לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1517515,175 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
<< ההודעה הנוכחית
11/07/2019 | 20:01
42
33
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית השבוע

מה מחכה לו שבוע הבא-
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
11/07/2019 | 20:15
9
19
בלי שיר שבוע
 טוב ורע:הצלחתי לעמוד במשרמת ערב מפוצל לא מרוצה ב100 אחוז יש עוד הרבה שיפורים שהייתי מבצעת. הרגשתי שהייתי צריכה יותר לחפש ולהשקיע וזה מעצבן שלא תמיד מוצאים . וגם לא אהבתי שיצאתי שהספריה נראית כמו סדום ועמורה .
קשה מאוד לסדר ... שיש כזה לחץ. והדבר הרע ביותר אתמול אמרו לי הערות קשות בהפנינג לקחתי אותם מאוד קשה .ועשיתי טעות קשה בעבודה  ... גם שכמעט הכשילה אותי .
מאכל:לביבות
שבוע הבא: לפגישה שבה כנראה עוזבת את העבודה יהיה טוב לכולם .
אחרי שחשבתי בפגישה הזאת משהו אחר עכשיו זה השתנה .

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יעל, אני חושב שאת מחמירה עם עצמך מדי'
יעל, אני חושב שאת מחמירה עם עצמך מדי
11/07/2019 | 21:14
2
15
בתור אחד שמתנדב בספרייה כבר חודשים ארוכים, העבודה שם לא נגמרת ואנחנו לעולם לא מצליחים להיות מרוצים אף פעם. תסתכלי רק על דברים חיוביים שעשית וביצעת בזמן העבודה עצמה. בטוח שהיו הרבה דברים טובים שעשית במשמרת
אל תתרגשי מההערות הקשות שקיבלת. אני יכול לספר שגם אותי עיצבן משהו שאמרה אחת הספרניות השבוע והשתמע מההערה שלה שהיא לא חושבת שאני מסדר מספיק את הספרים וצריך לעשות את זה כל הזמן וזה לא נכון כי אני מסדר כל הזמן ולא לוקח כמעט הפסקות למרות ששאר הספרנים העירו לי לקחת הפסקות מדי פעם. כמעט נעלבתי מההערה שלהנ\ אבל הצלחתי לנטרל את ההערה שזרקה אותה ספרנית כי אני יודע מה וכמה אני מקדיש זמן לזה. בקיצור אל תתרגשי משטויות שאומרים לך. תקחי דברים יותר בקלות ותסמכי על עצמך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא ממש הערות נכונות , שדואגות לי ודבר שני שאני מאבדת שליטה'
לא ממש הערות נכונות , שדואגות לי ודבר שני שאני מאבדת שליטה
11/07/2019 | 22:06
1
14
בהפנינג ושותה יותר מדי מתוק.
וגם עוד הערה אישית .
לא תמיד בגלל דברים רצינים עוזבים שפוגעים בך על רקע אישי זה לא אותו דבר בכלל.
וכן יכולתי יותר !!
ואני רוצה שמשמרת בלי טעויות עם כמה שיותר לעזור אחרכך הם למנהלת ואני  חוטפת זה לא נעים.אני נותנת את כולי.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני מבין אבל בחיים תמיד עדיף לא לשים לב לכל הערה'
אני מבין אבל בחיים תמיד עדיף לא לשים לב לכל הערה
11/07/2019 | 22:15
18
המלווה שליוותה אותי בהוראה בשנה ג' בלימודים ובהתנסות כל הזמן העירה לי ויכולתי להשתפר אבל היו גם דברים שלדעתי היא לא צדקה בהם. כמו זה שהוראה פרונטאלית זה לא דבר שלילי כזה(אין זמן רב במיוחד להתחיל להשקיע כל שיעור בהוראה מסוג אחר ולעשות הכנות לכל שיעור כי זה דורש הרבה השקעה מקדימה) אני חושב שיכולתי למנוע את זה שהיא תעיר לי על כך אבל אני ואמא שלי יודעים שלא ממש אפשרי ומשתלם היום בעידן שלנו למורים בכללי ללמד רוב הפעמים ולצאת עם חשבון נפש עצמי איפה הם טעו בשיעור מסוים. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יעל היקרה'
יעל היקרה
12/07/2019 | 00:40
25
קראתי בפייסבוק את התגובות הרבות והנפלאות שקיבלת על ההשקעה והנתינה שלך במתנ"ס
כמו שכתבת כאן בפורום את נותנת את כל כולך ורוב האנשים מעריכים אותך ואוהבים אותך בכל מקום יש אנשים ביקורתיים וקנאים שזורקים דברים לא במקום. לא כיף לשמוע את זה, אבל כל עוד את תורמת לכל כך הרבה אנשים, חשוב שתישארי שם
כנ"ל לגבי הספרייה. המשמרות המפוצלות והמשמרות בהן את לבד זה אתגר גדול וחשוב עבורך. נכון, זה לא קל ולפעמים יש תקלות, אבל ככה זה בכל דבר חדש
כמי שנמצא איתך בקשר כל הזמן אני רואה שאת עושה התקדמות אדירה ממש מיום ליום ומתקופה לתקופה. אין שום סיבה להישבר כעת

