לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1511215,112 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
<< ההודעה הנוכחית
13/06/2019 | 15:19
41
22
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית\סרט

מה מחכה לו בשבוע הבא-
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
13/06/2019 | 15:32
5
19
שיר:שהצועני אוהב
הטוב:קבלתי בשורה לא חשוב אם תתקים אבל יפה שמנהלת רוצה בחופשות שלה שזה אומר ערבים לעבוד לבד \ חלופה עם הספרנית השניה אבל בגלל אני יותר זמינה אז ההצעה היא לי ולא סרבתי בכל מקרה מאוד ריגש שזה ככה וערבים חלק היותר קשים בכל מקרה ערבים יותר פעילים.עמדתי בלחץ בהצלחה רבה עם הישגים יפים לערב שלישי.מצאתי אתר שמבלבל לקוחות.והפנינג שבועות חמוד מאוד.
פחות טוב:בחג לא הלך לי כלום הייתה תקלת אינטרנט ,חולצה שלי בגלל טעות של תצומת לב כמעט הלכה בגלל כתם מזל גדול היה לי שהצלתי אותה. ואכזבה ממשהו שרציתי.
מאכל:עוגת גבינה 
תוכנית:ראיתי את הכתבה בכאן 11 על לווין קיפניס\המחשק אילת מכבי תל אביב
שבוע הבא:אירועי שבוע הספר .
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שיר שבוע נהדר'
שיר שבוע נהדר
13/06/2019 | 15:42
2
17
ידעת שיהודית רביץ היקרה הלחינה את כשהצועני אוהב כמתנה עבור לידת הבת של ירדנה? הן התיידדו באולפני ההקלטות טריטון ועוד לפני כן בפסטיבל שירי הילדים. גיליתי על כך בזכות התכנית אלבומי מופת ברדיו ללא הפסקה:

שמח על הבשורה 
תהני משבוע הספר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ונדמה לי את האלבום הפיק מתי כספי ידעת?האם האלבום אהוב עליך?'
ונדמה לי את האלבום הפיק מתי כספי ידעת?האם האלבום אהוב עליך?
13/06/2019 | 16:02
1
7
לצפיה ב-'ידעתי, מתי עשה עבודה מוצלחת. האלבום הזה מאד אהוב עלי '
ידעתי, מתי עשה עבודה מוצלחת. האלבום הזה מאד אהוב עלי
13/06/2019 | 16:16
16
אפילו גיליתי אותו מחדש בעת האחרונה. מוטי אף הוא אוהב מאד את האלבום 
האלבום הזה בטופ 5 שלי באלבומיה, לא בטוח מקום 1 אבל בטופ 5 בוודאות. מקום 1 ו- 2 אלה דרישת שלום שיצא שנה וקצת לפניו(1985)והאלבום שיצא שנה אחרי האלבום הצועני, "עוד יום אחד" משנת 1988(כולל את כל הלהיטים מקדם אירוויזיון הפרטי שלה). סוגרים אצלי את החמישייה האלבומים המעולים מהניינטיז(אנשים זרים האנדרייטד ולצידו מתוך שאהבתי). 

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מזל שהצלת את החולצה '
מזל שהצלת את החולצה
14/06/2019 | 12:56
17
אמנם יש צרות גדולות יותר בחיים, אבל זה ממש באסה לאבד ככה בגד שאוהבים.
בהצלחה בערבים שתעבדי בהם לבד, וכל הכבוד על העמידה בלחצים!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שמח שהצלת את החולצה'
שמח שהצלת את החולצה
16/06/2019 | 02:13
6
עוגת גבינה זה מה זה טעים

לאה ואני היינו במוצ"ש בשבוע הספר בירושלים, כנראה שברביעי אלך עם האחיינים שלי שוב
תהני את 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'סיכום שבועי '
סיכום שבועי
14/06/2019 | 01:59
9
30
משהו טוב השבוע: טיול הרפתקני ביום ההולדת מעל שבע שעות כמעט עד חצות

משהו פחות טוב השבוע: נבהלתי מחרקים בחושך ( + מפית של קפה ג'ו התפוררה לי בהחזקת הכוס הרטובה)

מאכל השבוע: 2 אייס קפה ג'ו (8 שעות)

תוכנית: חוק וסדר SVU
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
14/06/2019 | 16:33
8
13
ואי איך נורא עם חרקים שאי אפשר לאכול בחושך

למה הרפתקני ?
אגב איך את קובעת כמה זמן טיול שלך ימשיך  ?
אני כנראה לעולם לא אבין את קטע שלך עם שתייה ארוכה
אבל מעניין אותי אם יש לך גם מאכלים שאת אוכלת לאורך שעות ?

