנת 2015: 
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/17914141...

מקום שלישי:  טיפות - עילי בוטנר וילדי החוץ
מקום שני:  שמיים בוערים - גיא ויהל
מקום ראשון:   מסתובב - אביב גפן ומתי כספי

שנת 2016 - תשס"ו: 
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18123323...

מקום שלישי:  שיבוא עלינו - הראל סקעת
מקום שני:  אור - אליעד
מקום ראשון:   הימים עוברים - אברהם טל

שנת 2017 - תשס"ז: 
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18251228...

מקום שלישי:  בעיר הזאת - עברי לידר ועופר מאירי
מקום שני:  ויקיפדיה - חנן בן ארי
מקום ראשון:   היי - עילי בוטנר וילדי החוץ 

שנת 2018 - תשס"ח:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18366868...
מקום שלישי: אל תשאלי - גיל ויין מארח את בניה ברבי 
מקום שני: הכל לטובה - סטטיק ובן אל 
מקום ראשון: לילה אחד באפריל - קרן פלס ואמיר דדון

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'על מה את חולמת, אחד באפריל- מצויינים'
על מה את חולמת, אחד באפריל- מצויינים
30/08/2019 | 23:36
11
אבל את הרוב לא כל כך מכירה כי לא הייתי מעודכנת כל כך במוזיקה ישראלית רוב הזמן הזה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'השירים הכי אהובים עליי פה הם של עילי בוטנר וילדי החוץ '
השירים הכי אהובים עליי פה הם של עילי בוטנר וילדי החוץ
31/08/2019 | 11:49
6

אוהב מאד את הקאבר של רונה ל"בדרך הביתה"
השיר של אביב ומתי מעולה
כל הטופ שלך ל2016 מעולה,
ויקיפדיה אחד היפים של השנים האחרונות

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' פרס - השיר הגרוע של השנה:'
פרס - השיר הגרוע של השנה:
30/08/2019 | 15:36
7
33
מקום חמישי: לב חלש מדי - נופר סלמאן

שיר שבהתחלה  היה נשמע לי סבבה עד ששומעים שאין בשיר הזה כלום, כל מיני מטאפורות משעממות, שיר ריק לגמרי, האמת יכולתי לבחור כמעט כל שיר שיצא לה השנה בתיאור הזה, כי לכולם יש מחנה משותף אחד, השיר היחיד שאהבתי שהיא השתתפה בו, היה שיר כחלק מהלהקה הצבאית לא סינגל אישי שלה

מקום רביעי: בננות - סטטיק ובן אל

לא אוהב את השיר הזה בכלל

מקום שלישי: חצוף - נועה קירל

יש לנועה כישרון גדול אבל בחירת השירים שלה, איומה

מקום שני:  סטטיק ובן אל תבורי עם עדן בן זקן וסטפן לגר - יאסו (Prod By Jordi)

שיר עם כל הרבה זמרים, זה היה מבולגן מדי לאוזן, יכול להיות שיר סבבה, אבל עשו את זה טיפה מבולגן וקצת חובבני

מקום ראשון: ADL מארח את סנופ דוג - International Love

חבל לי על סנופ דוג, ראפר שאני אוהב מאוד, אבל הוא היה שותף לשיר ישראלי זוועתי ברמה הזאת. ADL אין לו קול טוב לשירה, לפחות האנשים ברשימה הזאת יודעים לשיר פשוט החומר שלהם לא טוב, במקרה הזה, הזמר לא טוב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בחירות מעניינות '
בחירות מעניינות
30/08/2019 | 15:46
23
לגבי מקום 5- נופר סלמאן, אני כן אוהב אותה
השאר מוצדקים בקטגורייה הזאת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה יש לכם? יאסו זה ה-להיט'
מה יש לכם? יאסו זה ה-להיט
30/08/2019 | 23:40
2
20
מה הקטע שלוקחים זמרים ישראלים, מנסים לבנות להם קריירה בינלאומית, ואז מחברים אותם עם זמר בינלאומי? הם כאילו מקבלים מלא כסף על זה ועושים את זה בתור חלטורה? זה דבילי ממש וזה בחיים לא יעבוד לאף זמר ישראלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'על פי מה שהבנתי'
על פי מה שהבנתי
30/08/2019 | 23:53
1
13
ולפי מה שראיתי בכתבות שעשו עליו, זה הוא זה ששילם כסף לסנופ דוג כדי שיופיע איתו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ברור, זה מה שהתכוונתי, לרגע לא חשבתי שסנופ דוג ישלם מלא כסף'
ברור, זה מה שהתכוונתי, לרגע לא חשבתי שסנופ דוג ישלם מלא כסף
31/08/2019 | 00:12
13
כדי להופיע עם אמן ישראלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Stop Hating On יאסו '
Stop Hating On יאסו
31/08/2019 | 11:27
17
אחד הגדולים של השנה!
אוהב גם את "חצוף"

בננות אכן גרוע, ומה זה הזבל הזה במקום הראשון?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני מצטרפת לאלו שגם אוהבים את יאסו'
אני מצטרפת לאלו שגם אוהבים את יאסו
31/08/2019 | 20:49
1
7
את שאר השירים שפה אני לא מכירה 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שירים שכמעט נכנסו למצעד:'
שירים שכמעט נכנסו למצעד:
30/08/2019 | 15:46
1
17
בלעדייך - אליאנה תדהר ולי בירן

זוכרים את "האור בחיי" של השיר שלנו? אז היה גרסה כזאת גם בסדרת הנוער OBOY, סיפור על שיר גנוב שמצליח, זה השיר ששייך לדמות של אליאנה תדהר. לי בירן שכתב את השיר, ראה שהמעריצים של הסדרה נורא אוהבים את השיר הזה החליט להוציא את השיר ליוטיוב אבל בגרסת דואט וזה השיר - "בלעדייך"

נבדה - ג'יין בורדו ואלון אולארצ'יק

שילוב יפה בין דורון לאלון אולארצ'יק בשילוב הקולות. טקסט יפה, הבעיה היחידה של השיר הזה, זה שלעומת השירים שכן נכנסו למצעד, זה היה קצת מאוד מדי, גם האלתור בסוף השיר של אלון, קצת הרס את השיר לדעתי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מודה בעוונותיי שאני לא מכיר או זוכר את "בלעדייך"'
מודה בעוונותיי שאני לא מכיר או זוכר את "בלעדייך"
30/08/2019 | 15:51
19
נבדה- שיר נהדר! אלון אולארצ'יק אני אוהב ויפה שגם אחרי 50 שנות קריירה עדיין יש לו מה להציע
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' פרס קליפ השנה:'
פרס קליפ השנה:
30/08/2019 | 16:13
23
רצוי להגיד, הפרס הוא רק על קליפ השנה, סדר השירים פה לא קשור לסדר השירים במצעד עצמו ולא בטוח בכלל אם השירים נכנסו או לא

מקום חמישי: ילד - אוהד שרגאי (במאי הקליפ: אריק רפאל מזרחי)

קליפ יפה שמספר סיפור ומשתלב יפה עם השיר

מקום רביעי: דע בני אהובי - שולי רנד (במאי: ג'ייסון גילברט)

קליפ יפה בשחור לבן שמספר סיפור אינטימי שעוקב אחר אדם והשיר משתלב יפה בתור הדברים שהוא אומר לעצמו

מקום שלישי: מעבר לנהר - קרן פלס ורון בוחניק - מעבר לנהר (במאי - רוני קליינר)

קליפ מאוד מושקע שהופק בארה"ב, היה כתבה שממש מראה איך הצליחו להשיג  אישור שהרחוב יהיה ריק לצורכי הקליפ, הקליפ עצמו נראה טוב שמספר את סיפור השיר

