מסכמים שבוע

ady18

Well-known member
מסכמים שבוע

שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית השבוע

מה מחכה לו שבוע הבא-

ady18

Well-known member
מסכמת

בלי שיר שבוע
טוב ורע:הצלחתי לעמוד במשרמת ערב מפוצל לא מרוצה ב100 אחוז יש עוד הרבה שיפורים שהייתי מבצעת. הרגשתי שהייתי צריכה יותר לחפש ולהשקיע וזה מעצבן שלא תמיד מוצאים . וגם לא אהבתי שיצאתי שהספריה נראית כמו סדום ועמורה .
קשה מאוד לסדר ... שיש כזה לחץ. והדבר הרע ביותר אתמול אמרו לי הערות קשות בהפנינג לקחתי אותם מאוד קשה .ועשיתי טעות קשה בעבודה ... גם שכמעט הכשילה אותי .
מאכל:לביבות
שבוע הבא: לפגישה שבה כנראה עוזבת את העבודה יהיה טוב לכולם .
אחרי שחשבתי בפגישה הזאת משהו אחר עכשיו זה השתנה .

אביחי3001

New member
יעל, אני חושב שאת מחמירה עם עצמך מדי

בתור אחד שמתנדב בספרייה כבר חודשים ארוכים, העבודה שם לא נגמרת ואנחנו לעולם לא מצליחים להיות מרוצים אף פעם. תסתכלי רק על דברים חיוביים שעשית וביצעת בזמן העבודה עצמה. בטוח שהיו הרבה דברים טובים שעשית במשמרת

אל תתרגשי מההערות הקשות שקיבלת. אני יכול לספר שגם אותי עיצבן משהו שאמרה אחת הספרניות השבוע והשתמע מההערה שלה שהיא לא חושבת שאני מסדר מספיק את הספרים וצריך לעשות את זה כל הזמן וזה לא נכון כי אני מסדר כל הזמן ולא לוקח כמעט הפסקות למרות ששאר הספרנים העירו לי לקחת הפסקות מדי פעם. כמעט נעלבתי מההערה שלהנ\ אבל הצלחתי לנטרל את ההערה שזרקה אותה ספרנית כי אני יודע מה וכמה אני מקדיש זמן לזה. בקיצור אל תתרגשי משטויות שאומרים לך. תקחי דברים יותר בקלות ותסמכי על עצמך

ady18

Well-known member
לא ממש הערות נכונות , שדואגות לי ודבר שני שאני מאבדת שליטה

בהפנינג ושותה יותר מדי מתוק.
וגם עוד הערה אישית .
לא תמיד בגלל דברים רצינים עוזבים שפוגעים בך על רקע אישי זה לא אותו דבר בכלל.
וכן יכולתי יותר !!
ואני רוצה שמשמרת בלי טעויות עם כמה שיותר לעזור אחרכך הם למנהלת ואני חוטפת זה לא נעים.אני נותנת את כולי.

אביחי3001

New member
אני מבין אבל בחיים תמיד עדיף לא לשים לב לכל הערה

המלווה שליוותה אותי בהוראה בשנה ג' בלימודים ובהתנסות כל הזמן העירה לי ויכולתי להשתפר אבל היו גם דברים שלדעתי היא לא צדקה בהם. כמו זה שהוראה פרונטאלית זה לא דבר שלילי כזה(אין זמן רב במיוחד להתחיל להשקיע כל שיעור בהוראה מסוג אחר ולעשות הכנות לכל שיעור כי זה דורש הרבה השקעה מקדימה) אני חושב שיכולתי למנוע את זה שהיא תעיר לי על כך אבל אני ואמא שלי יודעים שלא ממש אפשרי ומשתלם היום בעידן שלנו למורים בכללי ללמד רוב הפעמים ולצאת עם חשבון נפש עצמי איפה הם טעו בשיעור מסוים.

אריה31

Member
מנהל
יעל היקרה

קראתי בפייסבוק את התגובות הרבות והנפלאות שקיבלת על ההשקעה והנתינה שלך במתנ"ס

כמו שכתבת כאן בפורום את נותנת את כל כולך ורוב האנשים מעריכים אותך ואוהבים אותך
בכל מקום יש אנשים ביקורתיים וקנאים שזורקים דברים לא במקום. לא כיף לשמוע את זה, אבל כל עוד את תורמת לכל כך הרבה אנשים, חשוב שתישארי שם
כנ"ל לגבי הספרייה. המשמרות המפוצלות והמשמרות בהן את לבד זה אתגר גדול וחשוב עבורך. נכון, זה לא קל ולפעמים יש תקלות, אבל ככה זה בכל דבר חדש
כמי שנמצא איתך בקשר כל הזמן אני רואה שאת עושה התקדמות אדירה ממש מיום ליום ומתקופה לתקופה. אין שום סיבה להישבר כעת

Lhuna1

New member

מבינה אותך לגמרי, לקבל הערות שליליות זה קשה וגם כשעושים טעויות לפעמים מרגישים עם זה נורא...