נ ב אתמול שראיתי ריי חשבתי עליך אז אני מאוד מחכה שזאת תהיי התוכנית השבועית שלך
כי מעניין אותי אם תחשבי כמוני או לא אני חוששת שלא

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'לא אכלתי בחושך'
לא אכלתי בחושך
14/06/2019 | 17:08
7
17
טיילתי ושתיתי אייס בחושך בשדה חשוך לגמרי
זה חלק מ"הרפתקני"
טיילתי במקומות שאני לא מכירה בדרכים לא מסודרות ולא ברורות ולא סלולות אז קרו גם דברים לא רצויים
למשל בדוגמא הזאת כמובן לא רציתי ללכת בשדה חשוך לגמרי אבל לא היה מעבר לכביש החוף (כנראה בצדק כי זה היה קטע בלי הרבה שוליים) אז זה היה או לחזור את כל הדרך או לעשות עיקוף דרך השדה

אני לא ממש קובעת זמן
אני שמה לב שתמיד בא לי להמשיך אבל אני מרסנת את עצמי כי אולי באמת הבעיה שאני באמת לא יודעת עד מתי להמשיך
אני גם המון פעמים לא מצליחה להספיק אפילו לסיים את האייס כי כל הזמן משהו מסיח את דעתי בחוץ
הזמן הארוך לשתייה זה רק בחוץ בהליכה כי אני עסוקה יותר בדברים שמסיחים את דעתי
מאכלים אני גם אוכלת שעות אבל אני אוכלת רצוף בלי להיות עסוקה בכלום זה כי אני פשוט אוכלת המון (נניח לוקח כמה שעות טובות לאכול קרטון דגנים שלם + כמה תפוחים + מלפפונים)
כמה זמן את אוכלת? :)

את מתכוונת לגבי עונה 6 של ריי דונובן? אולי כדאי שתגידי לי מה היה (כן זה יהיה ספוילר) אם את רוצה תגובה כי אני לא רואה אותה בינתיים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-''
14/06/2019 | 18:07
1
20
אני יודעת שאת לא אבל זה דבר הראשון שחשבתי עליו

ואי שיר איזה אומץ אני בחיים לא הייתי מסוגלת לעשות משהו כזה
אבל רגע למה לא חזרת את כל הדרך ?

את לא סובלת מכאבים אחרי ימים כאלה ?

אה הבנתי
חשבתי שכל זמן לוקח לך זמן לשתות בגלל שאת מכורה למשקה הזה
באיזה דברים את עסוקה ?את מנסה לדובב את אנשים שאת רואה ?

אממ לאכול כמה מאכלים שונים שעות זה סביר
חשבתי שגם משהו בודד את אוכלת מלא זמן

אני אוכלת במהירות. רוב הזמן אין לי כוח לחכות שמאכל יתקרר
ואצלי יש את הקטע שדברים שחמים לי לאחרים יהיו קרים (או פחות חמים)
אז תחשבי מה זה אומר
בגלל זה השעות שלך מדהימות אותי כל זמן מחדש

אגב בכלל בחיים אני חסרת סבלנות אז נראה לי שיש קשר

בקשר לריי
אני בהחלט רוצה תגובה אבל אני אחכה בסבלנות יקח כמה שיקח
פשוט זה מוזר לי שהגעתי לפרקים ואני לא יודעת מה את חושבת

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הייתי'
הייתי
14/06/2019 | 19:18
13
חוזרת רק אם לא היתה ברירה
כבר הייתי במצבים כאלה ואני תמיד עושה הכל כולל דברים לא הגיוניים כדי לא לחזור כי לחזור בגלל מכשול זה מבאס!
כאבים ברגליים? לא, אולי זאת אחת הסיבות שאני לא הולכת יותר זמן, כדי שזה גם לא יקרה, טוב להפסיק כל עוד עדיין אין תחושת מאמץ או עייפות
אני בטח גם מכורה לאייס, אבל למה אם מכורים זה לוקח זמן? את מתכוונת שהרבה זמן זה חלק של ההתמכרות? כי גם זה בטח נכון
בטח פעמים ראשונות לפני המון שנים זה קרה לי במקרה והתלהבתי לראות אותו קופא ומפשיר וכו' ומאז אני פשוט נהנית לחזור על זה
אני בד"כ לא מתחילה לדבר עם אנשים אבל כל דבר מסיח את דעתי, חיות, צמחים, פסלים, רכבים, כמובן אוטובוסים...
משהו בודד שאני אוכלת זמן רב זה רק משהו שאני אוכלת מהר אבל הוא פשוט גדול, למשל קרטון שלם קשה לסיים תוך שעה
אל תטעי, גם אני חסרת סבלנות ואוכלת מהר, אני בניגוד אליך גם מסוגלת לאכול/לשתות רותח, אז עדיף כבר להיות כמוך ולחכות מאשר כמוני ולהיכוות רק כי לא היתה לי סבלנות לחכות... (גם אם זה חם מדי זה לא עוצר בעדי להמשיך לאכול אבל אני כן מרגישה השלכות של זה אחרי זה)

