מסכמים שבוע

ady18

Well-known member
מסכמים שבוע

שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית\סרט

מה מחכה לו בשבוע הבא-

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר:שהצועני אוהב
הטוב:קבלתי בשורה לא חשוב אם תתקים אבל יפה שמנהלת רוצה בחופשות שלה שזה אומר ערבים לעבוד לבד \ חלופה עם הספרנית השניה אבל בגלל אני יותר זמינה אז ההצעה היא לי ולא סרבתי בכל מקרה מאוד ריגש שזה ככה וערבים חלק היותר קשים בכל מקרה ערבים יותר פעילים.עמדתי בלחץ בהצלחה רבה עם הישגים יפים לערב שלישי.מצאתי אתר שמבלבל לקוחות.והפנינג שבועות חמוד מאוד.
פחות טוב:בחג לא הלך לי כלום הייתה תקלת אינטרנט ,חולצה שלי בגלל טעות של תצומת לב כמעט הלכה בגלל כתם מזל גדול היה לי שהצלתי אותה. ואכזבה ממשהו שרציתי.
מאכל:עוגת גבינה
תוכנית:ראיתי את הכתבה בכאן 11 על לווין קיפניס\המחשק אילת מכבי תל אביב
שבוע הבא:אירועי שבוע הספר .

feldman89

Well-known member
שיר שבוע נהדר

ידעת שיהודית רביץ היקרה הלחינה את כשהצועני אוהב כמתנה עבור לידת הבת של ירדנה? הן התיידדו באולפני ההקלטות טריטון ועוד לפני כן בפסטיבל שירי הילדים. גיליתי על כך בזכות התכנית אלבומי מופת ברדיו ללא הפסקה:
https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HHGDLH&c41t4nzVQ=FDF

שמח על הבשורה

תהני משבוע הספר

ady18

Well-known member
ונדמה לי את האלבום הפיק מתי כספי ידעת?האם האלבום אהוב עליך?

feldman89

Well-known member
ידעתי, מתי עשה עבודה מוצלחת. האלבום הזה מאד אהוב עלי

אפילו גיליתי אותו מחדש בעת האחרונה. מוטי אף הוא אוהב מאד את האלבום
האלבום הזה בטופ 5 שלי באלבומיה, לא בטוח מקום 1 אבל בטופ 5 בוודאות. מקום 1 ו- 2 אלה דרישת שלום שיצא שנה וקצת לפניו(1985)והאלבום שיצא שנה אחרי האלבום הצועני, "עוד יום אחד" משנת 1988(כולל את כל הלהיטים מקדם אירוויזיון הפרטי שלה). סוגרים אצלי את החמישייה האלבומים המעולים מהניינטיז(אנשים זרים האנדרייטד ולצידו מתוך שאהבתי).

Lhuna1

New member
מזל שהצלת את החולצה

אמנם יש צרות גדולות יותר בחיים, אבל זה ממש באסה לאבד ככה בגד שאוהבים.
בהצלחה בערבים שתעבדי בהם לבד, וכל הכבוד על העמידה בלחצים!
&nbsp

אריה31

Member
מנהל
שמח שהצלת את החולצה

עוגת גבינה זה מה זה טעים

לאה ואני היינו במוצ"ש בשבוע הספר בירושלים, כנראה שברביעי אלך עם האחיינים שלי שוב
תהני את

1Shir

New member
סיכום שבועי

משהו טוב השבוע: טיול הרפתקני ביום ההולדת מעל שבע שעות כמעט עד חצות
&nbsp
משהו פחות טוב השבוע: נבהלתי מחרקים בחושך ( + מפית של קפה ג'ו התפוררה לי בהחזקת הכוס הרטובה)
&nbsp
מאכל השבוע: 2 אייס קפה ג'ו (8 שעות)
&nbsp
תוכנית: חוק וסדר SVU

ואי איך נורא עם חרקים שאי אפשר לאכול בחושך

למה הרפתקני ?
אגב איך את קובעת כמה זמן טיול שלך ימשיך ?
אני כנראה לעולם לא אבין את קטע שלך עם שתייה ארוכה

אבל מעניין אותי אם יש לך גם מאכלים שאת אוכלת לאורך שעות ?

