מצעד הסינגלים של יהודית רביץ

Lhuna1

New member
האמת שעד עכשיו לא ידעתי שהשיר הוא המקור לביטוי ולא להיפך

feldman89

Well-known member
מקום 32

הבלדה על אדון כמעט וגברת כבר

מתוך: האלבום "גלוי ונעלם", 1980
שיר שיצא כסינגל בינואר 1981 וזכה להצלחה טובה ברדיו ובמצעדי הפזמונים(מקום 5 ברשת ג').

feldman89

Well-known member
מקום 31

איזו מין ילדה

מתוך: האלבום "איזו מין ילדה", 1997
שיר הנושא של אלבומה איזו מין ילדה והסינגל הראשון שיצא מתוכו בפברואר 1997. השיר זכה להצלחה רבה ושהה שבועיים בראש המצעד השבועי ברשת ג'. זהו הלהיט הכי בולט מהאלבום. זה גם האלבום הראשון שבו רביץ כתבה את כל המילים לשירים בעצמה. האלבום הופק ע"י עדי רנרט

feldman89

Well-known member
מקום 30

אני משם

מתוך: האלבום "ומאד לא פשוט לחכות", 1993
שיר שיצא כסינגל רביעי מתוך האלבום ומאד לא פשוט לחכות שיצא כאמור בשנת 1993. השיר יצא בנובמבר 1993 ומיד הפך ללהיט במצעד רשת ג' ושהה בראש המצעד 3 שבועות.

feldman89

Well-known member
מקום 29

עד קצה המסלול

מתוך: האלבום "דרך המשי", 1984
סינגל שיצא בשלהי 1984 וכשל לחלוטין במצעדים ולא הפך ללהיא באופן תמוה. את המילים כתבה אסתר שמיר. אני חייב לומר שזה שיר ענק מאלבום מעולה ואנדרייטד שהקדים את זמנו!!!

feldman89

Well-known member
שמח שהוא אהוב עליך מאד

איך נראה הטופ 30 שלך? אני מניח שהטופ 3 שלך זה: סליחות, שבתות וחגים ובאה מאהבה

אורישקי

New member
אכן, אבל סליחות מקום 2

ושבתות וחגים ראשון
&nbsp
עוד בעשיריה הראשונה שלי: וידוי, למחרת, סוף לסיפור, מישהו...

feldman89

Well-known member
מקום 28

תמונה

שיר שיצא כסינגל ראשון ביולי 1993 והפך ללהיט בולט במצעד רשת ג'. את המילים כתבה דליה רביקוביץ' ואת הלחן רביץ. מדובר באלבום שמאד אהוב עלי וגם הוא אנדרייטד

feldman89

Well-known member
מקום 27

נוסע סמוי

שיר שיצא כסינגל בינואר 1994 וזכה להצלחה נאה בהשמעות ובמצעד רשת ג'. את המילים כתבה חוה אלברשטיין במקור לאחד מאלבומיה כמה שנים לפני כן ורביץ הלחינה אותו במיוחד לאלבום הזה.

feldman89

Well-known member
מקום 26

רחבת הריקודים

מתוך: האלבום "באה מאהבה", 1987
שיר שיצא כסינגל שני באוגוסט 1987 עם צאת האלבום באה מאהבה. השיר זכה מיד להצלחה וכבש את מצעדי רשת ג' וגלי צהל בקיץ. השיר במקור נכתב על סיפור אמיתי ויהודית חשבה לבצעו כשיר בסגנון קאנטרי.

למעלה