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' '
14/06/2019 | 23:34
4
14
את מטיילת בחושך בשדות? נשמע לי באמת מפחיד.
חשבתי שאת מטיילת רק בשעות היום, ואם בערב אז לפחות ברחובות העיר המוארים...

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אני מטיילת גם בשעות החושך'
אני מטיילת גם בשעות החושך
15/06/2019 | 00:40
3
17
אבל בשדות נטושים אני מטיילת בחושך רק אם אני מפעילה לפני זה שיקול דעת לא נכון שמביא אותי למצב הזה... כאן פשוט נאלצתי להיכנס לשדה כי חשבתי שתהיה לי לכל הפחות אופציה ללכת על כביש החוף אבל המעבר היה חסום...
אז זה היה או לחזור את כל הדרך (שגם היא לא היתה עירונית או סלולה אבל היתה לא רחוקה מכביש החוף כלומר מקבילה אליו וכן ראיתי לאן אני הולכת) או להיכנס לשדה לעשות עיקוף כזה כדי לחזור לכביש החוף איפה שיש גשר לצד השני לרשפון
זה לא היה הגיוני להיכנס לשדה בחושך כי גם עם הפנס של הטלפון לא ראיתי כלום והיו חרקים מפחידים והייתי צריכה יד שלישית כי הכוס של האייס היתה רטובה וחששתי שהיא תיפול לי (ואתם כבר יודעים שבשבילי זה בערך כמו להפיל תינוק )
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מזל של יום הולדת'
מזל של יום הולדת
16/06/2019 | 02:15
2
13
שימרי על עצמך שיר
אם את מסתבכת, תתקשרי אליי תמיד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אריה תודה רבה מאוד מרגש אותי ומשמח אותי שאתה כותב את זה '
אריה תודה רבה מאוד מרגש אותי ומשמח אותי שאתה כותב את זה
18/06/2019 | 12:50
1
3
לצפיה ב-'מסכמת שבוע'
מסכמת שבוע
14/06/2019 | 03:56
1
23
שירי השבוע
Kelsea Ballerini - Better Luck Next Time
Ashley McBryde - Fat and Famous
Katy Perry - Never Really Over
Kelly Clarkson - Medicine
Carrie Underwood - Relapse

משהו טוב השבוע
יום חופש. לא עשיתי בו הרבה, אבל הייתי צריכה את המנוחה הזו (אני בדר"כ לא לוקחת ימי חופש ועובדת 7 ימים)
וגם ה-100 חזרה אחרי הפסקה של שבוע. ככה אני יודעת שאין לי צרות בחיים כשהדבר הטוב בשבוע שלי זו סדרת טלוויזיה

משהו פחות טוב השבוע
אתמול כשחזרתי הביתה, פתחתי את הדלת והכלבה שחברה שלי שומרת עליה רצה החוצה, ניסיתי לחסום אותה עם הרגל כדי שלא תרוץ לכביש וביד השניה להחזיק את הדלת כדי שאוכל להכניס אותה פנימה (שתי הידיים שלי היו תפוסות אז לא באמת יכולתי להשתמש בהן) אבל הדלת נטרקה לי על האצבע בהתחלה חשבתי שזה סתם יהיה סימן כחול אבל כשהסתכלתי על האצבע ראיתי דם מטפטף על כל היד 

מאכל השבוע
סטייק ופירה בצ'יז קייק פקטורי

תוכנית\סרט
תוכנית: The 100 + Big Little Lies
סרט: Wine Country

מה מחכה לו בשבוע הבא-
מקווה לסגור כרטיסים לאלטון ג'ון
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכמש'
מסכמש
14/06/2019 | 08:12
3
15
שירי השבוע-
עדן חסון - אין יותר מועדונים
Mahmood - Soldi
Jay Z & Alicia Keys - Empire State Of Mind

משהו טוב השבוע
שאני ממש מרגיש את הסוף, כמעט ואל נשארו לי ימים להיות באמת נטו לבסיס והשחרור עוד פחות מחודש. 