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
12/07/2019 | 15:03
4
13
מבינה אותך לגמרי, לקבל הערות שליליות זה קשה וגם כשעושים טעויות לפעמים מרגישים עם זה נורא...
אבל כמו אביחי ואריה אני חושבת שאת מאוד מחמירה עם עצמך, כי במשך כל כך הרבה זמן ובעקביות את מקבלת המון מחמאות והמון פידבקים חיוביים, ועובדה שקידמו אותך ונתנו לך עוד ועוד אחריות כי כן סומכים עליך ומעריכים את ההשקעה והיכולות שלך.
אז לא כל כך מהר לבטל הכל בגלל שלפעמים יש גם בעיות וטעויות... קורה לכולנו.
(גם לי יש תקופה ממש לא משהו בעבודה).

לדעתי כדאי לך לקחת את זה לאט יותר, אני מתכוונת לא לקבל החלטות בפזיזות על עזיבה.
אני חושבת שכשאנחנו נסערים ממשהו שקרה ומוצפים ברגשות, אז זה לא זמן הכי טוב לקבל החלטות.
ממליצה לך לחכות, לתת לזה להרגע קצת, לראות שהדברים חוזרים למסלולם ואולי בעוד שבועיים-שלושה (או קצת יותר) הדברים ישכחו או לא יראו כל כך נוראיים כמו עכשיו, ושוב תרגישי טוב ותזכרי בכמה שמעריכים אותך...
ואם עדיין תרגישי שלא טוב לך - לעזוב תמיד אפשר.
בכל מקרה החלטה שלך כמובן :)

