מצעד הסינגלים של יהודית רביץ

feldman89

Well-known member
מקום 25

כמו אל מים

מתוך: האלבום "גלוי ונעלם", 1980
שיר שכנראה שוחרר כסינגל מתוך אלבומה השני והמצליח גלוי ונעלם. לא צעד במצעדים כלל

feldman89

Well-known member
מקום 24

געגוע

מתוך: האלבום "געגוע", 2000
שיר הנושא והסינגל הראשון שיצא מתוך האלבום געגוע. השיר יצא בינואר 2000 ומיד זכה להצלחה במצעדים וכבש את המקום ה- 1 ברשת ג'

feldman89

Well-known member
מקום 23

בך לא נוגע

מתוך: האלבום "געגוע", 2000
שיר שיצא כסינגל שלישי בפברואר 2000 וזכה להצלחה טובה כאשר הגיע למקום ה- 2 ברשת ג'. האלבום "געגוע" זכה להצלחה טובה והשיב את יהודית לפסגת המצעדים וללב המיינסטרים

feldman89

Well-known member
מקום 22

ים של געגוע- עם אסתר עופרים

מתוך: תקליטון שדרים בפסטיבל ערד, 1995
כבר סיפרתי בעבר שבשנת 1995 הופיעה רביץ בפסטיבל ערד שנערך מדי שנה. רביץ חברה לאסתר עופרים שהגיעה לביקור מולדת והופיעה איתה. לרגל המופע המשותף כתב אהוד מנור ז"ל שיר חדש שיקדם אותו וזה השיר שהלחן הוא של יהודית והביצוע הוא בדואט. השיר זכה להצלחה מועטה, לא בלט במצעדים וחלף מתחת לרדאר.

feldman89

Well-known member
מקום 21

באתי בידיים ריקות

מתוך: האלבום "סופות של חול", 2012
השיר הזה הוא הסינגל הראשון מתוך אלבומה האחרון- סופות של חול. השיר יצא במאי 2012 והתקבל בחיבוק יפה בהשמעות ונכנס לפלייליסט של גלגל"צ. השיר הגיע למקום ה- 3 ברשת ג' וצעד במצעד השבועי של הפורום. למרות שהאלבום עם צאתו התקבל בביקורות די פושרות, אני חושב שיש בו שירים מעולים והשיר הזה בפרט

feldman89

Well-known member
מקום 20

נעמיד פני יתומים

מתוך: האלבום "ומאד לא פשוט לחכות", 1993
שיר שיצא כסינגל שביעי בשלהי אפריל 1994 וזכה להצלחה מסוימת במצעדים ובהשמעות אם כי פחות מהסינגלים שקדמו לו והגיע עד למקום ה- 17 ברשת ג'

feldman89

Well-known member
מקום 19

וידוי

מתוך: האלבום "דרך המשי", 1984
שיר שיצא כסינגל בשנת 1984 מתוך אלבומה דרך המשי. השיר הוא למעשה גרסת כיסוי לשיר שביצעה ראשונה הזמרת מיכל טל עוד בשנת 1971. השיר זכה לביצוע זכור גם של הזמרת צילה דגן ז"ל אך נראה שהביצוע הכי מפורסם זה הביצוע של יהודית רביץ שהוקלט לאלבום הזה. למרות שהשיר זוכה עד היום להשמעות ומוכר לנו, בזמנו הוא לא צעד(לפחות ברשת ג') ולא היה להיט מצעדים משום מה.

אורישקי

New member
קלאסיקה ישראלית שאין דברים כאלה

שיר ענק ויצירה של ממש,
בעיני אין על הביצוע של יהודית וגם של מרינה מקסימיליאן

feldman89

Well-known member
מקום 18

ימים טובים

מתוך: האלבום "יהודית רביץ", 1979
שיר שיצא כסינגל כנראה(אני מעריך) ולא ידוע מתי בדיוק. השיר לקוח מאלבום הבכורה של רביץ הקרוי על שמה. למרות שלא הפך ללהיט ולא צעד במצעדי הפזמונים(באופן תמוה) הוא זוכה להשמעות ומוכר לנו כיום. יצא לי לשמוע אותו לא מעט ברדיו בזמן האחרון

feldman89

Well-known member
מקום 17

פני מלאך

מתוך: האלבום "בוא לריו", 1983
שיר שיצא אף הוא כסינגל מתוך אלבומה בוא לריו. השיר זכה להצלחה יפה והושמע רבות באותה תקופה למרות שבגלל היותו שיר לא עברי נבצר ממנו לצעוד במצעדי הפזמונים. עד היום יוצא לי לשמוע אותו לעיתים ברדיו וטוב שכך

feldman89

Well-known member
מקום 16

אהבה יומיומית

מתוך: האלבום "יהודית רביץ", 1979
שיר שיצא כסינגל בקיץ 1978 והפך ללהיט גדול מאד באותה תקופה ושהה בראש המצעדים. יהודית אף חידשה את השיר בשנת 1994 באלבומה "עד לאן שהלב לוקח" ו אף יצא כסינגל. שיר שלא מספיק מוערך לטעמי ולכן הוא במיקום גבוה אצלי

למעלה