מקום שני: כל שנה יש אפריל - קרן פלס ואמיר דדון (במאי: תומר ג'רבי)

אז גם השנה הם הצליחו להוציא שיר מתוך הקברט שלהם, גם הקליפ הקודם היה ברשימת הקליפים הטובים, הגיע עד מקום שלישי הפעם הוא מקום שני וגם פה מדובר בקליפ נועז מאוד בעיקר סצנת המיטה שהיא נראית מאוד נועזת, אבל הקליפ עצמו יפה מאוד שמשתלב בצורה טובה עם המוזיקה ברקע

מקום ראשון: רחמים - אביתר בנאי ותמיר מוסקט (במאי הקליפ: אסף קורמן)

לא פעם ראשונה שאביתר בנאי זוכה בתואר "קליפ השנה" אצלי, ב2017, לשונות של אש הגיע למקום ראשון בקטגוריה הזאת.
האמת? לא היה ממש תחרות ברשימה הזאת, מהרגע שראיתי את הקליפ לראשונה אמרתי לעצמי שיהיה קשה לעשות קליפ טוב יותר, קליפ מאוד קשה בסיפור שלו, כל העבודות שם נעשו בצורה מושלמת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקומות 50 - 41'
מקומות 50 - 41
30/08/2019 | 16:47
2
29
מקום 50: שבט אחים ואחיות (מילים: דורון מדלי, לחן: עידן רייכל)

אני מאוד אוהב שירים של "מיטב אומני ישראל", מצד אחד, זה בדרך כלל נעשה בשביל משהו שהוא מובן מראש, זה לא ממש נוגע בדברים קשים או מורכבים. מצד שני החיבור וההפקה יצרו שיר טוב שעוזר לי להרגיע את האחיינים שלי ואם יש שיר שמרגיע אותם, זה כבר סיבה טובה להכניס אותו למצעד שלי

מקום 49: אלוף העולם - חנן בן ארי (מילים: חנן בן ארי | לחן: חנן בן ארי ונתן גושן)

חנן קצת בירידה אצלי, אפשר לראות את המגמה הזאת במצעדים השונים שלי. לפני שנתיים היה זמר השנה שלי, שנה לאחר מכן הצליח להיכנס לטופ 20, השנה גם זה לא,  שלא תבינו לא נכון. השיר הזה הוא טוב, אבל פחות ממה שאני אישית מצפה ממנו

מקום 48: כותב שירים - מוקי ומאור אדרי (מילים ולחן: גילי זכאי)

עם השיר הנכון, החיבור הנכון והטקסט הנכון גם מאור אדרי ייכנס למצעדים שלי. שיר מצויין

מקום 47: זה עוד לא אבוד - ג'יין בורדו (מילים ולחן: דורון טלמון)

שיר יפה עם טקסט קשה ואקטואלי, לא פוחד לגעת במקומות רגישים והעיבוד מעביר את זה בצורה נעימה

מקום 46: ילד - אוהד שרגאי (מילים ולחן: אוהד שרגאי)

עד כמה שאוהד שרגאי ותיק מאוד במוזיקה הישראלית, השנה הוא עושה את השנה הראשונה שלו כזמר סינגל, שנה טובה מאוד לדעתי. הטקסט, החיבור לטקסט, ההגשה כל אלה זה הדברים שמחבר אותי מאוד לאוהד שרגאי, ילד הוא שיר מצויין שמדגיש את כל הדברים האלו אצלו

מקום 45: משהו אחר - רן דנקר (מילים: נועה גולדנסקי לחן: גיא מנטש)

שנת הקאמבק  של רן דנקר עם הפקה מוזיקלית של גיא ויהל, שילוב פנטסטי שיר מצויין

מקום 44: ברגעים שאת הולכת - אושר כהן (מילים ולחן : אושר כהן, טל קסטיאל)

אושר כהן הוא בעיקר מוכר ככותב שירים, (כתב לאייל גולן ולעומר אדם), השנה הוא עשה את שנת הפריצה שלו כזמר, עם שיר שהוא מעובד כמו שצריך וההגשה שלו מצויינת

מקום 43: לא נורמלי - לי בירן (מילים ולחן: לי בירן)

שיר נוסף של לי בירן במצעד אחרי שיר אחד שלא נכנס למצעד(הדואט עם אליאנה), זה שיר ללא ספק טוב יותר, הפקה ברמה אחרת,  מן שנת קאמבק של לי בירן לעולם המוזיקה אחרי תקופה בה הוא היה בעיקר, כוכב ילדים ונוערף זה השיר השני והאחרון שלו במצעד.

מקום 42: משהו יפה - ישי לוי ושיר לוי (מילים ולחן: רותם כהן ואבי אוחיון)

שיר יפה בין אבא לבן שעברו סיפור קשה ביניהם, ההגשה של שניהם, בעיקר של ישי לוי, עשה מבחינתי את השיר, גיליתי את השיר הזה מאוחר מדי, אולי אם הייתי מגלה את זה מוקדם יותר, היה יותר גבוה

מקום 41: העברית החדשה - התקווה 6 (מילים ולחן: עמרי גליקמן)

שיר קצבי עם הרבה מאוד תוכן, שיר טוב מאוד של התקווה 6 וזה מה שסוקר את העשייריה הראשונה של המצעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
30/08/2019 | 17:20
17

מקום 50: שבט אחים ואחיות (מילים: דורון מדלי, לחן: עידן רייכל)
לא מתחבר, זה שיר משעמם ומלוקק

מקום 49: אלוף העולם - חנן בן ארי (מילים: חנן בן ארי | לחן: חנן בן ארי ונתן גושן)
ענק אצלי זה בדיוק הפוך ממך, לא התחברתי אליו בהתחלה, מהשנה הוא בעליה אצלי חנן 

מקום 48: כותב שירים - מוקי ומאור אדרי (מילים ולחן: גילי זכאי)
יופי של שיר 

מקום 47: זה עוד לא אבוד - ג'יין בורדו (מילים ולחן: דורון טלמון)
מעולה!

מקום 46: ילד - אוהד שרגאי (מילים ולחן: אוהד שרגאי)
נהדר שיר ממש יפה

מקום 45: משהו אחר - רן דנקר (מילים: נועה גולדנסקי לחן: גיא מנטש)
מעולה!

מקום 44: ברגעים שאת הולכת - אושר כהן (מילים ולחן : אושר כהן, טל קסטיאל)
בהתחלה לא התלהבתי, בשמיעה חוזרת, אחלה

מקום 43: לא נורמלי - לי בירן (מילים ולחן: לי בירן)
מצוין, אהבתי את השיר הזה

מקום 42: משהו יפה - ישי לוי ושיר לוי (מילים ולחן: רותם כהן ואבי אוחיון)
יפה מאד

מקום 41: העברית החדשה - התקווה 6 (מילים ולחן: עמרי גליקמן)
לא מתחבר אליהם 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' פרס תגלית השנה'
פרס תגלית השנה
30/08/2019 | 17:08
1
20
השנה היה יחסית קשה לבחור את המצטיין של השנה, היו שניים מאוד בולטים בסוף במישהו שלדעתי הכי בלט בשנה האחרונה בפריצה שלו