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אבל שמפשלים זה הזמן ללכת.... זה הזמן שבו אתה רק לא תורם לא?'
אבל שמפשלים זה הזמן ללכת.... זה הזמן שבו אתה רק לא תורם לא?
12/07/2019 | 15:23
3
11
לדעתך.....תודה לא מובן מאליו.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני לא חושבת ככה באופן כללי. כולם עושים טעויות.'
אני לא חושבת ככה באופן כללי. כולם עושים טעויות.
12/07/2019 | 15:45
2
14
אם אצלנו כל אחד שפישל פעם היה הולך הביתה אז לא היו נשארים עובדים, כולל אני...
כולנו בני אדם בסה״כ ולא מושלמים.
אני לא יודעת בדיוק מה היתה הטעות שעשית, שאת מרגישה שהיא כל כך נוראית, אבל האם זה אומר שאי אפשר לסמוך עליך יותר? האם את לא יכולה יותר לעשות עבודה טובה כמו שעשית עד עכשיו? שאין לך יותר מה לתרום? קשה לי להאמין. אולי את דווקא יכולה ללמוד ממנה משהו ולהשתפר לפעם הבאה.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה הערות קשות נגדי.מאוד אישות.שחושבים שפחות רוצים'
זה הערות קשות נגדי.מאוד אישות.שחושבים שפחות רוצים
12/07/2019 | 16:05
1
14
אותי בעבודה.
כי פחות הצלחתי בהפנינג אז אמרו משהו מאוד אישי וקשה.
ורק שהבינו שפגעו בי
התנצלו השאלה אם זה רק לצאת בקטנה.
היה לי יומים שדברתי עם רכזת התרבות על הבלאגן ומאוד עודדה אותי.
השאלה אם שהם יכלו יותר לחשוב בזמן אמת, שאני באה ממקום רגיש ולא כמוהם.
וזה לא היו ממש הערות מקצועיות. והערתי על זה הרבה .....אפילו בשעות שאסור.
כי לי יש המון הגבלות טלפון שמסובך להסביר בכלל רק שזה חד פעמי בלבד.הרגשתי כל כך צורך....
אז אני לא הכי יודעת. אם כדאי ככה להשאר.
וכרגע אני לקראת השיחה אחראית עבודה שאין לי מושג מה הולכת להגיד וכמה לכעוס עלי.... ולהגיד מספיק עם הרגישות. ואת לא מבינה טוב זה לא יהיה קל לשמוע. אני בטוחה .
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זה נשמע לי שגם היו מאוד לא בסדר כלפייך'
זה נשמע לי שגם היו מאוד לא בסדר כלפייך
12/07/2019 | 16:55
13
עם ההערות האישיות הפוגעות! אבל את לא צריכה לעזוב בגלל שאחרים לא בסדר.

זה שעשית טעות זה דבר אחד, כאמור זה קורה, ואם זה באמת היה אשמתך אז את יכולה לקחת אחריות ולהגיד ״טעיתי והבנתי איפה הייתי לא בסדר, ואני אשתפר להבא״.

זה שאומרים לך דברים לא מקצועיים ופוגעים זה לא לעניין כמובן וטוב שהתנצלו.
אם ממשיכים עם זה וגורמים לך להרגיש רע אז זה מצב שאסור שיהיה, אבל מי שצריך לתקן את דרכיו זה האנשים שמתנהגים כלפייך ככה. לא את. אני לא יודעת אם באמת יש בעיה של רגישות יתר, אבל כל אחד נפגע כשאומרים לו דברים מסויימים ובטח מהערות אישיות.
את לא צריכה להתנצל על זה. בכלל, רגישות זה לא פשע.
כאשר ההערות הן מקצועיות וענייניות - אז כן צריך לדעת לקבל אותן גם כשהן לא הכי נעימות (אבל גם מי שנותן אותן צריך לדעת איך לתת בלי לפגוע).

אני שמחה שרכזת התרבות כן עודדה אותך, ולקראת השיחה עם האחראית גם אם יהיה קצת קשה את תעברי את זה ושוב אני רק ממליצה לך לא לקבל החלטות בפזיזות, ולזכור שלעזוב תמיד אפשר בהמשך אם המצב לא משתפר. ואחרי שעוזבים לחזור לא תמיד אפשר כי אולי יקחו מישהו אחר.
במילים אחרות: ההחלטה להשאר היא תמיד הפיכה. ההחלטה לעזוב לא בהכרח. לכן עדיף לדחות אותה ולעשות את זה רק אם וכאשר ממש ממש בטוחים.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכם:'
מסכם:
12/07/2019 | 11:03
15
26
שירי השבוע: אחת כמוני- לירן דנינו
כמו נצח- אריק סיני
אנשים בעולם- שלווה ברטי
תמיד אותה ילדה- מרינה פיינגולד ושחר סוויסה
עליך ועלי- יהודה פוליקר

