לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1509515,095 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'השיר היומי ליום שבת 18.5'
השיר היומי ליום שבת 18.5
<< ההודעה הנוכחית
18/05/2019 | 12:11
15
7
לצפיה ב-'נהדרת, השיר מצוין אם כי לא מהפייבוריטים אצלי'
נהדרת, השיר מצוין אם כי לא מהפייבוריטים אצלי
18/05/2019 | 18:53
4
4
לצפיה ב-'מה הטופ שלך לשירי ישראל?'
מה הטופ שלך לשירי ישראל?
18/05/2019 | 19:21
3
3
לצפיה ב-'רק שירים שייצגו?'
רק שירים שייצגו?
18/05/2019 | 19:57
2
19
זה משתנה מחדשות לבקרים אך כרגע:
1. אהבה היא שיר לשניים- אילנית
2. הלילה- הכל עובר חביבי
3. שרה ברחובות- ריטה
4. חי- עפרה חזה
5. השקט שנשאר- שירי מימון
6. בן אדם- ירדנה ארזי
7. כאן- אורנה ומשה דץ
8. דיוה- דנה אינטרנשיונל
9. אמן- ליאורה
10. נתתי לה חיי- כוורת/ כאילו כאן- בועז מעודה. הללויה קצת בירידה אבל מקום 11 כנראה

השירים השנואים עלי בתחרות שייצגו את ישראל:
1. שמייח- פינג פונג
2. לחץ על הכפתור- טיפקס
3. צעצוע- נטע ברזילי
4. גולדן בוי- נדב גדג'
5. זה הזמן- אדי בטלר
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יש הרבה הפתעות חשבתי שאוהב את יזהר,וגם הראל פחות אהבת?'
יש הרבה הפתעות חשבתי שאוהב את יזהר,וגם הראל פחות אהבת?
18/05/2019 | 20:09
1
11
אני גן ירדנה אוהבת
שונאת חי שיר מעצבן ולעוס
ריטה נחמד
דיווה בין הגדולים גם בעיני.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'עולה עולה של יזהר כהן מעולה אבל קצת שכחתי ממנו כרגע'
עולה עולה של יזהר כהן מעולה אבל קצת שכחתי ממנו כרגע
18/05/2019 | 20:26
17
את אבאניבי אני  הרבה פחות אוהב. סקעת בגלל הזיוף בגמר הייתי ממקם 12 בערך 
דווקא את "בן אדם" אני לומד לאהוב בהופעה החיה. זה לא היה מעמד פשוט וירדנה סבלה מחוסר מזל של תקופת האינתיפאדה ומזה שלא האירו אותה כמו שצריך(תאורה). צדי צרפתי שהיה הבמאי אמר שהתאורן האירי היה קשה ולא האיר את ירדנה וגם הדימוי הירוד של ישראל בעולם באותה שנה- 1988 לא תרם הנה הקטע, תריצי לדקה ה- 47
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'Heroes מונס סלמרלוב'
Heroes מונס סלמרלוב
18/05/2019 | 20:36
15
כמו שכתבתי בתחילת השבוע מדובר בשיר הכי אהוב עלי מאירוויזיון

ושיהיה המון הצלחה לקובי
 אני מאוד אוהבת את השיר שלו בין היפים שהיו לנו בטח ב30 שנה האחרונים
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'wild dance - טורקיה 2003'
wild dance - טורקיה 2003
18/05/2019 | 21:11
1
7
לצפיה ב-'טורקיה 03 זה שיר אחר'
טורקיה 03 זה שיר אחר
19/05/2019 | 21:58
2
לצפיה ב-'2019 Australia'
2019 Australia
19/05/2019 | 09:04
5
18
כ"כ רציתי שתזכה...
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אחד האהובים עליי בתחרות'
אחד האהובים עליי בתחרות
19/05/2019 | 23:45
5
לצפיה ב-'גם אני כ"כ רציתי חזק בפלייליסט שלי.'
גם אני כ"כ רציתי חזק בפלייליסט שלי.
20/05/2019 | 19:23
3
18
מקום 2 נורבגיה
אחכ הולנד וסלובניה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אבל נורבגיה זה ממש חיקוי של פינלנד 2018'
אבל נורבגיה זה ממש חיקוי של פינלנד 2018
21/05/2019 | 00:38
1
3
לצפיה ב-'בשבילי נורבגיה מקום ראשון'
בשבילי נורבגיה מקום ראשון
21/05/2019 | 12:40
13
אפשר לראות את זה כחיקוי
כמו שאפשר לראות גם את קפריסין כחיקוי של השנה הקודמת
אני לא מכחישה את הדמיון
אבל לדעתי יש מספיק הבדלים גם פה וגם פה
ברמה שאת שני השירים האלה של השנה אהבתי מאוד ואת שני השירים האלה של השנה שעברה ממש לא אהבתי
אגב גם השיר של אירלנד קצת דומה לזה של השנה שעברה ושניהם ממש פייבוריטים שלי (כנראה רק שלי )
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

20:11 | 24.06.19 feldman89
11:45 | 24.06.19 feldman89
13:37 | 23.06.19 feldman89
00:00 | 23.06.19 אריה31
12:24 | 22.06.19 feldman89
10:53 | 22.06.19 feldman89
09:59 | 22.06.19 אורישקי
16:05 | 21.06.19 אריה31
20:20 | 20.06.19 feldman89
15:06 | 20.06.19 ady18
08:15 | 17.06.19 אורישקי
16:40 | 08.06.19 אורישקי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