מצעד 2011 של הפורום

kobyz21

New member
אני בחרתי כהצבעת מחאה בברונו שאני מעריך אוהב ביותר כאומן

פשוט זה השיר הכי חלש שלו בקריירה, שיר מאוד ציזי ופופוליסטי, מעצבן אותי שהוא כזה אוברייטד...

השיר של LMFAO לטעמי מדליק

יצא לי לשמוע אותו בהרבה אירועים שנכחתי בהם במהלך העשור.
דווקא השיר השני שלהם Sexy and You Know It מעצבן ממש.
בכל אופן אני בחרתי ב-Loca People.

אורישקי

New member
מסכים לגבי Party Rock

וגם לגבי Sexy And I Know It שלטעמי הוא באמת מהגרועים ביותר בעשור

אורישקי

New member
מקום 30

On the Floor - Jennifer Lopez featuring Pitbull

35 נק'

בדיוק בשבוע שבו היא חוגגת 50 וגם מגיעה לישראל, זה הזמן לדבר על ג'יי לו - האישה שמעולם לא מזדקנת...
השיר הזה הוא כנראה אחד הקאמבקים היותר מפוארים שהיו בעשור הזה, אחרי כמה שנים טובות של שקט וכשהיא כבר עברה את גיל 41, ג'ניפר הוציאה את השיר הזה בשיתוף פיטבול - זה הסינגל הראשון מתוך האלבום "Love?" שכלל עוד כמה להיטים. השיר סימפל כמובן את "למבדה" האייקוני, נחרש בכל מקום והפך לאחד הלהיטים הבולטים של השנה (מקומות ראשונים בהרבה נקודות בעולם, וכנ"ל גם מקום 9 בשנתי של ישראל בזמנו).

PardoFM

New member
מקום 13 שלי

קשה להתעלם מהשיר הזה, אם רוצים או לא רוצים, אני חייב להגיד שאני לא אוהב מאוד את השיר הזה, אבל הקצב, אבל בעיקר הסימפול של הלמבאדה, השאיר לי טעם טוב בזיכרון

LeAnnDylan

Well-known member
להיט כיפי ומוצלח

עד היום בכל פעם שמתנגן ברדיו, עושה לי חשק לרקוד.

Fall To Grace

New member
פייר - מלכה אבל מוזיקלית נהייתה מזעזעת בעשור הזה

בעבר תיעבתי את השיר הזה, היום הוא חביב בעיניי. אבל בעיקרון מדובר בפופ ערסיאדה שפחות אני

&nbsp
והקטע שהיא הגיעה אח"כ לשיאי טראש הרבה יותר קשים אחר כך אז יחסית התקופה הזו היא רע במיעוטו.

kobyz21

New member
בינוני, טראש שצריך להיות במצב של תת הכרה כדי שהוא יבוא בטוב

אורישקי

New member
מקום 29

Radioactive - Marina and the Diamonds

35 נק'

מרינה, בתקופה שעוד הייתה מוגדרת כ"מרינה והיהלומים", עם שיר נהדר שלה שכמובן בפורום היה אהוב יותר ומוערך יותר בזמנו מבשאר העולם. השיר התווסף לגרסאת הדה-לוקס לאלבום "Electra Heart" שיצא בשנת 2012.

Fall To Grace

New member
אחחח נוסטלגיה

רק מרינה בביצוע ובטקסט הייחודים שלה יכולה להפוך הפקת דאנס גנרית כ"כ ליצירת מופת!

אורישקי

New member
מקום 28

Moves like Jagger - Maroon 5 featuring Christina Aguilera

37 נק'

אחד הלהיטים הכי גדולים של השנים הראשונות של העשור! השיר, שכמובן מצדיע בין היתר למיק ג'אגר, סולן הרולינג סטונז האגדי. בשיר אירחו מארון 5 את כריסטינה אגילרה, שגם שפטה באותו זמן בדה וויס האמריקאי לצד אדם לוין סולן הלהקה. השיר הגיע למקומות הראשונים במקומות רבים - ביניהם בבילבורד, מה שהפך אותו לשיר הראשון של הלהקה שמגיע למקום הראשון מאז 2007, גם בישראל השיר כמובן זכה להצלחה ענקית וגם הגיע למקום הרביעי בשנתי.

למעלה