מקום 5: אושר כהן
מקום 4: הקומונה
מקום 3: נועם קלינשטיין
מקום שני: אוהד שרגאי
מקום ראשון: רון בוחניק
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הראשון- סבבה'
הראשון- סבבה
30/08/2019 | 17:23
10
אוהד שרגאי- מעולה
נועם קלינשטיין- מצוינת
הקומונה- לא זוכר, כנראה שלא 
אושר כהן- סבבה
אני הייתי מציין או מאזכר את לורן פלד המעולה(טיבט, 42 יום, תחלום תחלום, לזאת שחמקה) ואת להקת "חשש אמיתי"
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקומות 40 - 31'
מקומות 40 - 31
30/08/2019 | 18:05
3
35
מקום 40: הנה הוא חוזר - נועם קלינשטיין( מילים ולחן: נועם קלינשטיין)

שיר מצויין של הבת החדשה מבית משפחת קלינשטיין שנכנסת לעסקי המוזיקה, בניגוד לאחותה משי, נועם לוקחת לכיוון קלאסי יותר ואני מת על זה, שיר מצויין

מקום 39: מן עצבות שכזו - מוקי וברי סחרוף (מילים: דני ניב | לחן: ברי סחרוף, ג׳וני גולדשטיין ודני ניב)

שיר נוסף של מוקי ברשימה, שנה טובה יש לו לדעתי, שיר מצויין ושיתוף פעולה עם נסיך הרוק ברי סחרוף

מקום 38: לחבק אותך - גיל ויין מארח את ניב דמירל (מילים ולחן: גיל ויין)

ביקור ראשון של גיל ויין במצעד האישי שלי וזה בהחלט לא אחרון, שנה שעברה היה פריצת השנה שלי, לצערי לא מצאתי קטגוריה שמתאימה לאנשים מסוגו אבל יש לו נציגות נכבדת במצעד, אני מאוד אוהב את הפעילות שלו

מקום 37: כמה ימים - אייל גולן ומשה פרץ (מילים: אבי אוחיון משה פרץ ואייל גולן | לחן :אבי אוחיון ומשה פרץ)

שילוב קולות יפה בין השניים, את אייל גולן עוד נשמע בהמשך המצעד, בשביל משה פרץ זה הנציגות היחידה במצעד

מקום 36: רחוק מכולם - עומר אדם (מילים ולחן: תמר יהלומי ויונתן קלימי)

שיר טוב של עומר אדם, הלחן מצויין ההגשה שלו מעולה

מקום 35: מהצוואר שלך - מוקי (מילים ולחן: סתיו בגר)

השיר השלישי והאחרון של מוקי במצעד, שיתוף פעולה שלו עם סתיו בגר הביא שיר מצויין.

מקום 34: אושר - האולטראס עם אוריאן רקייה (מילים ולחן - אלי פרץ ודן ברטוב)

שיר טוב עם מסר חשוב שמדבר על בריונות ילדים, בדרך כלל אני לא אוהב שירים כאלה שהזמרות הן מן פלקט בפזמון, אבל פה זה הרגיש שצריך כזה

מקום 33: ובלילה - שלומי שבת ופבלו רוזנברג (מילים- גבית ינאי לחן- שלומי שבת)

אם אני לא טועה, זה השיר הכי "חדש" במצעד, שיר שיצא בתחילת יולי והספיק להיכנס למצעד, מיזוג קולות טוב של שלומי ופבלו, היה להם עוד דואט השנה, פחות אהבתי

מקום 32: דמעות שקופות - יובל דיין (מילים ולחן: יובל דיין ואריאל סגל)

שיר מצויין של יובל דיין שנמצא בתקופת ביניים בין  השנה הקודמת לשנה הנוכחית שמסתיימת לה, בגלל ששנה הקודמת השנה העברית הייתה מוקדמת מדי, אז שירים של יולי הקודם כבר לא נחשבו לי, אז החשבתי את זה לשנה הזאת

מקום 31: סיפור אחר - נתן גושן (מילים ולחן : נתן גושן)

שיר מתוך הסרט של אבי נשר שהיה מאוד פופלארי השנה שנקרא "סיפור אחר", נתן גושן הוא השחקן הראשי בסרט והוא גם מבצע את שיר הנושא של הסרט, שיר מצויין מאוד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
30/08/2019 | 18:22
15

מקום 40: הנה הוא חוזר - נועם קלינשטיין( מילים ולחן: נועם קלינשטיין)
מעולה, אוהב אותה

מקום 39: מן עצבות שכזו - מוקי וברי סחרוף (מילים: דני ניב | לחן: ברי סחרוף, 
מצוין!!

מקום 38: לחבק אותך - גיל ויין מארח את ניב דמירל (מילים ולחן: גיל ויין)
חביב, ההתחלה של השיר קצת פחות עושה לי את זה אבל הפזמונים מצוינים

מקום 37: כמה ימים - אייל גולן ומשה פרץ (מילים: אבי אוחיון משה פרץ ואייל גולן | לחן :אבי אוחיון ומשה פרץ)
חביב גם, לא חושב שזה מהשיאים של אייל ובדוואי לא של משה

מקום 36: רחוק מכולם - עומר אדם (מילים ולחן: תמר יהלומי ויונתן קלימי)
  לא סבלתי אף שיר שלו השנה. בכללי אני לא יכול לשמוע את קולו ואני עקבי ביחס שלי אליו כי מההתחלה אני לא מתחבר אליו

מקום 35: מהצוואר שלך - מוקי (מילים ולחן: סתיו בגר)
מקסים

מקום 34: אושר - האולטראס עם אוריאן רקייה (מילים ולחן - אלי פרץ ודן ברטוב)
לא ממש מתחבר, הלחן חופר

מקום 33: ובלילה - שלומי שבת ופבלו רוזנברג (מילים- גבית ינאי לחן- שלומי שבת)
שומע לראשונה עכשיו, אחלה 

מקום 32: דמעות שקופות - יובל דיין (מילים ולחן: יובל דיין ואריאל סגל)
ענק!! יובל כובשת אותי כמעט תמיד

מקום 31: סיפור אחר - נתן גושן (מילים ולחן : נתן גושן)
שיר מצוין אם כי אהבתי יותר את יתר השירים שהוציא 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'36 חמוד מאוד, 32 משעמם בעיניי'
36 חמוד מאוד, 32 משעמם בעיניי
31/08/2019 | 00:41
5
לצפיה ב-'הכי אני אוהב כאן את השיר של נתן גושן '
הכי אני אוהב כאן את השיר של נתן גושן
31/08/2019 | 11:29
7
שאצלי במצעד כנראה ידורג גבוה יותר
השיר של מוקי מעולה, גם השיר של יובל חמוד מאד
רחוק מכולם - סתם שיררר

את השאר אני פחות מכיר למען האעמת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'המשך המצעד יהיה בהמשך הערב'
המשך המצעד יהיה בהמשך הערב
30/08/2019 | 18:06
2
לצפיה ב-' פרס הרכב השנה'
פרס הרכב השנה
30/08/2019 | 20:18
2
15
לצערי השנה, זה משהו שלא היה משפיע יותר מדי עבורי, היה הרכב אחד טוב שגם בלט לאורך כל השנה שאר ההרכבים לא בכלל

מקום 5: התקווה 6
מקום 4: שלומי שבת ופבלו רוזנברג
מקום 3: כנסיית השכל
מקום 2: האולטראס
מקום ראשון: ג'יין בורדו

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחלה בחירה'
אחלה בחירה
30/08/2019 | 21:27
9
ג'ין בורדו מעולים
לגבי השאר:
האולטראס- ראויים בלי קשר לדעתי, אני לא מת עליהם
כנסיית השכל: ראויים מאד אבל בשנה הזאת אני לא הרגשתי שהם היו בולטים אצלי
שלומי ופבלו- סבבה
התקווה 06- לא מתחבר אליהם

