מצעד 2012 של הפורום

אביחי3001

New member
מעולה ביותר

לא דירגתי כי בשנה הזאת היו שירים יותר חזקים מהשיר הזה אבל ראוי מאד

Fall To Grace

New member
שגרתי ואוברייטד כמו כל דבר שאדל עושה.

הייתה באמת מעניינת רק באלבום ה1 ומשם זה הדרדר.
&nbsp
(שיהיה ברור שאני בסה"כ אוהב והיא זמרת טובה אבל לא הערים והגבעות שעשו ממנה.)
&nbsp

kobyz21

New member
מעולה, קטע נפלא, יכלתי לדרג במקומות האחרונים, אבל ויתרתי כדי

להיות פחות טריויאלי...

אורישקי

New member
Best Female

למרות שהיו כמה זמרות בולטות השנה - ביניהן לנה דל ריי, קלי קלרקסון, אמלי סנדה,מדונה ועוד - בחירה הזו הייתה כל כך ברורה מההתחלה ולא היה שום ספק.

מתוך 7 הזמרות שקיבלו קולות - רק שתיים קיבלו יותר מקול אחד. המקום השני הכניסה 3 שירים לעשיריה התחתונה, אבל המקום הראשון היא כמובן מי ששלטה בתחילת העשור והוציאה בו להיט אחר להיט, ואחרי שבשנה שעברה היא הכניסה 6 שירים וזה לא הספיק לה נגד אדל - השנה היא ניצחה את כולם בפער ענק, וזכתה בתואר בפעם השניה בעשור:

1. Rihanna

2. Marina and the Diamonds

מצורף כאן הדואט המדהים והאנדרייטד שלה עם דרייק, "Take Care", שלצערי חסרו לו כמה נקודות מלהיכנס למצעד.

OneMoreTry

New member
לא אוהב אותה

חוץ מכמה שירים בודדים, אבל מקצוענית וסוס עבודה

PardoFM

New member
גם אני לא אוהב אותה ולא מתחבר לשירים שלה

לדעתי זאת הייתה שנה מצויינת לסיה והיא הייתה הבחירה שלי

אביחי3001

New member
בחירה מצוינת!

אני אמנם העדפתי קצת יותר את קרי אנדרווד וקלי קלרקסון אבל ריהאנה היתה כמו אש באותה תקופה ודי בצדק

kobyz21

New member
Christina Perri הכי ראויה עם שני שירים בטופ 10 אצלי

יש לה יכולת יצירתית וקלינית להביא בלדות מרשימות כל כך...

אורישקי

New member
מקום 5

Somebody That I Used to Know - Gotye featuring Kimbra

101 נק'

לדעתי זה ללא ספק הלהיט הכי גדול שהיה ב2012, ואחד המפתיעים שביניהם. הזמר האוסטרלי-בלגי גוטייה, אירח את הזמרת הניו זילנדית קימברה בשיר שביחד עם קליפ מעולה וסגנון שלא ראינו הרבה בעשור האחרון (והזכיר להרבה אנשים את סטינג) הושמע בכל מקום!. השיר יצא בכלל ביולי 2011 באוסטרליה, אבל צבר תאוצה ב2012 - והגיע בין היתר למקום הראשון בשנתי של ארה"ב, בריטניה, בלגיה וקנדה. בישראל הוא היה גם השיר המושמע ביותר בשנה - אבל הפסיד במצעד השנתי של גלגלצ באופן די מפתיע, והגיע רק למקום השני. בגראמי השיר הזה זכה בשני פרסי גראמי - אחד מהם עבור הקלטת השנה.

באופן מאד מעניין השיר הזה דורג רק על ידי 6 מדרגים - אבל כמעט במקרה של כולם הוא דורג במקום מאד גבוה במצעד, כולל במקום הראשון של 2!

Fall To Grace

New member
אז הוא היה בלתי נסבל מרוב חרישות

אבל כיום אני יכול לשמוע אותו ולהגיד שזה שיר טוב.
&nbsp
קימברה מדהימה והאלבום האחרון שלה מעולה!

אורישקי

New member
מקום 4

Princess Of China - Coldplay & Rihanna

103 נק'

קולדפליי, עם הסינגל הרביעי מהאלבום Mylo Xyloto, שבו הם מארחים את ריהאנה. שיר מדהים, שבעיני די מפתיע שזכה להצלחה יחסית בינונית בעולם ביחס לשילוב הענקים שבו - מקום 4 בבריטניה ו20 בארצות הברית. בישראל השיר זכה להצלחה גדולה יותר - הגיע למקום הראעשון בשבועיי ול12 בשנתי.
השיר דורג על ידי 9 מדרגים! מתוכם שניים במקום הראשון.

למעלה