אבל כמו אביחי ואריה אני חושבת שאת מאוד מחמירה עם עצמך, כי במשך כל כך הרבה זמן ובעקביות את מקבלת המון מחמאות והמון פידבקים חיוביים, ועובדה שקידמו אותך ונתנו לך עוד ועוד אחריות כי כן סומכים עליך ומעריכים את ההשקעה והיכולות שלך.
אז לא כל כך מהר לבטל הכל בגלל שלפעמים יש גם בעיות וטעויות... קורה לכולנו.
(גם לי יש תקופה ממש לא משהו בעבודה).
&nbsp
לדעתי כדאי לך לקחת את זה לאט יותר, אני מתכוונת לא לקבל החלטות בפזיזות על עזיבה.
אני חושבת שכשאנחנו נסערים ממשהו שקרה ומוצפים ברגשות, אז זה לא זמן הכי טוב לקבל החלטות.
ממליצה לך לחכות, לתת לזה להרגע קצת, לראות שהדברים חוזרים למסלולם ואולי בעוד שבועיים-שלושה (או קצת יותר) הדברים ישכחו או לא יראו כל כך נוראיים כמו עכשיו, ושוב תרגישי טוב ותזכרי בכמה שמעריכים אותך...
ואם עדיין תרגישי שלא טוב לך - לעזוב תמיד אפשר.
בכל מקרה החלטה שלך כמובן :)
&nbsp

ady18

Well-known member
אבל שמפשלים זה הזמן ללכת.... זה הזמן שבו אתה רק לא תורם לא?

לדעתך.....תודה לא מובן מאליו.

Lhuna1

New member
אני לא חושבת ככה באופן כללי. כולם עושים טעויות.

אם אצלנו כל אחד שפישל פעם היה הולך הביתה אז לא היו נשארים עובדים, כולל אני...
כולנו בני אדם בסה״כ ולא מושלמים.
אני לא יודעת בדיוק מה היתה הטעות שעשית, שאת מרגישה שהיא כל כך נוראית, אבל האם זה אומר שאי אפשר לסמוך עליך יותר? האם את לא יכולה יותר לעשות עבודה טובה כמו שעשית עד עכשיו? שאין לך יותר מה לתרום? קשה לי להאמין. אולי את דווקא יכולה ללמוד ממנה משהו ולהשתפר לפעם הבאה.
&nbsp

ady18

Well-known member
זה הערות קשות נגדי.מאוד אישות.שחושבים שפחות רוצים

אותי בעבודה.
כי פחות הצלחתי בהפנינג אז אמרו משהו מאוד אישי וקשה.
ורק שהבינו שפגעו בי
התנצלו השאלה אם זה רק לצאת בקטנה.
היה לי יומים שדברתי עם רכזת התרבות על הבלאגן ומאוד עודדה אותי.
השאלה אם שהם יכלו יותר לחשוב בזמן אמת, שאני באה ממקום רגיש ולא כמוהם.
וזה לא היו ממש הערות מקצועיות. והערתי על זה הרבה .....אפילו בשעות שאסור.
כי לי יש המון הגבלות טלפון שמסובך להסביר בכלל רק שזה חד פעמי בלבד.הרגשתי כל כך צורך....
אז אני לא הכי יודעת. אם כדאי ככה להשאר.
וכרגע אני לקראת השיחה אחראית עבודה שאין לי מושג מה הולכת להגיד וכמה לכעוס עלי.... ולהגיד מספיק עם הרגישות. ואת לא מבינה טוב זה לא יהיה קל לשמוע. אני בטוחה .