משהו טוב השבוע: הרבה מוסיקה טובה בעברית, אזרתי אומץ ודיברתי קצת עם הידידה הטובה שלי אבל טרם נפגשתי איתה. אחותי היתה בשבת אצלנו עם שקדי האחיינית והיה כיף

משהו פחות טוב השבוע: עדיין לא יכולתי להגיש את העבודה בגלל שתומכת הלמידה צריכה לעזור לי לחבר בין כמה מסקנות בפרק האחרון אבל  היא לא יכלה להיפגש איתי ולכן רק שבוע הבא אוכל להגיש את העבודה סופסוף

מאכל השבוע: מרק אפונה ואטריות

תוכנית השבוע: מאסטר שף, דה וויס 

מה מחכה לו שבוע הבא- גמר סיום העבודה והגשתה בעזרת השם, התנדבות, אולי להיפגש עם הידידה, שירים עבריים חדשים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כל הכבוד על האומץ נשמע שקורים אצלך דברים טובים יותר מאשר '
כל הכבוד על האומץ נשמע שקורים אצלך דברים טובים יותר מאשר
12/07/2019 | 11:30
12
9
אצלי...
ושמחה בשבילך כמובן.
והשרדות לא רואה....
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כן, אני מעז יותר בחיים. תודה יעל'
כן, אני מעז יותר בחיים. תודה יעל
12/07/2019 | 11:43
11
15
אני בעיקר שמח שסיימתי את התואר שהיה לי קשה לסיים אותו בגלל הקשיים והבעיות שהיו בדרך. אני גאה על כך
הישרדות אני התחלתי לראות באופן שוטף מאז הפרק של ההדחה של ליהיא לפני 3 שבועות
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מי תרצה שיקח את הגמר?'
מי תרצה שיקח את הגמר?
12/07/2019 | 12:07
1
2
לצפיה ב-'ג'ובאני בעיני, הבנות מעצבנות ורעות'
ג'ובאני בעיני, הבנות מעצבנות ורעות
12/07/2019 | 12:09
1
לצפיה ב-'החיים מלאים בתקופות פעם ככה ופעם ככה , ואני לא יודעת למה אני'
החיים מלאים בתקופות פעם ככה ופעם ככה , ואני לא יודעת למה אני
12/07/2019 | 12:19
5
11
פחות מצליחה ....
וזה חשוב לתמיד אל תשכח.....

