מצעד 2011 של הפורום

אורישקי

New member
מקום 8

Firework - Katy Perry

82 נק'

וחוזרים לקייטי פרי, עם השיר שהפך במרוצת הזמן למזוהה איתה ביותר ככל הנראה... הסינגל יצא בסוף 2010 כסינגל השלישי מהאלבום Teenage Dream, והגיע בין היתר למקום הראשון במצעד הבילבורד ולטופ 5 בעוד 20 מצעדים שונים בעולם. השיר הוא אחד משירי ההעצמה הכי גדולים בעשור האחרון (למרות שבאותה שנה הוא החוויר בקטגוריה הזו ליד Born This Way שדווקא פחות עמד במבחן הזמן לדעתי) והוא מוכר כמובן בזכות הקליפ המפורסם שבו קייטי מסתבובת ברחבי העיר ומפיצה זיקוקים על אנשים בעלי פחד/דחייה חברתית....

אוברייטד

יותר מדי קייטי פרי לטעמי עבור מצעד רטרו-אקטיבי. לא מרגיש לי כמו זמרת עם להיטים שעומדים במבחן הזמן.

אורישקי

New member
דווקא לטעמי השיר הזה לגמרי עמד במבחן הזמן

חושב שבזמן אמת הוא הוערך הרבה פחות.

אביחי3001

New member
יחסית אליה זה שיר ממש יפה מאד

היא מכונת להיטים גדולה אבל באמת שאין לי כל סימפטיה אליה כאישיות וגם לא חיזרתי אחרי המוסיקה שלה ברוב הזמן

Fall To Grace

New member
להיט גדול וטוב. אני גם קצת חושב

שהמיקומים שלה מוגזמים במצעד. (אם כל זה שלמדתי להעריך ולאהוב אותה עם הזמן.)
&nbsp
&nbsp

אורישקי

New member
מקום 7

We Found Love - Rihanna featuring Calvin Harris

84 נק'

והנה הגענו לשיר המצליח ביותר במצעד של ריהאנה
, שהכניסה למצעד הזה לא פחות מ-6 שירים (!!). הסינגל הזה יצא ממש לקראת סוף השנה, כסינגל הראשון מהאלבום השישי של ריהאנה - Talk That Talk.
מדובר באחד הלהיטים הענקיים של ריהאנה, בו היא מארחת את קלווין האריס. השיר יועד במקור לליאונה לואיס אבל לבסוף הוחלט להביא אותו לריהאנה, שבעיני התאימה לשיר הזה כמו כפפה ליד. השיר שהה 10 שבועות בסה"כ בראש מצעד הבילבורד - ובכך הפך למעשה לסינגל המצליח ביותר של ריהאנה במצעדי הבילבורד. הוא הפך גם לסינגל ה-20 של ריהאנה שנכנס לטופ 10 במצעד הזה, אחרי 6 שנים ו-9 חודשים בלבד, מה שגרם לריהאנה לשבור עוד שיא. זה גם הסינגל הכי נמכר עד היום של ריהאנה.
השיר מוכר כמובן גם בזכות הקליפ המפורסם שלו, שבו ריהאנה מדמה אהבה לסם. הקליפ זכה בפרס גראמי עבור הקליפ שלו.

Fall To Grace

New member
המנון

גם אם מאוס לחלוטין.
&nbsp
שיר השנה היה מוצדק כאן יותר אבל יש את אדל

inbal321

New member
סחטיין על רירי

שהכניסה כל כך הרבה שירים למצעד שלנו. בניגוד לזמרות אחרות שאהובות בפורום, עם ההצלחה של ריהאנה אני ממש סבבה.
השיר הזה בעיקר מזכיר לי את סוף השירות. אני גם זוכרת שהבנות עשו לו תירגום שנקרא "איתרנו אהבה במקום נטול תקווה" שכולו כתוב בעברית גבוהה. היה מצחיק...

אורישקי

New member
מקום 6

Yoü and I - Lady Gaga

94 נק'

ושוב ליידי גאגא, והפעם עם הסינגל הרביעי שלה מהאלבום "Born This Way", שהוא גם השיר המצליח ביותר שלה במצעד הזה....
השיר הוא שיר איטי, בניגוד לרוב שיריה של הגאגא, ומכיל בו אלמנטים רוקיסטייים יותר - גיטרות חשמליות ופסנתר. הוא אפילו מארח בו את בריאן מיי- הגיטריסט האגדי של קווין.
הסינגל זכה כמובן להצלחה מכובדת בעולם - ובבילבורד הוא הגיע למקום ה-6. בישראל השיר הגיע למקום ה-18 בשנתי של גלגלצ. השיר גם הועמד לפרס גראמי אחד.

Lhuna1

New member
ראוי, אחד מהיותר טובים שלה בעיני.

שילוב של פופ, רוק ואפילו קצת קאנטרי - זה מנקודות החוזקה שלה לדעתי.

מסכים

היחיד שלה שדירגתי, ואם זה עזר לשיר לטפס מעל השירים שנמצאים מתחתיו בטופ 10 אז טוב שכך

אביחי3001

New member
באמת שיר יפהפה ומיוחד

הבעיה היא שהיא הפסיקה לרגש אותי אחרי האלבום הזה

למעלה