נ ב אתמול שראיתי ריי חשבתי עליך אז אני מאוד מחכה שזאת תהיי התוכנית השבועית שלך
כי מעניין אותי אם תחשבי כמוני או לא אני חוששת שלא

1Shir

New member
לא אכלתי בחושך

טיילתי ושתיתי אייס בחושך בשדה חשוך לגמרי
זה חלק מ"הרפתקני"
טיילתי במקומות שאני לא מכירה בדרכים לא מסודרות ולא ברורות ולא סלולות אז קרו גם דברים לא רצויים
למשל בדוגמא הזאת כמובן לא רציתי ללכת בשדה חשוך לגמרי אבל לא היה מעבר לכביש החוף (כנראה בצדק כי זה היה קטע בלי הרבה שוליים) אז זה היה או לחזור את כל הדרך או לעשות עיקוף דרך השדה
&nbsp
אני לא ממש קובעת זמן
אני שמה לב שתמיד בא לי להמשיך אבל אני מרסנת את עצמי כי אולי באמת הבעיה שאני באמת לא יודעת עד מתי להמשיך
אני גם המון פעמים לא מצליחה להספיק אפילו לסיים את האייס כי כל הזמן משהו מסיח את דעתי בחוץ
הזמן הארוך לשתייה זה רק בחוץ בהליכה כי אני עסוקה יותר בדברים שמסיחים את דעתי
מאכלים אני גם אוכלת שעות אבל אני אוכלת רצוף בלי להיות עסוקה בכלום זה כי אני פשוט אוכלת המון (נניח לוקח כמה שעות טובות לאכול קרטון דגנים שלם + כמה תפוחים + מלפפונים)
כמה זמן את אוכלת? :)
&nbsp
את מתכוונת לגבי עונה 6 של ריי דונובן? אולי כדאי שתגידי לי מה היה (כן זה יהיה ספוילר) אם את רוצה תגובה כי אני לא רואה אותה בינתיים

אני יודעת שאת לא אבל זה דבר הראשון שחשבתי עליו

ואי שיר איזה אומץ אני בחיים לא הייתי מסוגלת לעשות משהו כזה
אבל רגע למה לא חזרת את כל הדרך ?

את לא סובלת מכאבים אחרי ימים כאלה ?

אה הבנתי
חשבתי שכל זמן לוקח לך זמן לשתות בגלל שאת מכורה למשקה הזה
באיזה דברים את עסוקה ?את מנסה לדובב את אנשים שאת רואה ?

אממ לאכול כמה מאכלים שונים שעות זה סביר
חשבתי שגם משהו בודד את אוכלת מלא זמן

אני אוכלת במהירות. רוב הזמן אין לי כוח לחכות שמאכל יתקרר
ואצלי יש את הקטע שדברים שחמים לי לאחרים יהיו קרים (או פחות חמים)
אז תחשבי מה זה אומר
בגלל זה השעות שלך מדהימות אותי כל זמן מחדש

אגב בכלל בחיים אני חסרת סבלנות אז נראה לי שיש קשר

בקשר לריי
אני בהחלט רוצה תגובה אבל אני אחכה בסבלנות יקח כמה שיקח
פשוט זה מוזר לי שהגעתי לפרקים ואני לא יודעת מה את חושבת

1Shir

New member
הייתי

חוזרת רק אם לא היתה ברירה
כבר הייתי במצבים כאלה ואני תמיד עושה הכל כולל דברים לא הגיוניים כדי לא לחזור כי לחזור בגלל מכשול זה מבאס!
כאבים ברגליים? לא, אולי זאת אחת הסיבות שאני לא הולכת יותר זמן, כדי שזה גם לא יקרה, טוב להפסיק כל עוד עדיין אין תחושת מאמץ או עייפות
אני בטח גם מכורה לאייס, אבל למה אם מכורים זה לוקח זמן? את מתכוונת שהרבה זמן זה חלק של ההתמכרות? כי גם זה בטח נכון
בטח פעמים ראשונות לפני המון שנים זה קרה לי במקרה והתלהבתי לראות אותו קופא ומפשיר וכו' ומאז אני פשוט נהנית לחזור על זה
אני בד"כ לא מתחילה לדבר עם אנשים אבל כל דבר מסיח את דעתי, חיות, צמחים, פסלים, רכבים, כמובן אוטובוסים...
משהו בודד שאני אוכלת זמן רב זה רק משהו שאני אוכלת מהר אבל הוא פשוט גדול, למשל קרטון שלם קשה לסיים תוך שעה
אל תטעי, גם אני חסרת סבלנות ואוכלת מהר, אני בניגוד אליך גם מסוגלת לאכול/לשתות רותח, אז עדיף כבר להיות כמוך ולחכות מאשר כמוני ולהיכוות רק כי לא היתה לי סבלנות לחכות... (גם אם זה חם מדי זה לא עוצר בעדי להמשיך לאכול אבל אני כן מרגישה השלכות של זה אחרי זה)
&nbsp