משהו פחות טוב השבוע
הימים שאני צריך לחפוף את מי שמחליפה אותי בתפקיד וגם שיש עם כל השחרור הזה קצת לבטים שאני לא סגור עליהם

מאכל השבוע-
נודלס

תוכנית\סרט-
לא נראה לי ראיתי עוד כלום השבוע

מה מחכה לו בשבוע הבא-
לזה שאני בחופש כמעט כל השבוע
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזה מרגש שתיכף השחרור... יש לך כבר תוכניות לאחרי?'
איזה מרגש שתיכף השחרור... יש לך כבר תוכניות לאחרי?
14/06/2019 | 23:35
2
4
לצפיה ב-' כעיקרון כן'
כעיקרון כן
15/06/2019 | 02:13
1
12
אני טס יום אחרי השחרור לארבעה ימים... אחרי זה בחודשים הראשונים זה יהיה שילוב של קצת מילואים ועבודה קצת יותר קבועה (יכול להיות שמלצרות ויכול להיות שלהמשיך במשרד שאני עובד בו כרגע מדי פעם בערב)
השאיפה שלי היא לטוס בינואר לכמה חודשים, במקביל לנסות להתקבל למשלחת של הסוכנות בקיץ הבא (2020) וכשאחזור אז להתחיל ללמוד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' אחלה תוכנית בהצלחה!'
אחלה תוכנית בהצלחה!
15/06/2019 | 11:04
3
לצפיה ב-'מסכם שבוע:'
מסכם שבוע:
14/06/2019 | 10:11
10
22
שירי השבוע: יש פה בית- מארינה מקסימיליאן
הכל נמס- מוניקה ס.ק.ס
רוצי עם הלב- נסרין קדרי
שבעת ימים- מתי כספי ושלום חנוך
ערב קיץ חם- חנן יובל

משהו טוב השבוע: הרבה שירים חדשים טובים מאד שיצאו ואהבתי, חג השבועות שהיה כיף במחיצת המשפחה וארוחת משפחתית מצוינת

משהו פחות טוב השבוע: לא יודע אולי רק תהליך העריכה של העבודה שדי תהליך מפרך ואני כבר רוצה לסיים וזה עדין לא שם באמת

מאכל השבוע: לזניה של אמא, פפנש

תוכנית: כמעט שבת, שעתיים של מרתון של מעבדים מוסיקליים עם אלדד שרים ואלברט פיאמנטה ששודר בכאן ג' בחג עצמו

מה מחכה לו בשבוע הבא- מקווה להתקדם בעריכת העבודה לכיוון הסוף שלה, שירים עבריים חדשים ומקווה לבשורות טובות באופן כללי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אכלנו מאכלים חלביים בשבת ובראשון'
אכלנו מאכלים חלביים בשבת ובראשון
14/06/2019 | 15:04
8
9
וגם הקשבתי קצת למרתון של כאן ג' ביום ראשון. איך את חגגת?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אממ'
אממ
14/06/2019 | 15:16
7
7
לא היה חג מוצלח המאכלים היו נחמדים קצת כבר כבד יותר מדי גבינות שמנת.
וממלא....כי הכנו בלינצס ופשטידות ולזניה וים דברים....
והיה תקלה לא נעימה נשפך לי אחד המאכלים בחולצה נלחצתי חולצה שאני מאוד אוהבת רציתי לנקות למזלי הרב לא נהרסה.
רציתי משהו מאחד מהעבודה משהו קטן הציפיה הייתה מעצבנת בסוף לא בטוח. בהתחלה התאכזבתי ועשה לי עצוב. וגם פחות יצאתי לא היה כזה חשק. חג לא יותר מדי טוב.
מזל שהיה הפנינג .... שהרגשתי בו יותר חג בעבודה .....

