לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1506115,061 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'יום הולדת שמח ללונה המקסימה'
יום הולדת שמח ללונה המקסימה
<< ההודעה הנוכחית
17/04/2019 | 10:43
29
23
לצפיה ב-'וזו הברכה שלי'
וזו הברכה שלי
17/04/2019 | 10:48
6
37
מאחל לך לונה, בריאות שלמה לך ולהורייך
אושר גדול, התפתחות וצמיחה פנימית
הצלחהבעבודה
הנאה ממוזיקה בפרט ותחביבים בכלל

את אחד האנשים הכי מדהימים כאן
תומכת, עוזרת ונותנת כתף ומילים יפות לכל אחת ואחד
והרבה בזכותך אני עדיין מנהל את הפורום

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'כמובן מסכימה עם כל מה שכתבת - אבל , אריה רצית לעזוב?!'
כמובן מסכימה עם כל מה שכתבת - אבל , אריה רצית לעזוב?!
17/04/2019 | 13:51
1
7
לצפיה ב-'מחפש זמן רב מחליף/פה בניהול'
מחפש זמן רב מחליף/פה בניהול
18/04/2019 | 19:18
15
או תצטרף/יצטרף אליי

את הפורום אין לי שום כוונה לעזוב

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזה דבר יפה להגיד '
איזה דבר יפה להגיד
17/04/2019 | 19:25
2
6
לצפיה ב-'עכשיו אחרי התשובה שלו זה פחות נראה ככה (אם התכוונת לשורה'
עכשיו אחרי התשובה שלו זה פחות נראה ככה (אם התכוונת לשורה
18/04/2019 | 19:24
1
22
לצפיה ב-'לי זה עדיין נראה ככה'
לי זה עדיין נראה ככה
21/04/2019 | 11:41
2
לצפיה ב-'אריה תודה רבה לך!'
אריה תודה רבה לך!
17/04/2019 | 20:27
18
וחס וחלילה שתפסיק לנהל את הפורום!

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-' לונה בדיוק היום חשבתי עליך! '
לונה בדיוק היום חשבתי עליך!
17/04/2019 | 13:47
4
22
מעניין שזה קרה דווקא היום
חשבתי באמת כמה טוב שיש מישהי כמוך שיודעת להבין הרבה דברים והרבה צדדים ויודעת להסביר יפה ולא שיפוטית או צרת אופקים בהסתכלות שלה על העולם וכמה תמיד כיף לי לקרוא מה את חושבת על דברים (כמעט כתבתי לך שחבל שנמנעת מלהשתתף בשרשור הבחירות כי עניין אותי לשמוע את הדעה שלך אבל הבנתי שזה נושא שעדיף לא לדוש בו)
אז מאחלת לך שהעולם יסתכל עליך כמו שאת מסתכלת עליו
ויותר מכך - שאת תסתכלי על עצמך כמו שאת מסתכלת על אחרים!!!
תמשיכי להנות ממוזיקה טובה ומסדרות טובות
ושכל משאלותיך ורצונותיך יתגשמו!!!
המון מזל טוב ותהני ביום ההולדת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'את מחמיאה לי הרבה יותר ממה שמגיע לי '
את מחמיאה לי הרבה יותר ממה שמגיע לי
17/04/2019 | 20:33
2
16
אבל אני מניחה שביום הולדת זה מותר
תודה רבה שיר!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אז זהו שזה סתם דברים'
אז זהו שזה סתם דברים
17/04/2019 | 21:36
1
36
שעברו לי בראש לפני שידעתי שזה בדיוק יום הולדת שלך
שוב
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יופי של אינטואיציה שיר'
יופי של אינטואיציה שיר
18/04/2019 | 19:19
12
לצפיה ב-' ללונה המקסימה ! המון בריאות ואושר עד 120'
ללונה המקסימה ! המון בריאות ואושר עד 120
17/04/2019 | 14:05
1
9
לצפיה ב-' יום הולדת שמח '
יום הולדת שמח
17/04/2019 | 15:34
1
17
לונה היקרה
שיהיה לך הרבה.הצלחה בחיים אושר (:בריאות
ושהחיים ימיטרו לו עליך הרבה סדרות חדשות שימצאו חן בעיניך
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה רבה ואמן על הברכה! '
תודה רבה ואמן על הברכה!
17/04/2019 | 20:38
4
לצפיה ב-'מזל טוב לך לונה'
מזל טוב לך לונה
17/04/2019 | 16:43
1
19
מאחל לך קודם כל בריאות וכמה שיותר, שתצליחי בפרויקטים שלך בעבודה ובכלל שתקבלי רק חיזוקים שם. שתצליחי בכל מובן בחיים הפרטיים, שתדעי רק אושר ורגעי נחת מהחברים ומשפחה, שתממשי כל רצונותייך וחלומותייך ושתמיד תהני ממוסיקה!!
אני תמיד נהנה מהנוכחות שלך בפורום בלי קשר ורציתי לציין לטובה את הפרויקטים שלך המוצלחים אז על הדרך קבלי חח' 
יום הולדת שמח ועד בלי די ימי הולדת לך לונה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה רבה איחולים מקסימים אביחי!'
תודה רבה איחולים מקסימים אביחי!
17/04/2019 | 20:43
5
לצפיה ב-'יום הולדת שמח!'
יום הולדת שמח!
17/04/2019 | 18:13
1
15
מאחל לך את כל הטוב שבעולם.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מזל טוב לונה היקרה!'
מזל טוב לונה היקרה!
18/04/2019 | 02:12
1
3
לצפיה ב-'פספסתי לגמרי באיחור קל - המון מזל טוב לונה '
פספסתי לגמרי באיחור קל - המון מזל טוב לונה
19/04/2019 | 14:13
2
10
וכמובן חג שמח עם כל אוהבייך,
את ללא ספק אחת הכותבות שהכי כיף לקרוא את ההודעות והמצעדים שלהן בפורום
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'מצטרפת לאיחולים מכירה'
מצטרפת לאיחולים מכירה
19/04/2019 | 14:27
1
14
אותך מפורום טלויזיה..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'המון תודה אורישקי וגלי! '
המון תודה אורישקי וגלי!
19/04/2019 | 22:52
4
לצפיה ב-'לונה, מזל טוב באיחור גם ממני'
לונה, מזל טוב באיחור גם ממני
22/04/2019 | 12:30
1
12
שתהיה שנה של צמיחה והגשמה, רק טוב !!!
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'יומולדת שמח!!!! '
יומולדת שמח!!!!
24/04/2019 | 03:51
1
3

הודעות אחרונות

16:06 | 24.05.19 feldman89
16:23 | 23.05.19 feldman89
13:44 | 23.05.19 ady18
18:46 | 22.05.19 feldman89
00:10 | 22.05.19 מעאלי
12:44 | 20.05.19 feldman89
11:07 | 20.05.19 feldman89
10:18 | 20.05.19 feldman89
17:36 | 19.05.19 זה לא אני זה אתם
13:58 | 19.05.19 feldman89
12:11 | 18.05.19 feldman89

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