Lhuna1

New member

את מטיילת בחושך בשדות? נשמע לי באמת מפחיד.
חשבתי שאת מטיילת רק בשעות היום, ואם בערב אז לפחות ברחובות העיר המוארים...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

1Shir

New member
אני מטיילת גם בשעות החושך

אבל בשדות נטושים אני מטיילת בחושך רק אם אני מפעילה לפני זה שיקול דעת לא נכון שמביא אותי למצב הזה... כאן פשוט נאלצתי להיכנס לשדה כי חשבתי שתהיה לי לכל הפחות אופציה ללכת על כביש החוף אבל המעבר היה חסום...
אז זה היה או לחזור את כל הדרך (שגם היא לא היתה עירונית או סלולה אבל היתה לא רחוקה מכביש החוף כלומר מקבילה אליו וכן ראיתי לאן אני הולכת) או להיכנס לשדה לעשות עיקוף כזה כדי לחזור לכביש החוף איפה שיש גשר לצד השני לרשפון
זה לא היה הגיוני להיכנס לשדה בחושך כי גם עם הפנס של הטלפון לא ראיתי כלום והיו חרקים מפחידים והייתי צריכה יד שלישית כי הכוס של האייס היתה רטובה וחששתי שהיא תיפול לי (ואתם כבר יודעים שבשבילי זה בערך כמו להפיל תינוק
)

אריה31

Member
מנהל
מזל של יום הולדת

שימרי על עצמך שיר
אם את מסתבכת, תתקשרי אליי תמיד

1Shir

New member
אריה תודה רבה מאוד מרגש אותי ומשמח אותי שאתה כותב את זה

LeAnnDylan

Well-known member
מסכמת שבוע

שירי השבוע
Kelsea Ballerini - Better Luck Next Time
Ashley McBryde - Fat and Famous
Katy Perry - Never Really Over
Kelly Clarkson - Medicine
Carrie Underwood - Relapse

משהו טוב השבוע
יום חופש. לא עשיתי בו הרבה, אבל הייתי צריכה את המנוחה הזו (אני בדר"כ לא לוקחת ימי חופש ועובדת 7 ימים)
וגם ה-100 חזרה אחרי הפסקה של שבוע. ככה אני יודעת שאין לי צרות בחיים כשהדבר הטוב בשבוע שלי זו סדרת טלוויזיה

משהו פחות טוב השבוע
אתמול כשחזרתי הביתה, פתחתי את הדלת והכלבה שחברה שלי שומרת עליה רצה החוצה, ניסיתי לחסום אותה עם הרגל כדי שלא תרוץ לכביש וביד השניה להחזיק את הדלת כדי שאוכל להכניס אותה פנימה (שתי הידיים שלי היו תפוסות אז לא באמת יכולתי להשתמש בהן) אבל הדלת נטרקה לי על האצבע
בהתחלה חשבתי שזה סתם יהיה סימן כחול אבל כשהסתכלתי על האצבע ראיתי דם מטפטף על כל היד

מאכל השבוע
סטייק ופירה בצ'יז קייק פקטורי

תוכנית\סרט
תוכנית: The 100 + Big Little Lies
סרט: Wine Country

מה מחכה לו בשבוע הבא-
מקווה לסגור כרטיסים לאלטון ג'ון

אורישקי

New member
מסכמש

שירי השבוע-
עדן חסון - אין יותר מועדונים
Mahmood - Soldi
Jay Z & Alicia Keys - Empire State Of Mind

משהו טוב השבוע
שאני ממש מרגיש את הסוף, כמעט ואל נשארו לי ימים להיות באמת נטו לבסיס והשחרור עוד פחות מחודש.

משהו פחות טוב השבוע
הימים שאני צריך לחפוף את מי שמחליפה אותי בתפקיד
וגם שיש עם כל השחרור הזה קצת לבטים שאני לא סגור עליהם

מאכל השבוע-
נודלס

תוכנית\סרט-
לא נראה לי ראיתי עוד כלום השבוע

מה מחכה לו בשבוע הבא-
לזה שאני בחופש כמעט כל השבוע

למעלה