הרכבים שהייתי מציין ומאזכר: מוניקה ס.ק.ס- הלהקה הכי חשובה עם הכי הרבה סינגלים וגם: אתניקס- שנה טובה שלהם(ג'סיקה 2, "עיר הנמל" בדואט עם ישי לוי
 הלב שלנו כאן) וגם  הייתי מציין את סינרגיה בקאמבק מצוין!!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא שנה של הרכבים'
לא שנה של הרכבים
31/08/2019 | 11:34
5
אני מאד מחבב את ג'יין בורדו אבל נכון לעכשיו לא התלהבתי מהשירים שהוציא והשנה, אתן להם עוד שמיעה כי רוב השירים שלהם גדלו עליי בדיעבד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקומות 30 - 21'
מקומות 30 - 21
30/08/2019 | 21:09
3
26
מקום 30: הרכב השנה: סיפור מותם של עלמה ועלם - ג'יין בורדו

ואנחנו עם הרכב השנה שלי שפותח את העשירייה השלישית של המצעד עם קאבר מצויין לשירו של אריק אינשטיין, עיבוד מעניין ושונה מהמקור, ביצוע מצויין

מקום 29: בנאדם - אמיר דדון (מילים ולחן: אמיר דדון)

ואנחנו עם נציגות ראשונה ולא האחרונה של אמיר דדון במצעד עם שיר מצויין, טקסט נורא עמוק ויפה

מקום 28: הבוקר יעלה - ישי ריבו (מילים ולחן: ישי ריבו)

שיר מצויין של ישי ריבו במקום 28, וגם כן מדובר במישהו שמופיע בפעם הראשונה במצעד הזה אבל לא בפעם האחרונה, שנה מעולה לישי ריבו

מקום 27: עוד לילה - מה קשור (מילים ולחן : אבי אוחיון, ציון ברוך ומשה פרץ)

ואנחנו עם מה קשור עם שיר שאני מאוד אוהב, שיר עם הרבה הומור סביבו, סוג של הומאז' ללהיט שלהם "שר מהלב", טקסט הומוריסטי שבנוי טוב

מקום 26: ממה את מפחדת - אייל גולן ובניה ברבי (מילים : אבי אוחיון | לחן : מתן דרור, אבי אוחיון)

פשוט שיר יפה, שני זמרים שיודעים לשלוט בקולות שלהם למן הרמוניה טובה, זאת הנציגות האחרונה של אייל גולן במצעד, אבל זה גם הנציגות הראשונה של בניה ברבי במצעד ולא האחרונה

מקום 25: אהבה שלי - קובי אפללו (מילים ולחן : קובי אפללו)

החלק הזה של המצעד כמו שהבנתם זה אנשים שהגיעו כל כך גבוה במצעד וזה בכלל השירים הראשונים שלהם במצעד, אז גם אצל קובי זאת הנקודה, שנה טובה לדעתי של קובי. השיר הזה ספציפית הוא מעולה, בטקסט, בלחן, בהפקה בכל כך הרבה היבטים

מקום 24: A vida (לבד) - רותם כהן וז'וקה פרפיניאן (מילים: רותם כהן וז'וקה פרפיניאן | לחן: ז'וקה פרפיניאן)

מקום 24 במצעד השנתי האישי שייך לקצב הלטיני ולרותם כהן ספיצפי שמשתף פעולה עם הזמר הקובני ז'וקה פרפניאן שהלחין את השיר, שיר קצבי עם טקסט טוב ואפילו מאוד שנון בעיקר בסוף השיר

מקום 23: בחיי - הראל סקעת (מילים ולחן - אליעד נחום והראל סקעת)

שילוב מעניין של הראל סקעת ואליעד מביאה את השיר הזה שהיה להיט ענק, אצלי הוא מסתפק במקום ה-23, שיר יפה מאוד שהייתי מזמזם לי לא מעט השנה

מקום 22: חופשי - סאבלימנל מארח את עמית שגיא (מילים ולחן: קובי שמעוני)

זה שיר שכל פעם שהוא מתנגנן שאני שר, לא משנה הסיטואציה, בעיקר ההתחלה. שיר מאוד רגוע בהשוואה לשירים אחרים של סאבלימנל, שיר מצויין

מקום 21: אף פעם לא תלכי לבד - כנסיית השכל(מילים ולחן: רן אלמליח)

שיר הנושא של הסדרה המעולה המסקרת את ליגה ג' בכדורגל, מביאה את כנסיית השכל לעשות שיר שמביאה אותה לתקופת האולדסקול של הכנסייה וזאת תקופה מצויינת, שיר מצויין
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הודעה מספר 184407715 '
הודעה מספר 184407715
<< ההודעה הנוכחית
30/08/2019 | 21:37
8
מקום 30: הרכב השנה: סיפור מותם של עלמה ועלם - ג'יין בורדו
מעולה! גם ליהודית רביץ יש גרסה נפלאה שמוטי הזכיר לי

מקום 29: בנאדם - אמיר דדון (מילים ולחן: אמיר דדון)
מושלם, שנה מצוינת שלו

מקום 28: הבוקר יעלה - ישי ריבו (מילים ולחן: ישי ריבו)
יופי של שיר וזמר

מקום 27: עוד לילה - מה קשור (מילים ולחן : אבי אוחיון, ציון ברוך ומשה פרץ)
התעמקתי בו בפינת הבאטל שלך, לא משהו

מקום 26: ממה את מפחדת - אייל גולן ובניה ברבי (מילים : אבי אוחיון | לחן : מתן דרור, אבי אוחיון)
ענק!! למדתי לאהוב וכעת זה אחד  השירים הגדולים של אייל גולן בשנים האחרונות

מקום 25: אהבה שלי - קובי אפללו (מילים ולחן : קובי אפללו)
מעולה ונוגע

מקום 24: A vida (לבד) - רותם כהן וז'וקה פרפיניאן (מילים: רותם כהן וז'וקה פרפיניאן | לחן: ז'וקה פרפיניאן)
מצוין! 

מקום 23: בחיי - הראל סקעת (מילים ולחן - אליעד נחום והראל סקעת)
גדול פופ ממכר שלו והראל שומר על רמה גבוהה 

מקום 22: חופשי - סאבלימנל מארח את עמית שגיא (מילים ולחן: קובי שמעוני)
לא זוכר אותו, נשמע אחלה

מקום 21: אף פעם לא תלכי לבד - כנסיית השכל(מילים ולחן: רן אלמליח)
מסכים שזה שיר מצוין ומרגש

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חבל שאין זמרות'
חבל שאין זמרות
31/08/2019 | 00:59
12
עוד לילה- שמעתי עכשיו, מגניב עם ההומאז' לשר מהלב, אולי היה אפשר לעשות את השיר קצת יותר שמח ומרים
ממה את מפחדת- לא היה נשמע לי שונה משר הבלדות הטיפוסיות שמתנגנות ברדיו בזמן האחרון
בחיי- חמוד אבל לא יותר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חופשי שיר יפה במיוחד בפזמון '
חופשי שיר יפה במיוחד בפזמון
31/08/2019 | 20:56
2
לצפיה ב-' פרס זמרת השנה:'
פרס זמרת השנה:
30/08/2019 | 21:15
3
20
גם פה התחרות לא הייתה קשה, לא אהבתי הרבה מבחירות שירים של זמרות כאלו ואחרות גם החמישה שבחרתי, חוץ מהזמרת שבמקום הראשון לא ממש הרגשתי שהיה להן שנה טובה, הן שם כי אהבתי את שיר אחד שלהן יותר משל אחרות, רק את המקום הראשון, מאוד אהבתי השנה

מקום חמישי: שירי מימון
מקום רביעי: ירדנה ארזי
מקום שלישי: יובל דיין
מקום שני: משי קלינשטיין
מקום ראשון: קרן פלס

