מצעד 2012 של הפורום

אורישקי

New member
מקום 3

Summertime Sadness - Lana Del Rey

108 נק'

לנה דל ריי בשיאה בעיני, מדובר בסינגל הרביעי מהאלבום Born To Die, והוא המצליח ביותר במצעד שלנו - השיר הגיע בין היתר למקום הראשון בפולין. ב2013 יצאה לשיר גרסאת רמיקס מצליחה מאד שהגיעה למקום 4 בבריטניה ו6 בארה"ב, ואף זכתה בגראמי. בישראל השיר זכה במקום ה-16 בשנתי של גלגלצ.
דירגו את השיר הזה 8 מדרגים - ביניהם אני, שדירג אותו במקום הראשון

אורישקי

New member
מקום 2

We Are Young Fun - featuring Janelle Monáe

114 נק'

אחד הלהיטים הענקיים של השנה, אבל חייב לציין שאני ציפיתי שהוא לא ימצא את עצמו כל כךךךך גבוה דווקא אצלינו בפורום - אבל הופתעתי. אין ספק שמדובר בלהיט עצום מימדים שהושמע בכל כך הרבה מקומות. מדובר בסינגל הראשון מאלבומם השני של ההרכב פאן, בו הם מארחים את ג'אנל מונה האמריקאית והנהדרת. השיר היה להיט ענק, הגיע גם למקום הראשון בבריטניה, ארה"ב ועוד מלא מקומות נוספים - ובשנתי למקום ה-3 בבריטניה וארה"ב. בישראל הגיע למקום החמישי של גלגלצ. השיר גם זכה בפרס גראמי עבור השיר הטוב של השנה, והועמד לעוד שני פרסי גראמי - ביניהם על הקלטת השנה.
השיר דורג על ידי 8 מדרגים בסה"כ - כשדירוג השיא שלו הוא 4 בלבד!

דירגתי את השיר רביעי

אז מסתבר שזה היה הכי גבוה מבין המדרגים.
שיר נפלא שלדעתי יכול היה להיות אפילו עוד יותר אם הפזמון לא היה חוזר על עצמו כל כך הרבה פעמים (בשלב מסוים זה כבר מעייף).

אורישקי

New member
שיר השנה

Diamonds - Rihanna

140 נק'

זמרת השנה שלכם כובשת גם את המקום הראשון במצעד, כמו שהיה בזמנו בפורום.
ריהאנה הציאה ממש לקראת סוף השנה את השיר המבריק הנ"ל, שכתבה סיה. הבלדה הזו הצליחה ברמות בעולם - והגיעה למוקם הראשוון בין היתר בישראל, קנדה, ארצות הברית, בריטניה ומדינות רבות נוספות. הסינגל שהה בישראל 9 שבועות ברצף בראש מצעד ההשמעות - שיא של ממש, וכמובן - זכה באופן מפתיע למדי גם בתואר שיר השנה של גלגלצ.
הסינגל הזה הוא הסינגל הראשון מתוך האלבום השביעי של ריהאנה -
Unapologetic.

10 מדרגים שונים דירגו אותו - מתוכם אחד במקום הראשון - והוא שהה בצמרת כמעט כל ההצבעה, משלב מסוים גם בהפרש די ניכר.

הבתים יפים מאוד, את הפזמון המונוטוני אני פחות אוהב.

אין לי ספק שזה יהיה בטופ 20 של העשור בגלגלצ.

למעלה