מצעד 2012 של הפורום

OneMoreTry

New member
לא עפתי על זה כשיצא, אבל בסך הכל אחלה להיט

בוסקילה די נפלה איתו ב-כוכב הבא, פחות התאים לה

PardoFM

New member
להיט ושיר ענק, מקום 8 אצלי

מנצח מוצדק באירווזיון של אותה שנה

אורישקי

New member
Best Group

כעיקרון הרכב השנה הוביל לאורך כל ההצבעה - כשדווקא בהצבעות האחרונות אחד ההרכבים החל לקבל קולות שלא הרחיקו אותו מהתואר.
לבסוף המקום הראשון נשאר זהה - הם המשיכו בהצלחה המסחררת מהשנה הקודמת, הוציאו כמה סינגלים מעולים, יש להם סולנית שמובילה את כל ההרכב הזה והוא כל כך מזוהה איתה, וזו השנה השניה ברצף שאתם בוחרים בהם:

1. Florence + The Machine

2. Fun
3. Coldplay

מצרף כאן את השיר שבעיני הוא כנראה השיר הכי יפה של ההרכב הזה - שלצערי לא יצא כסינגל.

אורישקי

New member
מקום 10

Next to Me - Emeli Sandé

78 נק'

עוד הפתעה שמשמח מאד לראות! הזמרת הבריטית המעולה אמילי סנדה, שתמיד מרגיש לי שלא מספיק מוערכת, עם הסינגל השלישי מתוך אלבום הבכורה שלה - "Our Version of Events" . השיר הוא אחד השירים הכי מצליחים שלה, וכנראה גם הכי מוכר שלה בארץ.. הוא הגיע למקום ה-1 במצעד הסקוטי, השני במצעד הבריטי וגם הפך לסינגל הראשון שלה שמגיע לטופ 40 בארצות הברית.

Fall To Grace

New member
זמרת נהדרת עם שיר מצוין

באלבום הזה יש שירים שיותר טובים מהסינגלים.
&nbsp
האלבום השני מ2016 הרבה יותר טוב (עם נפילות מעיקות פה ושם).

אורישקי

New member
מקום 9

Try - Pink

90 נק'

שיר שלגמרי הפך לסוג של קלאסיקה של פינק, זמרת שלא תמיד עולה בראש כשמדברים על הזמרות הכי מצליחות או אהובות בעולם, אבל בלי לשים לב היא מתחזקת קריירה מאד מוצלחת מזה שני עשורים. וגם אני למדתי לאהוב אותו ממש עם הזמן. השיר יצא כסינגל השני מאלבומה השישי - "The Truth About Love", הגיע לטופ 10 במדינות רבות - כולל ארה"ב (מקום 9), ובריטניה - והפך לאחד האהובים שלה.

OneMoreTry

New member
מסכים עם כל מה שכתבת עליה

היא עושה משהו נכון ובצליחה לבנות קטלוג מוזיקלי לא רע בכלל. וגם מוכשרת באמת ולא גימיק.

אביחי3001

New member
ענק! שיר מהפנט וחודר

פינק זמרת ששומרת על רף גבוה תמיד והיא קצת שרוטה אבל לטובה אני אומר את זה......אני חושב שהיא פשוט נהדרת

Fall To Grace

New member
מקום 20 שלי. זמרת אוברייטד שאין לי חיבור אליה

אבל השיר והקליפ הזה מהטובים שלה ושל השנה הזאת.
&nbsp
השנה היא לראשונה חוותה פלופ עם האלבום Hurts 2Be Human.

למעלה