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
30/08/2019 | 21:45
1
17
מקום חמישי: שירי מימון- ראויה מאד, שנה מושלמת נטוספת שלה
מקום רביעי: ירדנה ארזי- לא שנה בולטת שלה, הוציאה כמדומני שיר אחד.... אבל נחמד הפרגון 
מקום שלישי: יובל דיין- גם לה היה רק שיר אחד(אם לא מחשיבים את "דמעות שקופות" השנה) ולכן זאת לא השנה שלה
מקום שני: משי קלינשטיין- יותר פריצת השנה מבחינתי אבל בחירה נהדרת בכל זאת
מקום ראשון: קרן פלס- שנה עלא כיפאק שלה אבל לא הבחירה שלי השנה
זמרות שעשו לי את זה יותר ממנה הן: מירי מסיקה(3 שירים), רונה קינן(5 שירים), מיקה קרני(4 שירים), דנה ברגר(4 שירים), זהבה בן(3 שירים), ריטה(2 שירים), רוני דלומי(3 שירים, רוץ איתי נחשב לשנה הבאה), נורית גלרון(2 שירים), שירי מימון(3 שירים), חוה אלברשטיין(2 שירים), דנה לפידות(2 שירים), נופר סלמאן(2 שירים נדמה לי אם לא 3), שרית חדד(6 שירים) ועדן בן זקן(7 שירים) ורוית בטאשווילי(2 שירים) וגם סי היימן עם 2 שירים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אציין גם את: דניאלה ספקטור ואת מרינה פיינגולד לטובה'
אציין גם את: דניאלה ספקטור ואת מרינה פיינגולד לטובה
30/08/2019 | 22:22
14
שתיהן היו נהדרות נוסף על הזמרות שהזכרתי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקבל א תהבחירה למרות שלא הכי הצלחתי להתחבר'
מקבל א תהבחירה למרות שלא הכי הצלחתי להתחבר
31/08/2019 | 11:36
7
לחומרים שלה
חסרות לי זמרות אחרות פה למען האמת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 20'
מקום 20
30/08/2019 | 21:19
1
25
מקום 20: הקומונה - לא יכול

מילים ולחן: רועי מכלוף, נתנאל רודניצקי

הראפר "בומרנג" או בשמו האמיתי, רועי מכלוף מצטרף לנתנאל רודניצקי והשניים פותחים את הקומונה, שיר עם עיבוד מצויין עם קליפ מצויין קנה אותי בשניה הראשונה ששמעתי אותו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא הכרתי ממש, אחלה בסה"כ'
לא הכרתי ממש, אחלה בסה"כ
30/08/2019 | 21:49
2
לצפיה ב-'מקום 19'
מקום 19
30/08/2019 | 21:21
1
26
מקום 19: שטח אפור - ישי ריבו
מילים ולחן:ישי ריבו

שיר מצויין של ישי ריבו שכאמור, מאוד אהבתי את השנה המוזיקלית שלו, אני מאוד אוהב את הטקסטים שלו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
30/08/2019 | 21:53
7
אורנה דץ וירדנה ארזי ציינו אותו לטובה בתכנית טלביזיה כ"הדבר החם הבא" ומי שעוד העתיד לפניו. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 18'
מקום 18
30/08/2019 | 21:25
2
31
מקום 18: טיול שנתי - אוהד שרגאי

מילים: טל רביב
לחן: אוהד שרגאי

ואנחנו שוב עם אוהד שרגאי, המקום השני בדירוג של פריצת השנה שלי עם שנת סינגל מצויינת, וזה הראשון שאיתו הוא יצא מחוץ לילדי החוץ עם קליפ שלא קל מאוד לצפייה (יש שם הרבה דם)

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני אוהב מאד'
אני אוהב מאד
30/08/2019 | 21:48
4
לצפיה ב-'צריך לתת להזה עוד שמיעה אבל זוכר שאהבתי'
צריך לתת להזה עוד שמיעה אבל זוכר שאהבתי
31/08/2019 | 11:37
4
לצפיה ב-'מקום 17'
מקום 17
30/08/2019 | 21:29
4
35
מקום 17: תפסת לי מקום - בניה ברבי

מילים: אבי אוחיון
לחן: אבי אוחיון ומתן דרור

זמר מצויין, יש לו קול מיוחד שמייחד רק אותו הוא מרגש אותך בדיוק בנקודה הנכונה, שיר מצויין שתופס מקום בטופ 20 שלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בלתי נסבל אחד המיותרים בשנה החולפת '
בלתי נסבל אחד המיותרים בשנה החולפת
30/08/2019 | 21:32
2
לצפיה ב-'מצוין! השנה יותר עשה לי את זה'
מצוין! השנה יותר עשה לי את זה
30/08/2019 | 21:51
13
הוא, חנן בן ארי ודודי בר דוד לא תפסו אותי בשנים הקודמות. כעת יותר מתחבר אל כל אחד מהם
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר טוב בסהכ'
שיר טוב בסהכ
31/08/2019 | 11:42
1
לצפיה ב-'שיר מעולה'
שיר מעולה
31/08/2019 | 20:59
1
לצפיה ב-'מקום 16'
מקום 16
30/08/2019 | 21:34
2
29
מקום 16: צונח למעלה - קובי אפללו

מילים ולחן: קובי אפללו

קובי אפללו עם השיר האחרון שלו במצעד, שיר מצויין עם קליפ נחמד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גם לא כזה וואו סביר לא מעבר.'
גם לא כזה וואו סביר לא מעבר.
30/08/2019 | 21:36
3
לצפיה ב-'ענק! מאד אוהב'
ענק! מאד אוהב
30/08/2019 | 21:55
8
אני חייב לומר בתור חובב קובי אפללו שדווקא השיר החדש והטרי עם עילי בוטנר פחות עובד עלי והיתי אומר שהשיר החדש הזה  זה השיר הפחות טוב בקריירה שלו 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 15'
מקום 15
30/08/2019 | 21:37
2
29
מקום 15:  מקום אחר - אליעד והלהקות הצבאיות

מילים ולחן: אליעד נחום

ואנחנו עם אליעד ונציגת הלהקות הצבאיות, נופר סלמאן עם שיר מצויין שמשלב את הקולות של שניהם, זאת הנציגות הראשונה של אליעד במצעד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוהב מאד'
אוהב מאד
30/08/2019 | 21:57
10
אליעד זה כישרון גדול במדינה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעצבן'
מעצבן
31/08/2019 | 11:43
1
לצפיה ב-'מקום 14'
מקום 14
30/08/2019 | 21:45
8
38
מקום 14 - זמרת השנה: כל שנה יש אפריל - קרן פלס ואמיר דדון

מילים ולחן : קרן פלס

בשנה שעברה הציוות שלהם הביא את המקום הראשון שלי, הפעם זה מספיק רק למקום ה-14, אמיר דדון עם נציגות שנייה במצעד, קרן פלס, זמרת השנה שלי בשיר ראשון.