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נכון שיש תקופות טובות יותר ותקופות פחות, צריך להתסכל על הטוב'
נכון שיש תקופות טובות יותר ותקופות פחות, צריך להתסכל על הטוב
12/07/2019 | 12:25
4
5
לצפיה ב-' ואולי הערה ששברה אותי ....לפני הפיצוץ....'
ואולי הערה ששברה אותי ....לפני הפיצוץ....
12/07/2019 | 12:43
9
ביום שלישי קבלנו הרבה אירועים  לחודשים הקרובים
די קשה לי  והרבה שינוים, במיוחד בשבילי ולאחרונה זה קשה לעשות  חודשי עם שינוי החודש דף כי תמיד אצלנו כל הזמן ,למרות שניסנו עדין יותר טוב מלא לדעת מה קורה.והרגיע אותי.
ואמרתי לה תרשמי  לי מה מה ילך למנהלת הספריה אמרה לי הערה אם בצחוק הבנתי שזה כבר מציק לה מעכשיו אסתדר לא צריך טובות"תביאי לי 5 דפים חודשים" לא אוהבת את ההערות הצינות האלו תאמת. לא מתאים תגידי. אבל למה בעקיצות וברמזים כאלה לא יפים.אני לא אבקש אני אסתדר ..  השבוע כולם יותר מדי הרשו לצחוק עלי. ומול מנהלת ספריה אין מילה . אם היא תיזום ואם לא אני  אמצא דרכים כמו שלפני כחודשים הסתדרתי נטו.
מנהלת ספריה מי עומד מולה . ויודעת שאני רגישה למה סתם בדברים שאתה עלול לצאת מולך.....זהו שזה לא הכול בעבודה בשליטה שלך. וזה הבעיה. כי שבצוות זה לא רק אתה . תלוים בעוד הרבה גורמים שלא מתחשבים מזלזלים. כמו הלקוחות כאילו מצפים שאני מנהלת הספריה מהירות וכל זה .... לא תמיד קל...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הבעיה שמגיעים לתקופה שבה אין כלום טוב .לפחות מבחינתי.'
הבעיה שמגיעים לתקופה שבה אין כלום טוב .לפחות מבחינתי.
12/07/2019 | 14:47
2
7
לצפיה ב-'תנסי להגיד לעצמך, הכל לטובה '
תנסי להגיד לעצמך, הכל לטובה
12/07/2019 | 14:59
1
11
ותנסי לעשות דברים שמעלים את מורל שלך: צפייה בסרט עם חברה או ידידה טובה, להאזין למוסיקה שמרפה ויש לה כוח בלרומם, לעשות תחביבים כמה שאפשר יותר. לי זה תמיד עזר מוסיקה וכתיבה בפורום. הכי חשוב זה לעודד את עצמך ולהגיד שאת טובה וחזקה. 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הרסתי הפנינג איך אפשר לקלוט את זה בכלל. תלו בי הרבה צפויות'
הרסתי הפנינג איך אפשר לקלוט את זה בכלל. תלו בי הרבה צפויות
12/07/2019 | 15:05
9
כאילו אני עכשיו לא בטוחה בכלל אם רוצה להמשיך.... בעבודה... אחרי שפשלתי איזה פרצוף יש לי ... להיות ....

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'למה דווקא מאז הדחה של ליהיא ?'
למה דווקא מאז הדחה של ליהיא ?
12/07/2019 | 13:05
2
4
לצפיה ב-'כי אני לא מת על התכנית אבל רואה בהעדר אלטרנטיבה אחרת '
כי אני לא מת על התכנית אבל רואה בהעדר אלטרנטיבה אחרת
12/07/2019 | 13:13
1
11
שיעמם לי אז התחלתי לראות
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אה הבנתי בהתחלה חשבתי שאתה לא אוהב אותה או משהו כזה '
אה הבנתי בהתחלה חשבתי שאתה לא אוהב אותה או משהו כזה
12/07/2019 | 13:53
3
לצפיה ב-'שיהיה לך סוף שבוע נעים'
שיהיה לך סוף שבוע נעים
12/07/2019 | 15:36
1
3
לצפיה ב-'תודה, גם לך'
תודה, גם לך
12/07/2019 | 16:03
2
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
12/07/2019 | 12:51
5
30
שירי השבוע
China Black - Searching 
Crash Test Dummies - Afternoons & Coffeespoons

משהו טוב השבוע
קניתי טלוויזיה חכמה עם מסך 55 אינץ'. פשוט כיף לראות את כל הקליפים והסדרות שאני אוהב בגודל כזה.

משהו פחות טוב השבוע
הידיעה שלבחור האתיופי שנהרג יש 14 תיקים במשטרה על אלימות וכו' מחזקת את ההשערה שהוא באמת היווה סכנה גדולה על השוטר ומשפחתו...
העובדה הזו מחזקת את העמדה שלי בעניין ה"מחאה" המיותרת שהייתה בעקבות האירוע הזה. סערה בכוס מים !!

מאכל השבוע
כריך עם מיונז וחצילים מטוגנים 
הומפרייז ואנטריקוט 

תוכנית השבוע
מאסטר שף
סדרה מצרית משנת 1978 בשם "הפרש האחרון".