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצטער בשבילך שלא נהנית בחג'
מצטער בשבילך שלא נהנית בחג
14/06/2019 | 15:22
6
10
אולי השיר החדש של נורית גלרון הנהדרת יהווה לך מקור נחמה? קוראים לו "נחכה למחר" והוא ממש מקסים(שוב ניר מימון ודודו טסה כתבו לה את השיר כמו השיר הקודם שלה). הוא יצא כסינגל רשמי ביום שני האחרון
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'נחמד אהבתי בקצת את הראשון חמוד סוף סוף שיר מהחדשים שקצת'
נחמד אהבתי בקצת את הראשון חמוד סוף סוף שיר מהחדשים שקצת
14/06/2019 | 15:27
5
6
יותר התחברתי הגיע הזמן
תודה לך.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בבקשה, ממליץ גם על החדש של ריטה- "באתי אליך"'
בבקשה, ממליץ גם על החדש של ריטה- "באתי אליך"
14/06/2019 | 15:30
4
8
הוא הולך להיות המקום הראשון הבא שלי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מה השיר של עדן חסון מועדנים מה דעתך אליו'
מה השיר של עדן חסון מועדנים מה דעתך אליו
14/06/2019 | 15:41
3
6
לצפיה ב-'הקשבתי כעת לראשונה, נחמד וחביב אך לא מדהים'
הקשבתי כעת לראשונה, נחמד וחביב אך לא מדהים
14/06/2019 | 15:48
2
12
אני מחכה שעדן יביא שיר כמו "שמישהו יעצור אותי" שאהבתי הכי הרבה מכל השירים שלו. אבל הוא זמר טוב מאד
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגמרי .רק שלי זה כבר לא נראה שיקרה'
מסכימה איתך לגמרי .רק שלי זה כבר לא נראה שיקרה
14/06/2019 | 16:17
1
5
לצפיה ב-'אני מחכה בסבלנות ואתן לו צ'אנס'
אני מחכה בסבלנות ואתן לו צ'אנס
14/06/2019 | 16:26
2
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
14/06/2019 | 16:52
6
30
שירים: חסידיים, גזוז

טוב: הסתיימה עונת הכדורסל

פחות טוב: עדיין מצונן, השפתיים והאף התייבשו (אני פשוט לא רגיל למזג האויר הירושלמי). וגם קצת כואב הצוואר

מאכל: עוגת תמרים

סרט: הסודות של ג'ואן

מחכה לשבוע רגוע
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תמונה יפה'
תמונה יפה
14/06/2019 | 17:01
1
16
תרגיש טוב ורק בריאות
אני אכלתי במכללה השבוע עוגיית תמר מה זה טעימה תמרים הולך טוב עם מאפים ועוגות
שתהיה לכם שבת שלום
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אף פעם לא אהבתי תמרים'
אף פעם לא אהבתי תמרים
16/06/2019 | 01:57
14
אבל העוגה שאחות של לאה הכינה עבורנו היתה מעולה!!!

תודה רבה אביחי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תמונה יפה שבת שלום אריה ותהיה בריא הכי חשוב.'
תמונה יפה שבת שלום אריה ותהיה בריא הכי חשוב.
14/06/2019 | 17:05
1
2
לצפיה ב-'תודה רבה יעל'
תודה רבה יעל
16/06/2019 | 02:10
1
לצפיה ב-'איזה חמודים'
איזה חמודים
14/06/2019 | 17:15
1
23
ברכותיי אריה לסיום העונה

רפואה שלמה קיץ זה זמן מעולה לעבור לירושלים...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ממש כך, היתה הערב רוח נחמדה'
ממש כך, היתה הערב רוח נחמדה
16/06/2019 | 02:11
3
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
15/06/2019 | 23:54
16
שירי השבוע
סולדי - מחמוד
Janet Jackson - Any Time, Any Place
Kym Mazelle & Jocelyn Brown - No More Tears
Mariah Carey - Anytime You Need A Friend

משהו טוב השבוע
עצרת הולכי הרגל בתל אביב
התקדמות יחסים עם ידידה טובה
משבוע זה: שבועיים ומסתיימת שנת הלימודים

משהו פחות טוב השבוע
נגמר חוזה הדירה ומתקשה למצוא דירה חדשה

מאכל השבוע
המבורגר קלאסי והומפרייז בפילדלפיה

תוכנית\סרט
איזה תכנית שראיתי בנושא אל הורות 
מאסטר שף - כל הפרקים עד כה

מה מחכה לו בשבוע הבא
שתסתיים שנת הלימודים הזו כבר...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

19:08 | 19.07.19 אביחי3001
13:08 | 19.07.19 אביחי3001
18:08 | 18.07.19 אביחי3001
17:37 | 18.07.19 אביחי3001
15:14 | 18.07.19 ady18
18:38 | 17.07.19 אורישקי
09:03 | 17.07.19 אביחי3001
20:38 | 16.07.19 אביחי3001
14:33 | 16.07.19 אביחי3001
21:56 | 15.07.19 אביחי3001
16:14 | 15.07.19 אביחי3001
11:02 | 15.07.19 אביחי3001
11:09 | 14.07.19 אביחי3001
15:01 | 13.07.19 Priv8 Investigator

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