מה אתם שומעים כעת

feldman89

Well-known member
שובב עם לב זהב- ששי קשת

יעל, שכחתי לציין שהשיר הזה הוא מהשירים הכי קלילים שיש והוא מהאהובים עלי ביותר של פסטיבלי הילדים. מת על השיר הזה ומשמח שהשמיעו אותו היום ברדיו

ששי קשת זמר נפלא ומיוחד בקולו החם ובזמנו לא נפל מזמרים כוכבים אחרים ביכולת הקולית והכריזמה וההגשה.

feldman89

Well-known member
אל תלכי לבדך בלילה- ששי קשת

התגעגעתי לקול של ששי. שיר שבגיל 13 נהפך לאחד מהשירים הכי אהובים עלי בזמר ובפופ העברי. עדיין מאד מאד אהוב עלי ולא מקבל מספיק יחס ראוי
מתוך אלבום הבכורה המצליח שלו "ששי קשת" משנת 1971. יש לי בבית את שני האלבומים שהוציא בשנות ה- 70

feldman89

Well-known member
איש לבן איש שחור- ששי קשת מוקדש לקובי

ועדיין מאותו זמר, אני מסרב להרפות ממנו. אחד משירי הפופ המושלמים של הסבנטיז. אני מחפש את הקליפ שצולם לו בלבן שחור ולא מוצא

feldman89

Well-known member
אם ובנה- אילנית

אני מטורף על השיר ועל הזמרת והאישיות הזאת, אישה פנומנלית ומלאת כישרון. אני עובר עכשיו תחושה מקדימה של לקראת המצעד משיריה שאפרסם בחג הפסח ככל הנראה. המצעד גמור ומדורג אבל מחכה לעיתוי הנכון

feldman89

Well-known member
קול דודי- מיקה קרני

מיקה אולי לא זמרת קונבציונלית עם מנעד עצום ומלאת פאתוס ובכל זאת מרגשת, אותנטית ואני מאד אוהב אותה. יש אמת שלה והיא חפה ממניירות. השיר הזה הוא מתוך אלבומה "קול דודי" שיצא בשנת 2012 והכיל שירים מתוך מגילת שיר השירים. השילוב בין טקסטים תנכ"יים מלפני 3000 שנה לעיבודים ולחנים חדשים הוא מרשים ומקסים בעיני. האלבום הזה כולו לא הצליח בארצנו במיוחד אבל זה פרויקט מיוחד ואני מאמין שאנשים יבינו עם הזמן את חשיבות האלבום והשירים יתגלו

TLC - No Scrubs

כמה שאהבתי את השיר הזה שהוא יצא לא שעכשיו אני לא אוהבת
פשוט זה גרם לי לקנות את הדיסק שלהן למרות שלא נהגתי בזמנו לקנות דיסקים
או שאהבתי עוד שירים שלהן מאותה תקופה

genie in a bottle -כריסטינה אגילרה

איך אהבתי את השיר הזה פעם
אגב אני לא סובלת שום שיר שהיא הוציאה אחר כך

1Shir

New member
כמעט כמוך

אוהבת שירים ממש בודדים שלה (אנחנו במיעוט)
ג'יני מקום ראשון שלי
חשבתי עליו בפרקים האחרונים שראיתי של ריי כי היתה את ג'יני האקסית של לינה הרופאה שבאה לדבר עם אבי על הסרטן
בפרק שראיתי בסופ"ש מיק אמר משפט דומה למשפט שהפיל את אייל גולן על האנטריקוט (רק הפוך) אם יש לך בבית סטייק אין סיבה ללכת החוצה לאכול המבורגר (אני מעדיפה המבורגר אבל זה סיפור אחר) ובדיוק לפני זה לא יודעת למה חשבתי על המשפט הזה של אייל גולן וזה הזכיר לי את מה שכתב אורישקי בפורום בסיכום שביבי יחסית ספג המון מהתקשורת ונראה לי שכך גם אייל ובדיוק אמא שלי סיפרה לי בהתלהבות שהיתה בחתונה ואכלה אנטריקוט

feldman89

Well-known member
הביתה סינדרלה- אבי טולדנו

שיר יפהפה שלא מוכר מאד

טיפה טיפה -מירי מסיקה

היה רגע בגלגלצ כי היום זה 14 שנה לאלבום הבכורה של מירי
שיר טוב שלא הכרתי עד עכשיו בעבר מישהו פה הזכיר אותו אולי אורי אם אני לא טועה
והייתי בטוחה שמדובר בשיר שיצא בשנים אחרונות ובגלל זה הוא פחות הצליח
אז עכשיו מפתיע אותי שמדובר בשיר מאלבום הראשון שלא הצליח

למעלה