מה מחכה לו שבוע הבא
מזמין את חבריי לארוחה בביתי החדש
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תתחדש על הטלויזיה ושיהיה כיף בארוחה עם החבר׳ה!'
תתחדש על הטלויזיה ושיהיה כיף בארוחה עם החבר׳ה!
12/07/2019 | 15:16
3
4
לצפיה ב-'תודה. דבר אחד מבאס בה וזה שלא ניתן להעתיק ולהדביק..'
תודה. דבר אחד מבאס בה וזה שלא ניתן להעתיק ולהדביק..
12/07/2019 | 15:32
2
5
לצפיה ב-'למה אתה מתכוון בלהעתיק ולהדביק?'
למה אתה מתכוון בלהעתיק ולהדביק?
12/07/2019 | 16:32
1
4
לצפיה ב-'להעתיק בעכבר משפט ארוך ולהדביק אותו במקום אחר...'
להעתיק בעכבר משפט ארוך ולהדביק אותו במקום אחר...
12/07/2019 | 17:46
4
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
12/07/2019 | 15:42
6
22
שירים: מתוך האלבום Oops! i did it again - Britney Spears

מאכל: פסטה שאשתי הכינה

תוכנית: עושים צהריים

שבוע רגוע בסה"כ, עדיין יש כאבים בצוואר ובכף יד ימין

נוסעים לשבת לחבר שלי בפתח תקוה
במשך כל השבוע תתקיים אליפות אירופה עד גיל 20 בתל אביב

שבת שלום לכולם!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שבת שלום תודה רבה לך אריה . לא מובן מאליו שוב.'
שבת שלום תודה רבה לך אריה . לא מובן מאליו שוב.
12/07/2019 | 15:48
6
לצפיה ב-'אלבום מצוין של בריטני'
אלבום מצוין של בריטני
12/07/2019 | 16:04
17
פסטה
תרגיש טוב ורק בריאות ושבת מבורכת!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תרגיש טוב אריה '
תרגיש טוב אריה
13/07/2019 | 01:15
1
17
החבר בפ"ת שאני חושבת עליו? תהנו אצלו, איך הוא מרגיש? תמסור גם לו רפואה שלמה
אתם ישנים אצלו בגלל אליפות אירופה? :)
הלכתי לקרוא כתבה שלך כדי לדעת איפה זה, זה אפילו אולי יותר קרוב לפ"ת מיד אליהו

אלבום מעולה שמתחיל טוב וממשיך יותר ויותר טוב

מצרפת עוד תמונה שצילמתי בטיול ויש בה אריה...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אכן, בגלל אליפות אירופה'
אכן, בגלל אליפות אירופה
14/07/2019 | 01:50
11
תודה על התמונה של האריה:)
תרגישי טוב שיר נפשית ופיזית
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תרגיש טוב גם אתה אריה, ותהנה מהמשחקים!'
תרגיש טוב גם אתה אריה, ותהנה מהמשחקים!
14/07/2019 | 20:53
1
2
לצפיה ב-'תודה לונה, נהנה מאוד:)'
תודה לונה, נהנה מאוד:)
16/07/2019 | 17:03
2
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
13/07/2019 | 00:53
2
24
שיר השבוע Madonna - Medellín 
משהו טוב השבוע: יום שלישי טיול מעל 7 שעות
מאכל השבוע: אייס קפה ג'ו לא סיימתי + אייס ארומה (קניתי אותו 4 שעות אחרי קניית האייס הראשון) (שתיתי אותו כמעט 3 שעות סיימתי אחרי חצות)
תוכנית השבוע: האזנה לתוכניות 
+ הסמויה  בטח גם בזכות הדיון כאן :)
משהו פחות טוב השבוע:
אינספור דברים, טיפול מונע מעצבן לגבי הכינים, גם יש לי משהו בעין, נזילה של מים, התחיל לי קוצר נשימה שזה בטח מסיבה נפשית, וזה רק החדשים של השבוע
מה מחכה לו שבוע הבא- לנסות להמשיך לחיות

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תרגישי טוב, שיר'
תרגישי טוב, שיר
13/07/2019 | 10:42
2

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