גם זה שיר מתוך הקברט רוק, שיר שיצא בשנה שעברה, כיום כבר לא תשמעו במתכונת הנוכחית כי את אמיר דדון החליף אנחל בונני. אבל נזכור את אמיר דדון תמיד עם השילוב הקולות המעולה הזה עם קרן פלס, אחלה דואטים יצרו שניהם לטובת הקברט הזה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נחמד, לא עושה לי הרבה'
נחמד, לא עושה לי הרבה
30/08/2019 | 22:00
2
16
מה כל כך תפס אותך בשירים מההצגה הזאת? הם לא מרגשים במיוחד ובטח לא חידשו. בכלל קרן יש לה מה לעבוד ולשפר אם היא רוצה לכבוש את הלב שלי מחדש
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תפס אותי השירים'
תפס אותי השירים
30/08/2019 | 22:18
1
11
אני מעולם לא ראיתי אפילו סצנה אחת מהקברט הזה, אבל שני השירים פשוט טובים, כל שיר מספר סיפור, קרן פלס ואמיר דדון העבירו לי את הסיפור בצורה מצויינת, העיבוד הוא מצויין
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סבבה, עניין של טעם. בעיני היא לא חידשה בשירים האלה'
סבבה, עניין של טעם. בעיני היא לא חידשה בשירים האלה
30/08/2019 | 22:25
4
לצפיה ב-'אהבתי את הבית הראשון'
אהבתי את הבית הראשון
31/08/2019 | 01:11
3
12
הפזמון קיטשי מדי והרס לי, אחרי זה זה איבד אותי...
אני משוכנעת במאה אחוז שהשיר הזה הופיע במצעדים בפורום בשנה שעברה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש אכן בלבול כי שמות השירים די דומים'
יש אכן בלבול כי שמות השירים די דומים
31/08/2019 | 01:23
2
8
השיר שצעד במצעד הקודם היה "לילה אחד באפריל"
השני הזה יש לו שם אחר "כל שנה יש אפריל"
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'והשיר השני גם יצא באוגוסט'
והשיר השני גם יצא באוגוסט
31/08/2019 | 01:25
6
זה יכול להיות רק השנה העברית הזאת, כי זה מעט מדי בשביל השנה הקודמת שלו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא דיברתי על שם השיר, דיברתי על השיר עצמו'
לא דיברתי על שם השיר, דיברתי על השיר עצמו
31/08/2019 | 01:36
9
את השיר "לילה אחד באפריל" אני מכירה והוא צעד גם אצלי בסוף השנה (הכרתי דרך המצעד שלך).
את השיר "כל שנה יש אפריל" שמעתי שנה שעברה בוודאות, ואני אפילו זוכרת שלא הכנסתי למצעד שלי כי לא אהבתי אותו מספיק.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא מתחבר לשירים שלה ושל המחזמר הזה כמוך כידוע...'
לא מתחבר לשירים שלה ושל המחזמר הזה כמוך כידוע...
31/08/2019 | 11:44
3
לצפיה ב-'מקום 13'
מקום 13
30/08/2019 | 21:47
2
32
מקום 13: כל יום - עילי בוטנר ואביב אלוש

מילים ולחן: עילי בוטנר, אביב אלוש

עילי בוטנר בשיר ראשון במצעד, עם אביב אלוש הקול מאחורי השיר הם יצרו שיר מצויין
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא מדבר אליי, סתמי לאללה'
לא מדבר אליי, סתמי לאללה
30/08/2019 | 22:02
3
לצפיה ב-'אהבתי משמיעה ראשונה'
אהבתי משמיעה ראשונה
31/08/2019 | 01:16
10
השת"פים שלהם משנה שעברה היו מעולים, את הכי קרוב אלייך הייתי צריכה למקם גבוה יותר במצעד שלי שנה שעברה, כי חרשתי עליו מלא. הם שילוב טוב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 12'
מקום 12
30/08/2019 | 21:55
3
30
מקום 12: פה גדול - אוהד שרגאי

מילים ולחן: אוהד שרגאי ועידו אוחיון

ומעילי בוטנר חוזרים לילד שלו, אוהד שרגאי עם השלישי והאחרון שלו במצעד.

אוהד שרגאי חטף מאוד ביוטיוב בגלל איך שהוא נראה, הרבה קללות ואיומים אז זאת הדרך שהוא בחר להגיב להם, לשיר על זה וזה יצא לו נפלא
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יפה מאד'
יפה מאד
30/08/2019 | 22:04
11
אני בעדו מאד זמר מעניין ומוסיקלי, הוא היה אחד הפיבוריטים שלי לזכות בכוכב נולד 8 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בשמיעה ראשונה ממש טוב, התלהבתי'
בשמיעה ראשונה ממש טוב, התלהבתי
31/08/2019 | 01:18
9
כמו שאביחי אמר, הוא מאוד מוסיקלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר טוב שאני צריך לשמוע עוד קצת'
שיר טוב שאני צריך לשמוע עוד קצת
31/08/2019 | 11:47
6
אוהד לגמרי אחד הזמרים הטובים שיצאו מכוכב נולד (וגם אדר )
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום 11'
מקום 11
30/08/2019 | 21:59
4
31
מקום 11 - זמרת השנה - תגלית השנה: מעבר לנהר - קרן פלס ורון בוחניק

מילים :קרן פלס
לחן : קרן פלס ואמיר דדון

שילוב של זמרת השנה ותגלית השנה לא נעצרת פה נשמע שיר נוסף בטופ 10, השיר הזה היה מאוד קרוב מבחינתי להגיע לטופ 10, שיר מצויין של שני קולות מצויינים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקסים, שיר גדול'
מקסים, שיר גדול
30/08/2019 | 22:06
1
10
אני הייתי זה שבחר בו בשיר היומי וחשף אותו בפומבי בפורום אבל מניח שלא הכרת אותו דרכי.... 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא דרכך, דרך היוטיוב הכרתי'
לא דרכך, דרך היוטיוב הכרתי
30/08/2019 | 22:14
3
לצפיה ב-'גם זה יפה. בלדה יפה ועדינה, מופקת טוב. ממש אהבתי'
גם זה יפה. בלדה יפה ועדינה, מופקת טוב. ממש אהבתי
31/08/2019 | 01:22
3
לצפיה ב-'סה"כ שיר יפה'
סה"כ שיר יפה
31/08/2019 | 11:50
2
לצפיה ב-' פרס זמר השנה'
פרס זמר השנה
30/08/2019 | 22:12
1
14
בניגוד לקטגוריות הקודמות, זאת קטגוריה שהיה מאוד קשה לבחור את הזמר מספר אחד, יש אפילו יותר מחמישה זמרים שעשו לי את זה השנה, ועדיין יש לי רק 5 מקומות, אז אני אציין את אייל גולן ואת מוקי ואפילו את תגלית השנה שלי, רון בוחניק שהם מחוץ לרשימה אבל היו טובים

מקום 5: ישי ריבו
מקום 4: אוהד שרגאי
מקום 3: אליעד
מקום 2: קובי אפללו
מקום ראשון: אמיר דדון
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שנה חזקה לזמרים'
שנה חזקה לזמרים
30/08/2019 | 22:21
9
מקום 5: ישי ריבו- מצוין
מקום 4: אוהד שרגאי- מצוין
מקום 3: אליעד- מצוין
מקום 2: קובי אפללו- מצוין!
מקום ראשון: אמיר דדון- נהדר, לא הבחירה שלי אבל מצוין!

