מסכמים שבוע

אביחי3001

New member
מסכם שבוע:

שירי השבוע: יש לי אותך- נסרין קדרי
מי אני- קרן פלס
זוכרת את הים- מירי מסיקה
אף פעם לא תלכי לבד- כנסיית השכל
רוקדים צמודים- ג'יין בורדו

משהו טוב השבוע: סופסוף גמרתי את התואר ולימודים אקדמיים, הגשתי את העבודה האחרונה ביום רביעי וזהו- זה מאחוריי!! חוץ מזה אחותי והאחיינית שלי באו אלינו ביום ראשון ובילינו יפה בקניון עזריאלי בקרית אתא

משהו פחות טוב השבוע: ביום שני אמא שלי הרגישה לא טוב עם האף, היא כנראה בטעות פצעה את עצמה ובקע נים והאף לא הפסיק לדמם לה למשך כמעט שעה, הלכתי איתה לקופת חולים ולרופא אף אוזן גרון והכל בסדר אבל נלחצתי מזה וזה היה לא נעים.
מאכל השבוע: אורז, שניצל

תוכנית: מאסטר שף, סברי מרנן, ערב טוב עם גיא פינס

מה מחכה לו בשבוע הבא- ביום ראשון יוצאים שני שירים: שיר חדש למיקה קרני וגם לרווית בטאשווילי- חגיגה כפולה. מחכה גם להתנדבות!

ady18

Well-known member
החלמה מהירה לאמא ברכות לסיום התאור מה חדש עם העבודה?

אביחי3001

New member
תודה רבה יעל
אני ממש מרוצה מעצמי

לגבי עבודה, אני כרגע עדיין לא יכול להתחיל לעבוד כי אין רכזת בחונכות שתגיש בקשה עבורי בפני משרד הבריאות לעבודה במפעל מוגן. מה שכן, התומכת למידה שעזרה לי עם הלימודים ורכזת הנגישות במכללה רוצות לסייע לי למצוא תעסוקה ולכוון אותי

אביחי3001

New member
אני שאלתי את החונך שלי לגבי זה

הוא אמר שהרכזת שבאה במגע איתו עזבה את החברת כוח אדם(o.r.s) ובינתיים יש מישהו אחר זמנית שלא מטפל בזה. כי מה שקורה זה שאני צריך לקבל אישור ממשרד הבריאות וסל שיקום שאני יכול לעבוד. אני לא יכול ללכת כרגע אפילו לראות ולהתרשם ממפעל מוגן עד שאין אישור כזה. מה שאני יכול לעשות זה לפנות למרכזת סל שיקום שהפנתה אותי בזמנו לוועדה או לדבר עם הרכזת נגישות מטעם אורנים

מסכם

שירי השבוע
Warren G ft. Nate Dogg - Regulate
Kim English - Nite Life
Diana Ross - I'm Coming Out
(CJ Lewis - Everything Is Alright (Uptight
לונדון - חוה אלברשטיין
יש לי אותך- נסרין קדרי

משהו טוב השבוע
שבוע שלילי.. אנרגיות לא טובות... ויכוח עם חבר + לא היה לי מצב רוח

מאכל השבוע
גרנולה פנינה רוזנבלום

תוכנית\סרט
מאסטר שף + סדרה מצרית משנת 1978 בשם "הפרש האחרון"

מה מחכה לו בשבוע הבא
שום דבר מיוחד

אביחי3001

New member
נסרין, חוה ודיאנה רוס מעולים בשירי השבוע

מאחל לך שבוע חדש ומוצלח וחיובי
אל תתרגש מוויכוחים... זה טבעי

Lhuna1

New member
מסכמת

שירי השבוע - שיר הפתיחה של שיימלס
דברים טובים ולא טובים השבוע: בדיקה רפואית שנורא חששתי ממנה זמן רב עברה בקלות וגם הפיגה קצת חששות שהיו לי. מצד שני שלחה אותי לבדיקות אחרות שגם מפחידות אותי מאוד. בעבודה היה לחוץ מאוד. האינטרנט התקלקל לפני יומיים אבל כבר תוקן היום, וגם המחשב החדש שקניתי הגיע סופסוף

מאכל השבוע - אבטיח
תוכנית\סרט - שיימלס
מה מחכה לו בשבוע הבא- אין משהו

למעלה