מצעד 2012 של הפורום

אורישקי

New member
מקום 28

Blown Away - Carrie Underwood

35 נק'

קארי אנדרווד, מזמרות הקאנטרי-פופ המצליחות יותר, עם השיר הנ"ל - הסינגל השני מאלבומה הרביעי, שגם נושא אותו שם. השיר הגיע בשיא למקום ה-20 בשירי הבילבורד, והמקום ה-2 במצעד הקאנטרי של הבילבורד. בטקס הגראמי הוא זכה בשני פרסי גראמי עבור שיר וביצוע הסולו הטובים ביותר בשיר קאנטרי.

אוהב את שיתוף הפעולה שלה עם אירוסמית' שיצא באפריל 2013

היא די משעממת אותי באופן כללי

Fall To Grace

New member
אחד משירי הפופ הטובים של אותה שנה

ומהטובים שלה שאם לא היה מושר בידי זמרת קאנטרי היה זוכה להצלחה גדולה.
&nbsp

אורישקי

New member
מקום 27

Charlie Brown - Coldplay

37 נק'

למקום ה-27 מגיעים קולדפליי, עם הסינגל השלישי מאלבומם Mylo Xyloto. השיר נכתב בהשראת הקומיקס "פינאטס". בישראל כמובן השיר זכה להצלחה די מכובדת - והגיע למקום ה-20 בשנתי.

PardoFM

New member
לא מהשירים שלהם שאני אוהב

יש להם הרבה יותר טובים מזה לדעתי

אורישקי

New member
מקום 26

Spectrum (Say My Name) - Florence + The Machine

38 נק'

פלורנס האדירה והמכונה שלה - הוציאו ב2011 את האלבום המעולה Ceramonials, וזכו גם בתואר הרכב השנה שלנו דאז. ב2012 הם המשיכו בהוצאת סינגלים מאותו אלבום, והשיר הזה הוא הסינגל החמישי מתוכו. זהו גם השיר הראשון של ההרכב שמגיע למקום הראשון במצעד הסינגלים הבריטי. לסינגל יצאה בנוסף גם גרסאת רמיקס מוצלחת של קלווין האריס - שבארץ הפכה ללהיט גדול אפילו יותר.

OneMoreTry

New member
סוף סוף משהו שאני אוהב

אני כל הזמן שואל את עצמי אם התקופה המוזיקלית הזו מעפנה או שזה הגיל...

בכל מקרה את פלורנס אני ממש אוהב

Fall To Grace

New member
אחד המעיקים שלה

בכלל זו תקופה הכי טובה שלה ואלבום שמלא בשירים מצוינים.
אבל היא גם יכולה להיות מאוד מעיקה וחופרת וזה בא לידי ביטוי בשיר הזה. באופן כללי היא אוברייטד בארץ.

אורישקי

New member
מקום 25

The One That Got Away - Katy Perry

40 נק'

קייטי פרי, עם הסינגל השישי מאלבומה "Teenage Dream", שכידוע זכה להצלחה ענקית - וכל חמשת הקודמים לו כבר נכנסו למצעדים שלנו בשנים עברו. הסינגל יצא לקראת סוף 2011, ומדובר בבלדה יפה על אהבה לא ממומשת, שגם זכתה לקליפ מושקע בו קייטי מתחפשת לאישה זקנה שנזכרת באהבת נעוריה.... השיר הגיע למקום ה-3 במצעד הבילבורד, מה שגרם לאלבום לשבור עוד שיא - בעקבות 6 סינגלים שמגיעים לטופ 10 במצעד.

למעלה