אני הייתי מאזכר את: רמי קלינשטיין, אדם, אבי טולדנו(2 שירים מקסימים שהוציא), עידן עמדי, עידן חביב, אברהם טל, חנן בן ארי וכמובן זמר השנה שלי- דויד ברוזה בשנה גדולה מהחיים והכי גדולה שלו מאז תשס"ב!!! 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מקום עשירי'
מקום עשירי
30/08/2019 | 22:16
3
27
מקום עשירי - זמר השנה: עדיין ילד - אמיר דדון

מילים ולחן: סתיו בגר

שילוב מעולה של אמיר דדון וסתיו בגר עם השיר הזה, שגם יחסית חדש בהשוואה לשירים אחרים במצעד, שיר מצויין עם עיבוד מעניין מאוד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פנטסטי '
פנטסטי
30/08/2019 | 22:26
1
לצפיה ב-'חמוד בשמיעה ראשונה'
חמוד בשמיעה ראשונה
31/08/2019 | 01:26
2
לצפיה ב-'שיר יפה .אני בדרך כלל לא אוהבת שירים שלו '
שיר יפה .אני בדרך כלל לא אוהבת שירים שלו
31/08/2019 | 21:02
לצפיה ב-'מקום 9'
מקום 9
30/08/2019 | 22:23
1
22
מקום 9 - הרכב השנה: תנו לנמנם - ג'יין בורדו

מילים ולחן: דורון טלמון

ומזמר השנה אנחנו עם הרכב השנה, תנו לנמנם של ג'יין בורדו זה גם הנציגות האחרונה של ההרכב הזה, שיר מצויין שמביא אותה לטופ עשר של המצעד השנתי שלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נ-ה-ד-ר'
נ-ה-ד-ר
30/08/2019 | 22:27
8
לצפיה ב-'מקום 8'
מקום 8
30/08/2019 | 22:30
1
22
מקום 8: דע בני אהובי - שולי רנד

מילים ולחן: שולי רנד

שיר מצויין של שולי רנד מוצא את עצמו במקום השמיני שלי, שיר עם טקסט יפה, השילוב עם הקליפ מוציא את הטקסט חזק מאוד, זה מהשירים שאני לא מדלג אף פעם עליהם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'גלולת הרדמה לא מתחבר לזה'
גלולת הרדמה לא מתחבר לזה
30/08/2019 | 22:34
3
לצפיה ב-'מקום 7'
מקום 7
30/08/2019 | 22:37
5
35
מקום 7: ככה לומדים להעריך - גיל ויין מארחת את אורן כדורי

מילים ולחן: גיל וינגרטן.

הרבה זמן לא היה גיל ויין במצעד, ואנחנו מקבלים אותו עם נציגות שנייה ישר בטופ 10 של המצעד עם שיר מצויין בביצועו של אורן כדורי המצויין, עם עיבוד מעולה 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בהתחלה ככי ככה, עכשיו אוהב הרבה יותר- שיר מצוין'
בהתחלה ככי ככה, עכשיו אוהב הרבה יותר- שיר מצוין
30/08/2019 | 22:49
2
3
לצפיה ב-'ככה לומדים להעריך משהו לא? '
ככה לומדים להעריך משהו לא?
30/08/2019 | 22:50
1
5
לצפיה ב-'כן, אבל הוא עדיין לא בטופ 20 שלי, שם יש את הדובדבנים בקצפת'
כן, אבל הוא עדיין לא בטופ 20 שלי, שם יש את הדובדבנים בקצפת
30/08/2019 | 23:01
2
לצפיה ב-'גיל ויין טוב, שנה שעברה הכניס איזה 3 שירים'
גיל ויין טוב, שנה שעברה הכניס איזה 3 שירים
31/08/2019 | 01:32
6
למצעד שלי
שיר טוב ומעניין
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'למועד שהשיר יצא יש השפעה על הדירוג שלך ?'
למועד שהשיר יצא יש השפעה על הדירוג שלך ?
31/08/2019 | 21:05
1
לצפיה ב-'מקום שישי'
מקום שישי
30/08/2019 | 22:39
3
31
מקום שישי: גיבורה - גידי גוב עם אלישע בנאי וארבעים השודדים

מילים: אלישע בנאי
לחן: אלישע בנאי, עומר ג'ו נווה

שיר מצויין שמשלב את הכתיבה המצויינת של אלישע בנאי עם ההגשה הפנטסטית של גידי גוב, יש עיבוד מצויין לשיר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא כובש בעיני, סביר ותו לא'
לא כובש בעיני, סביר ותו לא
30/08/2019 | 22:50
4
לצפיה ב-'ממש עפים עליו בפורום'
ממש עפים עליו בפורום
31/08/2019 | 11:51
1
9
אני צריך לשמוע ראותו שוב כנראה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נראה לי רק אני ואביעד אוהבים אותו '
נראה לי רק אני ואביעד אוהבים אותו
31/08/2019 | 21:04
2
לצפיה ב-'מקום חמישי'
מקום חמישי
30/08/2019 | 22:47
4
31
מקום חמישי: פתאום נזכרת - גיל ויין מארח את רבקה זוהר

מילים ולחן: גיל וינגרטן

שוב גיל ויין, הפעם עם רבקה זוהר המופלאה עם שיר מצויין שמדגיש את הקול הנהדר של רבקה זוהר שעדיין יודעת לעשות את זה כמו שצריך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחלה שיר'
אחלה שיר
30/08/2019 | 22:51
6
אני מעדיף יותר את השיר החדש יותר שהוציאה במהלך השנה הזאת- "שרה לך" אבל כנראה שזה רק אני
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעולה, שוב- גיל ויין ממש טוב'
מעולה, שוב- גיל ויין ממש טוב
31/08/2019 | 01:39
1
לצפיה ב-'שיר יפה מאדדד'
שיר יפה מאדדד
31/08/2019 | 11:53
2
לצפיה ב-'אני שונאת את השיר הזה '
אני שונאת את השיר הזה
31/08/2019 | 21:06
2
לצפיה ב-'מקום רביעי'
מקום רביעי
30/08/2019 | 22:49
4
34
המקום הרביעי: מסע - אליעד

מילים ולחן - אליעד נחום, צליל קליפי

בהפקה מוזיקלית של ג'ורדי לא כולם יודעים, אבל הוא ביחד בהפקה הזאת, שיר מצויין של אליעד שמביא אותו למקום הרביעי שיר מצויין
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'פופ משובח'
פופ משובח
30/08/2019 | 22:54
10
השיר המשותף היחיד שלנו השנה במצעדים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא אוהבת את האליעד הזה...'
לא אוהבת את האליעד הזה...
31/08/2019 | 01:43
3
לצפיה ב-'מת על זה '
מת על זה
31/08/2019 | 11:54
2
לצפיה ב-'שיר מצוין כמעט נכנס אצלי '
שיר מצוין כמעט נכנס אצלי
31/08/2019 | 21:07
2
לצפיה ב-'מקום השלישי'
מקום השלישי
30/08/2019 | 22:54
3
33
המקום השלישי במצעד השנה שלי:

אוטבוס אחרון לחיפה - עילי בוטנר ומשי קלינשטיין

מילים:עילי בוטנר ומשי קלינשטיין
לחן: עילי בוטנר

עילי בוטנר ומשי קלינשטיין תופסים את המקום השלישי עם מצויין, עם קצב מצויין, קליפ נחמד וקול אחד מצויין של משי קלינשטיין שמשתלבת טוב עם הלחן של עילי בוטנר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אוהב'
אוהב
30/08/2019 | 22:57
10
אבל כנראה קצת פחות ממך, האמא שלה יותר מרגשת בעיני
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעולה בשמיעה ראשונה'
מעולה בשמיעה ראשונה
31/08/2019 | 01:47
2
לצפיה ב-'שיר חמוד'
שיר חמוד
31/08/2019 | 11:58
1
לצפיה ב-'מקום שני'
מקום שני
30/08/2019 | 23:11
3
32
המקום השני במצעד השנתי שלי

