מצעד 2012 של הפורום

kobyz21

New member
ענק, עוצר נשימה, קטע טהור ביופיו, דירגתי טופ 10

אולי הייתי צריך לשקול אותו למקום ראשון....

inbal321

New member
אני כבר מזמן שמתי לב שהיא בין הזמרות הבודדות

שמשחררות להיט אחרי להיט כבר שני עשורים. שזה מפתיע ממש, כי רוב השירים שלה בינוניים.

אורישקי

New member
מקום 8

Never Let Me Go - Florence + The Machine

90 נק'

הרכב השנה של הפורום, שהכניסה 3 שירים למצעד - מסתפקת השנה "רק" במקום ה-8 (אחרי שנתיים במקומות 3 ו-4). שיר מכשף של פלורנס שיצא כסינגל הרביעי מתוך אותו אלבום מדהים. מקום השיא של השיר במצעדים היה מקום 3 באוסטרליה. בשנתי בישראל הגיע למקום ה-26.

דירגתי אותו שני, מבחינתי גם יכול היה להיות ראשון

למעשה השיר היחיד של פלורנס שאני אוהב. בלדה משובחת מאוד.

אורישקי

New member
מקום 7

Titanium - David Guetta featuring Sia

90 נק'

אישית ציפיתי שהשיר הזה יתמודד חזק על הפסגה, אבל בסופו של דבר הוא הסתפק במקום השביעי. שיתוף הפעולה של גואטה וסיה הפך להצלחה ענקית, השיר היה למעשה השיר החמישי של גואטה שמגיע למקום הראשון במצעדים (והוא הגיע למוקם הראשון במצעדים רבים...), ולשיר הראשון של סיה שעושה כן. מילות השיר עוסקות בהעצמה אישית, והוא זכה לקליפ מפורסם גם כן שבו ילד מתחמק משוטרים והוא "חסין מכדורים". השיר נחשב בעיני רבים לטוב ביותר של גואטה, ובאיזשהו מקום מדובר גם בשיר שהחדיר למיינסטרים את סיה - אחת הזמרות הכי בולטות שיש בעשור האחרון. בשנתי של גלגלצ הוא הגיע למקום ה-3.
פרט טריויה מעניין - השיר היה אמרו לצאת במקור עם מרי ג'יי בליג', אבל גואטה בחר בסוף להוציא את הגרסא עם סיה, בצדק.

OneMoreTry

New member
פרט הטריוויה היה חדש ומעניין עבורי

ובתור אוהד של מרי ג'יי בלייג', דווקא יש סיכוי שהייתי מתחבר יותר לגרסא שלה

PardoFM

New member
שיר מצויין

אין לי דרך להגיד משהו אחר על השיר הזה חוץ מזה שזה השיר שאני דירגתי אותו ברשימה שלי, במקום הראשון. שיר מצויין

אביחי3001

New member
אני פחות משתגע עליו, נחמד

דיוויד גואטה מוכשר אך מעטים השירים שלו שמדברים אליי

אריה31

Member
מנהל
אופס, שכחתי לדרג

בדיעבד הייתי מדרג אותו במקום הרביעי כך שהוא היה קופץ למקום הרביעי גם בפורום חח
מקווה שיהיה מצעד עשור בפורום חח

kobyz21

New member
מצויין, להיט שהוא מאוד מהונדס אבל עדיין מצליח להיות אטרקטיבי

הרבה בזכות הביצוע של סיה, סה"כ שיר ילדים חמוד מאוד...

אורישקי

New member
מקום 6

Skyfall - Adele

96 נק'

שנה אחרי שאדל השתלטה על כל העולם (כולל גם על המצעד שלנו...) עם האלבום "21", היא נבחרה לשיר את שיר הנושא של הסרט ה-23 של ג'יימס בונד - סקייפול. הבחירה התאימה כמו כפפה ליד, והשיר זכה כמובן להצלחה ענקית (כמו בערך כל מה שאדל נוגעת בו בעשור הזה...) הוא כבש 17 מצעדים, וזכה בפרס גראמי וכמו כן בפרס האוסקר בקטגוריית השיר הכי טוב מסרט. במצעד השנתי של גלגלצ הוא הגיע גם כן למקום השישי.

OneMoreTry

New member
תודה לאל שזה רק במקום ה-6

למרות שממש מחבב אותו, יצרה שיר בונד לא רע בכלל

PardoFM

New member
ומהשיר שדירגתי במקום הראשון, זה השיר שדירגתי 2

האמת התלבטתי מאוד מי מהם ראשון אבל לקח לי כמה דקות להחליט, השיר של אדל מצויין לא פחות משל סיה וגואטה, אני אישית הייתי יותר מהופנט מהשיר של סיה

למעלה