Lhuna1

New member
זה נשמע לי שגם היו מאוד לא בסדר כלפייך

עם ההערות האישיות הפוגעות! אבל את לא צריכה לעזוב בגלל שאחרים לא בסדר.
&nbsp
זה שעשית טעות זה דבר אחד, כאמור זה קורה, ואם זה באמת היה אשמתך אז את יכולה לקחת אחריות ולהגיד ״טעיתי והבנתי איפה הייתי לא בסדר, ואני אשתפר להבא״.
&nbsp
זה שאומרים לך דברים לא מקצועיים ופוגעים זה לא לעניין כמובן וטוב שהתנצלו.
אם ממשיכים עם זה וגורמים לך להרגיש רע אז זה מצב שאסור שיהיה, אבל מי שצריך לתקן את דרכיו זה האנשים שמתנהגים כלפייך ככה. לא את. אני לא יודעת אם באמת יש בעיה של רגישות יתר, אבל כל אחד נפגע כשאומרים לו דברים מסויימים ובטח מהערות אישיות.
את לא צריכה להתנצל על זה. בכלל, רגישות זה לא פשע.
כאשר ההערות הן מקצועיות וענייניות - אז כן צריך לדעת לקבל אותן גם כשהן לא הכי נעימות (אבל גם מי שנותן אותן צריך לדעת איך לתת בלי לפגוע).
&nbsp
אני שמחה שרכזת התרבות כן עודדה אותך, ולקראת השיחה עם האחראית גם אם יהיה קצת קשה את תעברי את זה
ושוב אני רק ממליצה לך לא לקבל החלטות בפזיזות, ולזכור שלעזוב תמיד אפשר בהמשך אם המצב לא משתפר. ואחרי שעוזבים לחזור לא תמיד אפשר כי אולי יקחו מישהו אחר.
במילים אחרות: ההחלטה להשאר היא תמיד הפיכה. ההחלטה לעזוב לא בהכרח. לכן עדיף לדחות אותה ולעשות את זה רק אם וכאשר ממש ממש בטוחים.
&nbsp

אביחי3001

New member
מסכם:

שירי השבוע: אחת כמוני- לירן דנינו
כמו נצח- אריק סיני
אנשים בעולם- שלווה ברטי
תמיד אותה ילדה- מרינה פיינגולד ושחר סוויסה
עליך ועלי- יהודה פוליקר

משהו טוב השבוע: הרבה מוסיקה טובה בעברית, אזרתי אומץ ודיברתי קצת עם הידידה הטובה שלי אבל טרם נפגשתי איתה. אחותי היתה בשבת אצלנו עם שקדי האחיינית והיה כיף

משהו פחות טוב השבוע: עדיין לא יכולתי להגיש את העבודה בגלל שתומכת הלמידה צריכה לעזור לי לחבר בין כמה מסקנות בפרק האחרון אבל היא לא יכלה להיפגש איתי ולכן רק שבוע הבא אוכל להגיש את העבודה סופסוף

מאכל השבוע: מרק אפונה ואטריות

תוכנית השבוע: מאסטר שף, דה וויס

מה מחכה לו שבוע הבא- גמר סיום העבודה והגשתה בעזרת השם, התנדבות, אולי להיפגש עם הידידה, שירים עבריים חדשים

ady18

Well-known member
כל הכבוד על האומץ נשמע שקורים אצלך דברים טובים יותר מאשר

אצלי...
ושמחה בשבילך כמובן.

והשרדות לא רואה....

אביחי3001

New member
כן, אני מעז יותר בחיים. תודה יעל

אני בעיקר שמח שסיימתי את התואר שהיה לי קשה לסיים אותו בגלל הקשיים והבעיות שהיו בדרך. אני גאה על כך
הישרדות אני התחלתי לראות באופן שוטף מאז הפרק של ההדחה של ליהיא לפני 3 שבועות

ady18

Well-known member
החיים מלאים בתקופות פעם ככה ופעם ככה , ואני לא יודעת למה אני

פחות מצליחה ....
וזה חשוב לתמיד אל תשכח.....

ady18

Well-known member
ואולי הערה ששברה אותי ....לפני הפיצוץ....

ביום שלישי קבלנו הרבה אירועים לחודשים הקרובים
די קשה לי והרבה שינוים, במיוחד בשבילי ולאחרונה זה קשה לעשות חודשי עם שינוי החודש דף כי תמיד אצלנו כל הזמן ,למרות שניסנו עדין יותר טוב מלא לדעת מה קורה.והרגיע אותי.
ואמרתי לה תרשמי לי מה מה ילך למנהלת הספריה אמרה לי הערה אם בצחוק הבנתי שזה כבר מציק לה מעכשיו אסתדר לא צריך טובות"תביאי לי 5 דפים חודשים" לא אוהבת את ההערות הצינות האלו תאמת. לא מתאים תגידי. אבל למה בעקיצות וברמזים כאלה לא יפים.אני לא אבקש אני אסתדר .. השבוע כולם יותר מדי הרשו לצחוק עלי. ומול מנהלת ספריה אין מילה . אם היא תיזום ואם לא אני אמצא דרכים כמו שלפני כחודשים הסתדרתי נטו.
מנהלת ספריה מי עומד מולה . ויודעת שאני רגישה למה סתם בדברים שאתה עלול לצאת מולך.....זהו שזה לא הכול בעבודה בשליטה שלך. וזה הבעיה. כי שבצוות זה לא רק אתה . תלוים בעוד הרבה גורמים שלא מתחשבים מזלזלים. כמו הלקוחות כאילו מצפים שאני מנהלת הספריה מהירות וכל זה .... לא תמיד קל...

ady18

Well-known member
הבעיה שמגיעים לתקופה שבה אין כלום טוב .לפחות מבחינתי.

מה אז עושים.

למעלה