זמרת השנה - תגלית השנה: שקופים - קרן פלס ורון בוחניק

מילים: קרן פלס ואמיר דדון
לחן: קרן פלס

שיר מצויין של קרן פלס ורון בוחניק, אני עד השניייה האחרונה שזה עכשיו לא ידעתי איפה אני רוצה את השיר הזה, פה או במקום הראשון, אבל אחרי התלבטות קשה זה רק מקום שני, אבל שיר מצויין שליווה אותי הרבה השנה, לא עברתי על השיר הזה אף פעם, תמיד בחרתי בו לשמוע ראשון מהפלייליסט שלי, עד שהגיע השיר הבא
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מעולה ביותר'
מעולה ביותר
30/08/2019 | 23:13
1
לצפיה ב-'לא כ"כ אהבתי בשמיעה ראשונה... מקום 11 הרבה יותר טוב בעיניי'
לא כ"כ אהבתי בשמיעה ראשונה... מקום 11 הרבה יותר טוב בעיניי
31/08/2019 | 01:51
1
לצפיה ב-'בסה"כ נחמד, קצת איטי מדי'
בסה"כ נחמד, קצת איטי מדי
31/08/2019 | 12:02
1
לצפיה ב-'ובמקום הראשון במצעד השנתי העברי האישי שלי לשנת תשע"ט '
ובמקום הראשון במצעד השנתי העברי האישי שלי לשנת תשע"ט
30/08/2019 | 23:14
7
33
המקום הראשון: קליפ השנה: רחמים - אביתר בנאי ותמיר מוסקט

מילים: אביתר בנאי לחן: אביתר בנאי ותמיר מוסקט

כאמור, זה מקום ראשון וזה השיר שהחליף את השיר של קרן פלס ורון בוחניק במקום הראשון ובתואר השיר הראשון שאני אשמע לפני כל שיר אחר, שיר מצויין של אביתר בנאי שמזכיר לי את ההתחלה שלו בטקסט החריף שלו בביצוע שלו, שיר מצויין
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סה"כ אחלה שיר'
סה"כ אחלה שיר
31/08/2019 | 00:08
3
23
אני אוהב, אבל הספקתי לשכוח ממנו וזה כנראה אומר משהו... 

תראה אביעד, אני הולך לומר לך שנהניתי מהמצעד וטעמך מעניין וייחודי(כי היו באמת מלא שירים שאהבתי והטעם שלנו לא כזה שונה בעליל) וכל הכבוד לך. מנגד אני מודה שלא מבין בכלל ולא מזדהה עם ההתעלמות שלך הלא מוצדקת מהמון המון זמרות נהדרות שהיו פעילות השנה ועשו דברים קצת יותר יפים ומעניינים מקרן פלס(שאני כן אוהב בגדול) או עילי בוטנר והביאו צבעים יותר מעניינים משניהם. זה הדבר שהציק לי לאורך המצעד. אולי רק אני חושב ככה, אבל באמת שציפיתי לראות אצלך נוכחות יותר מסיבית של זמרות במצעד וחבל שלא קרה
עם זאת, מצעד נאה ומעניין תודה לך!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא הבנתי לאן חותר בביקורת'
לא הבנתי לאן חותר בביקורת
31/08/2019 | 01:00
2
14
בסופו של דבר זה הטעם האישי שלי, זה לא קשור להאם מי ששר את השיר הוא גבר או אישה זה לא מעניין אותי, כל מה שצריך זה השיר יהיה לטעמי, שימצא חן בעיני ושיהיה מספיק מעניין, יוצא שרוב המצעדים זה זמרים כי ככה יצא, אני אוהב זמרות, אני מקשיב להן לא פחות מהגברים. לזלזל ככה בטעם שלי, האישי שלי זה לא בא לי טוב. אני לא אהבתי את הפעילות של כל הזמרות השנה, כל השירים שלהן לא עניינו אותי, לא נגעו בי לא התחברתי אליהן. אין לי בעיה אם זה שאתה מעביר ביקורת, אבל להגיד שאני מתעלם מזמרות מסויימות כי אתה אוהב אותן ואת הפעילות שלהן אבל אתה מזלזל בבחירות שלי בטעם האישי שלי? זה פוגע, כי בסופו של דבר זה השירים שאני אוהב. אני מאוד אהבתי את קרן פלס השנה מה לעשות? השירים שלה התחברו לי יותר, השנה שלה לטעמי היה יותר טוב לדעתי היא בלטה ואם השירים שלה יפים מספיק לטעמי אני אכניס אותה למצעד שלי. כמו ששנה שעברה, זמרת השנה הייתה ירדנה ארזי כי אהבתי את השירים שלה יותר משל אחרות, כי השירים שלה היו לטעמי. אני אוהב את עילי בוטנר מה לעשות? מאוד אהבתי את שני השירים שהוא הצליח להכניס וכל עוד אני ארגיש שהשירים שלו לטעמי , הוא ייכנס כי זה לטעמי.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'חבל שלא ציינת זאת בפתיח, הייתי בא עם פחות ציפיות ואשליות'
חבל שלא ציינת זאת בפתיח, הייתי בא עם פחות ציפיות ואשליות
31/08/2019 | 07:56
1
19
אז הייתי יודע מראש שלא לבוא עם ציפיות כאן למצוא זמרות. 
אני לא מזלזל בטעמך האישי ומצטער אם נפגעת מדבריי, אבל ציפיתי להתמוגג מהמצעד שלך ומגיוון וזה לא קרה לצערי הרב. אהבתי לא מעט שירים במצעד שלך אבל בכנות, אני עדיין חושב שהגיע לזמרות קצת יותר מקום. בכל מקרה, אם נפגעת מהביקורת, מתנצל! 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אם לאותן זמרות היו שירים שהיו מתחברים אלי הייתי מכניס'
אם לאותן זמרות היו שירים שהיו מתחברים אלי הייתי מכניס
31/08/2019 | 12:09
15
אני מסכים שלזמרות צריך יותר מקום, אבל זה לא בא בחשבון הטעם שלי,  אני אשמח לפרגן להן, כל מה שצריך שהשירים שלהן יתאימו לי יותר משירים אחרים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה על המצעד אביעד'
תודה על המצעד אביעד
31/08/2019 | 01:57
1
15
הצלחתי להכיר כמה שירים שאהבתי למרות שלא שמעתי כמעט מוזיקה ישראלית השנה

המקום הראשון- דבר ראשון הקליפ מדהים, אבל לא הבנתי על מה השיר... רק שזה על המשפחה שלו
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אה וגם אני שמתי לב לזה שחסר זמרות'
אה וגם אני שמתי לב לזה שחסר זמרות
31/08/2019 | 02:03
14
זה לא בקטע רע, לי פשוט זה חסר. אני חושבת פשוט שהמצעד יותר מגוון ככה. זה בלט לי לפני הטופ 10, אבל דווקא במקומות הגבוהים היה יותר גיוון. סה"כ נהנתי מהמצעד מאוד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצטער, אבל פחות התחברתי לשיר שבמקום הראשון'
מצטער, אבל פחות התחברתי לשיר שבמקום הראשון
31/08/2019 | 12:08
14
מודה שקצת שיעמם אותי....

תודה אביעד על המצעד! יש לנו כמה שירים משותפים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה על המצעד '
תודה על המצעד
31/08/2019 | 21:15
9
היו לנו כמה שירים משותפים וכמה כאלה שאהבתי ולא הכנסתי כי לא רציתי מצעד גדול 
אז תכלס אני מרוצה מהמצעד שלך 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

23:20 | 20.11.19 Priv8 Investigator
08:45 | 20.11.19 אביחי3001
10:57 | 19.11.19 אביחי3001
09:11 | 19.11.19 אביחי3001
08:57 | 18.11.19 אביחי3001
09:41 | 17.11.19 אביחי3001
14:42 | 16.11.19 אביחי3001
13:22 | 16.11.19 מעאלי
10:54 | 16.11.19 אורישקי
09:26 | 16.11.19 אביחי3001
14:44 | 15.11.19 אביחי3001
08:57 | 14.11.19 אביחי3001
22:12 | 13.11.19 אורישקי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